• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
jo a my na véču ve třech jít nemůžeme, protože já bych se stejně nenajedla. Leuška vždy nějak vycítí, že chci jíst a hned se vzbudí a chce mě. ona mě hlídá, abych zhubla :grinning:
20. črc 2010 v 11:01  • Odpověz
@kach82 Já taky ve třech v restauračce nebyla, a ani nejdu. Byla jsem v těhu s kamarádkou, co měla s sebou miminečko a to bylo přísný. Přesně jak píšeš, vycejtila že chce mamka jíst a tak spustila takovej řev, že jí chudák kámoška měla celou dobu na ruce a jedla tak jedno sousto za 5 minut. A stejně to ani nedojedla. Malá byla k neutišení a lidi v restauraci už se po nás divně ohlíželi, tak jsme radši vypadly. A jak jsme vylezly ven, malá ztichla a usnula :grinning:
Ten oběd byl tak stresující, brrrr...že zatim nemam odvahu brát s sebou Matýska :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2010 v 11:17  • Odpověz
@jaru30 no tak nějak by to bylo u nás. Řvala by a uklidnila by se jen, když bych jí vzala do náruče a ona měla dobrý výhled. Pak bych s ní ještě mohla poskakovat a ukazovat jí obrázky, kytičky a tak. :unamused: Bych se nenajedla, ledaže by mě manža krmil jak děťátko. :grinning: Ale babička bude hlídat ráda, byla celá nadšená, když jsme to navrhli.
A co jinak Jaru? Pořád Matýsek tolik pláče? A co v noci, už se trošku vyspíte?
20. črc 2010 v 11:28  • Odpověz
@kach82 pohoda :slight_smile: myslim, že jsme najeli na jakejsi režim.
Pravidelně usíná kolem půl desáté večer, vstává kolem jedné v noci (to ho obstará přítel - výhoda odsátého mlíčka) a pak se probouzí kolem páté (to už vstávám já). Vzhledem k tomu, že chodím spát cca v 11, tak mám šest hodin spánku a to se dá :slight_smile:
A ani už moc nebrečí. Teď spíš pláče, když je mu vedro a tak.
Zjistila jsem, že to plačtivý období měl, když jsme nedávali fenyklovej čaj (zrovna došel), tak ho trápili prdíky, to pak řval jako tur. Ale pak jsme na něj zase najeli a zase máme klid :dizzy_face: Teď prdí a kajdí jedna báseň :slight_smile:

Co vyyy? jakpak se vám holky daří?
20. črc 2010 v 11:38  • Odpověz
@jaru30 tak to je moc dobře, že už máte doma pohodu. :slight_smile:
My už máme plačtivé období snad taky za sebou. Na důvod jejího řvaní jsem teda nepřišla, myslím si, že to bylo fakt jen tím, že chtěla společnost, potřebovala získat jistotu, že jsem nablízku. Teď už řve jen když má důvod - hlad, plná plína, horko, zima. Občas si zakřičí, když jsem příliš dlouho od ní dál, že mě nevidí, tak se jí ukážu a je zase klid. Teď už je to fakt zlatíčko. A musím jí pochválit, už spí skoro celou noc. Usíná tak kolem 21h +- a vzbudí se někdy až v 5, dneska třeba až po 6h a o víkendu se jí povedlo spát až do 7.15. Takže paráda. Akorát já si na to ještě nějak nezvykla, takže se budím ve tři a pak od 5h čekam, kdy se ozve. :grinning: Už jsem tuhle říkala manželovi, že už zase pomýšlím na další miminko. :grinning:
20. črc 2010 v 11:53  • Odpověz
@kach82 no tak to máš úúúúžasný s tím spaním!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to nám asi nehrozí, my bysme totiž hlady nevydrželi :sweat_smile: :grinning:
20. črc 2010 ve 12:07  • Odpověz
@jaru30 no však ona taky je ráno hladová, že by mě kozu ukousla. :grinning: A to ještě když se vzbudí v 5h, tak se nabaští a ještě na 3h usne. Vždyť říkám, je to zlatíčko. :slight_smile:
20. črc 2010 ve 12:42  • Odpověz
@kach82
tyvoe, teď se ve mě krve nedořezal. Sedím, čekám až se Matýsek probudí a najednou se rozeřval alarm monitoru dechu. No, tak takhle rychle jsem v životě nevyskočila ze židle...no to jsou šoky. Fuj!!!! Srdce mi mlátí jak před infarktem :pensive:
20. črc 2010 ve 13:16  • Odpověz
ahojte holky, teda kach ty máš opravdu zlaté mimčo. I když malá mi taky krásně spinká. kromě dneška :sweat_smile: . Ale alespoň o ní vím.
Jaru to se ani nedivím. A bylo vše v pořádku. Nám už monitor taky hlásil. Bylo to v noci a malá fakt nedýchala. Lekla se toho rachotu, tak se tak nadechla. Bylo to jako když dlouho zadržujete dech. O té doby monitor kontroluji co chvíli, jestli je zaplý. Někdy se v noci vzbudím a kontroluju, jestli bliká. Nedovedu si představit, ho nemít. Nechápu některé diskuse, které to odstuzují. Taky jsem pak na netu studovala první pomoc :zipper_mouth: . Holky je mi líto, že na vás nemám vůbec čas. Jen vás tak pozoruji. Malá se mi začíná budit. Půjdem na procházku. I když v kočárku se jí moc nelíbí. Tatínek ji totiž začal vytahovat a mamince tím udělal peklo. Ale prostě jeho milovaná holčička přece nemůže tak řvat v kočárku. :grinning:
20. črc 2010 ve 13:31  • Odpověz
Danda gratuluji k chlapečkovi. A taky bych dala Sebastiana. Ten Kryštof mě k tomu přímění příjde moc složitý :wink:
20. črc 2010 ve 13:35  • Odpověz
Tak ještě spinká. Ale dívám se divám, že tu nikdo není :frowning2:
20. črc 2010 ve 13:36  • Odpověz
@bamsmudla ten kravál ho vůbec nevzbudil, tak jsem s ním zacloumala a on se slabounce nadechnul a spal dál.
Teď tu sedim jak na trní a uvažuju, že vlastně vůbec nevim, jak dát první pomoc! :confused: :confused: :confused: jdu to nastudovat.
Teda, ale řeknu ti, že to byla klika. Přes den jsem nikdy monitor dechu nezapínala, nikdy. Jen na noc. Dneska ale...nevim proč...jsem malýho ukládala a řekla jsem si, tak ho zapnu, když už ho tu máme...tyvoe a hned tohle :confused: :confused: :confused:
šestej smysl? nevim, ale jsem fakt ráda, že jsem ho dneska zapla. Mě z toho mrazí.

Hezkou prochajdu přeju...Já jdu Matese radši úplně vzbudit, stejně by měl jíst
20. črc 2010 ve 13:37  • Odpověz
Tak to byl určitě šestý smysl. Já ho zapínám pořád :wink: už musím. začíná brečet. má hladík
20. črc 2010 ve 14:05  • Odpověz
tak ahoj holky, dnes perný den za mnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: ráno sem jela na genetiku pro výsledky (cca 55km tam a 55 km spátky) a prý budou až zítra, tak nasraná sem rekla, že pro ne skočí segra s mýma papírama.
velký UZV vyšlo v paráde Dr. nás pochválil, ukázal pipíka, zmeril vše co treba a rekl že jsme v pohode :sweat_smile: jo a mam 3D fotku malýho, je užasný, hned ho dám do alba.
a v pondelá jsem dostala krásnou kytici od mm, meli sme výročí svadby, tak se práskl pres kapsu, i to sem hodím, jen trošku času prosím, jsem uplne happyyyyyyyyyyyyyyyyyy, ešte ten zítrek a budu i v poho. zatím papa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2010 v 16:21  • Odpověz
@monika71 obrovská gratulka k výborným výsledkům!!! :slight_smile:
Moc se těšim na 3D fotečku :dizzy_face: Užívej si tu radost, je to krásný, já vim :dizzy_face:
20. črc 2010 v 16:31  • Odpověz
tady tra kytice a fotky by meli být na míste :wink:

@jaru30 dekuji moc moc jsem tak štastná :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2010 v 16:36  • Odpověz
Jen v rychlosti jsem vás přelouskla...

@monika71 na tebe jsem moooooc myslela!! Gratulujiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!! Užívej si těhulkování je to krásný období,ikdyž pak je to o mooooooooc lepší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Taky Sarik dneska měla velký den,tak jsem zvědavá,jestli i druhé miminko ukáže co ukrývá mezi nožkama :dizzy_face:
@monika71 fotečky úžasný :dizzy_face:
@marhulinka to já taky zvedavost je naše cnost :wink: dik od zítra budu užívat, jestli bude ok, ale už tomu více verim
20. črc 2010 v 16:41  • Odpověz
@monika71 tak ať ten pocit vydržííííííí :slight_smile: kytka je krásná!!!! :dizzy_face:
20. črc 2010 v 16:42  • Odpověz
@monika71 Moniiii, ten je krááááásneeeeeej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. črc 2010 v 16:43  • Odpověz
@monika71 to je dobře...a třeba zítra budeš mít už takovou radost a pocit oooobrovské radosti,že maličkému koupíš něco krásného :dizzy_face:
@jaru30 nevím se vynadívat na malého a pláču štestím, je to užasný videt tváričku človíčka co je ve mne :cry: :cry: :cry: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@marhulinka už dnes sem se dívala, ale udržela zatím :slight_smile:
20. črc 2010 v 16:44  • Odpověz
@monika71 :grinning: naprosto ti rozumim!!!! A počkej až ho poprvý budeš držet v náručí, on na tebe bude koukat těma modrýma kukadlama..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. črc 2010 v 16:44  • Odpověz
@jaru30 teda ty víš človeka rozbrečet :cry: :cry: :cry: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: štestím, ja ho už chci, jo a mame rovných 500g, a sme o týdem popredu (valibuček muj) :slight_smile:
20. črc 2010 v 16:45  • Odpověz
@monika71 Však tuhle tvářičku si vryj do paměti a uvidíš,že až malého budeš držet,hnedka si vzpomeneš a řekneš "joooo tak přesně takhle jsem tě viděla" :dizzy_face:
20. črc 2010 v 16:48  • Odpověz
20. črc 2010 v 16:50  • Odpověz
Doufám,že mi ta štěnice z prsu zmizí...já vypadám :grinning: Jsem to ukazovala manžovi a ten nejdřív,že jsem si to určitě namalovala :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2010 v 16:52  • Odpověz
A Kuba všechno hryže o sto šest....Doufám,že dneska v noci se už trochu vyspinká...zatím to dohání teď přes den.
20. črc 2010 v 16:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.