• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
já??????????????nikdy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ach jo.... :grinning:
20. črc 2010 ve 21:44  • Odpověz
@dadous no tak kdybych se pak dozvěděla,že je moje dítě mělo zbytečně...to by někdo viděl :angry:
20. črc 2010 ve 21:44  • Odpověz
autor
:sweat_smile: no to pravě nezjistíš, jedině si vzít ten první rentgen a zajít k jinymu dr, ale taky by mi ho nemusel dat :sweat_smile:
20. črc 2010 ve 21:45  • Odpověz
@dadous nojo já myslela,že na kontrolu jdete jinam...mě už to nemyslí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2010 ve 21:47  • Odpověz
autor
@marhulinka :grinning: to bude těma žubama :grinning:
20. črc 2010 ve 21:52  • Odpověz
já bych ho teda... kdyby to mela malá Nikča nadarmo :angry:
20. črc 2010 ve 21:53  • Odpověz
autor
no hnus je že je bude mít ještě asi tři měsíce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2010 ve 21:54  • Odpověz
@dadous asi jo včera jsme vůbec nespali...a dneska teda nevim nevim,vrtí se pomoooooooooc
@dadous cože???? to jako vážně??????
Jdu se pokusit lehnout,ale Kuba má nějaký senzor a jakmile si lehnu,tak většinou spustí :grinning: :sweat_smile:
20. črc 2010 ve 21:55  • Odpověz
autor
chuděra malej, a ty mu davaš ten gel? ja jen jestli to vubec pomaha? :sweat_smile:
20. črc 2010 ve 21:55  • Odpověz
Gelíkem jsem mu to namazala,bylo vidět,že to snad pomohlo...prostě usnul jak andílek...no ale teď se tam vedle pokouší narvat si snad celý polštářek do pusy...medvěd je taky celý oslintošený...
Mudra mi říkala,že ten gelík většinou pomůže na chvíli...jsou ještě nějaká homeopatika,ty pomáhají no a pak když se zoubky klubou,tak už je dobrý dát občas na noc něco na bolístku-siroupek co je i na teplůtku
20. črc 2010 ve 21:57  • Odpověz
autor
ty jo mazej za ním at nesní medvěda :grinning: :grinning:
20. črc 2010 ve 21:58  • Odpověz
Mě nevadí,že nebudu spát..ale nemůžu ho vidět plakat...včera tak naříkal,on neřval nějak moc,to vždycky jen chvilenku a pak nám v náručí tak pobrukoval - asi se tím i uklidňoval...mě to drásalo srdíčko...
20. črc 2010 ve 21:58  • Odpověz
@dadous mědvěd už je durch,tak ho odhodil a nahradil ho polštářkem :grinning: :grinning: :grinning: Chodímen a něj jukat a bojíme se tam vlézt...dneska asi budeme spát v chodbě za dveřma :grinning: :sweat_smile:
20. črc 2010 ve 21:59  • Odpověz
autor
jo jo to ma ted nikča taky, že když nemuže zabrat tak jak ji chovam tak děla, ajajajaj, ale docela potichoučku :sweat_smile: se tomu vždycky musím smat, jaka je to hérečka :grinning:
20. črc 2010 ve 22:00  • Odpověz
@dadous :grinning: :grinning: KUba se taky takhle uklidňuje... :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2010 ve 22:00  • Odpověz
Hold to s náma umí :dizzy_face:
20. črc 2010 ve 22:01  • Odpověz
autor
ale to je prdel, jak jsou vyčurany :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2010 ve 22:01  • Odpověz
@dadous jooo a víš co teď Kubula normálně dělá?? Když ho třeba položíme,tak to spustí,že ležet nechce a řve-slzičky mu samozřejmě netečou,takže vím,že se jen vzteká a vždycky na chvilku přestane,koukne jestli na něj někdo kouká a když vidí,že jsme u něj tak spustí znovu :grinning: :grinning:
20. črc 2010 ve 22:03  • Odpověz
Tak my se jdeme pokusit zalízt potají do pelechů :grinning:
20. črc 2010 ve 22:04  • Odpověz
autor
@marhulinka :grinning: :grinning: dyt říkam že jsou vyčurany a maj nas pěkně vycvičeny :grinning:
20. črc 2010 ve 22:04  • Odpověz
autor
@marhulinka no tak to už vidím že bud do něčeho kopnete nebo něco schodíte :grinning: :grinning: a bude kraval :angry:
20. črc 2010 ve 22:05  • Odpověz
sorry holky ale ozval se mm na skypu, tenhle týden sme aspon takhle v spojení, je porád na cestách :frowning2: včera se jen vyspal doma a dnes je už ve Slovinsku, zítra prijede, zas se jenom vyspí a pak jede do Prahy až do soboty, kdybych mohla tak bych jela s ním, jenom že to nejde :frowning2:
20. črc 2010 ve 22:12  • Odpověz
autor
@monika71 ty jo ten furt někde v luftě :confused:
20. črc 2010 ve 22:15  • Odpověz
@dadous jo to je, ale pracovat se musí a naštestí ma dobrou práci a ešte lepšího šefa, pekne se o neho stará a bere ohled i na to, že když potrebuje volno, treba kvuli mne, tak si to zorganizuje tak aby nemuseli nikam jet :slight_smile:
20. črc 2010 ve 22:19  • Odpověz
tak já si du lehnout, každa tady už spí tak jdu i já, dobrou noc a krásne sníčky, miminkám obzvlášť :wink: :slight_smile:
20. črc 2010 ve 22:53  • Odpověz
@jaru30 @bamsmudla teda holky, vy jste mi ale nahnali strach, že jsem se šla kouknout, jestli jsem ten monitor fakt zapnula. Nám se teda už taky stalo, že se monitor rozeřval a taky jsem z toho měla málem smrt. Ale Leuška klidně spala, dýchala, jen se skutálela mimo tu desku. Ale to jak popisujete vy, že přestali dýchat, ty jo, mě běhá mráz po zádech. :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Jinak Leontýnka váží 5,5kg, měří 60cm. Kočička se tam tak usmívala na sestřičku i na doktorku, valila na ně oči, ale odešli jsme se slzičkama. Má pořád reakci na to očkování, tak jí to doktorka vymačkávala a ona chudinka tak brečela, až se skoro dusila. Jsem chtěla brečet s ní. :cry: Pak když jsem jí vzala do náruče, tak plakala jako kdyby si mě stěžovala, jak na ní byli zlý. Jsem říkala, že s ní příště půjde tatínek, na tohle já nemam nervi. :frowning2:
20. črc 2010 ve 23:12  • Odpověz
Ahoj holky, tak jdu na to..... držte palce.... dneska a zítra budu fakt ležet, takže se neukážu....
21. črc 2010 v 06:27  • Odpověz
@sarik1 Držíííííííííííííííííííím i na nohách!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. črc 2010 v 06:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.