• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
@marhulinka už to čtu...tak to nejspíš tě mrcha dohnala dost brzo...a kdy ty máš nějakou kontrolu na gynd?
21. črc 2010 ve 14:32  • Odpověz
@sophiejane ahoooooooooooooooojky
21. črc 2010 ve 14:32  • Odpověz
sari co to čtu, co se děje? ty půjdeš na plodovku?nějaký problém?
21. črc 2010 ve 14:33  • Odpověz
ahoj marhu jak se máte co děláte :slight_smile:
21. črc 2010 ve 14:33  • Odpověz
my byli večer s chudákem kocourem na kastraci :frowning2: to byla noc...počůral se, blindil...ted už je snad dobrej...žral a spí
21. črc 2010 ve 14:34  • Odpověz
@sophiejane momentálně teď se Kubajs vzbudil a culí se tady na mě :grinning: :grinning: Já si hrála a upravovala zase nějaké fotečky....jinak čekáme na taťku a pojedeme na nákupek...Někdo maličkatý má v neděli svůj první svátek,tak něco si musí vybrat :grinning: :grinning:
21. črc 2010 ve 14:35  • Odpověz
dekuji holky že ste verili i za mne :slight_smile:

@sophiejane ano, ono spíše vyhrál pomer 6:5 :grinning:
@marhulinka já vím že tys vedela, si vedma ne? :grinning:
@pifina, to ano, človek urobí čokolvek pre svoje šťastie :wink:
21. črc 2010 ve 14:37  • Odpověz
@marhulinka no marhu podle toho jak je to silny si myslim ze jsou to mesicky,gyndu mam az 10.8 tak ja sem stoho jelen.ale ja uz sem nespinila nic a ted najednou sem zacala krvacet takze by to jeste patrilo k porodu????
21. črc 2010 ve 14:39  • Odpověz
je ginak ty tvoje zdi jsou dobrý, my mívali totéž :slight_smile: zelený obývák mi ale o čase tak lezl na nervy, že ted je šedý a rudý a kuchyn jsme mívali žlutou a ted jen café latté :slight_smile: nějak se v barvách utlumuju :slight_smile: ale ložnice je lila jako vaše chodba a ted ji chceme znova a asi zase fialku možná i s nějakou pěknou tapetkou za postel :slight_smile:
21. črc 2010 ve 14:42  • Odpověz
no joooo je Kubíka :slight_smile: tak to bude oslavička :slight_smile:
21. črc 2010 ve 14:43  • Odpověz
a dandi, sebastian a kryštof se mi taky líbilo,jen u sebastiana se mi nelíbí zdrobněliny, zní to tak nějak moc německy...sebík?
21. črc 2010 ve 14:46  • Odpověz
bara tak asi mrcha,ne?
21. črc 2010 ve 14:46  • Odpověz
@sophiejane ahojda no ja si taky myslim ze jo.a jak vy co dovca atd???
21. črc 2010 ve 14:52  • Odpověz
jo a jinak holky uz sem se ted koukala po svatebnich satickach maj mocccc krasny ze ani nebudu vedet jaky :wink:
21. črc 2010 ve 14:53  • Odpověz
@baradisk chystas svadbu? :slight_smile:
21. črc 2010 ve 14:57  • Odpověz
bara bude svatba joooooo? tyjo....taky bych měla :slight_smile:

no dovča až začátkem srpna, už se těším :slight_smile:
21. črc 2010 ve 14:57  • Odpověz
no vite co uz jsme o tom mluvili ze uz bychom i jako mohli protoze uznejte sami aby na me v 70letech volali slecno!!!!!!!tak to by byl masakr no ne :wink: :wink: :wink: termin jeste stanovenej neni ale ja chci az nebudu kojit abych si to taky uzila,jako se vozrat atd :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2010 ve 14:59  • Odpověz
to jo ja vžd yříkám že jsem ochotná se vdát snad jen kvůli těm krásným šatům :grinning:
21. črc 2010 v 15:00  • Odpověz
@sophiejane a co vy a svatba,????a kam razite na dovcu??
@pifina no jo pfi uz musim musim pod cepec :grinning:
haha vožrat se no nevěsta a vožralá no fůůůůj :grinning: :grinning: :grinning:
@sophiejane a co myslis ze ja???ja budu mit saty hooooooodne drahy,to uz jsem kamila upozornovala!!!!a vis co me rekl??ze kdyz to chci jen kvuli satum tak at si je na vikend pucim chodim v nich doma a nemusi bejt svatba ,ten je drzej co :angry: :angry: :angry: :angry:
21. črc 2010 v 15:02  • Odpověz
já chci zase na korfu, jako jsme byli loni :slight_smile: je tam krásně pohoda a klidek...

no já nevím můj chlap říká že už se mě nebude ptát páč to vždycky zahraju někam do pryč (svatbu) :slight_smile: já nevím, pro mě to prostě tak podstatný není, no...a hned vidím ten stres a nervy a haldy zařizování a pak nás stejně všichni akorát tak pomluví :grinning: takže si pak dycky řeknu, to za ty prachy radši jedu na dovolenou :grinning: :grinning: :grinning:
@baradisk ja som cerstva pani :slight_smile: este mam ten uzasny den pred ocami :dizzy_face:
@sophiejane no vis co ja to taky nijak nehrotila ale jak uz mam deti 2 a ja s lukasem se jmenujem jinak a tomik s kamilem taky jinak tak uz je to takovy blby.
21. črc 2010 v 15:03  • Odpověz
@pifina jo a kde jsou fotky???sup sem snima honem honem
21. črc 2010 v 15:04  • Odpověz
a jajaj tak pirana je vzuru jdu kojit tak zatim
21. črc 2010 v 15:05  • Odpověz
@sophiejane ved to spravte vo dvojici potichucky so svedkami a ostanu vam peniazky aj na dovolenku :sunglasses:
21. črc 2010 v 15:05  • Odpověz
@baradisk no u fotografa :slight_smile: este sme pre ne neboli, az zajtra ... ale nejake z nich dal na svoju stranku, tak mozes kliknut - stratena-obrucka.sk/svadobne-fotografie-zo-svadby a vyber si detviansku svadbu :slight_smile:
21. črc 2010 v 15:07  • Odpověz
@pifina pifi klikam klikam a nejde me to otevrit :frowning2: a tak to jste meli ted nekdy????tak moc vam gratuluju se ani nepochlubis holka jedna slovenska :grinning: :grinning:
21. črc 2010 v 15:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.