• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
holky nahodou jsem našla hezkej odkaz, prohlídněte i to eroticky, čumím :slight_smile:)

http://www.astratex.cz/tehotenske-a-materske-pradlo/
21. črc 2010 v 16:07  • Odpověz
@pifina teeeeeeeeeeeeeda krááááááááááááááááááásne aj slzy mi vyhrkli nemám slov, ste krásni, šťastní, ozaj už len dieťatko vám chýba. Gartulujem a želám vela šťastia :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile:
21. črc 2010 v 16:13  • Odpověz
holky já vam sem tu Pifinu stránku nahodím takhle http://stratena-obrucka.sk/svadobne-fotografie-zo-svadby a klik na DETVIANSKA SVADBA, oplatí se podívat, fakt nádhera
21. črc 2010 v 16:16  • Odpověz
@pifina pifi krasny fotecky opravdu nadhera.ted uz jen hodne stesti a mimi
21. črc 2010 v 16:19  • Odpověz
@baradisk já mela svadbu pred rokem, ale jak sem videla pifine fotky tak bych chtela znovu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. črc 2010 v 16:20  • Odpověz
@monika71 moni ja je chci takyyyyyyy videt ty tvoje fotecky
21. črc 2010 v 16:40  • Odpověz
@baradisk jednu mám v albu :grinning:
21. črc 2010 v 16:42  • Odpověz
@monika71 no to vim ale to je malooooooooooooooooooooooooo velmi ale velmi malo draha :wink:
21. črc 2010 v 16:46  • Odpověz
@baradisk nenásytná si!!! :grinning: no já neco pozbírám a nahodím nekdy neboj, nejsou tak fantastické jako pifine, ale ujdou :slight_smile: ale ty nejak nepridáváš fotky do alba holka, hm? :sweat_smile:
21. črc 2010 v 16:50  • Odpověz
@baradisk ale ani nemužu vždyť mi je i tak smažou :frowning2:
21. črc 2010 v 16:51  • Odpověz
@monika71 no zrovna sem si rikal aze tam zas musim neco hodit.nesmaznou ti je kdyz pod ne napises budouci rodice tak je tam necghaj.ja a nenasytna??????to neeeeeeeee jen megazvedava :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2010 v 17:23  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Po čtyřech dnech v nemocnici konečně doma . . . Miminečko je zatím v pořádku-je o týden starší, každopádně v propouštěcích papírech je zase diagnóza: HROZÍCÍ POTRAT v pondělí jdu na kontrolu a dokonce už bych měla dostat i těhu řidičák, tak uvidíme . . . Pa, pa.
21. črc 2010 v 18:00  • Odpověz
je ahoj veru, ty jsi krvácela?v kterém už jsi týdnu?
21. črc 2010 v 18:18  • Odpověz
Jdu juknout....Kuba dneska hnedka vytuhnul :fearful:

@sophiejane jj plánujeme malou oslavičku,jen by čtyři :dizzy_face: :dizzy_face: Jůůůůůůů dovču si užijte i za nás...budu se těšit na zážitky :dizzy_face:

21. črc 2010 v 19:15  • Odpověz
by=my :grinning:

@vveru držte se!!! Když tě pustili domů,tak to bude o.k. :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. črc 2010 v 19:18  • Odpověz
autor
ahojda :dizzy_face:
@monika71 gratulka k dobrym vysledkum :dizzy_face:
@baradisk ja jsem se čistila dva měsíce :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ted už to nemam, až se někdy zarazím, jestli nejsem nahodou těhu :grinning: :grinning:
21. črc 2010 ve 20:09  • Odpověz
holky tady je hnus ešte porád 30° a to mi sem nesvítí sluníčko od 15 té hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2010 ve 20:10  • Odpověz
@dadous to by byl gooooooool co? Nikča by si mela aspon s kým hrát :grinning:
21. črc 2010 ve 20:10  • Odpověz
@vveru stejné otázky jako dala sophie :slight_smile:
21. črc 2010 ve 20:11  • Odpověz
autor
@monika71 ha ha ani omylem :angry: ty jo mě by šlehlo :confused:
21. črc 2010 ve 20:13  • Odpověz
@dadous ale neeeeeeeeeeeeeee, priznej si že se ti tehu období líbilo :wink:
mm se vrací domu, cca za hodinku ho mám aspon na jednu noc doma :sweat_smile:
21. črc 2010 ve 20:21  • Odpověz
autor
@monika71 moni věř mi že ja nejsem z těch co si těhu užívaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: do toho patyho měsíce ještě jo, ale pak to byl očistec :confounded: ja už mam splníno, takže se koukejte snažit vy děvčatka, co mate první mimi :grinning:
21. črc 2010 ve 20:24  • Odpověz
@dadous poznám, čím více se kulatím tim je to horší s pohybmi jindy normálními, :grinning:
21. črc 2010 ve 20:29  • Odpověz
Ahooooj,

@baradisk uuuuž???? já mršku ještě nedostala :confused: jen at jde k těm, které na ní netrpělivě čekají, protože jdou třeba na KET! :slight_smile:
Tak ty se budeš vdávat? no to je super zpráva!!! gratulka!!!! :slight_smile: kde, kdy, v kolik? přijedeme :wink: :wink: :wink:

@monika71 hele, jak ses hned kvůli pifi přecvakla na slovenštinu :wink: :grinning: bodejť holky, jen si pokecejte :grinning:
Čoveče, obdivuju tě, že vám to s manžou klape. Kdyby ten můj takhle cestoval, tak už bych s nim asi nebyla :wink: :grinning: Neumim si představit, že bych byla na mimčo furt sama....

@pifina parádní fotečky, vážně moc povedené!!!! Slušelo ti to nevěsto!!! :dizzy_face:

@vveru :confused: :confused: :confused: ty nás teda strašíš!!! hlavně ale že je mrňousek v pořádku!!!!!!!! Jen tak dál!!!!!! dávejte na sebe oba velkej pozor!!!!

@dadous neoj se nic, už stříhám metr. Do dvou let chci bejt znova těhu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. črc 2010 ve 21:08  • Odpověz
autor
@monika71 no ja měla hlavně problemy s otokama :fearful: no vlastně některy mi zustaly do ted :grinning: :grinning: :grinning:
@jaru30 v pořadku, tak to ma byt :dizzy_face:
21. črc 2010 ve 21:13  • Odpověz
@jaru30 jaru ja jeste nevim kde kdy a v jkolik ale nebojte dostanete pozvanku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale vy byste stejne nedorazili :unamused: jen asi dad a marhu jo pac to mame k sobe nejbliz. :grinning: :grinning: tak ja nevim jestli to teda je mrcha!!!!uz sem stoho debil ale tecu jak potok a doted sem uz nepotrebovala ani vlozku tak si myslim ze je to mrcha :angry:
21. črc 2010 ve 21:40  • Odpověz
@dadous dad tak to jsme dve ja uz bych do 3 nesla ani za nic na svete fakt neeeeeeeeeeeee nikdy.ja totiz tehotenstvi mela samou lahutku bleeeeeeeeeeeeee :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
21. črc 2010 ve 21:41  • Odpověz
autor
@baradisk tak hold budeš jedna z těch, co to při kojení maj :fearful: no a hlavně ja si neumím představit, že bych měla děti brzo po sobě, ja bych to nezvladla :confused: ja už tenkrat jsem chtěla mezi dětma větší odstup, je pravda že 20 let je už trochu extrem :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2010 ve 21:44  • Odpověz
autor
@monika71 moni vy budete chtít ještě jedno bábetko? :sweat_smile:
21. črc 2010 ve 21:45  • Odpověz
@dadous presne si neumim predstavit mit treba dvolety dite a bejt tehotna,ja sem asi divna ale tohle bych nezvladla ,no asi zvldla ale nechci to proste.ale taky sem si nemyslela ze rozdil budu mit 10let :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2010 ve 21:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.