• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
chtěla jsem tam dát jinou a žádnou to nechce vzít :angry:
23. dub 2010 v 15:41  • Odpověz
tak už zas jím jogurt a rohlík :grinning:
23. dub 2010 v 15:42  • Odpověz
ahojte holky, právě jsem se vrátila z města. Vyzvedla jsem fotky z ateliéru. Jak je u vás. Mi tady máme dnes pěknou kosu. :frowning2: . Sophi já taky pořád jen jím. :slight_smile:
23. dub 2010 v 16:05  • Odpověz
ahoj bams
23. dub 2010 v 16:15  • Odpověz
ahojky
23. dub 2010 v 16:32  • Odpověz
ahoj, holky, tak se omlouvám, nemnela jsem čas, sosedky chlapec má zítra narozky tak jsem pekla dort, ted se chladí v ledničce a chybí mi už jen ozdobení :confused:
zachvíli budu muset našeho Happyho okoupat, vyfénovat, protože zítra nas čeká výlet do Bojnic. Mm tam má zraz alfa romeo tak jedu s ním, protože je tam krásnej hrad a zoo na to se teším a mooooooooooooc. takže ešte toho mám dost pred sebou, zatím se loužím, mejte se krásne tehulkovsky, maminky maminkovsky, a mimča miminkovsky, zatím pa(sem tam nakouknu zato) :wink:
23. dub 2010 v 16:49  • Odpověz
já teda píšu jak hotentot :stuck_out_tongue_closed_eyes: za preklepy se omlouvám :grinning:
23. dub 2010 v 16:50  • Odpověz
překlepy jsou OK
:grinning:
23. dub 2010 v 17:10  • Odpověz
tak, hafan vykoupanej, vyfoukanej, dort už u sousedky a druhý u nás v ledničce :grinning:
a ted jsem na rade já, nemužu být škaredší jak náš pes, no ne? :grinning: :grinning: :grinning:
holky ale vám reknu co jsem tehu tak mám plet jak puberták, vždycky jse mi udelá nejakej ten pupák, ale jeden za druhym :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , asi to bude holka, bere mi i u tu zbylou malinkou krásu co mám :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. dub 2010 v 18:52  • Odpověz
:slight_smile: já se nacpala, dělala jsem brambory zapečené v troubě se smetanou bylinkama a česnekem, k tomu krůtí plátky :slight_smile: konečně normální jídlo a ne jen jogurt a rohlík :slight_smile: a koupili jsme čerstvý zázvor a udělali jsme čaj z čečrstvého s medem a citronem, je skvělej...

a ted jsem osiřela, můj chlap odjel k našim s robotem naplnit s tátou domácí klobásy zítra na uzení :sweat_smile:
23. dub 2010 v 19:59  • Odpověz
Jdu jen popřát krásný víkendík....opatrujte se!!!
23. dub 2010 ve 21:39  • Odpověz
Tak krásnou sobotu :dizzy_face:

Dad copak jsi pořídila v Ikee???

Sophie a co ty v Praze?? Pokoupilas něco??
24. dub 2010 ve 03:14  • Odpověz
Kach :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no tak to jsem se pěkně nasmála!! Připrav se na brzké vstáváníčko :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2010 ve 03:14  • Odpověz
Dobré sobotní ráno :slight_smile:
Marhu nějak nechápu, proč se mam připravit na brzké vstávání???
Já včera dopadla na své kontrole dobře, aspoň něco. Pak jsme uklízeli, teda manžílek uklízel, já jen kritizovala. Pak uvařil, připravil chlebíčky a měli jsme návštěvičku. Musím manžílka pochválit. A pak už jsem padla do postele a po dlouhééééé době se pořádně vyspala. Dneska asi pojedeme na chaloupku, trošku se vyslunit, tak už se těším.
Přeji všem krásnou sobotu.
24. dub 2010 v 08:08  • Odpověz
autor
ahoj zdravím vas :dizzy_face: venku je nadherně :sweat_smile:
marhu jeli jsme pro komodu, ale už je nemaj a přestali je vyrabět :angry: tak jsme koupily karlíkovi novej pelíšek a nějaky ty blbustky :dizzy_face: ale vylet moc pěknej, mala nechtěla bejt moc v kočarku, tak ji dadouš po cely ikee nosil :grinning: no jo jak si ji naučil, tak ji furt taha :angry:
24. dub 2010 v 09:53  • Odpověz
Ahojky ženy, přeju krááásnou prosluněnou sobotu!
i u nás je nádherně. Za chvíli vyrážíme do Bavorska, loni tam otevřeli stezku v korunách stromů. Je vychytaná, není jen pro lidi - opice, ale pro celou rodinu a dostane se tam člověk pohodlně i s kočárkem. Tady je odkaz, kdybyste se tam třeba chtěly v budoucnu někdy mrknout: http://cestovani.idnes.cz/bavorsky-les-otevrel-nejdelsi-stezku-v-korunach-stromu-atrakce-kousek-od-hranic-gpg-/igsvet.asp?c=A091105_173359_igsvet_tom

Tak se docela těšim. Snad tam někde nežuchnu, mi teď došlo, že ani nejsme pojištěný na případnej úraz v cizině :confused: nebo nedej bože na předčasnej porod :sweat_smile: to bysme museli šupem zpátky za čáru a pak do nejbližší porodky :grinning:

Kach, večer jsem četla článek o tom, když se prcek nechce otočit. Jsou tam i nějaké cviky a babské rady. Vydrž, písnu to sem :slight_smile:
24. dub 2010 v 10:02  • Odpověz
kach, ofotila jsem to a teď to postupně začnu dávat do alba :slight_smile: tak mrkni.
Jo a hlavně tady píšou, že mimča se můžou otočit do poslední chvíle. Psali tu o dalším, které se pohlo až když mamina ležela na sále a měla před císařem.....se lelknul, no.
24. dub 2010 v 10:18  • Odpověz
Jaru jéééé, ty jsi tak hodná, jsi zlato. Už jsem to pročetla, tak určitě vyzkoušíme. Další poradnu máme ve čtvrtek a čeká nás i utz, tak to by dr. čuměl, kdyby se nám podařilo otočit. Jinak jak tam radí mrňousovi domlouvat, tak to dělam, ale zatím marně. Manžel si vždy klepe na čelo, když hladím břicho a vysvětluju mu to, jak má ležet. :grinning: Díky moc a přeju krásný výlet.
24. dub 2010 v 11:36  • Odpověz
ahoj holciny,preju krasnou sobotu,u nas je prekrasne.ale nalada chybi tak ji aspon mejte vy :wink:
24. dub 2010 ve 12:28  • Odpověz
dobre rano,tak koukam v sobotu jsem tu byla jedina a dnes to vypada ze asi taky.ja uz jsem od 5hod.vzhuru,proste to dite co cekam nepotrebuje spanek :slight_smile: :slight_smile: neskutecne kope a kope a hlavne v noci.zkusim vam tam hodit foto s brichem tak krasnou nedeli :wink: :wink:
25. dub 2010 v 07:28  • Odpověz
tak foto vam tam zas jeste nedam,nevim kde je ta fotka nemuzu ji najit :grinning:
25. dub 2010 v 07:35  • Odpověz
Ahojky koukám,že jste si určitě taky užívaly sluníčka...tento víkend bych přepychový :dizzy_face: :dizzy_face:
25. dub 2010 v 18:01  • Odpověz
Holky náš Kuba se už normálně směje nahlas-ne pořád,ale občas,je to naše zlatíčko,celý víkend jsme byli na chaloupkách a byl úžasný :dizzy_face: :dizzy_face: Nojo v kočáře se to chrupká,kozenky taky pořád poblíž,když je hlad...nojo to je život :grinning: :grinning:
25. dub 2010 v 18:04  • Odpověz
ahoj holky,
jen jsem nakoukla po náročném víkendu...
já jsem ko, před chvílí jsme dorazili domů,tak dnes už budu jen odpočívat..
jinak u nás víkend náročný, včera vaření,praní, odpoledne golf - já jen procházkou, pak fotbal,večer do práce...
dnes do práce dělat papíry, na oběd ke tchyňce, hraní na zahradě se psem asi 2 hodiny, pak procházkou asi 5km s pesanem a s babičkou a dědou na zahradu...takže pes i já jsme dnes už ko....
přeji pěkný večer, zítra nakouknu..
d.
25. dub 2010 ve 20:19  • Odpověz
Ahoj ženy, zdravííím
my měli taky fajn víkend. První po zimě, kdy jsme se konečně pořádně vyvenčili. Jsem byla tak nadržená na slunce žbluňce, že jsem venku lezla pomalu polonahá a bez namazání...no a jak jsem byla doteď bledule bílá, tak teď spíš připomínam opařený prase :sweat_smile: A největší prdel je, když se svlíknu, jak jsem dvojbarevná :sweat_smile:

Holky, chtěla jsem se zeptat. Co jste dlabaly proti křečím v lejtkách? je na to něco? poslední dny je mám každou noc, jak se převracim a začnu si ve spánku protahovat haksničky, tak mě to vždycky chytne....fuj to je pěkně nepříjemný.
25. dub 2010 ve 21:53  • Odpověz
Dando koukej si už taky najít čásek na odpočinek...pak už to jen tak nebude :wink: :slight_smile:

Jaru jedině magnézko,ale může se jen do nějakého 36tt,pak už ne kvůli porodu. Já jsem brala denně 3x2tablety a žádná křeč už se neobjevila :wink:
25. dub 2010 ve 23:43  • Odpověz
Tak dobrou noc-já už teda spinkala,ale před chvílí jsem kojila a jdu pokračovat,neboť naše hodné zlatíčko už spinušká :dizzy_face:
25. dub 2010 ve 23:43  • Odpověz
Dobré ránko všem :dizzy_face:
26. dub 2010 v 06:30  • Odpověz
autor
krasny den
26. dub 2010 v 07:30  • Odpověz
dobre rano,dad to je mazec jak se smeje :wink:
26. dub 2010 v 08:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.