• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
@sarik1 no, to je cobydup :slight_smile: takze pohoda, klidecek, to najlepsie prospeje Tebe a aj drobcekom :slight_smile:
22. črc 2010 v 15:31  • Odpověz
Já se snažím být klidná, protože pokud doktor v Motole řekne, že srdíčko je OK, tak snad to dožene, bude si menši ale půjde to...
22. črc 2010 v 15:33  • Odpověz
@sarik1 kazdeho doktora musis brat s rezervou, je to len clovek, kazdy sa moze pomylit :unamused: ale ziadny by nemal robit take zasahy bez toho, aby si to overil este inym lekarom alebo inym pristrojom :unamused: daj na svoj vnutorny pocit, ak sa ty citis dobre, tak ani babatkam nemoze nic chybat :slight_smile:
22. črc 2010 v 15:34  • Odpověz
holky pamatujete jak me doktor strasil ze tomik bude malinkej ze jestli bude mit do 3kg tak je to hodne!!a posledni ultr me rika je ten je ale baculatej ma vahu asi 3490g a ja se bala co budu rodit a ja jeste prenasela a tomik mel 3250g takze sari ta vaha ultr je fakt plus minus
22. črc 2010 v 15:34  • Odpověz
@sarik1 hlavne nehladaj na internete, co vsetko by sa este mohlo stat, tu je tiez vela hrozostrasnych pribehov a potom ma clovek z toho nocne mory ... mam tehotnu kamosku a ta mi povedala, ze odkedy je tehotna, tak sa snazi internet necitat :slight_smile: setri sa, snazi sa zdravo stravovat a prihovara sa malemu, ako sa na neho tesia :slight_smile: a ako povedala, viac spravit nemoze a stresovanim si nepomoze :wink:
22. črc 2010 v 15:37  • Odpověz
@baradisk Jo jo, vím, že váhy nejsou přesné, jen aby vyloučili srdeční vadu odborníci a malá rostla a budu moc spokojená... at si drží ten odstup těch 14 dní.... ona doky říkala, že ted k tomu nemůže víc říct, nejdřív odborník a po měsíci UZ a to budem chytřejši..
22. črc 2010 v 15:38  • Odpověz
@sarik1 neboj fakt to bude ok ,to je jasna vec ze jooooooooooooooooooooo
22. črc 2010 v 15:45  • Odpověz
dievcata, drzte sa, ukazem sa asi az v pondelok, ideme k nasim o chvilu, tak nech si potom precitam len same pekne a pozitivne prispevky :wink:
22. črc 2010 v 15:51  • Odpověz
@baradisk Taky doufám, díky za podporu...
Pifina a Jaru: holky taky děkuju...
22. črc 2010 v 16:07  • Odpověz
@sarik1 sari, neděkuj a mysli pozitivně :slight_smile: pozitivní psychika přitáhne štěstíčko! negativní přitahuje smůlu :pensive:

@pifina až v pondělí? :sweat_smile: na tak pěknej víkend přeju :slight_smile: pěkně si to u rodičů užij!!! :slight_smile:
22. črc 2010 v 16:12  • Odpověz
Ahoj holky tak já se k booku dostala jen ted, mm zas odjel do prahy ja poklidila trošku, ješte večer v deset sem prala, tak sem to dožehlovala dnes a pak musela okouknout nábytkárství, potrebujeme novou postel :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže prubežne odpovídám, protože ste toho dost popsali :slight_smile:
@jaru30 ale vždyť slovenčina podobná češtine, pro mne sme se nerozdelili, já to ani nechtela :confounded: , a s manžou to jde, aspon si nelezem na nervy a necestuje porád tolik, zto jenom když še jemu šéfovi nahrnou pracovní schuzky :wink:
@dadous otoky v tomhle teplu mám taky a jaký, až nekdy skoro pláču bolestí a nejradši bych si nohy urizla :frowning2:
@dadous nevím ale asi ne, prece jenom mám už 39, tak si užiju tohle jedno, i když bych holčičku moc chtela, kluk je pro tatínky spíš :slight_smile:
22. črc 2010 v 18:00  • Odpověz
@pifina tak pekný výlet k rodičom a uži si to :slight_smile:
@sarik1 neboj bude to v porádku, jak sem už psala holky jsou silné a malá to zvládne a brášku dožene, prece si nenechá ujít videt maminku co jí tak miluje naživo, že? takže jak psala Jaru, pozitivne myslet :slight_smile: :wink:
22. črc 2010 v 18:15  • Odpověz
tak jdu pokosit tu trávu a polpolejvat ji, aspon to tu osvežím malinlo :slight_smile:
22. črc 2010 v 18:18  • Odpověz
@monika71 :grinning: :grinning: :grinning: vždyť já vím, já vám holky rozumim :grinning: mě to jenom přišlo vtipný, jak jsi pružná a okamžitě reaguješ jinou řečí :grinning:
Vyflákni se na trávu. V tomhle vedru makaj jen sebevrazi :grinning:
22. črc 2010 v 18:51  • Odpověz
@jaru30 ja vím jaru, jen mi tak prišlo líto jak nás rozdelili, :slight_smile:
už to mam a sem spocená jak prasátko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no co bude s tou vaší dovolenou sem na madari?hm?
22. črc 2010 v 19:57  • Odpověz
Jdu mrknout co tu nového:slight_smile:
22. črc 2010 ve 20:33  • Odpověz
autor
zdravím všechny :dizzy_face: tak na kyčlích nam to dr povolil o jednu dírku a za měsíc zas na kontrolu :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska byl docela dobrej i si s nikčou povídal, pže ona se furt smala :grinning: se mě ptal jestli kojím? ortoped :grinning: :grinning: tak asi tím chtěl říct že kojeny mimča jsou vysmaty :grinning:
22. črc 2010 ve 20:35  • Odpověz
Tak koukám,že všude bylo stejně hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@sarik1 nemysli na nejhorší!! Holčičce věř a hodně na ni do bříška mluv a domlouvej-hele co třeba ji něco naslibovat?? Je to ženská,tak se chytne na nějaké super nákupy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. črc 2010 ve 20:36  • Odpověz
autor
joo sari naslibuj ji nějaky hadříky, na to se stopro chytne :wink:
22. črc 2010 ve 20:40  • Odpověz
@dadous hmm a když se tě doky ptal,kam se díval :sweat_smile:
22. črc 2010 ve 20:41  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: no měla jsem tríčo s vystřihem, ale koukal na niki :sweat_smile:
@marhulinka
22. črc 2010 ve 20:42  • Odpověz
@dadous tak do výstřihu asi čuměl před tím!!! :grinning: :grinning: :grinning: Jsou to dobytci
22. črc 2010 ve 20:44  • Odpověz
@dadous a jak teda kójo?? Pořád dobrý?? Mě Kuba asi sežere
22. črc 2010 ve 20:45  • Odpověz
autor
@marhulinka kojo dobry ale co ona u toho vyvadí to je děs, dvakrat potahne a čumí všude okolo, keca do toho a pak občas stiskne dasně, to na pos...í :angry:
22. črc 2010 ve 20:48  • Odpověz
@dadous no právě Kuba teď dělá strašně to,že stiskne cecinu a převaluje se na záda-auuuuuuuuuuu
22. črc 2010 ve 20:50  • Odpověz
Teď navečer ho zase asi braly ty žuby nežuby....já už mám palec skoro placatý...mě ho čapnul a glodal a glodal,nic jiného nechtěl!!! Tak to bude asi mazec,při představě třeba dvou měsíců,než něco vyraší!!!!
22. črc 2010 ve 20:51  • Odpověz
autor
@marhulinka ja bych chtěla sehnat ten cucací vaček, neviděla si ho někde na netu?
22. črc 2010 ve 20:56  • Odpověz
22. črc 2010 ve 20:59  • Odpověz
Je to prý od půl roku,ale kamarádka mi řekla,že je to naprd...tak uvidíme..
22. črc 2010 ve 21:01  • Odpověz
Sorry dala jsem blbou adresu...tady jsem si ho našla a měla uložený,abych věděla jak to vypadá :grinning:
22. črc 2010 ve 21:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.