• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
autor
@marhulinka to by mohlo bejt v těch kojeneckych potřebach ne?
22. črc 2010 ve 21:05  • Odpověz
Já to objednávala od paní z mmb,ale myslím,že to prodává firma Sassy...já to v obchodě nikdy nehledala :sweat_smile:
22. črc 2010 ve 21:06  • Odpověz
autor
@marhulinka no ja to zadala do vyhledavače a nic mi to nevyhodilo :angry:
22. črc 2010 ve 21:07  • Odpověz
našla jsem další paní co to prodáváhttp://www.mimibazar.cz/foto.php?id=34059221&tab=2
22. črc 2010 ve 21:09  • Odpověz
autor
tak jsem projela 100 stranek a nic, už to asi nevyraběj :cry: ale našla jsem bryndak s korytkem :grinning: ten by se ted nikče hodil :sweat_smile:
22. črc 2010 ve 21:21  • Odpověz
@marhulinka firma MUNCHKIN je vyrábí :slight_smile:
22. črc 2010 ve 21:27  • Odpověz
autor
:grinning: kam ty na to chodíš? :grinning:
22. črc 2010 ve 21:29  • Odpověz
autor
no jetej nechci a posílat 10 eček se mi taky nechce :grinning:
22. črc 2010 ve 21:33  • Odpověz
@dadous já si toho teď všimla,že je ten první jetej :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a tohle je jen pro zasmání-palba,co??
22. črc 2010 ve 21:34  • Odpověz
autor
tenkrat ho někdo prodaval i tady na kobyle, sem blba že jsem ho nekoupila :angry:
22. črc 2010 ve 21:37  • Odpověz
autor
jako co je to za bordel, kde jsou všichni? :confused:
22. črc 2010 ve 21:37  • Odpověz
dobre rano,to je dneska krasny pocasi zeeeeeeee :wink: :wink: :wink: ale od 4hod nespim tady byl tak silenej vitr ze sem uz pak nemohla usnout ale bourka nikde :fearful: :fearful: asi nekde zustala. :grinning: :grinning:
23. črc 2010 v 08:27  • Odpověz
Hezké ránko všem :dizzy_face:
23. črc 2010 v 08:32  • Odpověz
@dadous já už zmizela ke Kubulínkovi...zase chtěl glodat můj palec :sweat_smile: V noci se dost budil :frowning2:
23. črc 2010 v 08:33  • Odpověz
@baradisk počasí je úžasný já si chrochtám :slight_smile: :slight_smile:
@baradisk tady bouřilo,blesky byly,ale nevím kolik bylo...mi byli vzhůru dost často,ale už jsem na hodiny nekoukala :sweat_smile:
@marhulinka nespal chudak????bylo to kolem 4hod rano teda kdyz me to vzbudilo!!!jezis jak to dlouho trva nez se mu prorazej zuby???a to bud rada ze nema teploty a prujem a dalsi ty vymozenosti k tomu i kdyz to jeste muze prijit :unamused: tohle by meli deti mit jinak narust zuby a hotovo.
23. črc 2010 v 08:42  • Odpověz
@baradisk nespinkal pořád si něco rval do pusy,vzali jsme ho pak do postele a on si vzal můj palec a grybal až usnul...a tedy poslintaný jsme byli oba a polštář durch :grinning: Doktorka mi říkala,že se zoubky můžou začít ozývat brzo a pak vyraší zoubek klidně až za dva tři měsíce!!!! Naštěstí to nemá pořád,ale včera teda o to bralo během celého dne chvilkama a k večeru už to byl mazec :frowning2:
23. črc 2010 v 08:47  • Odpověz
@marhulinka tak dlouho???no tak to potes teda!!!!! :angry: :angry: :angry: my byli vcera v tesku ale ve dvore a tak sem koupila tomikoj 2trika s dlouhym rukavem a kalhoty,jeli jsme sice jen pro pliny a nechali tam 3tis!!!kamil rikal ze uz semnou jezdit nebude ze pak uplne breci penezenka :wink: nechapu a pritom jsme brala pouze nutny veci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2010 v 08:49  • Odpověz
@baradisk jj ale ono je to nemusí brát celou tu dobu,jen prostě občas...tak jsem zvědavá :fearful:
:grinning: :grinning: jo tyhle nákupy znám...jedeme pro něco a přivezeme toho kupy :grinning:
23. črc 2010 v 08:51  • Odpověz
@marhulinka a kdy mu to tak asi zacalo???ja jen at se psichicky pripravim :grinning: :grinning: ale ja vazne brala to nejnutnejsi jako kosmetika,papani a tak dobra sem si dovolila koupit parfem noooooooooooooooooooo ale jinak nic fakt :grinning:
23. črc 2010 v 08:53  • Odpověz
jo ja mam bejt dnes v 10hod u doktorky tak se jdu chystat,to uz by ji asi slehlo kdybych volala i dnes ze sem zapomela :grinning: :grinning:
23. črc 2010 v 08:54  • Odpověz
@baradisk tak dobře pořiďte a pak hned podej info :dizzy_face:
Kubíkovi to začalo minulý týden,to začal takhle vyjekávat a cpát si něco do pusy a kousat...
23. črc 2010 v 09:00  • Odpověz
chudacek malej,co oni musej vse protrpet.hele koukala si na zpravy jak ta svine tu holcicku hodila do krbu???ja neverila vlastnim usim kdyz to rikali,to me rekni co je to za devku zasranou!!!vis co ja bych ji udelala??normalne bych ji nalila savo mezi nohy aby ji to vse vyzralo a pak bych ji podpalila aby pomalu chcipala ,co to dite muselo zazit me je stoho jeste ted zle kdyz si na to vzpomenu.kurva zasrana,nebo vcera o tom psoj jak to hlasili,kde se proboha bere v tech hovadech tolik zla??????????????????????
23. črc 2010 v 09:05  • Odpověz
@baradisk snad to tak nebude u všech zoubků :wink:
Na zprávy už raději moc nekoukám,včera teda zrovna jo :frowning2: Já jsem pak tak rozčilená,kolikrát u toho bulím a jsem nepříčetná co bych s těma lidma udělala!!! Někdy vážně nechápu...a přála bych jim dlouhou a bolestnou smrt
23. črc 2010 v 09:08  • Odpověz
@marhulinka no me toho chlapa jak mu kopal hrob bylo tak lito ale on se drzel jen pred kamerou uplne bylo videt jak je smutnej,no nic jdu chystat grazlika pa
23. črc 2010 v 09:09  • Odpověz
Ahoooj :slight_smile:
dneska v noci jsem si málem krůpla do kalhotek :slight_smile: Si spim v klídku, okno dokořán a najednou v jednu v noci taková šlupka, jak když se zřítí barák. A on to byl hrom. Já se tak lekla, že jsem myslela, že se mi zastaví pumpa :grinning: Nemám ráda noční bouřky. Já se totiž bojim :grinning: To mám ještě dětství. Furt jsem čuměla na horory a ty se vždycky točili nejlépe za tmy a bouřek :grinning: Ještě už byl přítel doma! Ale stejně jsem usínala a svítila si lampičkou :pensive: :grinning:
Takovohle buřinu jsem už dlouho nezažila. Brrrrrrrr

JInak u nás už zase svítilí slunce. By mě zajímalo, kde jsou ty deště :grinning:

@baradisk Parfém? ty jedna utrácelko. Já se teď skoro nevonim. Kdesi jsem četla, že tím můžeš zblbout mimčo Ono tě pozná po čuchu a když mu naservíruješ nějakou cizí vůni, tak je z toho prej zmatený a vyděšený :sweat_smile:

23. črc 2010 v 10:58  • Odpověz
@jaru30 tak ty se bojíš bouřek,jo?? Takže na horory už nekoukáš :grinning: ? Já bouřku ráda,i hromy blesky :dizzy_face: Jen teda když jsem doma,ne někde venku,to pak taky bojim bojim :grinning:

23. črc 2010 v 11:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.