• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
U nás je zataženo,krásný vzdoušek...Kubulka i pejsan to zalomili,já vařím a peru,ještě chci utřít prach...
23. črc 2010 v 11:47  • Odpověz
ahoj holky, tak tady je porád hic 34° v chládku, zdechnu a jen čekám na bourky, já je miluju :slight_smile: už aby to dorazilo i sem
23. črc 2010 ve 12:25  • Odpověz
@monika71 tak ať to k vám taky brzo přijde :wink:
23. črc 2010 ve 12:28  • Odpověz
autor
ahojda, tak u nas v noci taky bouřilo a k ranu chcanec jako krava :sweat_smile: chudak tatka v tom jel zrovna z noční na skutru :grinning: přijel uplně durch :angry: holky ted se musím smat jak se nikča začína zvedat :grinning: leží, a najednou zvedne hlavu, ale současně s ní se ji chuděrce zvednou i nohy :grinning: :grinning: takže v tu ranu je na boku :grinning: a ma z toho děsnou prdel :grinning: :grinning: no a my teda taky :grinning: :grinning:
23. črc 2010 ve 12:49  • Odpověz
Jen ať holka posiluje :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2010 ve 13:55  • Odpověz
Tady je šílené dusno,doufám,že zase sprchne :dizzy_face:
23. črc 2010 ve 13:55  • Odpověz
Kubulka s pejsanem zase chrní,tak lítám a uklízím,přijede navečer návštěvička...
23. črc 2010 ve 13:56  • Odpověz
cau holky tak jsem teda u doktorky dnes nepochodila na prohlidce :angry: :angry: tak ja byla objednana na 10hod.a tak sem tam dorazila a koukam a tam plna cekarna deti a ten jeden kluk mel nestovice byl podobanej vsude a tak rikam sestre ze tam cekat nebudu ze jsou tam jeste nemocny deti a ona me rika ne to si pockejte to bude chvilka,tak sem rekla ze proste cekat nebudu ze prijdu v pondeli ,no neni blba nechat me tam cekat kdyz cekarna smrka hrka a do toho ty nestovice :angry: :angry: :angry: :angry: takze v pondeli znova ale az na 12hod.
23. črc 2010 ve 14:01  • Odpověz
@baradisk Vy tam nemáte ordin.hodiny zvlášť pro zdravé a nemocné děti? :confused:
23. črc 2010 ve 14:18  • Odpověz
@marhulinka aby to tady už bylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@dadous moje malá, tolik námahy vynaložit, a mama se na ní smeje, fuj Dad, vysmívat se dceri, teda :grinning: :grinning: :grinning:

@baradisk meli by to rozdelit pro mimina a zvlašť pro vetší deti ktere jsou nemocné, jak psala Jaru
Holky dnes mi volal mm že by sme si mohli udelat výlet do prahy nekterý víkend, mne to tak potešilo, ktera bydlíte po ceste, nebo blízko, bych vás koukla :wink:
23. črc 2010 ve 14:31  • Odpověz
@marhulinka aby to tady už bylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@dadous moje malá, tolik námahy vynaložit, a mama se na ní smeje, fuj Dad, vysmívat se dceri, teda :grinning: :grinning: :grinning:

@baradisk meli by to rozdelit pro mimina a zvlašť pro vetší deti ktere jsou nemocné, jak psala Jaru
Holky dnes mi volal mm že by sme si mohli udelat výlet do prahy nekterý víkend, mne to tak potešilo, ktera bydlíte po ceste, nebo blízko, bych vás koukla :wink:
já mam tak pomalý net, určo z toho horka
23. črc 2010 ve 14:33  • Odpověz
@monika71 jůůůůů já bydlím v HK :frowning2: Do Prahy to má nejblíž asi Sophie :wink:
23. črc 2010 ve 14:39  • Odpověz
musím si prohlídnout mapu, já bych vás všechny tak ráda videla a hlavne mimnka povystískala :sweat_smile: :dizzy_face:
23. črc 2010 ve 14:44  • Odpověz
mame ty odrinacni hodky oddeleny ale ja tam mela byt vcera a nesla sem a ona ma pro nemocny do 10hod.a tak tam jeste byli kdyz sem prisla.tak me mela rict do tel at prijdu treba v 11hod a ne v 10hod kdyz tam stejne povetsinou jeste nekdo je
23. črc 2010 v 15:38  • Odpověz
@monika71 moni tak prijet do jaromere k nam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!rada te uvidim ,z prahy to je po dalnici k nam hodka cesty. :wink: :wink: :wink:
23. črc 2010 v 15:53  • Odpověz
teď tu zrovna čtu.....jak michal dvořák koupil své přítelkyni za porod auto za 2 miliony :confused: :sweat_smile: http://www.super.cz/clanek/40809-michal-dvorak-chysta-svatbu-pritelkyni-koupil-za-syna-auto-za-dva-miliony.html

kurňa, asi jsem při výběru partnera šáhla vedle :wink: :wink: :wink: nééé kecam. Je zlatej, neměnila bych...ale za porod mi teda nic nekoupil :pensive: Prý ať si koupim něco pěknýho z porodnýho....no jo, jenže to jsou peníze od státu! A já chci něco od něj! :wink: :grinning:
23. črc 2010 v 16:56  • Odpověz
@jaru30 tak mu náhodou dej prečíst ten článek, snad se uvedomí, ja toho svého už ted na to pripravuji, aby šetril na dárek, že jsem mu dala syna :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2010 v 17:20  • Odpověz
@baradisk já prostuduju mapu a pak sem napíšu jaou okružnou cestu udelám :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2010 v 17:20  • Odpověz
autor
@monika71 lavně se nezapomente stavit u nas na horach :sweat_smile:
23. črc 2010 v 17:59  • Odpověz
autor
hlavně :sweat_smile:
23. črc 2010 v 17:59  • Odpověz
autor
a nebo by jsme se mohli domluvit a hodit srazík u ikey :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. črc 2010 v 18:03  • Odpověz
autor
chlapi pokecaj o autech a my o dětech :grinning:
23. črc 2010 v 18:03  • Odpověz
autor
no tak jsem si tu sama pokecala a jdem s nikčou do vany :dizzy_face:
23. črc 2010 v 18:04  • Odpověz
@dadous to by bylo super, prohlížela jsem mapu a vy všechny bydlíte dost mimo, ale srazík by byl super :grinning:
23. črc 2010 v 18:23  • Odpověz
autor
@monika71 tak pak dej vědět kdy pojedete, dadouš ma ted 14 dní dovču :dizzy_face:
23. črc 2010 v 18:50  • Odpověz
@monika71 moni ale ja to myslim vazne,fakt prijedte,to neni daleko od prahy ,tou dalnici jste tu fakt za hodku.
23. črc 2010 v 19:09  • Odpověz
holky vy jste suprový, ale mohli by jsme si dát sraz v Praze nebo nekde aby nám to vyhovovalo, my se tam chystáme, jenom ešte nevím kdy presne, ale bude to jiste na víkend, tak jedna noc v Praze, chceme se tam poprocházet, a mm našel i nejaký penzion, nebo co kde muže být i hafan :slight_smile: já vám jiste dám vedet, nebojte :slight_smile:
23. črc 2010 v 19:23  • Odpověz
@baradisk diky za pozvání :wink: :slight_smile:
23. črc 2010 v 19:52  • Odpověz
Návštěvička odjela,Kubulka usnul,tak jdu nakouknout...
23. črc 2010 ve 20:03  • Odpověz
@baradisk jéé takže nevíme,jak Tomášek vyrostl :frowning2: No tak si na info ještě počkáme :slight_smile:
@jaru30 dárek třeba ještě teprve bude :wink: Mě taky bylo řečeno,že nic nedostanu a pak v květnu přišel s dárečkem :dizzy_face: :dizzy_face:
23. črc 2010 ve 20:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.