• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
možno pojedem do Prahy, a s holkama tady psali že by bylo dobre udelat mini sraz, nepridala by ses, kdyby se to zrealizovalo? :wink:
23. črc 2010 ve 22:12  • Odpověz
no klidně :slight_smile:

já včera byla na výletě v Příbrami, to byl pařák, fuuuuuuj...a dnes jsme tu měli návštěvu a tak nějak jsme makali, uklízeli...zítra ráno jedeme do dejvic na farmářské trhy...byli jsme i před 14dny a bylo to super, samé dobrůtky a čerstvá zelenina a ovoce...
23. črc 2010 ve 22:18  • Odpověz
a co ty proč se hádáš přes skype? :wink:
23. črc 2010 ve 22:18  • Odpověz
aaaaaaaaaale prkotina, moje hormony a jeho blbosti, organizační problémy :slight_smile:
to je super že takhle jezdíte a užívate si leta :slight_smile:
a co návšteva užili ste si i to?
23. črc 2010 ve 22:20  • Odpověz
po pravde vymyslel výlet do Prahy jako na naše první výročí a chtel príští víkend, jenom že to má narozeniny a všichni už oznámili že prijedou, pak druhý týden má alfa romeo sraz co je jeho srdcovka a nahodil tak blbý napad že radši obetuje rodinu(návštevu) jako sraz, tak se mu vylíčila že rodina je jen jedna alke srazu bude hodne, a to sem nemnela, na srazy nesmím šahat :confused: tak mne to vytočilo a pak to ze mne šlo jako blesky z nebe.
23. črc 2010 ve 22:24  • Odpověz
ted neví sraz nebo zraz? človek zapomíná, tak sorry jestli se chybička vloudila :grinning:
23. črc 2010 ve 22:25  • Odpověz
tak já asi pujdu zalehnout, preji dobrou noc a pekné sny, zítra opet tady, Ciao :wink: :slight_smile:
23. črc 2010 ve 22:31  • Odpověz
Dobré ránko holky, tak konečne to prišlo i k nám, v noci tady byla menší bourka a le schladilo se, hurááááááááááá :dizzy_face:
takže sem začala konečne žehlit a varit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
preji krásný výkend plný nových zážitku :wink: :slight_smile:
24. črc 2010 v 08:41  • Odpověz
hmmmmmmmmm, nikde nikdo, asi si užíváte víkendu, tak pekný den preji :wink: :sunglasses:
24. črc 2010 v 10:23  • Odpověz
Ahooooj holky,
tak máme zase o jedno miminčko navíc!!!!!!
Nakoukla jsem náhodou do fotoblogů a Monitita už porodila!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Má kráááásnýho chlapečka!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: Ještě jednou moc gratuluju!!!!! :slight_smile:
24. črc 2010 ve 12:27  • Odpověz
Všem hezkou sobotu :dizzy_face:

My byli dopolko nakupovat,pak jsem uklízela a chystala vše na dnešek a zítřek,dneska k nám dorazí kamarádi a zítra máme rodinnou oslavičku :dizzy_face: Teď mám odpočinek,kluci všichni tři chrupkají :grinning:
24. črc 2010 ve 14:05  • Odpověz
Jůůůůůů a tady se večer krandalo a já šla chrnět :frowning2:

@sophiejane no na to bacha,opravdu některé děti kozy trhají :grinning: Švagrové klučina bradavku ukousl a musela mít plastiku..Tak doufám,že ta moje piraňka se na nic takového nechystá!!! Koza mě pořád bolí,ale už se hojí :slight_smile:

24. črc 2010 ve 14:07  • Odpověz
Monče taky ještě jednou moooooooc gratuluji :wink:
24. črc 2010 ve 14:09  • Odpověz
Tak jdu ještě něco dodělat a čekat...pa pa pa a když mi to vyjde,večer juknu.
24. črc 2010 ve 14:10  • Odpověz
čus babky :slight_smile: vy se někde flákáte :slight_smile: ráno jsme byli v dejvicích na těch farmářských trzích a bomba, přivezli jsme spooooustu dobrot :slight_smile:
24. črc 2010 ve 21:52  • Odpověz
monititě taky veeeeelká gratulace :slight_smile:
24. črc 2010 ve 21:53  • Odpověz
Marhůůůůů
vše nj nej tvojumu maličkému štěstíčku k jeho dnešnímu svátku.Užijte si oslavičku a pošlete taky nějakou dobrůtku k nám.Hlavně mu přejeme hoooooooooooooooooooooooooodně zdravíčka protože to je nejdůležitější a nejcennější v životě
Květa s Dájou a rodinou
PS:Gratulace od nás
25. črc 2010 v 07:25  • Odpověz
Promin chtěla jsem tam dát fotku ale zapomněla jsem takže další pokus
25. črc 2010 v 07:29  • Odpověz
@marhulinka tak v rychlosti ,vse nej nej kubikovi k prvnimu svatku a posilam pusinky :wink:
25. črc 2010 v 10:03  • Odpověz
mému milovanému Kubulínovi vše nej nej k svátku od tetky Janky :slight_smile:
25. črc 2010 v 10:52  • Odpověz
ahoooj,
i my přejeme Kubíčkovi hlavně zdravíčko a ty nejbáječnější rodiče! :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2010 v 11:21  • Odpověz
Vše nejlepší Kubíkovi k svátku, prejeme hodne........proste všeho nejduležeitejšího :wink: :slight_smile:
25. črc 2010 v 11:45  • Odpověz
Ahoj holčiny!
Jdu jen na skok, popřád Našemu Kubíčkovi k svátku, všechno nej nej hlavně hodně štěstíčka, zdravíčka a lásky!!! Posílám obr pusu, pořádně to oslavte :wink:
25. črc 2010 v 17:39  • Odpověz
autor
ahojda
taky s nikčou přejeme vše nej nej k svatku :dizzy_face: :dizzy_face:
25. črc 2010 v 19:41  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face:

Téééééééda holky já slzím :cry: Všeeeeeeem moooooooooc děkuji za krásné gratulace,jste zlatíčka - Kubulínek všem tetičkám děkuje a posílá ty nejsladší pusinky :dizzy_face:
25. črc 2010 v 19:45  • Odpověz
Taky Kubíčkovi přejeme s Leontýnkou vše nejlepší, hlavně hodně zdravíčka a lásky. :slight_smile:
25. črc 2010 v 19:57  • Odpověz
@kach82 i vám holky děkujeme :dizzy_face:
25. črc 2010 ve 20:10  • Odpověz
Dneska byl docela dost mrzutý,pak se hnedka smál a tak se mu to střídalo pořád dokola,dneska překvapivě hnedka po jídle usnul a já pořád poslouchám,jestli není vzhůru...Mamča dneska s tetou říkaly,že to je vidět,že se chystá žoubek,tak jsem zvědavá,kdy se pak vyklube.
Taky se mi za poslední dny snížily intervaly v kojení,tak si myslím,že mu už jen mlíčko nestačí...je to žrout...Tak zítra vlítnu k mudře a nechám si ho převážit,zda přibývá.
25. črc 2010 ve 20:11  • Odpověz
@marhulinka Taky přeju všechno nejlepší, hlavně zdravíčko :slight_smile:

Holky, ve středu jdu objednávat postýlky a povlečení polštářky s dečkou atd...... jak ste to měly s tím mantinelem v postýlce, prej je to naprd, že na mimčo nevidíte a mimčo nevídí přesto na Vas....
25. črc 2010 ve 20:20  • Odpověz
Jestli nám pan doktor posvětí že srdíčko má holčička OK, tak jdu do toho, jsem naklepaná... :grinning:
25. črc 2010 ve 20:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.