• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
@sarik1 děkujiii za Kubulínka :dizzy_face:
jůůůůůůůů tak to je krásný,já jsem si vybírání a objednávání strašlivě moc užívala...je to radost...pak jsem už byla celá naklepaná,aby už to Kubulka mohl vše vyzkoušet :grinning: Mantinel mám,má tu stranu,kam na nás kouká oddělanou :wink:
25. črc 2010 ve 20:24  • Odpověz
@marhulinka No já co sem viděla tak sou mantinely z obou strach a děcko nevidí.... já ti pošku schálně odkaz , to co sem si vybrala...

http://www.babymarket.cz/135,3-dilna-sada-povleceni-do-postylky-vzor-c.-58.html
25. črc 2010 ve 20:30  • Odpověz
My máme mantinel normálně dokola, jelikož nemáme postýlku u postele, tak na malou se stejně koukáme zeshora, takže na nás krásně vidí. :slight_smile:
25. črc 2010 ve 20:37  • Odpověz
Já mám mantinel takhle přehnutý,Kubula na nás musí vidět-a já na něho :grinning:
25. črc 2010 ve 20:42  • Odpověz
Holky víte,co začal Kuba dělat?? V postýlce se přitahuje za šprucle a zvedá...naštěstí ne úplně do sedu,ale má fakt páru,tak to asi budeme muset brzo dát postýlku níž :fearful:
25. črc 2010 ve 20:43  • Odpověz
@marhulinka ty jo, tak to je šikula:slight_smile:
Leušce se včera zase povedlo otočit z bříška na zádíčka. :slight_smile:
25. črc 2010 ve 20:45  • Odpověz
@kach82 šikula to je,ale já už se dost bojím :fearful: :fearful: Jůůů tak to není jen Kubula šikula :wink: Gratuluji,je to krásný,když vidíš,jaký dělají pokroky,viď?? Mám vždy ze všeho strašnou radost :dizzy_face:
25. črc 2010 ve 20:46  • Odpověz
@marhulinka to jo, já jsem vždycky úplně po..., když vidím, co se zase naučila, hned to hlásím nahlas a taťka se musí hned jít podívat. :grinning:
25. črc 2010 ve 20:49  • Odpověz
@kach82 jj musíme si užívat každého dne,moc rychle to utiká...nám už bude za 14dnů 5měsíců!! To je neskutečný§
25. črc 2010 ve 20:54  • Odpověz
@marhulinka gratulujem Jakubkovi :slight_smile: dnes som tu len na skok, este sme u nasich, tak len tak v rychlosti :slight_smile: sme boli vcera na svadbe s mm - prva spolocna rodinna akcia :slight_smile: tak som este mrtva, sme sa zobudili o druhej :slight_smile: akoze dobra svadba, ale nasa bola lepsia :grinning:
25. črc 2010 ve 21:06  • Odpověz
@pifina taky děkujeeee :dizzy_face: vlastní svatba je vždy nejlepší :wink: Taky ráda vzpomínám-ikdyž už jen tak nějak matně-je to už totiž dáááááááávno předáááááááávno :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2010 ve 21:48  • Odpověz
@marhulinka je to šílený, jak to utíká. Za chvíli už nám prckové utečou :slight_smile:
25. črc 2010 ve 22:26  • Odpověz
@kach82 nééééé přeci je nepustíme
25. črc 2010 ve 22:29  • Odpověz
@marhulinka myslíš, že se nás budou ptát?! :grinning:
25. črc 2010 ve 22:30  • Odpověz
@kach82 dáme domácí vězení a bude :dizzy_face:
25. črc 2010 ve 22:32  • Odpověz
Tak jdu chrupkat...Kubulku jsem nakrmila a už zase spinká...tak jdeme taky...nevím,jaká zase bude noc :grinning:
25. črc 2010 ve 22:32  • Odpověz
@marhulinka no nevím nevím, jestli to pomůže :grinning: Já už se těším, jak pak bude taťka vyšilovat :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2010 ve 22:34  • Odpověz
@kach82 já ho uvězním ve sklepení :grinning: :grinning: :grinning: Tak a je to,to je nápad:slight_smile:
25. črc 2010 ve 22:40  • Odpověz
@marhulinka chudák malý :grinning: my máme ve sklepě okno, to by nebylo dobrý. :unamused:
Co že jsi tahle dlouho ještě vzhůru? Kubík nespinká?
25. črc 2010 ve 22:45  • Odpověz
Hezké ránko :slight_smile:

@kach82 já chodím spát dlouho :grinning: Kubula včera překvapivě brzo usnul a chrupkal,v noci se pak dvakrát vzbudil,teda to už bylo ráno :slight_smile:

Jdu nás ustrojit a vyrazíme k mudře,vypadá to,že začne brzo pršet..
26. črc 2010 v 07:58  • Odpověz
ahoj holky hezké ránko přeju, tenhle týden žádná vedra, supeeeer :slight_smile:

marhu už si hlídám korfu 5.8. až mi to ještě zlevněj hupnu na to, snad to bude :slight_smile: zatím je to vždy až do termínu to by byl pech, ale něco by se našlo určo i jiného :grinning:
26. črc 2010 v 10:07  • Odpověz
@sophiejane Taky si lebedím,že nebudou vedra...ráno jsme se krásně prošli a Kubulka v kočárku krásně spinkal :wink: a teď po hamání zase chrupká.
Jůůůů tak pořádně hlídej!!
26. črc 2010 v 10:37  • Odpověz
už jsem ted objednala přes net opalovací kremiky :wink: tak snad poletíme :grinning:

odpo jedu do Prahy, jen tak cournout...
26. črc 2010 v 11:21  • Odpověz
akorát jsem zvědavá, co uděláme s kocourem...půjde asi na tu dobu k babičce, ten jí tam udělá čóro :slight_smile: ona má taky kocoura, naštěstí už jsou oba kastrovaní, ale i tak si myslím, že ho ten náš blb zmydlí :slight_smile:
26. črc 2010 v 11:22  • Odpověz
a sarinko co ty, kdy jdeš do motola? doufám, že vás tam, nepošlou k té prdlé genetičce u které jsme byli my...pořád nám říkala maminka tatínek a miminko, myslela jsem, že budu vraždit
26. črc 2010 v 11:23  • Odpověz
@sophiejane ty se mááááš,taky bych se šla cournout po Praze :slight_smile:
Jééé tak babička bude mít možná ogrybanýho kocoura :grinning: :grinning: třeba budou kámošové :slight_smile:
26. črc 2010 v 11:43  • Odpověz
no nevím, ten její je takový trdýlko hodný :slight_smile: ten náš jak se bojí, tak útočí :sweat_smile:
26. črc 2010 v 11:52  • Odpověz
@sophiejane tak mu trochu načechrá kožíšek,no :grinning: Však oni se zpacifikujou....nebo bude muse zasáhnout babička :dizzy_face:
26. črc 2010 v 11:54  • Odpověz
@sophiejane Ahojda, my jedeme do Motola ve středu a na prenatální kardiologii, aby zkontrolovali holčičce srdíčko.... takže snad to bude OK... jinak nohy mam nateklý jak prase... :angry: začínám se valit jak sud, prsa větší až moc a na nohách mám žily.... a necítím žádný pohyby miminek, .... ale prej se mají čile k světu, takže zatím nerva nehoním...., je to všechno na prd....
26. črc 2010 ve 14:35  • Odpověz
@sarik1 co by bolo na prd, zabudas na pozitivne myslenie, to je prvy krok k uspechu :slight_smile: hlavu hore, usmej sa, vyloz si nohy a oddychuj :wink:
26. črc 2010 ve 14:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.