• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
dobre ranko, jéé, pěkná fotečka :grinning:
26. dub 2010 v 08:50  • Odpověz
dnes jsem ranní ptáče, to asi tím krásným počasím, a taky tu musím trochu uklidit, peru, vyluxovat, celý víkend jsme byli venku tak to podle toho vypadá :slight_smile: včera jsme byli na zámku a pak u máchova jezera :slight_smile:
26. dub 2010 v 08:53  • Odpověz
ahojky ženy,
Dad, super fotka, šťastné miminko :dizzy_face:
26. dub 2010 v 08:55  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Já se taky hlásím po překrásném víkendu. Ten jsme si teda užili a udělali jsme i spoustu práce. Jsme byli po návštěvičkách, obhlídli švagrovi malinká jehňátka, pracovali na zahrádce, poklidili v chaloupce. Teda tu práci dělal manžílek, já jen dohlížela a vymýšlela, co ještě udělá. Až je mi to dneska líto, že tu budu zase celý den sama. Musím manžílkovi nachystat nějakou mňaminku, asi teda udělam jen pudink z litru, ale on ho miluje, tak ať si pošmákne. :slight_smile:

Jaru křeče v nohách mam v noci taky, pěknej hnus.

Marhu proč se smí magnézko jen do 36tt, pak ne?Proč kvůli porodu ne? Já se totiž ptala dr., jestli si ho mam ještě kupovat a on mi řekl, že jo, že to můžu dobrat snad ještě během kojení.
26. dub 2010 v 08:57  • Odpověz
Dad krásná fotka, moc hezký :slight_smile:
26. dub 2010 v 08:58  • Odpověz
A to magnézko je jedno jaký koupim? nebo je na to vyloženě jeden druh? já nevim :sweat_smile: je fajn, že neni na předpis. Hned si pro něj dojdu :slight_smile:
26. dub 2010 v 09:04  • Odpověz
a hele, už jsem to našla na netu. Prej se po 36.týdnu nesmí proto, že magnézium tlumí svalové vzruchy a tím by ztížilo porod (vypuzování miminka) :confused:
26. dub 2010 v 09:07  • Odpověz
jaru prý je dobré MAGNE B6
26. dub 2010 v 09:18  • Odpověz
jo a dnes jsem vlezla na váhu a už mám o kilo víc než před 14dny, budu to muset krotit :slight_smile: ale ted zrovna snídám štrůdl od babičky :grinning:
26. dub 2010 v 09:19  • Odpověz
Hmm, tak to je dobrý a já mam brát dvě denně. Někdy si fakt připadam, že nechodím k dr. ale snad jen někam na vrátnici. :angry:
26. dub 2010 v 09:19  • Odpověz
kach já být tebou jdu k jinému....
26. dub 2010 v 09:20  • Odpověz
sophie jen kdyby byl u nás nějaký kvalitní výběr... :frowning2:
26. dub 2010 v 09:21  • Odpověz
mmmmm, štrůdl :frowning2: taky bych si dala, hrozně moc. Já před chvílí posnídala jedne plátek chleba s paprikou. A už máme zase hlad.......
Kach, to nasere. Mě je úplný jasný, jaký neštěstí je špatnej doktor :angry: hele, taky tam píšou, že místo magnézka jsou dobrý mandle. Že pomáhaj... tak ty by třeba nemusely vadit....
26. dub 2010 v 09:36  • Odpověz
tak čau holky, krásný víkend za náma taky, jsem byla uplne hotová, takže sem včera jen uvarila a pak celý den proležela bud na terase nebo pred tv. :sunglasses:
ale dnes už jsem vyžehlila, trošku poklidila a ted jsem jak na jehlách protože na 13.45 mám termín už u své doktorky, tak jsem moc zvedavá jestli bude vše ok, ale tak moc chci verit že ano, pak se vám hned ozvu :slight_smile:
dadus krásne se smeje malá princezna :sweat_smile:
26. dub 2010 v 09:38  • Odpověz
no jaru to bych měla taky hlad...já už jdu na třetí kus štrůdlu :grinning:
26. dub 2010 v 09:41  • Odpověz
jasně moni že to bude ok....já jdu zítra, po 3týdnech, a nějak mám dnes dobrý pocit, že bude vše ok...
26. dub 2010 v 09:42  • Odpověz
holky a krásně má být celý týden....
26. dub 2010 v 09:43  • Odpověz
Ahoj holky.... taky sem měla krásnej víkend... super počasí... odpočívala sem...
Nějak se mě už začíná malinko rýsovat bříško :slight_smile: já jdu ve čtvrtek k dokymu a dostanu průkajdu.... mám strach, abysme byli v pořádku, ale určitě budem....

Sophie: A jak se cítíš....

Dadous: Moc krásná fotka :wink:
26. dub 2010 v 09:47  • Odpověz
Mončo: Držím palce at dopadne kontrola dobře..
Já si koupila uplně obyčejné magnesium.... je to to samé jako mě předepsala doktorka jen má jinej obal... a mám ho bez předpisu.... na začátku je prej dobrý ho brát .. já mám 3x1
26. dub 2010 v 09:49  • Odpověz
nahodim prá fotek z našeho víkenu do alba, doufám že to tam pustí :confounded:
26. dub 2010 v 09:50  • Odpověz
já skvěle sari :slight_smile: ty jsi jak moje paní doktorka, vždy se mě ptáš, jak se cítím :slight_smile:) akorát v sobotu táta udil klobásy a když je vyndal musela jsem utíkat, to mě teda kopalo :slight_smile: včera jsme byli celý den po výletě a bylo mi perfektně...
nepustí moni dej to radši do diskuze
Sophie: :slight_smile: :grinning: no já nemít fotku z UZ ani nevím , že jsem těhu.. je to super... to chudák Bari tak si to užila ty nevolnosti, a v kolik máš být zítra u dokyho... a nedala si do albumu průkajdu :slight_smile:
26. dub 2010 v 09:52  • Odpověz
já mám takovou hnusnou, žádný obrázek, jen černobílou, a hned na přední straně jsou mé údaje, tak to tam dávat nebudu :slight_smile:
to já taky, semtam je mi šoufl, ale nic hroznýho...čekala jsem to mnohem horší...
26. dub 2010 v 09:54  • Odpověz
zítra na krev a pak 10:40 k doktorovi, tak tady budu až tak odpoledne, ještě se cournu po Praze
26. dub 2010 v 09:56  • Odpověz
sophie: Že jo? Já taky.... když sem viděla holky co hned rádo běžejí zdravit záchod... to mě se netýká... už se těším na čt, aby mě doky prodloužil vycházky :slight_smile:
a břicho už mi taky trošičku vylezlo
Sophie: tak držím palce a dej nám hned vědět.
26. dub 2010 v 09:57  • Odpověz
Vůbec nevím co mám vařit.. ach jo..
26. dub 2010 v 09:57  • Odpověz
jdu opatrně vyluxnout, máme tu pěkný binec
26. dub 2010 v 09:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.