• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
@sophiejane ja som chcela do Grecka na svadobnu cestu, ale mm ma strach z lietania, tak sme skoncili v Tatrach :slight_smile:
26. črc 2010 ve 14:50  • Odpověz
@pifina já to pochopila,že právě Sarik je v poho a zatím je v klidu...že nemá cenu se nervačit.
Jééé tak to já mám panickou hrůzu z výšek a letadlo jsem zvládla!! Nejprve jsem si myslela,že tam nenastoupím..nechtěla jsem sedět pak u okénka a obě cesty jsem tam nakonec seděla...letěli jsme domů dokonce v bouřce a blesky lítaly kolem..Ale já jsem divná,jak říká manža,že do letadla vlezu a jezdící schody nesjedu :grinning:
26. črc 2010 v 15:00  • Odpověz
@marhulinka tak som to len zle pochopila, to je lepsi pripad :slight_smile: ja som pred prvym letom bola trochu vyklepana, ale potom uz v pohode :slight_smile: a moj mm tiez letel - ked musi, tak leti, ale ked nemusi, tak ani nahodou :wink: a na svadobku nemusel, kedze druha varianta boli Tatry :grinning:
26. črc 2010 v 15:04  • Odpověz
ahoj holky,tak hlasim ze na 6tydnech ma Tomik 4960g a meri 55cm!!!! :wink:
26. črc 2010 v 15:42  • Odpověz
@baradisk valibuk :slight_smile:
26. črc 2010 v 15:56  • Odpověz
@pifina jojo je ale pritom me prijde hubenej,dam dnes naky foto.
26. črc 2010 v 16:21  • Odpověz
holky ja si stahla pisnicku od michala penka ten padak,ta je tak hezka ,ja vim reknete si takova desna hnusna stara ale me se ta melodie tak moc libi,porad si ji poustim :slight_smile: dnes mam litostivej den :frowning2:
26. črc 2010 v 16:22  • Odpověz
@baradisk preco mas lutostivy den??? stalo sa nieco?
26. črc 2010 v 17:16  • Odpověz
Ahoooj,
@baradisk já dneska taky!!!! :confused: :confused: :confused: Představ si, žehlim a bulim. No mazec největší!! Třeba je dneska obecně nějakej blbej den..... :unamused: A to vcelku nemam důvod. Já prostě jenom čuměla na fotky těhulek tady, na ty jejich krátkýá zprávy, že jim zbejvá tolik a tolik dní do porodu a najednou to na mě zase padlo. Zase jsem začla vzpomínat na svoje těhu a začla bulet, že chci bejt těhotná, že si to chci znova prožít, že chci znova do Krumlova rodit. No už fakt zralá na Chocholouška :unamused:

A co trápí tebe?
26. črc 2010 v 18:10  • Odpověz
@baradisk Tomík má krásný míry!!!! :slight_smile: Je hubeňoučkej...taky taková žížalka :dizzy_face:
26. črc 2010 v 18:13  • Odpověz
holky ja ani nevim,dnes to na me nejak padlo a nemam ani duvod zadnej. :frowning2: :frowning2: asi me houka
26. črc 2010 v 18:45  • Odpověz
@baradisk nejsi sama :grinning:
26. črc 2010 v 19:17  • Odpověz
autor
čau děvčata, to s vama mavaj hormony :grinning:
26. črc 2010 ve 20:25  • Odpověz
Ahojky všem...dneska mám nějaký perný den a čeká mě i noční šichta...zítra asi padnu na hubu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2010 ve 20:59  • Odpověz
@baradisk to je krásný :wink: Kubula měl taky 55cm :wink:
26. črc 2010 ve 21:01  • Odpověz
Řekla bych,že dneska je debilní,nejdebilnější den za poslední dobu!!! Taky jsem brečela...ale já měla proč...tak hormony se mnou necloumaj.
26. črc 2010 ve 21:02  • Odpověz
Jinak ráno jsem byla s Kubulkou u mudry...tak vážíme 6070g,takže přibral jen 80g....tak jsem koupila mlíčko a bude ještě dostávat dožrávačku :grinning:
26. črc 2010 ve 21:04  • Odpověz
autor
@marhulinka ja se dneska važila s nikčou a ma asi 7kilo, ale zejtra jdem na píchaní tak uvidím kolik važí :sweat_smile: jo a konečeně jdu na kontrolu po šestinedělí :confused: jsem hamba :sweat_smile:
26. črc 2010 ve 21:08  • Odpověz
@dadous jůůů tak očkování zvládněte :slight_smile: Aaaa kontrola u pindoktora,jo?? No to už je kontrola aspoň po třetím šestinedělí,ne :grinning: :grinning:
26. črc 2010 ve 21:12  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: no jo nebyl čas :grinning: jsem se přes dva měsíce čistila :grinning:
26. črc 2010 ve 21:16  • Odpověz
autor
@marhulinka koukam že kubík v postylce pěkně řadí :grinning: no to niki postylku moc nezna :grinning: :grinning: ale naučila se pěkně prskat :angry:
26. črc 2010 ve 21:17  • Odpověz
@dadous a budeš řešit i nějakou antiko?
Kuba má už takový rituál,že ráno po papání si hraje v postýlce,většinou tak hodinku...pak buďto usne nebo řádí na dece...jinak pak přes den v postýlce je většinou jen,že usne a já ho tam přenesu-dobrovolně rozhodně ne,to spustí árie :grinning: Večer ho tam dávám taky až když chrní :grinning: Postýlku na spinkání moc rád nemá....nejradši má moje rameno :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2010 ve 21:19  • Odpověz
@dadous jo prskání :grinning: :grinning: to je mazec
26. črc 2010 ve 21:20  • Odpověz
@marhulinka marhu a proc si brecela ty?????co se stalo???? a chtela sem se zeptat jak se vede tve tete???ja ani nevim proc ale dnes sem si na ni vzpomela :
26. črc 2010 ve 21:20  • Odpověz
autor
@marhulinka no to si piš že chci antiko, co kdyby se mu ty spermoni zblaznili :angry:
26. črc 2010 ve 21:21  • Odpověz
autor
@marhulinka copak ty zobeš?
26. črc 2010 ve 21:22  • Odpověz
Pejsan celý den se mi tak odrbával,odpolko jsem začala mít podezření,že má blechu...když přijel R.z práce,tak už mu nateklo očičko a na bříšku byl červený,tak jsme letěli na veterinu a doktorka nám řekla,že to je blecha-dostali jsme přípravky /dokonce i na dezinfekci celého bytu!!!/,vyfásla jsem 500,- Pak jsme jeli na nákup,že vše uděláme až se vrátíme,manža všude pořádně vyluxoval,já připravila vše na vyprání,připravila jsem se,že teda se nastříká jedna místnost a zavře přes noc...jenže pejsan pořád za náma chodil,naříkal,šla jsem ho prohlídnout,že ho podrbu a kdyžtak svini blechu chytnu a on už měl nateklé i druhé očičko,červený po celé kůžičce-úplně všude i na ocásku a začal se už i hodně olizovat-natekla mu uvnitř pusinka,volali jsme za pochodu našeho vet.,strojila jsem Kubulku a letěli jsme /ještě že to máme jen přes silnici/ - doky nám ho prohlídnul /byla tam i ona paní doktorka/ no a výsledek?? Hovno blecha!!! Kontaktní alergie-takže venku někdo něco vylil,nastříkal či co ... takže dostal dvě injekce a budeme ho pozorovat,aby se to nezhoršilo-mohl by mu otéct krček...ale zatím to vypadá,že to ustupuje!!!!!!!!!!!!!
26. črc 2010 ve 21:28  • Odpověz
@baradisk no teta bude mít teď CT a rozhodne se,zda bude v září operace nebo ne...ale je to těžký,naštěstí je hodně optimistická,to jí dost pomáhá a my se taky snažíme,ikdyž bohužel byla rozepře a bylo velké zle a tak naši přestali jezdit na chalupu...nechce jí teď nikdo nic vyčítat a hádat se s ní,když je nemocná...my se tam s manžou stavujeme skoro každý víkend,aby viděla Kubulku a pokecali jsme...ale k ničemu se nevyjadřuju,docela mě to taky mrzí...ale teď nemá cenu nic řešit.
26. črc 2010 ve 21:31  • Odpověz
@dadous pro kojící je myslím jen jedna antiko....dneska jsem dozobla poslední prášek a seru na to...stejně to teď neděláme
26. črc 2010 ve 21:32  • Odpověz
autor
@marhulinka :grinning: no my tomu ted taky moc nedame :sweat_smile: no uvidím zejtra u mudry :sweat_smile: chudinka pejsanek :cry:
26. črc 2010 ve 21:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.