• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
autor
ahoj babulky :dizzy_face:
tak jsme byly na druhym očkovaní :stuck_out_tongue_closed_eyes: zase jsme plakaly :cry: jinak už nikča ma 62cm a 6850g zítra už konečně volam na ty naušničky :sweat_smile: jo a ja byla na gyndě po šestinedělí :grinning: :sweat_smile: :confused:konečně :sweat_smile: a zobu antiko :dizzy_face:
27. črc 2010 v 18:05  • Odpověz
jinak mi teda můžeete taky poradit s výbavičkou,jelikož mám teď úplně jiné starosti a výdaje, vypadá to,že vše budeme shánět nejdřív tak v září,říjnu....
jestli máte seznam věcí, co vše je pro mimi potřeba,tak ho tady prosím dejte...
a taky už bych se ráda rozhodla skrz ten kočárek, tak poraďte, chtěla bych nějaký s velkýma kolama, spíše trojkolku, s větší korbičkou, pružný, nejlépe trojkombinaci i se sedačkou a sporťákem,ať alespoň něco máme koupené při jednom...zatím jsem koukala jen na internetu, až bude větší pohoda a klid, musím to obejít naživo, ale nejvíce se mi zatím líbí jané, teutonie, peg perégo...
tak dávejte tipy..
myslela jsem jak začnu nakupovat po 20tt a už jsem 22tt a nemám ještě vůbec nic... tak snad nebudu rodit předčasně a vše nějak stihneme, i s tou přestavbou, malováním doma....a výbavičkou..
ještě se chci zeptat, vy co nejste svoji, žádost o uznání otcovství se vyzvedává na matrice a jak dlouho před porodem to stačí????
a nahlášení do porodnice taky musí být nebo mě vezmou až to na mě přijde??
budete chodit na nějaké předporodní kurzy,kdy tak začínají???
pracuji jako OSVČ, musím pak najít někoho místo sebe, na koho převelím zodpovědnost a vedení v době, kdy budu pobírat PPM, do kdy to stačí nahlásit na sociálku???
zjišťuji,že je toho hodně co musím ještě před porodem zařídit,ale to máte asi každá co??
jen jsem teď nějaká nervóznější.....
tak se nezlobte...
27. črc 2010 v 18:16  • Odpověz
@sarik1 neboj bude vše ok, moc na tebe myslí, a pohyby? sem tam škubnutí, bublina a dá se ríct že každý den neco malého se v brišku udeje :slight_smile:
27. črc 2010 v 19:20  • Odpověz
@danda78 nic neboj stihneš, já nemám ešte koupeno vubec nic, jenom se tak chodíme dívat co a jak a kde co je a hlavne v jaké cenové relaci se kde co pohybuje. taky se chystáme malovat, ale nejdríve ale v zárí, a nakupovat chceme začít v druhé polovine ríjnu, na základe nejakého seznamu a když se bude dát najednou, jelikož mm moc času nemá a nakupovaní se chce zučastnit v plné míre :grinning: tak neboj nic si nezmeškala a nejsi sama.co se týče kočarku tak holky mi tady akorát dnes radili a reknu ti není to lehké vybrat dobrý a pekný kočarek :confused:
27. črc 2010 v 19:26  • Odpověz
@danda78 ahoj dando,bud v klidu ,hele my meli rozbouranej barak kdyz sem byla tehule a taky sem silela ze nic nestihnem a podivej mesic pred porodem sme vse meli hotovo teda aspon to nejdulezitejsi ,takze vse stihnete bud v klidku :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
27. črc 2010 v 19:31  • Odpověz
@dadous chudinku malou dr. zas potrápili? mojenkooooooooo malý :fearful:
takže ted už plnou parou do ....... :grinning: když už máš po té kontrole a zobeš lentilky, neeeeeeeee? :grinning:
27. črc 2010 v 19:31  • Odpověz
jinak hezky vecer vsem holky
27. črc 2010 v 19:32  • Odpověz
autor
@danda78 tak ja ti poradím akorat s tou matrikou :sweat_smile: vemete si oba občanky a rodny listy a tam si vyplníte papír, ja ho teda dostala u sestry na gyndě, je to během deseti minut vyřízeny :dizzy_face: hlavně si to pak nezapomen vzít sebou do porodky :dizzy_face: my byly na předporodním kurzu asi v 6tym měsíci, ale je jedno kdy tam jdeš a měli jsme to spojeny i s prohlídkou porodnice :dizzy_face: a hlasit se v porodnici asi nemusíš, ale je dobry si ji jet omrknkout at víš do čeho jdeš :sweat_smile:
@baradisk ahoj, tak jak? dnes už lepe?
autor
@monika71 prej plnou parou :grinning: :grinning: nějak mě to ted nebere :sweat_smile:
@monika71 ahoj moni jo dnes sem zas opet v poho,ja to tak nekdy mam proste ze sem vystavena a pak me to druhy den prejde :wink:
27. črc 2010 v 19:33  • Odpověz
@dadous cau dad a jaky prasky mas???jak se jmenujou???a kdy je zacnes brat hned????
27. črc 2010 v 19:34  • Odpověz
@dadous veme, neboj, jenom správný hmaty a budeš zas plná energie do.... :grinning:
@baradisk asik ty poporodní hormony uradují, že?
27. črc 2010 v 19:34  • Odpověz
@monika71 asi asi ale uz by mohli prestat ,ja uz ty hormony nenavidimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
27. črc 2010 v 19:35  • Odpověz
tak ja uz mam klidek dneska ,tomik vykoupanej napapanej a uz spi :wink: a jinak vcera spal fakt krasne,o pul 9 usnul a spal do 4hod a 10min.a pak az do pul 8 rano.takze sem se vyborne vyspala :wink:
27. črc 2010 v 19:38  • Odpověz
@baradisk tak už zjistil že spánej je supr vec, jo? :grinning:
27. črc 2010 v 19:43  • Odpověz
a já du hupsat do vany, ešte den a mužu jít delat opici do zoo :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2010 v 19:44  • Odpověz
@monika71 no kez by mu to moni takhle uz vydrzelo :wink:
27. črc 2010 v 19:45  • Odpověz
ahoj prdulko vim ze nas ctes,tak pokud mas naladu tak se ozvy!!!!!myslim na tebe !!!
27. črc 2010 v 19:46  • Odpověz
@danda78 Jak jsem psala Moni, volila bych buď Peg perego, Teutonii, nebo Mutsy :slight_smile:
Jinak je to přesně jak píše Dad. V porodce jsem taky byla dřív, už v 37 tejdnu. Na předpříjmu. Doporučovaly nám to PA už na kurzu. Prý aby nás netrápily papírováním při kontrakcích. A je fakt, že to vyplňování bylo pomalu na třičtvrtě hodiny :confused: :sweat_smile: Porodní sály jsme viděly už v rámci kurzu, kterej byl mimochodem fajn. Jsem ráda, že jsem chodila. I když mám z netu načteno dost , stejně jsem se dozvěděla spoustu užitečných rad. Takových těch rad ze života :wink:

@dadous já ani pilule chtít nebudu, páč my na techtle a mechtle nemáme ani čas ani chuť :grinning:

Dando a Moni, nebojte. času dost. Nejdřív si to v klidu obhlídnete, pak vtrhnete do krámu a to pak budou prachy lítat! :grinning:
27. črc 2010 v 19:48  • Odpověz
autor
@baradisk jmenujou se Azalia, jsou nějak mín hormonalní bo co :sweat_smile: začla jse dneska a berou se furt bez přestavky
27. črc 2010 v 19:54  • Odpověz
@dadous no ja bych nejradej nehormonalni :grinning: :grinning: :grinning: hormonu mam az az. :grinning: ale to snad ani nejsou nebo joo???nevim se zeptam.hele muzu vino s kolou trochu???jednu sklenku???ja myslim ze bych i mohla!!!
27. črc 2010 v 19:56  • Odpověz
Hezký večer tady se kecalo,jdu si vás dočíst :slight_smile:
27. črc 2010 v 19:57  • Odpověz
autor
@baradisk na colu se vyprdni, jsou tam bublinky :angry: ja mam pocit že pro kojící jsou jen tyhle prašky :confused:
27. črc 2010 v 19:58  • Odpověz
autor
ja když si dam ,tak jen víno a naředím si ho vodou abych moc nevyvaděla :grinning:
27. črc 2010 v 19:59  • Odpověz
@dadous ajo ja vlastne colu nemuzu sem zapomela dik :wink:
27. črc 2010 v 19:59  • Odpověz
@dadous Doufám,že ses mamčo koukala a držela za ručku!!! :wink: Rostete krásně :wink: Jupíí budou náušničky...to budeš muset teda držet za ručky taky!!!
27. črc 2010 ve 20:00  • Odpověz
autor
@baradisk mě teba zelí nevadí, ale jak si dam bublinky tak se nikča muže prorvat :angry:
27. črc 2010 ve 20:00  • Odpověz
autor
@marhulinka no někde ani mamky do ordinace nepouštěj při píchaní uší :confused: a dneska jsem zjistila, že ty vakcíny asi pěkně bolej, pže při píchnutí jehly do nikči, to vubec necejtila, až když ji tam stříkla tu tekutinu, tak začla ječet :angry:
27. črc 2010 ve 20:03  • Odpověz
@dadous zeli sem nezkousela se bojim ale jinak jim naprosto vse i cesnek!!!
27. črc 2010 ve 20:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.