• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
já ted dosnídala, a mám tu ještě jídlo od včera a soboty...takže nevařím...a zase nějak nemám dnes moc chut...
26. dub 2010 v 10:01  • Odpověz
tak se zatím měj, sophie: Ahojda...
26. dub 2010 v 10:03  • Odpověz
Dad, krááásná fotečka :slight_smile:

Moni, držím palečky ať to dobře dopadne.

Sofie, tak kdy bude ta fotečka? :wink:

Sarik, taky budu držet palec, určo to dobře dopadne, uvidíš :slight_smile:
26. dub 2010 v 10:09  • Odpověz
veru, až po kontrole :wink:
26. dub 2010 v 10:17  • Odpověz
Tak ju, bude to dobré, věřím v to. Já jsem v pátek zkoušela volat a výsledky veškeré žádné . . .
26. dub 2010 v 10:19  • Odpověz
no nepustí mi foto ani tam ani tam, mam je je s velkým rozlíšením (kvalitka joooooooooo) takže to nezvláda načíst :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já blond to neumím zmenšit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak zatím jsem si vyžehlila i vlasy, a skalopevne rozmýšlím že pujdou dolu, taková práce s nima, brrrrrrrrrrrrrr, a ten čas ne a ne jít rychlejc :frowning2:
doufám že dostanu už knížečku a nové foto, mám žaludek stáhlý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. dub 2010 v 10:46  • Odpověz
Spinkáme,tak jdu nakouknout :dizzy_face:

Aaaa koukám,že Nikča se už taky směje :grinning: princeznička :dizzy_face:
26. dub 2010 v 11:00  • Odpověz
Kach magnézko se má vysazovat nejpozději ve 36tt,protože působí na dělohu...zklidňuje ji,takže pak nezačíná pracovat jako na porod :wink:
26. dub 2010 v 11:02  • Odpověz
:grinning: :grinning: aha tak Jaru už ti to napsala :wink:
26. dub 2010 v 11:02  • Odpověz
Sari budeme se těšit na další fotečky ze čtvteční kontroly :dizzy_face:
26. dub 2010 v 11:04  • Odpověz
Jojo, Jaru byla rychlá. :slight_smile:
26. dub 2010 v 11:05  • Odpověz
Holky a na mě zítra prosím hodně myslete-mám kontrolu po šestinedělí plus kontrolu toho svěrače a bojim bojim bojim :frowning2:
26. dub 2010 v 11:05  • Odpověz
Tak nám už přišel dopis od primátora a pozvání na vítání občánků :dizzy_face: Chodí se když je prckům min.3měsíce...tak se musím kouknout po nějakém čupr oblečeníčku :wink:
26. dub 2010 v 11:06  • Odpověz
Ha a teď mi přišel termín,takže půjdeme 2.6. do našeho divadla :dizzy_face: :dizzy_face: Tak musím napsat babičkám,ať si to odpolko rezervují pro nás :dizzy_face:
26. dub 2010 v 11:11  • Odpověz
Marhu tak to zítra nic neudělám jak ti budu držet palce. Moc ti přeju, aby bylo vše ok.
26. dub 2010 v 11:15  • Odpověz
Kach zítra si udělej odpočinkový den :dizzy_face: Co jen zítra....až do porodu :grinning: :grinning:
26. dub 2010 v 11:25  • Odpověz
holky krvácím....do prdele sakraaaaaa
26. dub 2010 v 11:30  • Odpověz
asi pomažu na ambulanci aspon tady na gyndu.....
26. dub 2010 v 11:31  • Odpověz
Marhu však já už toho moc nedělam, jsem unavená jen než přejdu naší dlouhou chodbu. :slight_smile:

Sophie to nemusí ještě znamenat to nejhorší, ale určitě si dojdi k dr. Držím palce.
26. dub 2010 v 11:34  • Odpověz
Sophie rozhodně jdi k dr.držím pěstičky!! Nemusí to nic znamenat!!!
26. dub 2010 v 11:37  • Odpověz
sophie jdi k dr. radši. budu na tebe myslet ale neboj vše bude ok, nic to nemusí znamenat.
26. dub 2010 v 11:38  • Odpověz
Ahojte holky,
sophi teda hned k doktorovi a nic nedělat.
Jaru mě pomáhá to, že když se chci protáhnout, nesmíš protáhnout špičku nohy, ale dát do takové fajfky, tím té křeči zabráníš. Většinou to funguje. Taky na to docela dost trpím a protáhnout se člověk potřebuje. Zatím mě chytla jen jednou. Ale ten pocit, že ji chytnu, mám pořád. u nás zatím nic nového. akorát jsme měli docela zajímavou sobotu. Protože jsme jeli do nemocnice. Necítila jsem malou. Miláček mě totiž vzbudil o hodinu dřív a tvrdil mi, že je půl deváté a tovím, že se malá v bříšku hýbe a budí. Ale jelikož bylo půl osmé tak nic. No málem mě trefil šlak, Hýbala jsem s bříškem, bouchala, procházela se a nic, tak jsme jeli. Až v autě jsem zjistila, kolik ve skutečnosti je. Malá prostě tvrdě spala, protože nebyla její hodina. Už mi z toho hrabe. Chtěla bych, aby byla na světe. Pak dostal nadané miláček, že mě takhle nemůže pléct. že malá má svůj harmonogram.
Dad malá se nádherně směje.
A jak se holky cítíte. Doufám, že je vše v pořádku
26. dub 2010 v 11:58  • Odpověz
Sophie, moc na tebe myslím, ať je všechno v pořádku!!!!!!!!
26. dub 2010 v 11:58  • Odpověz
Holky přeji dobrou chuť.
26. dub 2010 v 11:59  • Odpověz
Ahoj Bams, teda takhle tě vylekat. Chudák malá, si asi říkala, co ta máma blázní. :grinning:
26. dub 2010 ve 12:07  • Odpověz
to jo, prostě chlap neumí hodiny. Ale fakt jsem byla úplně hotová a on pak taky. A jak se cítíš.
26. dub 2010 ve 12:13  • Odpověz
Sophie, určo si k dr. dojdi, moc Ti držím pěsti, dej pak vědět.
26. dub 2010 ve 12:13  • Odpověz
tak holky já se jdu pripravit, dnes poprvé u mé doktorky, tak jsem moc zvedavá, doufám že malé je ok, bude nová fotečka a také knížečka, až prijdu dám vám vedet :wink:
Sophie doufám že se hned ozveš, a drž se a hlavne odpočívej hodne.
26. dub 2010 ve 12:17  • Odpověz
Bams to ti věřím, že jsi byla hotová, to je jasný. Já se cítím pořád hrozně unavená, ale jinak je pořád klid.

Moni tak ti přeju u dr. pěkné pokoukáníčko, určitě bude vše ok.
26. dub 2010 ve 12:21  • Odpověz
Kach taky se ti to už pěkně krátí. Já bych to už nejraději měla za sebou. Pořád to malé opakuju, ale ona nic. Já jsem teď v pohodě. Docela i dobře spávám, musím zaklepat. Chodíme pořád ven a tak nějak relaxuju.
26. dub 2010 ve 12:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.