• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Ahojky,
teda holky, to léto s váma a vašima psíkama dělá divy! :wink: :grinning:
28. črc 2010 ve 13:53  • Odpověz
jaru a co papouchove, ti to takhle nemaji, vid :slight_smile: uz se skamaradili?
28. črc 2010 ve 14:06  • Odpověz
@sophiejane čoveče, jo i ne. Někdy pohoda, někdy se klovou. Ale moc jsme si nepomohli. Kupovali jsme kamaráda proto, aby se od nás Tweety odpoutal a byl víc v klidu a on naopak řve ještě ještě víc. A to fakt rve uši :confounded:
Což o mě až tak nejde, ale mrňous má pokaždý docela slušnej šok a to mě teda začíná pěkně štvát. A to nemluvim o tom, kolikrát už mi ho vzbudil.
Mám ďábelský plán. Přemýšlím, že půjdou oba do světa. Je to blbý, je takhle odložit, já vim....ale prcek je pro mě důležitější....
28. črc 2010 ve 14:36  • Odpověz
autor
chtěla jsem nikču vyfotit jak prska ale mam pomalej fotak :fearful:
28. črc 2010 ve 14:38  • Odpověz
@jaru30 niekomu ho daruj - spravis dobry skutok a este sa ti aj ulavi :slight_smile:
28. črc 2010 ve 14:38  • Odpověz
autor
@jaru30 taky jsme měli papoucha a dali jsme ho kamošce :sweat_smile: stačí že mame uštěkanyho psa :grinning:
28. črc 2010 ve 14:39  • Odpověz
ona je ale dobrej smajlík dad :grinning:
28. črc 2010 ve 14:39  • Odpověz
teda jaru ty bys je rozdal, jo? dyt jsou tak fixovani na panicky papouchove, ne? teeeda...
28. črc 2010 ve 14:40  • Odpověz
Ahoj holky , jupíííí srdíčková vada vyloučena, pan doktor srdíčkář je fakt super, vše vysvětlil........ holčička je menši, ale nějak moc prej čiperná, trvalo mu déle, než ji dal srdíčko na odposlech... moc sebou mlela :slight_smile: ted už to bude snad OK, jen aby rostla, ale už by se neměl vývoj zastavit..
28. črc 2010 ve 14:41  • Odpověz
@sophiejane tyhle až tak ne...:slight_smile: Ale přijeď si je někdy poslechnout, pochopíš :grinning: :grinning: :grinning:

@sarik1 gratulka!!!! My to říkaly, že to bude ok :grinning:
28. črc 2010 ve 14:42  • Odpověz
@jaru30 Díky Jaru... jako riziko tam malé je, že nebude růst, ale já vím, že to zvládne, je to ženská, ne? :slight_smile: :wink:
28. črc 2010 ve 14:43  • Odpověz
autor
@sarik1 ja slyšela tu ranu až sem :dizzy_face: gratuluju
28. črc 2010 ve 14:43  • Odpověz
@sarik1 no nevraveli sme ti? :slight_smile: tak teraz uz dufam, ze nebudes stresovat a budes si to konecne uzivat :slight_smile:
28. črc 2010 ve 14:44  • Odpověz
@sarik1 nemas aj nejake nove foto? :slight_smile:
28. črc 2010 ve 14:49  • Odpověz
Oni mě fotky nedaly.... potvory.... jako už sem naklepaná kupovat věci..... jenže když oni mě to doktoři kazí..... prej, je to v porádku, ale je potřeba to hlídat, aby nepřestala růst... tak jako mě to štve, nevím teda jestli už můžu nebo nemůžu nakupovat pro holčičku, co myslíte?
28. črc 2010 ve 14:56  • Odpověz
juuu huráááááááááááá sari mám radooooost ja ti moc přeju aby ti to dopadlo vše dobře....
28. črc 2010 v 15:08  • Odpověz
no sari to nevim, s tím nakupováním, to je dilema....
28. črc 2010 v 15:09  • Odpověz
tak jen něco malého :wink:
28. črc 2010 v 15:09  • Odpověz
stare babky vravia, ze sa nema dopredu nic kupovat :unamused: nie som sice poverciva, ale asi by som pockala
28. črc 2010 v 15:18  • Odpověz
Já už sem chtěla koupit postýlky a matrace atd.... zkrátka jim tam už udělat pelíšek.....
28. črc 2010 v 15:19  • Odpověz
mám tam nové photo..... abyste se taky podívali ... :wink:
28. črc 2010 v 15:20  • Odpověz
@sarik1 aka si uz pekne gulata :slight_smile:
28. črc 2010 v 15:24  • Odpověz
@pifina no jo + 8 kg ... a to zas tak moc nejím..... už máme víc jak půlku za sebou...
28. črc 2010 v 15:26  • Odpověz
jsem ti to zkoukla :slight_smile: mates je božííííí :slight_smile: a tobě to taky sluší :grinning:
28. črc 2010 v 15:27  • Odpověz
sari ta vaha smad jde nějak sama, ja to fakt nechapala, z čeho mi to pravidelně jde nahoru, ale u tebe jsou to i ti prcci a počkej jak to po poridu půjde dolů, nebudeš vědět, kde ti hlava stojí
28. črc 2010 v 15:28  • Odpověz
@sophiejane že je náš kocourek krasavec....... to víš, je to briťák a má nos nahoru... ha ha :grinning:
28. črc 2010 v 15:28  • Odpověz
@sophiejane no budu mít tolik lítání okolo dvou miminek, že si myslíš, že ta váha půjde fakt dolů sama...
28. črc 2010 v 15:29  • Odpověz
@sarik1 supeeeeeeeeeeeeer, gratuluji, s nakupováním si starosti nedelej, ja to nechávam na mesíc pred termínemcca (poverčivost) ale táhne mne to porádne, ledva se dokážu udržet :grinning: , máš krásné bríško a miminka krásný pokojíček :wink:
@jaru30 tak to je škoda, ale papoušci teda umí rvát, až to trhá uši to je pravda, ale rozhodnutí je na tobe :slight_smile:
@dadous vysmáta a spokojená, jako vždy, ale roste jako z vody :wink: :slight_smile:
ja si tak fajne schrupla odpoledne a ted mne čeká žehlení a holky já dnes kašlala na uklid :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad zítra, jsem čím dále tím více lenivá :grinning:
28. črc 2010 v 15:31  • Odpověz
No jestli bude opravdovej prcek, tak mě nemine předčasný porod.... takže bych byla klidná, kdyby to bylo vše přpravené...
28. črc 2010 v 15:32  • Odpověz
nebude, ona bude menší, ale myslím že tak nějak v normálu, prostě holka, no, menší, ale statečná :wink:

mates je boží, naši mají matesa křováka ale taky nádherný obr :slight_smile: s čumákem nahoru :slight_smile:
28. črc 2010 v 15:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.