• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
@sarik1 preco by mal byt predcasny? dievca zlate, pozitivne myslenie je zaklad :slight_smile:
28. črc 2010 v 15:49  • Odpověz
@sophiejane Mates má 6 kilo, ted si našel místo ve vaně, takže spí celou noc ve vaně :slight_smile: :grinning: ráno k nám příjde a dává nam ňufánka na dobré ráno.....
@pifina Mě to řekla doktorka.... že bude s největší pravděpodobností předčasný....
@sarik1 hej a aj o srdcovej vade, ze bude s najvacsou pravdepodobnostou a nie je :slight_smile: skus trochu verit tomu, co citis a nie len tomu, co povie doktorka :wink:
28. črc 2010 v 15:51  • Odpověz
@pifina jo jo však sem taky věřila, že bude v pohodě.... třeba sem se bála, ale ve vnitř sem věřila, že je to OK :slight_smile: :slight_smile: já mam takovou radost..... že bych se nejradši objala celej svět...
28. črc 2010 v 15:52  • Odpověz
no tak to nasich mates má tak 8kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo a ve vaně chrápal taky :slight_smile: to ten můj puntikáč ráno leží jen mezi dveřma ale když se mu zdá že už dlouho spím tak vleze na noč.stolek a mňáká mi u hlavy prevít :grinning:
28. črc 2010 v 15:52  • Odpověz
bude to ok sari, nebooooj :dizzy_face:
28. črc 2010 v 15:53  • Odpověz
@sophiejane Jo a taky s oblibou dělá to, že když spím a on se nudí tak jde ke mě a kouká mě přímo do oči z těsné blízkosti,mě to probudí a začnu se chechtat......

Jo a kdy razíte na dofču?
28. črc 2010 v 15:54  • Odpověz
@sarik1 no vidis, takato rec sa mi viac paci :slight_smile:
28. črc 2010 v 15:55  • Odpověz
28. črc 2010 v 15:55  • Odpověz
Jdu vás v rychlosti přelousknout a večer až bude Kuba spát,tak přijdu se sem odreagovat,snad tu taky někdo budete ...
28. črc 2010 v 17:24  • Odpověz
@dadous a
@monika71 tak to náš pejsan je věrný jedné milence -- má opici "Džudku" Ona je skoro větší jak on...a on je romantik!! Nejprve k ní jde pomalinku,dává ji pusinky na ouška,pořádně jí je olíže a pak ji jemně za to ucho čapne a převátí ji na záda:slight_smile: No a pak jede :grinning: :grinning: Většinou to chodí dělat,když vidí,že jsme zaneprázdněni,nemá rád,když by na ně někdo čučel :grinning:
Jako malý mi chodil lehat na krk /jako šála natažený/,takže to byla vždy takové švédská trojka ten náš sexík..pak si začal lehat kousek od nás a vyšpulil na nás prdelinu...no a pak už začal chodit vždycky pryč,jak viděl,že se chystáme :grinning:
28. črc 2010 v 17:30  • Odpověz
@sarik1 gratulujiiiii!!! Ona to zvládne,ještě bráchu předežene :grinning: :grinning: :grinning:

28. črc 2010 v 17:34  • Odpověz
@marhulinka čistý romantik, náš olizuje počas a po aktu :grinning: :grinning: :grinning: a uplný konec? nechá ji tam kde je a dál nezájem :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2010 v 18:36  • Odpověz
fuj holky dost už to je nechutný já bych ho asi nakopla :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2010 v 19:16  • Odpověz
no sari není lepší mít doma vykastrovanýho kocoura? :grinning:
28. črc 2010 v 19:16  • Odpověz
@sophiejane proooooooooč, hele lidi kterí jsou dlouho sami, si taky sem tam vypomužou :ručne rychle bez závazku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak ti chudáčkové si vypoomáhaj aspon takhle, když už nemají vedle sebe nic živého pro ne vhodného :grinning: :grinning: :grinning:
tak holky dnes mi vypovedel šofer e dne na den, no problém jak hovado, tak sem ted mela menší meeting s ostatníma a rešili služby a co jak, scháneli nekoho nového, ale sehnat šofera solidního, opatrného, schopného,... je velká fuška ale snad sme to dočasne vyrešili a tím získali více času na schánení nekoho nového. no vám reknu lidi si nic nevážej a si myslí že pečené holuby jim nalítaj do huby jen tak bez práce, až mne hlava bolí a Filípkovi se to taky nelíbí, dá se cítit. takže tak a to není konec dne, čeká mne pohovor s brigádníkem, ale nechám to na mm až prijde z fotbalu. zatím papa
28. črc 2010 v 19:50  • Odpověz
@sophiejane :grinning: No Matýsek s manžou nemluvil asi 2 dny, když sme ho nechali vykastrovat.... ale je to super, nikde se netoula a neznačkuje... to byl ten důvod...
28. črc 2010 ve 20:26  • Odpověz
no u nás taky, a hlavně jestli půjde mezi kastrované tak by byl problém (ted třeba k babičce o naši dovču)....
28. črc 2010 ve 20:30  • Odpověz
Ahoj holky, normálně včera měl manža super zážitek, dal si ucho na bříško a slyšel u obouch krásně tlouct srdíčko, jako když to doky na ultrazvuku pustí nahlas.... byl z toho na měko.. a já naštvaná, že si to uživá zase jen chlap :slight_smile:... bylo to super.... takže manža je od včerejčka můj angelsounds bude monitorovat mimča :grinning: :grinning:
29. črc 2010 v 06:50  • Odpověz
zdravim devcata,
@sarik1 sari no vidis ze je vse ok ono ani to jinak bejt nemohlo :wink:
@sophiejane sophi stavi stany se ti libi!!!!!!!!!!!!!!!!tak to je fajn ja zas neco priste napisu abys mela inspiraci :grinning: :grinning: jinak na nozkach vse ok ale mam mu davat ty dve pliny az do trech mesicu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2010 v 08:46  • Odpověz
@sarik1 tak to sari usetris spoustu penez kdyz to manža ohlida myslim srdicka :grinning: :grinning:
29. črc 2010 v 08:46  • Odpověz
@sarik1 tesim sa s Tebou :slight_smile:
29. črc 2010 v 08:51  • Odpověz
ahoj holky tak mm to tak včera chytilo, že do 1 hod. v noci vybíral kočarky :grinning: a ráno vstával do práce jako namesíční :grinning: :grinning: :grinning: vybíraní kočarku je jeho nové hobby :grinning:

@sarik1 to je fajn, a jen ať si to užívá, je to pekné jak tak tatka má uši na bríšku :sweat_smile: :dizzy_face:

@baradisk neva, hlavne že kyčličky bodou v porádku :wink:
@pifina ahoj holka, zas v robote, či doma?
29. črc 2010 v 09:32  • Odpověz
@monika71 v praci :slight_smile:
29. črc 2010 v 09:36  • Odpověz
holky vco ríkáte na tento? ten se mu moc líbí a zatím je na prvním míste :slight_smile:
29. črc 2010 v 09:38  • Odpověz
@monika71 moni ahoj,tento je hezky ale barva me nesedi ,kazdy mame ale jiny vkus ale ja bych tuto barvu mit nemohla byl by okamzite spinevej.
29. črc 2010 v 09:39  • Odpověz
@pifina pekne,dufam že nemáš vela roboty :wink: a inak ako? dovolenka bude?
29. črc 2010 v 09:39  • Odpověz
@baradisk to já mu ríkala taky, ale prý ohlédne materiál jestli je umyvatelný :slight_smile: , jj chlapi, ale mají ho i v červené :wink: kombinaci
29. črc 2010 v 09:40  • Odpověz
ale líbí se mi jako tak, ma docela velkou korbu a splnuje me podmínky, ešte ho vyskoušet, doufám že i peruje :wink:
29. črc 2010 v 09:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.