• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
@pifina to ja sa udržím, neboj, povery su silnejšie a ja som poverčivá :wink: :slight_smile:
29. črc 2010 v 11:43  • Odpověz
@monika71 ja to tiez tak vidim :slight_smile:
29. črc 2010 ve 12:48  • Odpověz
@baradisk rado sa stalo :wink:
29. črc 2010 ve 12:48  • Odpověz
ahoj holky...
přišla jsem z práce a z lítání kolem,tak teprve obědvám...a tak jsem vás alespoň dočetla..
dnes se řeší opět kočárky jo?? tak to jsem ráda..
moni, buď spokojená s tím,co máš doma.. ten můj si myslel,že pojedeme 1x někam kouknout a vše koupíme, ale když mi marhulinka poslala seznam asi na 3x A4 co vše je třeba pro mimi a já mu ho večer nesla přečíst tak uznal,že to asi za 1x nezvládneme... ale pak mi řekl,tak u toho mě ani nepotřebuješ?? to vybereš s mojí mámou - jako s tchyní?? a já na to: no to teda ne,alespoň u kočárku, postýlky... bych byla ráda kdyby byl..
jinak x-lander byl taky jeden z mých favoritů,ale už jaru mě tady od něj odrazovala že ho má a vůbec nepéruje..
tak zatím zůstávám u jané slalom - komplet a kolekce 2009 - líbí se mi víc ty barvy i tvarování korbičky než u nové kolekce 2010, a další favorit je peg perégo - trojkolka, oba jsou dost prostorné a zatím co znám si je všichni chválí...
pak jsem měla ještě v merku teutonii - tu si taky hodně teď objednávají,ale obj.lhůta je 12-14 týdnů a přijde mi i menší než ty 2 předchozí,tak asi až pojedeme kouknout, budu se dívat hlavně po těchto dvou modelech...
pokud je teda ještě v září budou mít, tu starou kolekci na jané..
29. črc 2010 ve 14:25  • Odpověz
ahoj dandi v babyparku v praze nam rikali ze teutonii tak do mesice, protoze si pro ni jezdi do nemecka, a uplne nejlepsi je koupit ji primo v nemecku, tam maji uplne jine ceny, pry je hodne kvalitni
29. črc 2010 v 16:05  • Odpověz
Ahoj kočky, tak mám kompletně výbavičku vel.56 a sice 9x body dlouhý rukáv , 2x dupačky, 2x polodupačky, 6x overálek, to by snad mělo na dvojčátka stačit ne? 2x 3fázová kojenecká flaštička , hřebínek na vlásky :slight_smile: a sáček do mikrovlnky na sterilizace flaštiček...
29. črc 2010 v 19:02  • Odpověz
tak teď se tady přes nás přehnala parádní bouřka,takže už mi zase volaly holky,že nám chčije do provozovny, budu tam muset jet kouknout a chytat vodu .....
zítra by měli dodělat ty vazníky a střecha by pak mohla být do konce příštího týdne, možná už v úterý,ve středu...
ale do té doby musíme přežít ještě...
hlavně tu bouřku co se na nás valí, dle idnes. to vypadá že nejvíc pršet bude v noci ve 2 a v 8 ráno zítra,připadám si tady jak rosnička ale jak je člověk nervózní,tak to pořád sleduje...
takže mám pěkné vyhlídky na večer, přítel je v praze,ten mi taky moc nepomůže a vrací se až zítra večer...
ach jo...
taky mi stačí když se mnou vybere kočárek a postýlku, zbytek koupím já... ale kdy to bude, to netuším...
tak vám přeji příjemnější večer než budu mít já..
mějte se.
d.
29. črc 2010 v 19:03  • Odpověz
Jo a mikinku s tepláčkama 56 pro chlapečka a ještě chci sehnat na holčičku, a také mám 6x ponožtičky, 2x čepičku s krytím na ouška a pod to 2x plátěnou čepičku. vše bavlna.... 20 plínek, 2x osuška s rohem na hlavičku a myslím že zatím to stačí :slight_smile:
29. črc 2010 v 19:04  • Odpověz
sophie, v německu má přítel rodinu,tak by to mohli kdyžtak koupit oni asi,nebo kouknout jaké jsou ceny tam...
ale pořád si jí nejsem jistá, spíš jsem pro ten jané nebo peg perégo,ale ještě uvidím co na to ten můj,až pojedeme někam kouknout...
ale díky moc..
sarik, no vidíš, základ by byl,ale nevím zda ti to bude stačit.. vůbec nemám představu..spíš bych toho na 2mimi kupovala víc.. přece jenom budou ublinkávat.. tak ať nemusíš furt prát. a taky v zimě to bude blbě schnout to prádlo..
29. črc 2010 v 19:06  • Odpověz
no můžu dát overálek i přes den, nebo ne??? tohle oblečení je tak na měsíc ani ne, Jaru říkala, jak ji Matýsek rychle vyrostl z 56.. tak spíš se pak vrhnu na velikost 68 a výš...
29. črc 2010 v 19:10  • Odpověz
A budeme mít termoregulační fusak od Gessleina, takže ani prý neoptřebuju kombinezu, že je se to vyrábí z materiálu co mají kosmonauti a v zimě je to hodně zahřeje a v létě chladí.... sestřenka si to nemůže vynachválit
29. črc 2010 v 19:11  • Odpověz
autor
@baradisk bud v klidu, nikča nechtěla zvedat hlavu hodně dlouho, až ted tak 14 dní se jí to začlo trochu líbit a hlavně dr tohle kontrolovala až ted na 4 měsíční kontrole :dizzy_face:
29. črc 2010 ve 20:05  • Odpověz
Hezký večer,nestíhám dočíst :frowning2:
29. črc 2010 ve 20:20  • Odpověz
@sarik1 jůů tak proběhly první nákupky!! Mám radost,užívala sis to,viď?? :dizzy_face:
29. črc 2010 ve 20:21  • Odpověz
Ještě nějaké novinky tady?
29. črc 2010 ve 20:22  • Odpověz
autor
:grinning: holky prat budete stejně, at mate hodně nebo malo věciček :sweat_smile:
29. črc 2010 ve 20:24  • Odpověz
autor
nam jede pračka každej druhej den, a nikča taky spoustu věcí neunosila díky těm pitomym řemínkum :angry:
29. črc 2010 ve 20:25  • Odpověz
@dadous ahoj dad dik za info no me rekla aaaaaaaaaaaaaaa tomik je linej!!!krava jedna :angry: :angry: :angry: :angry: ale on ji neunese :grinning: ma ji plnou vedomosti co podedil po me :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2010 ve 20:26  • Odpověz
ja peru kazdej druhej den :frowning2:
29. črc 2010 ve 20:26  • Odpověz
Taky peru každý druhý den,někdy i denně :grinning:
29. črc 2010 ve 20:28  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: a ma vysoky čelo? :grinning: :grinning: nikča zvedala hlavu ve 4 tydnech ale to nebyla ani minutova akce, prostě každy mimi je jiny :dizzy_face: a hlavně ona nechtěla bejt vubec na břiše :fearful: za to ted se musím smat, když ji sundam plíny, jak se přetočí na bok a zvedne hlavu a chce se otočit na pupík :grinning:
29. črc 2010 ve 20:28  • Odpověz
autor
@marhulinka no že jo, někdy za den nic neušpiní a druhej den to dožene :grinning:
29. črc 2010 ve 20:29  • Odpověz
autor
holky z HK, nevíte kde v hradci nastřeluje nějaka dr naušničky? tady jen propichujou a to ja nechci :fearful:
29. črc 2010 ve 20:30  • Odpověz
@dadous v hk to nevim ale u nas v jaraku ve zlatnictvi to nastrelujou
29. črc 2010 ve 20:34  • Odpověz
@dadous lukas si tam byl pichnout pecku do ucha
29. črc 2010 ve 20:35  • Odpověz
autor
@baradisk no tady ve zlatnictví taky nastřeljou ale s miminem bych šla radši k dr :sweat_smile:
29. črc 2010 ve 20:42  • Odpověz
@dadous huš to zjišťuju a podám info :wink:
29. črc 2010 ve 20:43  • Odpověz
@dadous no jo to mas prvdu ,to vis v tomhle ja nejsem zbehla!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: ja jen vim ze lukas sel pro pizzu a pritah propichli ucho :angry: hele ja nevim kdy zacina puberta ale myslim ze on v ni uz je.
29. črc 2010 ve 20:44  • Odpověz
autor
@baradisk no mě takhle přišel lukaš v 17ti s propíchnutou bradou :angry: tak jsem mu jen řekla že je pako :grinning:
29. črc 2010 ve 20:46  • Odpověz
autor
@marhulinka hodna paní :dizzy_face:
29. črc 2010 ve 20:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.