• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Bams však už to máš za pár. Já si teď taky s prckem pořád povídám, hlavně mu domluvam, ať se natočí tak jak má. Já jsem teď měla nějaké nespavé období, ale naštěstí teď už 3 noci po sobě zase spím, tak jsem ráda. Taky se snažím být hodně venku, pak se mi právě lepší spí. Jinak toho už taky moc nedělam, manžel si to konečně uvědomil a teď opravdu hodně pomáhá.
26. dub 2010 ve 12:32  • Odpověz
No jo těm našim miláčkům do trvá, než jim to dojde. To já jsem měla právě taky období, kdy jsem nespala 5 dnů v kuse a to byla hrůza. Byla jsem pěkně hnusná. Ono to určitě bylo i z toho počasí. To je dobře, že si s ním povídáš. Hlavně by se měl snažit ten tvůj doktor. Je to fakt hňup. Protože i doktor ho může natočit a měl by ti poradit, co máš dělat. Vím, že teď nechceš měnit doktora, ale hned po porodu bych ho vyměnila. Kach utíkám k doktorovi. Zatím se měj pěkně. Já se večer tady ještě podívám. Pa
26. dub 2010 ve 12:40  • Odpověz
Bams přeji jen dobré zprávy u dr. Já o změně dr. přemýšlím už dávno, ale najít tady něco kvalitního, to není tak jednoduché. pa
26. dub 2010 ve 12:49  • Odpověz
holky tak kámoška mě hodila tady u nás do nemocnice, vyšetřili mě, udělali UTZ, prcek tam je je pěknej hýbe se a buší mu srdíčko :slight_smile: uuuuffff....bylo to jen pár kapek ale jasně červená... :confused: prý asi z čípku, mám si koupit ascorutin a kdyby se to opakovalo tak hospitalizace...zítra jedu do CARu tak uvidím co řeknou tam, ale jsem štastná že tam pořád je a je pěknej :slight_smile: kámoíška je zlatá, hned sedla do auta,zakázala mi jít pěšky a hodila mě tam i zpět...
26. dub 2010 ve 13:15  • Odpověz
a mám teda pořád pěěěkně zvětšený vaječníky i s folikuly...pořád hyperstimulace...
26. dub 2010 ve 13:16  • Odpověz
super!!! :slight_smile: hlavně, že drobeček drží a daří se mu dobře!!!
26. dub 2010 ve 13:18  • Odpověz
tenhle prcek vypadá jako pěknej držák, když vidím, co už vše zažil a přežil...ty nervy na začátku....
26. dub 2010 ve 13:24  • Odpověz
byla to milá doktorka, Slovenka, tak asi stará jako já :slight_smile:
To je dobře sophie, musíš být opatrná a hodně odpočívat
je pořád o tři dny pozadu takže jsem teprve 9+0 ale to je mi zcela fuk, to ještě dožene...
26. dub 2010 ve 13:25  • Odpověz
už na nic ani nesáhnu!!!ale doktorka říkala, že to je těžké, že se toi může stát i po procházce...a já luxuju jak chromej, žádný atletický výkony...ale už to dělat fakt nebudu.
26. dub 2010 ve 13:26  • Odpověz
To víš že jo, hoď na to bobek, tohle je důležitější-uvidíš jak prdelka zrychlí růst až začneš odpočívat-bude na to mít hezky klídek a poroste jedna báseň :slight_smile:
26. dub 2010 ve 13:29  • Odpověz
holky a představte si, venku před gynekol. oddělením stojí mladá maminka s břichem a tatínkem, a vyhulovala...kráva, bych jí to urazila od huby
26. dub 2010 ve 13:53  • Odpověz
Tak to mi povídej, to mám taky vždycky vzteka!!! Bych ji dala přes hubu, to mi tak dokáže vytočit. Ty kteří mimi chtěji, těm to nejde a těmnhle se to povede a pak si toho ani neváží :angry:
26. dub 2010 ve 13:55  • Odpověz
přesně, tyhle co ktomu přijdou JEN TAK, vůbec nevědí, co mají!!!! fuj ta mě namíchla, v nemocniční košili, a vyhuluje
26. dub 2010 ve 13:56  • Odpověz
Teda ta by mi taky hla žlučí :angry: Ty se nerozčiluj ona je blbá-jinak se to říct nedá. Ty musíš myslet na toho svýho prďouska, tahle si můžeš říct jaká Ty seš skvělá máma
26. dub 2010 ve 14:00  • Odpověz
26. dub 2010 ve 14:07  • Odpověz
jo a prcek už měří 22,3mm
26. dub 2010 ve 14:18  • Odpověz
To je krááásný, závidím :grinning:
26. dub 2010 ve 14:27  • Odpověz
dočkáš se!!! :wink:
26. dub 2010 ve 14:29  • Odpověz
Snad jo, zase mě nějak přepadá pesimismus :confounded: Zrovna včera mě tak napadlo, že už jsme mohli mít doma půlročního cvrčka :cry:
26. dub 2010 ve 14:33  • Odpověz
a ty jsi potratila?
26. dub 2010 ve 14:34  • Odpověz
kach je fakt, že jsou určité hmaty které pomůžou prckovi k otočení...ale nevím, do kdy se to smí dělat...
26. dub 2010 ve 14:35  • Odpověz
Na potrat jsem musela, miminku přestalo bít srdíčko, neměla bych to sem psát abych Vás nenervovala.
26. dub 2010 ve 14:38  • Odpověz
a v kterém týdnu? to je smutný :frowning2:
26. dub 2010 ve 14:41  • Odpověz
Zbýval mi poslední týden do konce třetího měsíce.
26. dub 2010 ve 14:44  • Odpověz
Tady už žádný potraty nebudou...a už jsem řekla! :sunglasses:
26. dub 2010 ve 14:47  • Odpověz
tady se to pěkně rozrodí a kdo ještě neni těhotnej, tak bude! :slight_smile:
26. dub 2010 ve 14:48  • Odpověz
jasně jaru, veru nebud z toho smutná...a to bylo přirozeně??? tak ted s IVF budeš hlídaná, vyšetří tě a ty utrogestany a tohle vše ti pomůže...
26. dub 2010 ve 14:53  • Odpověz
Bylo. Já jsem až na endometriózu v pořádku, manžel má špatnej spermiogram, tak snad to dopadne. Jsem teď fakt jak blázen, chybí mi kousek mě a potřebuju to místečko co nejrychleji zaplnit. Proto taky tak blbnu s těma výsledkama z tý genetiky, omlouvám se, vím že jsem stím už otravná, ch jo.
26. dub 2010 ve 14:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.