• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
tý jo tak to vypadá, že snad sama dobrovolně usíná, tak to asi vypínám a jdu rychle taky chrnět, nebo teda dokud je ticho, no i když nevím, něco se z ložnice ozývá :unamused: :grinning:
31. črc 2010 ve 21:29  • Odpověz
čus holky, tak nakonec poletíme příští sobotu na krétu na 12dní, čedok dnes zlevnil na super ceny tak jsem to hned zarezervovala, do stejného apartmanku kde jsme byli predloni :grinning:
31. črc 2010 ve 21:29  • Odpověz
autor
@sophiejane jee to zavidím :sweat_smile:
31. črc 2010 ve 21:31  • Odpověz
jdi tyyy, to já mám co závidět :wink:
31. črc 2010 ve 21:42  • Odpověz
autor
:dizzy_face: ja bych tak jela k moooři :sweat_smile:
31. črc 2010 ve 21:59  • Odpověz
@yes79 je vidět,že jste si to užily!!! To je fajn :dizzy_face:
31. črc 2010 ve 22:03  • Odpověz
Kuba taky usnul před chvilkou,hrál si,povídal,zpíval :fearful:
31. črc 2010 ve 22:04  • Odpověz
@sophiejane taky zááávidím...moooc si to užijte!!!!!!!
31. črc 2010 ve 22:10  • Odpověz
tak ahoj holky, dnes jsem nemnela vubec čas, dopoledne sme byli zas koukat kočárky a .....koupili jsme :wink:
odpoledne príprava na večer, protože dnes sme tady mneli oslavu narozenin mm a sešla se tady celá rodina, ešte ted tady sedí,a já se už nudím, tak sem na chvilku tady.
jo, k tomu kočarku, konečne neco co splnuje všechny me požadavky, a cenove sme porídili fajn protože sme dostali dobrou slevu. nakonec sme museli dát zalohu a príští týden jedeme pro nej protože mají už jenom 2 kusy v naší barve, tak nechceme riskovat že nebude.kopili sme Bertoni X4, prikládám obrázek, je super do terenu i do mesta, má velkou korbu, sporták je polohovatelný až na rovno, peruje, a ma i podstavec z čeho pozdeji mužeme udelat sedačku na papaní.
zatím holky preji dobrou noc a pekné sníčky, zítra nashle :wink:
31. črc 2010 ve 23:53  • Odpověz
Ahooooj,
Moni je parádní!!!!!! Pokoupili jste báječeně!!!! :slight_smile: Tak ať dobře slouží :slight_smile:
1. srp 2010 v 08:16  • Odpověz
@jaru30 dekuji, vážne mne chytil jen na živo a mame k nemu i stojan, na kerý mužeme pripevnit jakoukoliv čast kočarku a mame z neho i sedačku pro malého neco jako ty máš v albu tu 3 kombinaci :wink: takže i já jsem spokojná, ale musím pochválit muže, je to jenom a jenom jeho zásluha, vyskoušel všechno a skoumal ho 2 hodiny aby vychytal všechny mouchy.a vybral, dle mne perfektne :wink:
1. srp 2010 v 10:03  • Odpověz
sorry ja sem z toho včerejška ešte ted tak unavená a hotová, že sem si ani neuvedomila že se malem napsala 2x to samy, sorry, jen aby ste si nemysleli jak sem namyslená :grinning: :grinning: :grinning: atd. :grinning: :grinning: :grinning:
jinak vám všem preji krásný nedelní dníček plný hezkých zážitku nebo prijemného relaxu(ten potrebuji já) :wink: :slight_smile:
1. srp 2010 v 10:29  • Odpověz
tak holky, zitra mame zájezd zaplatit a ted jsme zjistili, ze v recku už tyden stavkuji dopravci pohonnych hmot a uz chybi i veci v obchodech, navic jsme sí chteli pujcit auto...a kdyz benzin je, (snazi se ho rozvazet armada) tak zase drahej...takze dobry dilema, ti rekove jsou fakt kreteni! jen si zavari a uz k nim nebude jezdit vubec nikdo, ne ze by to v te jejich krizi potrebovali....takze hledame nejake info na netu, ale stavka ma zatim pokracovat dal....jenze to vam v ceske cestovce nikdo nerekne, cizi cestovky tam pry i zajezdy zrusily...
1. srp 2010 ve 12:01  • Odpověz
@sophiejane ahojky, já bych v tuhle chvíli do Řecka neletěla....je to tam všechno jakési nejisté.... :pensive:
Doporučuju Kanáry :slight_smile: Cenově stejné a úúúúchvatné :grinning: Byli jsme na Lanzarote a pak na Tenerife. Oba ostrovy jsou moc fajn!!! :grinning:
1. srp 2010 ve 12:29  • Odpověz
Hezkou neděli :slight_smile:

@monika71 gratuluji ke koupi kočárku :wink: ať vám krásně slouží :dizzy_face:

1. srp 2010 ve 14:22  • Odpověz
@jaru30 aqhoj jaru ja taky byla na Lanzarote a nadherny to tam bylo. :wink:
1. srp 2010 ve 20:01  • Odpověz
jinak dobry vecer vsem devcata :slight_smile: :slight_smile:
1. srp 2010 ve 20:01  • Odpověz
holky nekoukali jste vcera na tu komedii na nove jak davali od 20hod???Norbit???tak to sem se dlouho u filmu takhle nenasmala!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. srp 2010 ve 20:02  • Odpověz
a nevideli jste nekdo film Je to i muj život.???nevideli jste to prej to je krasny tak uz to stahuju.
1. srp 2010 ve 20:03  • Odpověz
@baradisk jéé já neviděla...telku nějak moc nestíhám :slight_smile:
1. srp 2010 ve 20:15  • Odpověz
@baradisk Baru, jojo, koukali jsme. Jsem se na to těšila, ukázky mě nalákaly. Doufala jsme, že Matýsek bude spát, abysme mohli nerušeně koukat. A povedlo se. Prdel to byla převeliká :grinning:
1. srp 2010 ve 20:32  • Odpověz
@baradisk Ten druhej film neznám....
1. srp 2010 ve 20:32  • Odpověz
ahoj holky, jen vás zdravím, malá usnula, tak toho využiju a jdu taky hajat, včera sem film neviděla a ten druhý stáhnu zítra, sem na to zvědavá, až budete mít zase nějaký tip na film, tak sem s ním :wink:
a přikládám jednu vysmátou Martinku z odpoledne
1. srp 2010 ve 20:38  • Odpověz
holky, uplne jsem vám zapomnela napsat že dnes ráno poprvé jsem ucítila opravdové kopance, ale až tak že sem se na ne probudila a konečne i mm mohl priložit ruku a cítit jak malý kope :slight_smile: a pak celý den sme pozorovali bricho a pohyby byli i videt, je to supr :sweat_smile:

@yes79 malá je celá maminka a smích jí moc sluší :wink:
@marhulinka dikes doufám že bude :wink:
@baradisk
@jaru30 tak tyto témy vynechám u nás jdou jiné filmy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
1. srp 2010 ve 21:33  • Odpověz
@monika71 jako nemravný, jo? :wink: :grinning:
1. srp 2010 ve 21:36  • Odpověz
@jaru30 ale ale Jaru, na co pak to zas myslíme? :grinning: :grinning: :grinning: jasne že ne, akorát sme s mm koukali na fotk&, jsou báječné, si šikulka :wink: :slight_smile:
1. srp 2010 ve 21:39  • Odpověz
holky vsechny co tu jste a budete ja mam velky problem ale fakt velky :astonished: :astonished: potrebuju tu nej nej radu,ted u nas zvonili novy sousedi bydlej u nas asi 3mes.a v sobotu maj svadbu u nas maj pronajatej si predstavte park asi 500m od baraku :grinning: :grinning: oni sou strasne moc bohaty maj postaveny dum za 5mega to je nehoraznej dum :angry: pisu vam to proto abyste to lepe pochopili ,holky poradte me pro takovy lidi darek svatebni!!!!!!!!!!prosim o nejlepsi rady dekuju mocccccccc ja sem zoufala :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
1. srp 2010 ve 22:00  • Odpověz
oni pozvali vsechny sousedy odsud.bude tam prej si 70lidi
1. srp 2010 ve 22:01  • Odpověz
@monika71 moc děkuju :slight_smile: to mám radost, že se líbí :dizzy_face:

@baradisk no, tak to abyste se plácli přes kapsu. Boháči jsou na dražší dary asi zvyklí :sweat_smile: Kolik byste tak do nich mohli investovat? pak zapřemejšlim :slight_smile:
1. srp 2010 ve 22:08  • Odpověz
@jaru30 me je jaru jedno kolik to bude stat,musi to byt ale original :grinning: :grinning:
1. srp 2010 ve 22:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.