• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
@baradisk ufff. No, popřemejšlím....a víš co můžeš udělat? hoď sem na MK mezi ostatní témata otázku, jaký originální dárek k svatbě? víc hlav, víc ví...:slight_smile:
1. srp 2010 ve 22:11  • Odpověz
hodila bych jaru hodila ale ja nevim jaaaaaaaaaaaaaaak :frowning2: :frowning2: :frowning2:
1. srp 2010 ve 22:13  • Odpověz
@baradisk Takže: klikneš na "fórum", pak v levém sloupci vybereš kam patří, takže asi "volná diskuze". No a když to rozklikneš, najdeš tam možnosti a jedna z nich je "otázka" :slight_smile: Napíšeš jí, odešleš a čekááááš :slight_smile:
1. srp 2010 ve 22:17  • Odpověz
@jaru30 ok jdu na to ale ty stejne premejslej co asi tak koupit ju!!!!!!!!!!!!!!
1. srp 2010 ve 22:19  • Odpověz
@jaru30 jaru jeste me zhormuluj tu otazku co mam napsat diky,preci si jen z radia a ty maj super napady :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2010 ve 22:21  • Odpověz
no normoš, žádný crcání s tím :slight_smile: Napiš "Poraďte prosím, jaký originállní svatební dárek? na ceně nezáleží" :grinning:
1. srp 2010 ve 22:23  • Odpověz
@jaru30 na cene nezalezi!tyvole to me napisou zajezdy atd :grinning: :grinning: :grinning: ale ja to tam hodim diky a tebe uz neco napadlo????
1. srp 2010 ve 22:25  • Odpověz
@baradisk neboj, už přemejšlim, až se mi kouří z hláfky. Za chvli půjdu na záchod. Jsem totiž zjistila, že tam se mi přemejšlí nejlíp!!! A napadaj mě tam samý dobrý nápady :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2010 ve 22:25  • Odpověz
@baradisk no tak vidíš, že na ceně záleží :wink: tak tam písni, do jaké čásky to má bejt......
1. srp 2010 ve 22:26  • Odpověz
hele a co nějakej zážitek? adrenalinovej? společnej pro oba.....
1. srp 2010 ve 22:27  • Odpověz
@jaru30 a dalsi?????????????to ne maj mali decko :unamused:
1. srp 2010 ve 22:28  • Odpověz
@baradisk dobrá....a co třeba společnej víkend, někde na zámku? dělaj se speciální víkendové pobyty.... :wink:

A když na to přijde, určitě maj i babičku, která by případně mohla pohlídat. Teda, pokud to neni ještě miminečko :slight_smile:
1. srp 2010 ve 22:30  • Odpověz
je jsou ji 4mes. :frowning2: hele je debil tam mela napsat cenu oni me pisou samy luxusy za statisice holky :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2010 ve 22:33  • Odpověz
@baradisk mimochodem, dělaj se i zážitky pro rodiny s dětma :wink: Kolik je tomu prckovi?
1. srp 2010 ve 22:34  • Odpověz
@baradisk aháááá
1. srp 2010 ve 22:34  • Odpověz
@baradisk hele, tak ten víkendovej pobyt. Může bejt na zámku, v lázních, nebo v nějským lepším penzionku :slight_smile: Tam můžou i s mrňousem :slight_smile:
1. srp 2010 ve 22:36  • Odpověz
@jaru30 no 4mes.no nemuzu do nich hodit tolik penez ,my se snima skoro nezname.ja uplne cumela kdyz nam donesli pozvanku.
@jaru30 a cena!!!!!!!!!!!!!
Baru....vždyť jsi psala, že je to jedno, kolik.... :wink: tak dej horní hranici! :slight_smile: Ať vím, z čeho vybírat :grinning:
Ten víkend je tak kolem 3000 určitě....jak kde.
1. srp 2010 ve 22:39  • Odpověz
@jaru30 jarunko ja musim koncit tak premejslej a pis pis pis ja rano juknu.a neco i jinyho neco na co se treba radi podivaj no ja sem uplne mimo nic me nenapada nic.
1. srp 2010 ve 22:40  • Odpověz
@jaru30 tak do trojky.
1. srp 2010 ve 22:40  • Odpověz
@jaru30 no ale to bylo obrazne receno,sem nevedela ze se taaaaaaaaak chytnete, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ne tak do 3tis.asi
1. srp 2010 ve 22:41  • Odpověz
@baradisk Baru, mě se nejvíc zamlouvá ten zážitek. Jakejkoliv. Ať by to byl společnej seskok, vyhlídkovej let, pivní lázeň, luxusní zámecká večeře, společná jávská masáž, nebo třeba putování na velbloudovi :slight_smile: Myslím, že miminko by určitě někdo tu chvíli pohlídal :slight_smile:

A nebo ten společnej luxusní víkend. Tam můžou i s prckem.

A nebo jestli patří třeba mezi znalce vína, tak jim kupte nějakou fakt luxusní láhev :slight_smile:

A nebooo jim dejte peníze. Tim nic nezkazíš. Ale nějak vtipně. Třeba my dávali obrovskou kytku a v tý byly zapíchaný bankovky smotaný do ruliček :slight_smile:
A nebooo o můžete udělat ještě jinak. To psali na netu. Že koupili truhlu (jako na poklad), do ní naházeli zvolenou částku v co nejmenších mincích a zakopali. Novomanželé pak dostali mapku a kopejte a hledejte :grinning: :grinning: Aspoň to nedostali jen tak lehce :wink:
1. srp 2010 ve 23:00  • Odpověz
Hezké ránko a pohodový den :dizzy_face:
2. srp 2010 v 07:58  • Odpověz
Ahoj holky, tak jakej byl víkend? My byli na oslavě 30-tin a super.... jinak už mám podložku na přebalovák a přebalovák si nechávam dělat :slight_smile:
2. srp 2010 v 08:48  • Odpověz
@sarik1 jůů a jakou barvičku??
2. srp 2010 v 08:51  • Odpověz
dobre ranko holky, tak jaký byl víkend?

@sarik1 jej tak si už pekne zarizuješ, to já krome fusaku a kočarku ješte nic, ale neva já te doženu :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
@marhulinka tak jak mamino?a Kubíček? kde si nechala Dad? jsem jí tady nevidela 1 den? :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
@jaru30 není zač vážne jsou pekné a to mm fotí taky rád, takže uznání je dvojité :wink: :grinning:
@baradisk snad nejaký obraz? :wink:
2. srp 2010 v 08:56  • Odpověz
@jaru30 to je dobry tip s tou truhlicou, to musim niekedy pouzit :slight_smile:
2. srp 2010 v 09:18  • Odpověz
@pifina ahoj kočka, tak ako napapaná po víkende? príbory si ušetrila svokre? :grinning: :grinning: :grinning: čo dobreho ti svokrička navarila? :wink:
2. srp 2010 v 09:26  • Odpověz
Ahoooj,
hezké ráno :slight_smile:

@pifina žejo? mě se to taky líbilo :slight_smile: Už vidim nevěstu s lopatou v ruce :grinning:

A co vy ostatní? Vy Baru neporadíte?? :slight_smile: Dřív to tu tak fungovalo, že se dočítalo a probíralo....:slight_smile:
2. srp 2010 v 09:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.