• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
@jaru30 tak se mi zdá že to nabehne na podzim, ted je hezky tak vetšina tráví čas na vzduchu asi :sweat_smile: to jenom já čučím doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. srp 2010 v 09:37  • Odpověz
@monika71 ale ne, holky tu jsou :wink: jen nedočítaj, nereagujou na předchozí zprávičky :wink: :grinning:

Já taky čučím doma :slight_smile: MNevim, jak u vás, ale tady je hnusně. Zataženo a poprchává, takže ven nejduuu :slight_smile:
2. srp 2010 v 10:01  • Odpověz
@jaru30 tady je zas parak :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže trošku uklízím ale s prestávkama,mneli jsme mejdan v sobotu tak musím poklidit, což se mi vubec nechce :confounded: a co Matysek?co maminka? a vubec nechystáte se sem na dovču jak si psala?
2. srp 2010 v 10:07  • Odpověz
@monika71 pařák? tak to neboj, to hnus počasí k vám dojde, nejpozdějc zejtra :wink:
Písnu ti IP :slight_smile:
2. srp 2010 v 10:10  • Odpověz
@marhulinka oranžová s medvídkem... moc pěkná.. mám z toho radost..

Monika: To víš... čas rychle běží..
2. srp 2010 v 10:13  • Odpověz
@jaru30 co nevesta :slight_smile: zenich s lopatou miesto metly :grinning:
kamoska tak dala ako darcek porcelanove prasiatko plne euro minci v tej sume, co chcela prispiet :slight_smile: a druhy kamos kupil telegram, kde bolo miesto na zalozenie penazi s napisom "na prilepsenie" a on im tam stravny listok strcil - aj to sa mi zdal dobry napad, dostat hrst stravnych listkov :slight_smile:
@monika71 pribory to prezili :slight_smile: bola kelova polievka a buchty na pare :slight_smile: ale bola som taka hladna, ze aj chlieb s mastou by mi bol prisiel ako kralovske jedlo :slight_smile:
2. srp 2010 v 10:15  • Odpověz
@pifina taky dobrý nápady! :grinning: :grinning:
A co je kelova polívka? prosím češku-slovenku Monču o přeložení :grinning: :grinning:
2. srp 2010 v 10:17  • Odpověz
@jaru30 kapustová polévka, u nás je to kel u vás kapusta, u nás kapusta, u vás zelí :grinning:
2. srp 2010 v 10:21  • Odpověz
Ahááááááá :grinning: :grinning: Hmmm, tu bych si dala....ale Matýska bysme pak chytali někde u stropu, jak by byl nafouklej :grinning:

2. srp 2010 v 10:23  • Odpověz
tak a já jdu uklidit a pak se ozvu zatím pa
2. srp 2010 v 10:28  • Odpověz
ahoj ahoj tak ti blbci v recku prestali vcera stavkovat tak uz to mame zaplacene, ono za tu cenu by byla skoda to nevzit :slight_smile: a uz to tam zname...no tak cekam, kdo zacne stavkovat dalsi :grinning:
2. srp 2010 v 10:29  • Odpověz
@monika71 papa Moni a díky. Už taky hledám webovku :slight_smile:
2. srp 2010 v 10:34  • Odpověz
2. srp 2010 v 10:36  • Odpověz
bara ja bych ten darek nejak moc nehrotila, takovyhle lidi totiz vsechno maji :slight_smile:
2. srp 2010 v 10:37  • Odpověz
takze by to chtelo spis neco originalniho, nebo humornyho, nebo takovyhle lidi mivaji sepsany svatebni listy a hoste z nej vybiraji, co jim koupi....nejakym pobytem se vubec nemusis trefit do jejich vkusu...ja bych koupila neco peeekneho od zradylka :slight_smile: nebo veceri v pekne restauraci (poukaz na ni) ale to je taky tezky pro takovy lidi
2. srp 2010 v 10:39  • Odpověz
tim vinem jak pise jaru se nikdy nic nezkazi :slight_smile:
2. srp 2010 v 10:41  • Odpověz
@sophiejane ty hele Sophie, cena je určitě super, ale co když se tam něco pojebe, cokoliv...něco dalšího přestane fungovat, prej i obchody tam zejí prázdnotou. Nechci strašit, ale aby jste pak neměli zkaženou dovolenou. Za to by to nestálo. Ona ta nízká cena není jen tak pro nic za nic........
2. srp 2010 v 11:01  • Odpověz
@jaru30 ja si myslim, ze Greci nie su taki hlupi, aby sa vrsili na turistoch, ktori ich zivia :slight_smile: podla mna su tie protesty zamerane proti vlade ...
2. srp 2010 v 11:07  • Odpověz
neee jaru, pry to tam neni tak hrozny, cetli jsme vcera kdeco na netu a i v sobotu pani psala, ze jeji dcera bydli na krete a kolem mesta chania, kde kousek budeme, pry benzin byl (i pri te stavce), me bylo jasny, ze to nemuze prece stat takhle dlouho nechat, dyt by se jim zhroutilo vsecko, armada se to snazila rozvazet, a ted skoncili a dohodli se, tak snad to bude ok...obchody zely prazdnotou prave kvuli tomu, ze nemeli jak rozvazet, kdyz nebyl ten benzin...takze doufam, ze do soboty si to daji do cajku :slight_smile: a nezacnou znova :slight_smile: a me to az tak netrapi, my to tam dobre zname, a rikam si ze smuly uz jsem snad mela az az :sweat_smile: a kdyby tam bylo min turistu, tak jen tim lip...
hlavne aby zase nestavkovali letistaci :slight_smile:

a ta nizka cena je kazdorocne, ale az fakt takhle lastmomentově...
no a dnes zlevnili uz samozrejme i to korfu jina cestovka, kam jsem chtela nejdriv :slight_smile:
2. srp 2010 v 11:18  • Odpověz
no samozrejme pifi proti vlade, ale ti dopravci pry zili jak stat ve state, asi 20 nikdo na ne nemohl, kvuli nejake vyhlasce, ono je to recko tezkej komunismus, a ted jim ubrali a tak se bouri, tam je ve vsem tezkej bordel....
2. srp 2010 v 11:19  • Odpověz
@sophiejane a kolko vas to bude stat? mozno presvedcim mm, ze by sme v septembri isli :slight_smile:
2. srp 2010 v 11:19  • Odpověz
@sophiejane no to ked som pocula, ako zacali tie strajky, tak fakt neskutocne :unamused: zamestnancov v statnej sprave tolko, ze niektori nechodili do roboty, lebo pre nich nebolo v urade miesto :confounded: a platy a dochodky take, ze my mozeme len snivat :fearful:
2. srp 2010 v 11:21  • Odpověz
ale zase je tam i krásne, a kdyz na krete vyjedete temi uzkymi silnickami do hor mezi ty obycejny lidi, to je jako kdyby se tam zastavil zivot nekde na zacatku stoleti, je to naaadhera, vsude to voni divokyma bylinkama, nadhene stare klastery, no romantika, hlavne kdyz jsme jednou jeli v mrnavem fiat panda do silenych krpalu podel pobrezi kde vedle me byl sraz jako krava do more a v aute nam porad svitila vada motoru :grinning: to vam reknu, to jsem si porvala :grinning:
vam sem hodim nejakou fotecku :slight_smile:
2. srp 2010 v 11:21  • Odpověz
pifi je to jen studio bez jidla, 9tis komplet cena na hlavu za 12dni (bez jidla) nekup to :slight_smile: navic muj chlap i ja mame prispevek z prace na dovolenou, takze nas to vyjde skoro zadarmo :slight_smile: no a to na korfu co jsem chtela je dnes 11noci/11tis
2. srp 2010 v 11:23  • Odpověz
ano, maji treba 13. a 14.duchody!!!! atezka prezamestnanost, treba ucitele ani nechodi do skoly, maji plat jako krava, a uci si misto toho soukroma doucovani, takze dalsi penizky...se nedivim, ze se ted bouri...ale je fakt, ze ti opravdu obycejni lide tam ziji neskutecne skromně...a jak řeknete, že jste z česka, tak vas miluji :slight_smile: (oni neradi němce, zvlast na krete, kvuli valce)
2. srp 2010 v 11:24  • Odpověz
@sophiejane a letenka stoji kolko? ked som pozerala ceny niekedy na jar, tak to vychadzalo okolo 500E na hlavu ... a tusim tam v tom este nebolo vsetko zapocitane :unamused: inak ja taku romantiku mozem, Grecko bolo vzdy moj sen :slight_smile:
2. srp 2010 v 11:29  • Odpověz
Hezké poledne a dobrou chuť k obídku,kdo se chystá :dizzy_face:
2. srp 2010 v 11:38  • Odpověz
@sarik1 taky máme oranžovou s méďou :slight_smile:
2. srp 2010 v 11:39  • Odpověz
pifi to je i s letenkou, komplet cena :grinning:
2. srp 2010 v 11:40  • Odpověz
@sophiejane včera se vrátili z Řecka sousedi,tak jsem vyzvídala :slight_smile: Všechno je tam o.k. o turisti se starají krásně!!! :dizzy_face: Tak dovču si užijte se vším všudy :wink: :slight_smile:
2. srp 2010 v 11:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.