• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
@sophiejane já sem tak nadržená, že nevim co budu fotit dřív :grinning: Kolem je tolik věcí, který z dálky vypadaj normálně, ale zblízka, ty detaily budou famozní! Ufff......:grinning: Ale na motýli určitě dojde!!!!
2. srp 2010 v 16:44  • Odpověz
@sophiejane sophi ja bych musela do obchodu xxl a to tady u nas asi neni :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
@jaru30 no to mas pravdu.ale kamil si stim hlavu nedela to nechapu
2. srp 2010 v 16:44  • Odpověz
@baradisk :angry: ty hele, ty na svojí postavičku seženeš všude! :slight_smile:
2. srp 2010 v 16:46  • Odpověz
motýli :slight_smile: se musím taky vytáhnout :wink:
2. srp 2010 v 16:48  • Odpověz
to jo jaru,na makro stačí ranní rosa a pavučina :wink:
2. srp 2010 v 16:48  • Odpověz
@sophiejane no paráááda!!! :slight_smile: Máš super fotečky!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Opravdu nechceš investovat do foťáku? Myslim, že bys ho užila :slight_smile:
2. srp 2010 v 16:49  • Odpověz
bara nedělej ze sebe metráčka,joooo
@sophiejane počkej, najdu na netu jednu fotku, která je přes to makro a já na ní furt čumim :slight_smile: nádhera!!
to fotil můj chlap :slight_smile: on je na to šikovnej po tátovi, ten taky božsky fotil a fotí...my máme panasonic lumix, nic extra, ale občas pěkný fotky....a už takhle je to těžký na tahání, ale někdy bych to ráda, ty výměnné objektivy...
2. srp 2010 v 16:50  • Odpověz
to je ona :slight_smile:
2. srp 2010 v 16:51  • Odpověz
jaru co ty máš za foták? já tomu prd rozumím, ale přítel se v tom vyzná...to víš na prcka asi něco pořídíme, až nějaký bude, protože nad tvýma fotkama slintám!
2. srp 2010 v 16:51  • Odpověz
noo takovou jsem měla přesně na mysli :slight_smile:
2. srp 2010 v 16:52  • Odpověz
a nebo tyhle :dizzy_face:
mě hrozně baví fotit třeba kytky...
ssssssupeeeerrr...to nám sem pak musíš dávat co jsi vytvořila :wink: to už se těším :wink:
2. srp 2010 v 16:53  • Odpověz
@sophiejane Já mám staršího Nikona D50, ale oni jsou hlavně důležitý ty objektivy :slight_smile: A to pak prašule lítaj :grinning: Ale jak začneš, tak tě to chytne a pak peněz nelituješ :grinning:
2. srp 2010 v 16:53  • Odpověz
@sophiejane jasný, ale takhle krásný to nebude....to teprve musim dostat do ruky a do oka :grinning:
2. srp 2010 v 16:54  • Odpověz
to jo to je fakt že to chce ty objektivy, přítel má kolegu co do toho dal už snad 200tisíc, ale pořádnou fotku od něj neviděl :slight_smile: ono to přece jen trochu talentu chce :slight_smile:
2. srp 2010 v 17:00  • Odpověz
aale, bude to moooc krásný, když vidím fotky matesa :wink:
2. srp 2010 v 17:01  • Odpověz
čau holky tak jsem vás dočetla, dovolenkám nemám co dodat, jenom snad"tiše v koute závidím" a k fotkám: mám ráda krásne fotky a tak posílám jednu z mužovho alba, není ešte profík, ale aspon skouší i když ted je na to mene času :confounded:

@jaru30 užij si makro a už netrpelive čekám fotky Matyska, teda umelecké fotky :wink:
2. srp 2010 v 19:27  • Odpověz
@monika71 no ta je parádní!!! :dizzy_face: :dizzy_face: šikulu máš doma, jen co je pravda :slight_smile:
2. srp 2010 ve 20:06  • Odpověz
@jaru30 holka, ale ešte nepredvedl to co ty, takže zatím si u nás jednička ty, až bude Filípek na svete tak pak bude duel :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2010 ve 20:32  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem dnes opět po kontrole, byla jsem objednaná na 14.40,ale na řadu jsme přišli až dýl... vše vypadá ok, i když mimi je prý schoulené do kočičího hřbetu,tak toho opět nebylo moc vidět, ani pohlaví...ale jinak ok. doktor i sestřičky se divili,že jsem ztloustla zatím jen 3kg,ale prý je to ok, lepší než mít víc říkali...
byla jsem dnes naposledy v Iscare,tak jsem dostala dáreček - box a na vyplnění po narození miminka formulář který jim mám potom poslat do statistiky..
byli všichni moc příjemní, jen to pohlaví se opět neukázalo,takže chlapeček stále není 100%.
ve středu už jedu ke svému gyndaři,tak třeba pořídím líp.
dostala jsem žádanku na cukr test,tak se s ním musím domluvit a zajít tam co nejdřív..
jinak to bylo dnes docela náročné a častěji už bych tam pak jezdit nechtěla.. 3hod.cesta tam, k doktorovi a zase 3hod. cesta zpátky.. vlakem +autem..
zítra ráno mě čeká inventura v práci,to mám tak na 4hod. a pak odpolko mám učení doma, ve středu jedu na tu kontrolu a pak jsem celé odpolko a večer opět v práci,takže nic moc..
čtvrtek snad bude pohodovější a odpočinkový...
jinak nemocenskou si platím,tak se pak musím jen zeptat, kdy se tam nahlásit na nástup na PPM a kdy za mě nahlásit zástupce..
na matriku se vypravíme ještě před narozením mimi,ať má příjmení po tatínkovi..
a dětského?? nevím, musím se zeptat až půjdu ke svému obvoďákovi...
no máme toho dost na zařizování,ale to asi všechny..
firma nám vazníky dodělala v sobotu,tak jsem byla ráda, dnes tam měla nastoupit jiná firma a začít dělat pobití střechy a zjsitili,že ta předchozí to má blbě a o 7cm jim to nesedí,takže musí přijet znovu a předělat to... vůbec nevím,kdy ta střecha nakonec bude.. už mě to pěkně sere a jen se modlím za dobré počasí..
dnes jsem v časopise našla,že je v Praze veletrh dětského a kojeneckého zboží,ale je to až 30.9.-3.10. tak se tam možná vypravíme a snad už v té době něco pokoupíme, ať pak není pozdě, teď na to nějak není čas ani nálada..
jdu vás dočíst.
pěkný večer všem.
2. srp 2010 ve 20:47  • Odpověz
autor
ahoj všem :dizzy_face: jdu vas dočíst
2. srp 2010 ve 20:57  • Odpověz
@monika71 Moni, já myslim, že fotit umí spousta lidí :slight_smile: Jen je třeba dát si s tím tu práci a vyhrát si....
Mě se vždycky kolegyně v práci smály, že mi trvá, než udělám fotku. Ano, protože koukám, hledám, přemejšlím nad správnou kompozicí, aby tam bylo vše, co chci, aby ti dotyční tam měli to co chci, aby na fotce vypadali dobře (aby neměli druhou bradu atd) a teprve pak cvaknu.
Ony to sekaly jak Baťa cvičky :grinning: Bleskaly bez rozmyslu a pak nad těma svýma fotkama seděly a říkaly " jééé, my je nemám tak hezký jako ty". No, co na to říct....

2. srp 2010 ve 21:01  • Odpověz
autor
tak jsem to jen tak přelítla :sweat_smile:
@sophiejane ja faakt taky zavidím :fearful:
@baradisk taky se přiklaním k tomu vínu :dizzy_face:
2. srp 2010 ve 21:07  • Odpověz
zejo dad, víno je víno :slight_smile:
2. srp 2010 ve 21:23  • Odpověz
autor
no jasně, když maj peněz jak šlupek , tak proč jim davat peníze? :sweat_smile:
2. srp 2010 ve 21:25  • Odpověz
dobre ránko holky, tak já buntoším už od 5. hodin :unamused: dnes se mi moc zle spalo, behala sem na záchod, bylo mi horko,... a možno to bylo i tím napetím, že dnes když pujde vše jak má jít tak si jedem pro kočarek :dizzy_face:
mm jel 5.45 na letište a já stihla pozbírat prádlo, umýt nádobí(co se mi včera nechtelo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), pripravit snídani až se vrátí, a dát pect fornetti :slight_smile: jsem to já ale šikulka(fuj tady neco smrdí, asi to bude samochvála) :grinning: preji vám všem pekný den :wink:
3. srp 2010 v 07:07  • Odpověz
@monika71 ja som sa tiez zobudila o piatej, som sa doslova varila vo vlastnej stave :unamused: ale potom som este zdriemla na chvilu, aj ked uz len tak prerusovane :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2010 v 08:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.