• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
ja som si z hubacky asi doniesla kliesta :angry: teraz som ho objavila na nohe :unamused:
3. srp 2010 v 10:36  • Odpověz
ahoj holky tady hustě leje :slight_smile:

moni a který kočár nakonec prošel výběrem?
3. srp 2010 v 10:41  • Odpověz
tak som bola u koznej, mm spanikaril, ze to si nemozem sama vybrat :grinning: kozna si ho pozrela cez nejaku lupu a vytesovala sa, ze "jej, ako hybe nozickami" :grinning: ze vacsinou jej tam pridu uz s takymi zdochlinami :grinning: takze uz mam po, teda skor kliest ma po :slight_smile: mam prist o tyzden na kontrolu, celkom mila teta doktorka :sunglasses:
3. srp 2010 ve 12:15  • Odpověz
ahoooj ženy :slight_smile:
@monika71 jsi pilná jako včelička! :slight_smile: Jsi natěšená na kočárek viď? já byla taky a hned jsem s ním doma jezdila :slight_smile: Tak pak se nám vyfoť a ukaž :slight_smile:

@pifina fuujtajbl. Klíšťata mě děsí :frowning2: My si je doma vždycky vyndaváme sami a pak jim s chutí pořádáme kremaci! :grinning:
Jsi aspoň očkovaná?
A našlas vůbec nějaký houby? :slight_smile: tady ještě nrostou, píšou to aspoň na netu....
3. srp 2010 ve 12:21  • Odpověz
@jaru30 bola som ockovana pred par rokmi, ale nedala som sa preockovat - jednak, ze som tych kliestov zase az tolko nema (4 za zivot) a za druhe som zistila, ze ta ockovacia latka nie je proti borelioze, ale len proti encefalitide a aj to nie vzdy :unamused: tak som sa na to vybodla ... teraz mi to vybrala doktorka, dezinfikovala a kazala prist o tyzden na kontrolu, takze si myslim, ze keby z toho daco malo byt, tak sa na to pride hned na zaciatku :slight_smile:
3. srp 2010 ve 12:28  • Odpověz
@jaru30 ozaj a k tym hubam - nasli sme par kozakov, dubakov a kuriatok :slight_smile: bolo v lese presne tak, ako ked rastu huby, co sa vlhkosti tyka, akurat, ze bolo predtym chladnejsie a az teraz sa oteplilo, takze az teraz zacali rast a nase ulovky mali rozmery 1-5 cm :slight_smile:
3. srp 2010 ve 12:29  • Odpověz
tak a sme doma, a kočarek složenej, napred uklidím ten bordel z neho a pak vyfotím, je suprovej :dizzy_face:

@pifina aj ja chcem hubárčiť, a milujem huby na všetky sposoby, ale najradšej v sladkokyslom náleve :sweat_smile: mnami
fuj kliešť mám z neho panicku hrozu :astonished:

@sophiejane Bertini X4
se teším juchám skouším :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2010 ve 12:52  • Odpověz
hele moni tak jaky ten kočár? a víš, že ho nemáš mít doma :wink: já mám známou, čeká druhý na konci srpna, nemá nic připravený, nemají kočár, nemají jména a nevědí co to bude :grinning: oni to neřeší :slight_smile:
3. srp 2010 ve 13:06  • Odpověz
@monika71 ja tiez rada hubarcim :slight_smile: a mm ma na huby doslova nos :grinning:
3. srp 2010 ve 13:29  • Odpověz
@sophiejane já musela konečne sme našli co sme hledali a mneli poslední 2 ks, tak ešte dnes bude zbalený a daný do sklepa, neboj, my taky nechteli takhle brzo ale jinak to bohužel nešlo, a opravdu splnuje všechny naše podmínky :wink: :slight_smile:
@pifina ti závidím, ty aspon máš kde, ja keby som mala tak som každý den na hubách :wink: :slight_smile:
3. srp 2010 ve 13:51  • Odpověz
ahoj holky,
dnes jsem dělala v práci inventuru, teď jsem teprve doobědvala, půjdu si na chvíli lehnout a pak mám doma ještě učení...
ráno jsem šla koupit kámošce kytku a bonboniéru a cestou zpět jsem se stavila v jediném obchůdku,kde u nás prodávají kočárky, ptala jsem se na ten peg perégo a jané a paní mě od nich začala odrazovat, že je zbytečné kupovat kočárek za 20-25tis. když úplně stejnou funkci mají i jiné a poslouží dobře, měli tam leviroo - německý, ten jediný se mi jakžtakž líbil...ale jinak nevím..
takže s tím teeda jsem na vážkáhc...
jo do té prahy na veletrh se asi chystáme,ale to už budu ani ne 2měsíce před porodem,tak doufám,že většinu věcí koupíme,teď opravdu nemám ještě vůbec nic a jak to tady tak čtu,tak už všechny nakupujete ve velkém..
kontrolu mám zítra v 10 ráno,ale bůhví kdy se dostanu na řadu, pak se jen naobědvám a valím dopráce,tak nevím kdy vám podám info..
pěkné odpolko..
d.
3. srp 2010 ve 14:07  • Odpověz
tak holky narychlo sem to cvakla, sportovní čast je uplne polohovatelná (proto 2 foto) ale na tu sedačku na krmení sem neumela dát ten nástavec na papání(nevím jak se tomu narychlo ríká)tak sem to cvakla jen tak :grinning: ten kočarek sem si zamilovala, je užasný, pohodlný být vypadá, lehce ovladatelný,...vrele doporučuju a celkove to máme i stojanem 2 pláštenkama, ubrusem na prebalování(venku), termo taštičkou, taškou na pleny, a pláštenkou na sedačku aby se neušpinilapri papaní jenom za 551 eur.podle mne super cena.
3. srp 2010 ve 14:20  • Odpověz
@monika71 ale coby som mala kde - v Kosiciach je tolko nadejnych hubarov, ze som rada, ak vidim plavku :grinning: skutocne hubarenie si uzijem len u svokrovcov alebo u nasich :slight_smile:
3. srp 2010 ve 14:24  • Odpověz
autor
@monika71 je to je spravny že z toho jde i židle :sweat_smile: :dizzy_face:
3. srp 2010 ve 14:26  • Odpověz
@dadous že jo? já taky byla paf, a mm byl neradši protože takhle si muže koupit autosedačku (vajíčko )ferrari jenom za 85 eur v akci, a v podstate sme nekde i ušetrili.takže máme každý co chtel :grinning:
3. srp 2010 ve 14:28  • Odpověz
@pifina aspon tam, ja ani jedných ani u druhých bývame totiž v rovnakom meste :frowning2:
3. srp 2010 ve 14:29  • Odpověz
autor
@monika71 ta hlavně že jste oba spokojeny :dizzy_face:
3. srp 2010 ve 14:30  • Odpověz
@dadous strášne, a nejlepší na tom stojanu je, že když mi malej usne venku, nemusím ho vzbudit ale celou korbu nasadím na verande na ten stojan a spí dál na vzduchu a nemusím kočarem pres byt.Já ani nemela tušáka že takový veci sou.
a co Nikča, roste vám do krásy ale z očí jí srší že ešte mamine ukáže :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2010 ve 14:35  • Odpověz
autor
@monika71 :grinning: no ted ji mam tady na klině a hryže mi ruku, ale jako stsk ma slušnej, že i těma dasněma to bolí :grinning: :grinning:
3. srp 2010 ve 14:36  • Odpověz
@dadous jo a ta umelotina dole je jenom kryt aby se tam nedostala špína na nápravu a náprava bez problému fungovala na každou stranu. s tím kočarem mužeme bez problému do hor a na nerovný terén.jéj ja tadyy o nem básním, ale priznám se rozhodovali sme se mezi tímhle a casualplayem. :wink:
3. srp 2010 ve 14:37  • Odpověz
@dadous a to jí porád kojíš? nebolí to?juuuuuuuuuuuuu si to predstavím a bolí to i mne :confused:
3. srp 2010 ve 14:38  • Odpověz
moni vypadá to hezky, úplně jako od ferrari :slight_smile:
3. srp 2010 v 15:12  • Odpověz
Ahoj holky tak mám vybraný kočárek a ve čt si pro něj asi pojedu a nechám ho u našich...

jukněte

http://aukro.cz/item1155470373_kocarek_leviroo_pro_dvojcata_s_autosedackami_cerny.html
3. srp 2010 v 15:15  • Odpověz
3. srp 2010 v 15:25  • Odpověz
@sarik1 super, peknej, moc se mi také líbí, a pekné kombinace :wink: dostávaš jedničku s hvezdičkou za výber :dizzy_face:
3. srp 2010 v 15:28  • Odpověz
@monika71 děkuju.... kdy jdeš kupovat kočárek ty? Jak se cítíš, já super.... jsem nějaká plná síly...... :grinning:
3. srp 2010 v 15:30  • Odpověz
@sarik1 ahojky, kdybys dočítala, tak už bys věděla, že už ho Moni má doma :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2010 v 15:31  • Odpověz
@jaru30 no jo..... já sem roztěkaná a nestíhám číst... už sem to dohnala, ten červenej a super kombinace je židle...
3. srp 2010 v 15:33  • Odpověz
@jaru30 bdí sokolím okem nad náma :wink: :grinning: :grinning: :grinning: tak co nskoušíš makro?jak pak ti to jde?
@sarik1 díkes :wink: jinak mi je super, malý už kope tak že se nato ráno budím a mm už konečne taky cítí svého syna, jen mne lituje a porád se ptá jestli to nebolí. tak mu ríkám až zabolí ucítí i on, protože naoplátku ho kopnu já, aby vedel jaké to je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2010 v 15:39  • Odpověz
@monika71 no jasně, že to tu mám pěkně v merku :grinning: Už jsem fotila, ale musela jsem odsávat, takž teď zkouší přítel :grinning: Ale je to úplně jiné focení :sweat_smile: :grinning: to bude ještě řáholec :grinning:
3. srp 2010 v 15:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.