• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Moniiii, krásná těhulka, sluší pani sluší....:slight_smile:

Sophie, na lékárnici se vybodni. Třeba tady u nás jsou úplně tupé a ví prd, co těhule smí a co ne. Taky znám těhulinky, co to braly. Hlavně, aby pomohl a nemuselas do špitálu!!!!
26. dub 2010 v 17:59  • Odpověz
jaru, dikes, ale ani ty nejsi z tech špatných :grinning: :grinning: :grinning: každá mamina je svým spusobem krásná, že? já se cítím na Miss World :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2010 v 18:04  • Odpověz
jooo, nová krásná jaruškaaa :wink:
26. dub 2010 v 18:08  • Odpověz
holky byly to jen tak dvě kapky čerstvé krve a pak už jen takové růžovohnědé slabé špinění...tak snad to bude ok...
26. dub 2010 v 18:09  • Odpověz
bude sophie nestresuj, zítra ti to opet potvrdí uvidíš :wink:
26. dub 2010 v 18:25  • Odpověz
ahoj devcata,tak dnes sem byla zaridit venec na pohreb :frowning2: a v patek bude pohreb.chtela sem se zeptat strasne me bolej zada ale strasne to je asi normal ze?????
26. dub 2010 v 19:21  • Odpověz
Baru, záda jsou v pořádku. Bolí snad každou těhuli, všude to píšou......
26. dub 2010 v 19:35  • Odpověz
ahoj jaru,ale to je bolest vid!!!nemuzu ani sedet lezet nic,jen tak po chvilkach vsechno,a ty kycle to je mazec taky.uz bych chtela porodit at mam pokoj.
26. dub 2010 v 19:40  • Odpověz
jaru ty jsi tak neskutecne fotogenicka,fakt na tebe je radost koukat.
26. dub 2010 v 19:40  • Odpověz
Baru, kujuuuu :slight_smile:
Mě zatim záda nebolí :grinning: Ale většinu těhulek joo.
Mě třeba bolí spodek. Jako když se zvednu, tam mam pocit, že se mrňosovi chce ven, jak mě tlačí. A pak ty noční křeče v lejtkách :sweat_smile: Ale neboj se nic, brzo bude po všem!
26. dub 2010 v 19:45  • Odpověz
no ten den uz bych brala.me uz to nebavi dejcham jak slon,chodim jak naprcanej kacer :grinning: a tlusta sem jak prase,takze sami lepsi veci :wink:
26. dub 2010 v 19:49  • Odpověz
já taky funim :sweat_smile: A připadam si jak vyvržená velryba.....Mimochodem, kde je ta fotka tvojí bříšule? :slight_smile:
26. dub 2010 v 19:51  • Odpověz
ja jo nemuzu najit ale ted me ji tam kamil da tak pak koukni
26. dub 2010 v 19:52  • Odpověz
tak uz ho tam mas!!!
26. dub 2010 v 19:59  • Odpověz
ja si ho baru koukla taky, neva? :wink: pekný kulatoučký :sweat_smile:
26. dub 2010 ve 20:04  • Odpověz
moni ja uz ti taky vse schlidla :wink: moc tži to sekne na fotce a manzilak je taky hezouckej :wink: :wink:
26. dub 2010 ve 20:05  • Odpověz
Baru, Tomášek má parádní bydleníčko!!! :slight_smile: Kouzelný bříško!!! :slight_smile:
26. dub 2010 ve 20:06  • Odpověz
dik, ale kde sem já od vás holky, doufám že ke konci ze mne nebude takový malý kulatý čunátko, já tomu jídlu nevím odolat at delám co delám, a ten muj vedle mne jenom rozkvétá ale krídla jsem mu na štestí pristrihla :wink:
26. dub 2010 ve 20:07  • Odpověz
jaru a ty nedeláš modelku na tehu odevy? když sem dáš ešte pár fotek tak z tebe budu mít traumu :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2010 ve 20:08  • Odpověz
pekne maminy jste všechny musím uznat a smeknout klobouk muj :slight_smile:
26. dub 2010 ve 20:09  • Odpověz
Moni, dyk tobě to taky slušíííí! A počkej mamino, až se ještě víc zakulatíš :slight_smile:
A čuňátko nebudeš, protože přeci živíš dalšího človíčka!!!! :slight_smile: A hlavně, musela bys k tomu tloustnutí mít geny. Když teď jsi šlank, těžko pak budeš vepřík :slight_smile:
26. dub 2010 ve 20:24  • Odpověz
Tak a já se jdu nadlábnout :slight_smile:
Holky, zejtra odpoledne si jedeme do Tábora pro štěňuli!!!!! Kupujeme miminko německýho ovčáka. Je to překvápko pro manžela skorotchýně. A hned mu tu batolící se kuličku odvezeme na chatu. Jsem zvědavá, jak bude reagovat. Už se těšim, to zas budu z toho chlupatýho čumáčka naměkko :dizzy_face:
26. dub 2010 ve 20:27  • Odpověz
Baru záda mě taky bolí a dost, pomáhá mi skákat na takovém tom velkém míči, to si fakt ulevím.
Holky vy máte všechny takový krásný kulaťoučký bříška, až z vás mam mindráky. :grinning: Já jsem jak velryba. Se mi tuhle manžílek posmíval, jsem se v úzké uličce mezi regály chtěla někomu vyhnout, tak jsem si stoupla bokem a prý jsem to tam ucpala ještě víc. :grinning: :grinning:

K dnešním dobrým zprávičkám moc gratuluju, jen tak dál, těhulky.

Bams neboj, třeba si malá z ničehonic vzpomene a bude chtít ven. Však uvnitř nezůstane. :grinning: Ale chápu tě, taky se už těším.
26. dub 2010 ve 20:29  • Odpověz
no, boded by jsi mnela jaru pravdu :slight_smile:
štenátka jsou krásný, určite se bude líbit :slight_smile:
tak a já si jdu kouknouk muj seriál, tak zatím pa kočeny a hezký večer preji :sweat_smile:
26. dub 2010 ve 20:30  • Odpověz
kach ja ho nemam ten balon!!a fakt takhle pomaha???
26. dub 2010 ve 20:47  • Odpověz
ahoj bara, ten balon se používá i v porodnicích, kámoška na něm skákala při nějaký ty porodní době a fakt to pomáhá
:slight_smile:
26. dub 2010 ve 20:48  • Odpověz
kach prosimte co to pises o tom brichu,vzdyt ho mas jak ja ,ja myslim ze budes mit kluka.
26. dub 2010 ve 20:49  • Odpověz
ahoj yes no ja si ho snad koupim,ja chvili sedim chvili chodim a chvili lezim.praskama se nechci cpat ale uz si asi jeden vezmu nevim
26. dub 2010 ve 20:50  • Odpověz
no mě záda ani moc nebolej, jen když stojím u nádobí, ale jinak ne, víc mě bolí celej spodek, ta stydká kost, to mě tam úplně píchá v noci, když se obracím, to fakt trpím
26. dub 2010 ve 20:54  • Odpověz
tyjo ted sem koukla a vy 3 bams kach a ty to mate po tejdnu, :wink: :wink: tak to sem zvedaja kdy to zacne a kdoooo hlavne to zacne.
26. dub 2010 ve 21:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.