• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
5. srp 2010 v 08:57  • Odpověz
@marhulinka jeeeeeeeeeej a na te druhé fotce jakou grimasku strouhá, jakože:mamo nevyrušuj trenuju :grinning:
5. srp 2010 v 08:58  • Odpověz
@monika71 jj užijeme,já se musím trochu šetřit,tak budu mít dohled :grinning: :grinning: :grinning:
@monika71 spíš jestli si nemyslí "mámo,to jsou moje nohy,nepučííííím" :grinning:
Tak já se loučím,opatrujte se :dizzy_face:
5. srp 2010 v 08:59  • Odpověz
@marhulinka možná :grinning:
@marhulinka tak papa a opatruj se a odpočívej :wink: :slight_smile:
5. srp 2010 v 09:00  • Odpověz
ahoj holky taky se hlásím, ale není tolik času tady sedět, malá začíná vyžadovat čímdál větší pozornost, chce si povídat a to je prča, když nad ní sedím a koukám, jak se snaží všechno povědět :slight_smile:

a přidávám jednu cestovatelskou fotečku :slight_smile:
5. srp 2010 ve 12:11  • Odpověz
Ahoj, tak máme objedaný kočárek, nakonec jiný....Phil & Teds, E3twin je béžovo černý a příslušenství zelená od Gessleinu, máme k tomu do barvy zelenou tašku, termofusak vše od Gessleinu, jsme nadšení, díky tomu nemusím děti moc strojit a ani kupovat flícové deky na přikrytí, děti čapnu v zimě v čem jsou doma, pojedu k našim procházkou, tak si je přenesu jen rozpenu fusak a je to, nemusím je budit, jsem fakt nadšena
5. srp 2010 ve 13:07  • Odpověz
Ten jak sem si zamilovala a chtěla sem ho, tak je širokej 103 cm, to spadli z višně, to je fakt mazec, tenhle má 74 a vejde se do auta
5. srp 2010 ve 13:08  • Odpověz
@sarik1 daj fotku :slight_smile:
5. srp 2010 ve 13:30  • Odpověz
sari koukala jsem na net a ten vypadá teda dobřeeeee, mě se líbí jak ty děti mužou sedět za sebou :slight_smile: to je nějaký anglický? (soudím podle názvu) :slight_smile:
5. srp 2010 ve 13:32  • Odpověz
Nevím, jestli je to anglický, u nás je značková prodejna Duha a tam ho mají, nemá to chybu, jen ta cena, 30.000 se vším. fíjááá ale co se dá dělat
5. srp 2010 ve 13:36  • Odpověz
Je to asi on, máme jinou barvu béžovo - černou a materiál je kvalitnějši...., vyšel nás na 18.000 + korbičky atd.....
5. srp 2010 ve 13:50  • Odpověz
@sarik1 pekny :slight_smile:
5. srp 2010 ve 13:53  • Odpověz
Tak tohle je on, prosím...... i ta cena odpovída.... !!!!!!!!

http://www.e-cipisek.cz/cz/detail/kocarek-e3-twin-e3t511-02-phil-a-teds/kocarky-dvojcata/
5. srp 2010 ve 13:55  • Odpověz
Sem zmatená z ceny.... někde je 9.000 a jinde 19.000 tak si vyberte, ale je to jedno..... my si ho vyzkoušelo a je to ono !!!!!! luxus holky a ted sem si objednala přebalovací pultík, jupííííí
5. srp 2010 ve 13:56  • Odpověz
@sarik1 zaklad je, ze Ti sedi :slight_smile: podla mna vysledna cena nemoze byt az natolko rozdielna - nieco daju lacnejsie, nieco drahsie, ale ked si dokupis rozne prislusenstvo, tak nakoniec zaplatis rovnako :sweat_smile:
5. srp 2010 ve 13:59  • Odpověz
jasně, a za kvalitu se platí a u dvojčat na to musí člověk myslet dvojnásob, mě se líbí moc :wink:
5. srp 2010 ve 14:06  • Odpověz
@sophiejane presne tak :slight_smile:
5. srp 2010 ve 14:10  • Odpověz
@sophiejane a jak mě.....je naprostej luxus, lehkej jak pírko... jupíí... holky já se tak těším.....jak malá holka... hned ho dám do alba :slight_smile:
5. srp 2010 ve 14:11  • Odpověz
ahoj holky,
omlouvám se,že jsem se včera neukázala,ale nějak jsem to nezvládla... byla jsem na té kontrole a pak od 14.00-00.00 v práci... mezitím jsem se stihla jen najíst a vyvenčit pejska + ji pak zavést na zahradu společně s babičkou a dědou...
ad kontrola - vše ok, mimi pěkně schoulené do klubíčka, hrdlo ok, moč taky, tlak 114/69 takže normálka, nízký...poloha mimi byla koncem pánevním a pak příčná...nohy má zkroucené až u hlavy, takže opět nebylo vidět co to je......
Na další kontrolu jdu až 7/9 tak už si tak říkám,že se asi taky nechápe překvapit až do konce co to bude... protože dozvědět se to 2měsíce před porodem, to už je pak skoro jedno..
hlavně že vše je ok.. doktor říkal,že jsem drobná,a že to,že mám zatím nahoře jen 3,5kg nevadí..
stavovala jsem se pak v tescu, kouknout, mají tam pěkné věci,ale opravdu v těch neutrálních barvách nic moc,takže jsem koupila jen sadu 3x dupaček - overálků do postýlky - pyžámek.. jinak nic,ale na holčičky tam tedy mají větší výběr, to musím uznat...
dnes mi volal přítel zda se nechci jet v sobotu kouknout do Hradce na kočárky, hned mi to bylo podezřelé,tak se ho ptám, a co tam máš domluvené ty?? a on: jak mě znáš, máme tam schůzku s paní,která dělá projekty interiérů,tak bychom si chtěli nechat udělat na tu naši provozovnu a jelikož je až z Jičína,tak se domluvili,že se sejdou v Hradci,tj. tak na půl cestě.. takže v sobotu nás asi čeká výlet do Hradce a při té příležitosti se podíváme i po nějakých kočárcích...
nevíte kde tam je prodejna myslím John Nell??? kamarádka mi říakla,že tam mají velký výběr a ochotné prodavačky,tak ať vím z čeho pak vybírat...
tak mám chvíli tak vás jdu dočíst, než zase půjdu do práce, dnes až od 18.00
pěkné odpolko všem.
5. srp 2010 v 15:50  • Odpověz
tak vás mám dočtené,ani to nedalo tolik práce, nějak to tady poslední dobou flákáte...
sarik kočárek moc pěkný, opravdu..
a co se ti nezdálo na tom původním,že jsi ho nakonec změnila - na tom leviroo???
já uvidím jak pochodím v sobotu, snad se nám taky nějaký bude líbit a pak ho asi přes net objednám...
marhu, krásné fotky kubíčka, je kouzelný..
sophie, užijte si dovolenou, tiše závidím...
moni, tak dnes veget?? to je fajn, je to někdy potřeba,jen já to jaksi pořád ještě neumím..
5. srp 2010 v 16:06  • Odpověz
@danda78 ten leviroo měl 103 cm šíři, to byla mazec, hrozně moc širokej a do auta ani náhodou, v John Nell jsme byli jo a mají tam velký výběr kočárků.... :slight_smile: takže můžu doporučit, jen pro dvojčátka nic moc :slight_smile: ale to je klasika, to je všude problém :(
5. srp 2010 v 16:12  • Odpověz
@danda78 ahoj dando,kde mame naky fotecky?????
5. srp 2010 v 16:51  • Odpověz
sariku a kde to v Hradci je??
aha, a jinak ti teda ten leviroo vyhovoval kdyby nebylo té šířky??,
no uvidím po sobotě, až je uvidím naživo,to pak budu potřebovat poradit...
5. srp 2010 v 17:08  • Odpověz
jinak jak jste se tady bavily,tak já mám další kontrolu až 7.9. a tak týden předtím si mám zajít na ten cukr, musím se tady u nás objednat a zeptat, zda si můžu přinést horký čaj a nebo to musím vypít do vody..
prý bych pak neměla nikam chodit, jinak to může zkreslit výsledek,že spálím nějaké kalorie, které by ve mně jinak zůstaly..
2.9. jsem objednaná k zubákovi,tak tobude veselé..
a ještě někdy kolem toho začátku září chci zajít i k obvoďákovi,ať už to mám teda vše z krku..
5. srp 2010 v 17:08  • Odpověz
jo jo baradisk,fotečky mám stále uložené ve foťáku a připravené,až bude mít přítel čas, aby mi ukázal jak je dostat do pc...
sama jsem na to antitalent...ale s ním bych to zvládla..
jenže nevím kdy si na mě udělá chvilku ...
5. srp 2010 v 17:10  • Odpověz
autor
ahojda, tak jsme doma :sweat_smile: nikča ani moc nebrečela, ale dost nasraně v autě vytuhla :grinning: naušničky nejsou moc vidět, ale ma zatím jen ty malinky pecičky s bílím kamínkem
5. srp 2010 v 19:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.