• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
@dadous ajoj holky, supeeeeeeeeeeeeeeeer Mala jak naštvane spinká, t mate za to že ji trápíte, fuj stydte se :grinning: ale ne, má to pekný a je to i videt :wink:

@sarik1 opet pekný kočarek, holka máš vkus, co dodat :sweat_smile:
@danda78 tak to je super že mimi je ok, a ty bys už mohla polevit trošku nemyslíš mamino? :sweat_smile:
5. srp 2010 ve 20:01  • Odpověz
Hezký večeeeeer...jdu nakouknout.

5. srp 2010 ve 20:06  • Odpověz
@sarik1 kočárek jste vybrali krásný...už se těšíš,jak vyrazíš drandit,viď?
5. srp 2010 ve 20:07  • Odpověz
@danda78 ty se nezastavíš :grinning: Jsem ráda,že jste s miminkem v pořádku a taky jsem napnutá,jestli to tedy bude klučina nebo překvapí princezna :slight_smile:
5. srp 2010 ve 20:07  • Odpověz
@dadous slečnaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. srp 2010 ve 20:08  • Odpověz
autor
:grinning: no však jsem jí za to jako bolestny koupila hračku a kalhoty :dizzy_face:
5. srp 2010 ve 20:09  • Odpověz
@dadous to máš taky jediný štěstí :grinning:
5. srp 2010 ve 20:18  • Odpověz
autor
hodila jsem ty fotky do albíčka, tam jsou krasně vidět :dizzy_face:
@marhulinka no to se přece musí :grinning: měli v c-ačku tak krasny zimní bundičky :sweat_smile: no copak ja vím jak nam holka naroste do zimy :grinning:
5. srp 2010 ve 20:19  • Odpověz
@dadous taky jsem dneska koukala na zimní buničku...zelenou,frajerskou,buřtíkatou na kluka...aaaaaaaach ale byla tak na 1-1/2 roku :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. srp 2010 ve 20:22  • Odpověz
autor
@marhulinka no maj tam krasny věci, ale to ja koupím až těsně před zimou, pže fakt nemam paru jak bude nikča za 3 měsíce vypadat :grinning:
5. srp 2010 ve 20:23  • Odpověz
autor
byla tam s nama dneska na píchaní holčička a ta byla asi tak stejně stara jak nikča, no možna o měsíc mladší, ale ta byla tak droboučka :sweat_smile:
5. srp 2010 ve 20:24  • Odpověz
@dadous taky budu kupovat až pak,ale když teď měli taaaaaaak super ceny,aaaaaaachjo....
5. srp 2010 ve 20:25  • Odpověz
@dadous když byla mladší,tak klíďo drobnější být mohla...to neřeš,Nikča je krásná slečna a teď s těma náušničkama je přímo překrááááááásná!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
5. srp 2010 ve 20:26  • Odpověz
autor
@marhulinka no pravě se bojím jak to pak vyskočí :angry:
5. srp 2010 ve 20:26  • Odpověz
@dadous to já taky,ale co naděláme...tohle nemá cenu dopředu kupovat,když nevíme jací budou...kdyby to bylo třeba o měsíc,tak to jo...ale takhle je před námi přeci jen ještě pár měsíců...
5. srp 2010 ve 20:27  • Odpověz
autor
@marhulinka :grinning: však ja to neřeším :grinning: jen když si vzpomenu jak byla malinka když se narodila :grinning: a ta holčička byla fakt poloviční :grinning:
5. srp 2010 ve 20:28  • Odpověz
@dadous já teď když vidím fotky,tak je to neuvěřitelné,že byl Kubík takové miminečko,už je to velký kluk :grinning: :sweat_smile: Nějak to letí.
5. srp 2010 ve 20:31  • Odpověz
autor
@marhulinka taky si furt prohížíš kubokovo fotky, ja jsem jak ujeta, pomalu každej den tím listuju a přiblble se u toho usmívam :grinning:
5. srp 2010 ve 20:37  • Odpověz
@dadous jééééé já taky,jsem ráda,že nejsem jen já tak ujetá...já se u toho taky usmívám a někdy i slzyčky ukápnou...jakoby to bylo hooooodně dávno...
5. srp 2010 ve 20:43  • Odpověz
autor
@marhulinka :grinning: no přesně :grinning: :grinning: a když spí tak bych ji nejradši umazlila :grinning:
5. srp 2010 ve 20:44  • Odpověz
ahojky tak sem tam zas hodila fota ale holky ja mam problem,ja mam asi mliko uz nanic,tomik rve a rve ted teprva usnul a to sem ho uspala poprve v ruce.do minuli noci krasne spal a dnes prvni noc kazdou hodku byl vzhuru a pres den kazdy snad pul hodiny pil a ted uz nemam nic,sem si zkousela odstriknout na lzici a nic ani kapka. :unamused:
5. srp 2010 ve 20:47  • Odpověz
ahoj kočeny, tak jsem tady a když vás tak čtu tak já chci už takyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, ja bych už tak mazlíkovala, kočarkovala, tutlala, putkala, a nevím co ešte alala :fearful: :dizzy_face:
5. srp 2010 ve 20:48  • Odpověz
@baradisk ja se tomu ešte moc nerozumím a co prikrmovat umelym, si neskoušela ešte?preci jenom je to chlap, možná mu už nestačíš :fearful:
5. srp 2010 ve 20:49  • Odpověz
@dadous joooooo já zrovna dneska,byla jsem taková ubulená a pak se šla podívat na Kubulku a on spinkal taaaaaaaaaak krásně,vždycky bych ho nejradši mačkala a mačkala až by z něj stříkala zelená šťáva :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2010 ve 20:50  • Odpověz
Jaru se nám asi včera zapomela v zoo :grinning: že by se tak zapomela s tím makrem že si ani nevšimla že dnes tady ešte nebyla? :grinning:
5. srp 2010 ve 20:50  • Odpověz
@marhulinka proč zelená? :grinning: a co babička? užívá si vnoučka?
5. srp 2010 ve 20:51  • Odpověz
@monika71 moni no hned rano zajdu se optat doktorky co uz muze a koupim neco,
5. srp 2010 ve 20:52  • Odpověz
autor
@baradisk tak to nevím, zkus na noc dat uměly, aby se ti mělo čas udělat mlíko :dizzy_face:
5. srp 2010 ve 20:54  • Odpověz
autor
@monika71 musíš ještě chvilku počkat, jen si ho pěkně užívej v pupíku :dizzy_face:
5. srp 2010 ve 20:54  • Odpověz
@baradisk chudák malá má asi hlad, koukala sem album a je to už kluk velkej, a peknej hlavne, poplete kočkám zanedlouho hlavu :grinning:
Vlastne všichni kluci z koníka rostou do krásy, a o holkách ani nemluvím hotové modelky :grinning:
5. srp 2010 ve 20:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.