• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
@jaru30 a já že si se zapomnela v zoo, nebo s makrem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2010 ve 21:11  • Odpověz
@dadous jedine hk fakultka ma otevrenou lekarnu ale sem sama,kamil je na pivu doprcic
5. srp 2010 ve 21:12  • Odpověz
autor
@baradisk no jo tak to nějak musíte do rana vydržet, uvidíš až se vzbudí, třeba si něco od tebe vysosne :dizzy_face:
5. srp 2010 ve 21:13  • Odpověz
@dadous ja se modlim aby se vzbudil co nejdyl,jinak nausnice super,no je proste frajerka ale byla nejaka nasrana v aute :grinning:
5. srp 2010 ve 21:14  • Odpověz
autor
@baradisk třeba si ted dachne delší dobu a tobě se to v kozenach nakopne :dizzy_face: hlavně nestresuj to ti spíš uškodí než pomuže :dizzy_face: no nasrana byla :grinning:
5. srp 2010 ve 21:16  • Odpověz
autor
@monika71 fotbalista alfista? :grinning:
5. srp 2010 ve 21:18  • Odpověz
@monika71 kdepak :grinning: čoveče Moni, je to s tím objektivem úplně jiný focení než s těma, co máme.... :sweat_smile: takže se teprve učíííím :slight_smile:

@baradisk Tak tohle je moje noční můra, že nebudu mít mlíko....ale já tu naštěstí mám pro všechny případy HIPP. Tak vyšli přítele do lékárny.
Ale jinak tě můžu uklidnit, zatímco včera Matýsek spal jako neviňátko, dneska odpoledne údajně nezamhouřil oko a pofňukával :confused: Já nevim, co se tu dělo...já si chtěla odfrknout, a tak jsem vyrazila do víru maloměsta na nákupy z výprodejů...A když jsem se v osm vrátila, byl přítel ztrhanej jak budík...a Mates měl kukadla furt přes celej obličej :grinning: Usnul až před chviličkou :grinning:

5. srp 2010 ve 21:20  • Odpověz
@dadous no neco takový pri kopání do míče bude vrčet jak auto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@jaru30 mm je taky blázen do makra, tak sem mu rekla že až bude poslouchat tak možná ježíšek prinese :grinning:
5. srp 2010 ve 21:24  • Odpověz
autor
@jaru30 koukam že matysek si užíval :grinning:
5. srp 2010 ve 21:25  • Odpověz
@dadous to joooo, přítel teď raši vypadnul do hospody, aby přišel na jiný myšlenky :grinning:

@monika71 to kup, to je dobrýýýý :slight_smile: Ale složitejší, na ostření, prostě na všechno.....tady je moje první fotka. No, musím se ještě hodně učit....:grinning:

Holky, nekoukaly jste včera na Primu od osmi? Na ten dokument Dítě mi zničilo život? to byl hukot :sweat_smile: :grinning: Lehce mě mrazilo :grinning:
5. srp 2010 ve 21:31  • Odpověz
5. srp 2010 ve 21:31  • Odpověz
autor
@jaru30 jako věříš že bych někdy taky nejradši vypadla do hospody abych přišla na jiny myšlenky :grinning:
5. srp 2010 ve 21:32  • Odpověz
autor
ale ted koukam že jsou s ružovym :sweat_smile: tak něco pro marhulku http://www.modrykonik.cz/bazar/202-detska-obuv/n2dy/zelenkave-capacky/
5. srp 2010 ve 21:33  • Odpověz
@jaru30 pekná fotka, aleeeeeeee fuuuuuuuuuuuuj to stvorení :grinning:
@dadous já se dokážu rozplývat nad takovýma pidi vecičkama :sweat_smile: :dizzy_face:
5. srp 2010 ve 21:34  • Odpověz
@dadous čoveče, já taky....ani nepamatuju, kdy jsem byla naposledy večer v hospodě :pensive: Mě už ani ty nákupy hadříků nebaví....Já potřebuju ven, promluvit s lidma, který nemaj děti :grinning: a nejlépe si poklábosit večer, u vínka a neřešit, že musim chvátat domů, protože v noci vstávám a musim se vypsat :grinning:
Něco podobného tam včera řešili v tom tv dokumentu :grinning: Chvilkama jsem se poznávala :grinning:
5. srp 2010 ve 21:35  • Odpověz
@monika71 ta nám seděla na okně :slight_smile: Jsem si říkala, když se mi zase poštěstí vidět "podvozek" takovéhle havěti :grinning: Ale ještě to není ono, není ostrá celá...musim to vypilovat :grinning:
5. srp 2010 ve 21:36  • Odpověz
@dadous supeeeeeeeeeer :dizzy_face:
5. srp 2010 ve 21:37  • Odpověz
@jaru30 ty jsi šikula zachvíli to budeš mít v malíčku :wink:
5. srp 2010 ve 21:38  • Odpověz
marhu se nám potichoučky nekam vytratila :confused:
5. srp 2010 ve 21:39  • Odpověz
@dadous ty detský veci jsou proste super, já ani nevím, jaké bych porídila, všechny jsou pekné :dizzy_face:
5. srp 2010 ve 21:40  • Odpověz
@monika71 tak kup všechny! :slight_smile: A jak se cejtíš, těhulko? :slight_smile:
5. srp 2010 ve 21:43  • Odpověz
autor
@monika71 jooo moni tyhle jsem taky chtěla ale paní už je prodala :sweat_smile:
5. srp 2010 ve 21:44  • Odpověz
@monika71 ty jsou dost dobrý!!!! škoda, že jste vybrali jinej kočár, tyhle by k němu byly dokonale vyladěný :grinning:
5. srp 2010 ve 21:45  • Odpověz
@jaru30 máme červený kočar barvy Ferrari :grinning: :grinning: :grinning: ale ujde to, malý už mne budí kopancema, žakudek na roztahování nemá místo, ale jinak takové ty obyčejne tehu cítení, takže v poho :wink:
5. srp 2010 ve 21:48  • Odpověz
autor
@monika71 no moni ja bych nakupovala :grinning:
5. srp 2010 ve 21:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.