• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Tak já konečně pověsila prádlo a vy už jste fuč :grinning:

@monika71 jsem tu málem chcípla smíchy!!! :grinning: :grinning: :grinning: Pomalu půjdu napustit lavórek, drahý se o půlnoci vrací domů :grinning:

@marhulinka parádní fotky a super ovce. To je ta, jak se strká do mikrovlnky?? :slight_smile: tu chceme pořídit :grinning:

5. srp 2010 ve 22:40  • Odpověz
jo tak to neee, to je jiná.......my chceme pořídit tuhle hřejivou vovci....a nebo tu kačenu...a nebooo ledního medvěda :sweat_smile:
http://www.alza.cz/hracky/plysove/hrejive/18851484.htm?utm_source=facebook&utm_medium=cpc&utm_term=0&utm_campaign=facebook_hrejiva_ovecka&kampan=facebook
5. srp 2010 ve 22:43  • Odpověz
Ahojky, jdu vás aspoň pozdravit, nějak vás poslední dobou nestíhám, vždy si vás jen v noci dočítám. :slight_smile:
Moni ta lavorová metoda, no to jsem se tu fakt nasmála. :grinning: :grinning: :grinning:
Marhu ta ovečka je krásná a jak se na ní Kubík pěkně směje. :slight_smile:
Dad Nikolce náušničky moc sluší, už se těším až je taky dáme.
Sarik krásný kočárek jste pořídili. :slight_smile:
Jaru jsem nejdřív nevěděla, co to jsou plyšáci do mikrovlnky, ale když tu tak na ně koukám(jsem si je hned musela najít), tak taky určitě nějakýho pořídíme. Já koukam na tyhle:http://www.veselyklaun.cz/plysove-hracky/termoterapie-plysaci-do-mikrovlnky/ se mi líbí ten zajíc a nebo oslík.
5. srp 2010 ve 23:06  • Odpověz
Sophie tobě přeju hezkou dovču, moc si to užijte a pozdravuj v Chanii. My tam byli před pár lety na svatební cestě. Já Řecko miluju, jak jsi tu popisovala ty jeho krásy, tak se vším souhlasím. My už byli v Řecku 4krát, pokaždý jiný ostrov a určitě budeme pokračovat. :slight_smile:
5. srp 2010 ve 23:12  • Odpověz
@monika71 ta lavorovka :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2010 v 09:18  • Odpověz
Všem hezký den,u nás sprchlo,ale je krásný vzdoušek,v noci bylo zase dusno jak prase :angry:
6. srp 2010 v 09:33  • Odpověz
@jaru30 nene tohle je jen ňuchlací ovce :slight_smile: Tyhle hřejivý plyšáky jsme kupovali kamarádce pro dvojčátka :wink: ale taky se s nimi jen ňuchňají...
6. srp 2010 v 09:34  • Odpověz
ahoooooooooooj holky, tak jak vidím"jiný kraj jiný mrav" ale vám se ty naše moc líbí, že? :grinning: :grinning: :grinning:
já letím dál od rána mame na vyrizování papírovačky a ešte musíme do Bratilslavy tak se vám pak ozvu.zatí pa, a já zas neco vymyslím abych vás rozesmála, co je u nás zvykem :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2010 v 09:50  • Odpověz
@monika71 tak jsem zjistila,že tady se to taky používá :grinning: :grinning: teda jen asi mezi omladinou se to moc nezná :sweat_smile: mamča to zná...hmmm a že nás teda nikdo nepoučil,co?? :angry: Takhle my svítíme lampičkama a k prdu...

Tak všem krásný den já se taky loučím...nevím kdy zase nakouknu,tak se omluvuju předem :dizzy_face:
6. srp 2010 v 09:59  • Odpověz
ahoj holky,
dnes mám volnější den,tak jsem si pěkně pospala až do 9hodin, pak si umyla vlasy, dala snídani do postele,.....
šla s pesanem ven, na 12 jsem byla objednaná na pedikŕu,ale paní na mě zapomněla,tak prý jestli můžu přijít tak za 35min. Tak jsem vlezla do dětského sekáče,který byl naproti a koupila 3x body s krátkým rukávem a fleecovou bundičku s kapucí na mimi,vše za 180,-kč Vypadá to jako nové, tak jsem moc ráda.. Zimní věci prý dostanou na začátku září,tak tam pak hned vlítnu...
Zítra jedeme kouknout na kočárky, když už budeme v tom Hradci,tak třeba něco vymyslíme..
Jdu si vás dočíst a přitom obědvat..
hezké, i když upršené odpoledne..
já pak musím doma uklízet, žehlit, jet do práce s autem...tak budu až navečer.
d.
6. srp 2010 ve 14:35  • Odpověz
tak to dnes byla rychlovka on nešel koník nebo co,že je toho nakecáno tak málo?????
jinak ty oblečky jsem kupovala v neutrálních barvách, rpotože stále ještě určitě nevíme,zda to ten klučík bude.... řekla nám to jen 1x doktorka při tom velkém ultrazvuku,že to spíš vypadá na kluka,ale pak už zase nikdo a nebylo to vidět...
tak já valím něco dělat, navečer nakouknu...
d.
6. srp 2010 v 15:10  • Odpověz
ahoj holky tak já se loučím, objevím se tu tak po18.8. :wink: snad přežiju letadlo a tu noc, na dnešek jsem se u babičky moc nevyspala
6. srp 2010 v 17:49  • Odpověz
@sophiejane ahoj tak preju krasnou dovolenou a hodne fotek udelej at zavidime :grinning:
6. srp 2010 v 17:54  • Odpověz
@sophiejane Hezkou dovolenou, ať se Vám vydaří :slight_smile:
6. srp 2010 v 18:27  • Odpověz
děkuju, mějte se! :sunglasses:
6. srp 2010 ve 20:11  • Odpověz
autor
@sophiejane no jo vy zejtra letíte vid :sweat_smile: tak si to krasně užijte a načerpejte novou energii :dizzy_face: :dizzy_face:
6. srp 2010 ve 20:23  • Odpověz
@danda78 užijte si zítra u nás výběr kočárku,ať pořídíte :wink:

@sophiejane za pár hodin budete na pláži-hmmmmmmm to bude lážo plážo
6. srp 2010 ve 20:26  • Odpověz
Všem hezký víkend :dizzy_face:
6. srp 2010 ve 20:33  • Odpověz
autor
@marhulinka tobě taky :dizzy_face:
6. srp 2010 ve 20:37  • Odpověz
autor
my se zítra jedem podívat do babičina udolí :wink: jsem tam nebyla od zakladky :sweat_smile: maj tam bejt automobilovy veterani, tak snad nebude pršet :fearful:
6. srp 2010 ve 20:38  • Odpověz
ahoj holky tak já jenom na skok, celý den sme se nezastavili a v podstate ani nebyli doma, prijeli kolem 18 hod. a uplne k.o.koupili jsme nábytek do ložnice místo postele, ale v skvelé cene, takže nemusím Filípkovi kupovat ani skrín a ani komodu na vecičky.ale kuli tomu sme obehali celou Bratislavu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted se pobalím na zítrek, protože jedeme na zraz do Ziliny a na celý den, takže se asik ukážu až večer. takže preji krásný víkend. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Sophie a ty si to užij na dovolence i za nas :wink:
6. srp 2010 ve 21:08  • Odpověz
autor
@baradisk jak tys dopadla s tím kojením?
6. srp 2010 ve 21:36  • Odpověz
autor
@monika71 pozdravuj alfisty :grinning:
6. srp 2010 ve 21:36  • Odpověz
@dadous ahojda,no byla sem u doktorky a ta me poradila at koupim tu beba hypoalergeni,tak vcera vypil flasku a od pul 8 vecer spal do 6hod.tak mel asi fakt hlad. :frowning2:
7. srp 2010 v 09:42  • Odpověz
jinak dnes jdem na tu svatbu,nakonec sem koupila nejaky vino za 530kc prej je fakt vyborny ma dve zlaty medaile tak snad neudelam hambu :grinning: :grinning: ale co stejne je nezname tak co by chteli.snad poridim naky foto ale je me blby tam zas fotit tak uvidim.
7. srp 2010 v 09:44  • Odpověz
Ahooooj,
to je ale hnus venku, co? chčije a chčije a jako dost. Chudáci ti sousedi, v takovým počas svatbu, brrr :confounded: Sophie sbalila kufry v pravou chvíli :grinning:

@baradisk takže už nemáš žádný mlíko? :confused: nebo jen dokrmuješ? to je pakárna, co? jak se to mohlo stát? malej má takovou velkou spotřebu? :confused: nebo jsi byla ve stresu?
Matesovi už taky nestačí ta odsátá 90tka, jí teď častějc a víc, což je pochopitelný, kdy už mu jsou dva měsíce pryč :slight_smile: No jo, ale za chvíli nebudu stíhat odsávat :sweat_smile:
Kolik tak malej pije? celou flašku? člověk neví, kolik mu toho mlíka dávat :slight_smile:

@dadous jakej byl výlet? jeli jste vůbec v tomhle počasí?

@monika71 co srazík? takhle bejt někde celej den, bych byla zmrzlá jako sobolí hovno :grinning: Musíš na sebe dávat pozor těhulko :slight_smile:
7. srp 2010 ve 14:30  • Odpověz
Uff, teď koukam na tabulku, která je na krabici umělýho mlíka a malej by měl ve dvou měsících vypít asi tak 160 ml v jedné dávce. Ajejejejej, tak to ho asi trápíme hlady :pensive: :sweat_smile:
No ale ta tabulka platí pro umělý mlíko...Ať mi někdo poví, jak to je s mateřským? :sweat_smile:
7. srp 2010 ve 14:49  • Odpověz
Ahoj holčiny!
Tak jsem zase po týdnu v nemocnici doma, špinila jsem a vlastně pořád ještě mám na toaleťáku takový zbytečky, ale miminečko je prý v pořádku, tak doufám . . .
Chtěla jsem se zeptat od kdy má cenu kupovat Angel sound, od kdy je něco slyšet???
Mějte se moc fajn.
7. srp 2010 v 18:51  • Odpověz
autor
@jaru30 ahojda, nejely jsme,pže pršelo :angry: tak jsme jeli ke tchanovcum, byly tam švagrovy s rodinama :sweat_smile: 4 děti a nikča byla uplně hotova :grinning: vychechtana a cely odpo byla tak hodna :sweat_smile: s tím kojem, to bys musela odstříkat abys viděla kolik vypije :sweat_smile: zbytečna prace :dizzy_face: na mimču poznaš jestli mu to stačí nebo ne :dizzy_face:
7. srp 2010 v 19:07  • Odpověz
autor
@vveru to je dobře že jste v pořadku, holka ty si taky ty nemocnice užiješ :fearful: ale aspon jste pod dozorem :wink:
7. srp 2010 v 19:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.