• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Baru no já zítra přemluvím manžílka, aby mě vyfotil a uvidíš ten balon přede mnou. :wink: Jinak ten míč mě teda dost pomáhá. Kolikrát taky třeba u nádobí už nemůžu bolestí vydržet, tak sednu, zaskáču a můžu pokračovat. Mě ho manža koupil už na začátku těhu, to mě právě záda taky dost bolela.
Yes ten bolavej spodek mě trápí taky, to je fakt hrůza se otočit v posteli. A pak mě ještě dost trápí to brnění v ruce.
26. dub 2010 ve 21:03  • Odpověz
Baru je to napínavý, viď :grinning: :grinning:
26. dub 2010 ve 21:04  • Odpověz
no bara u mě když se nic do 10.5. nestane, tak nastupuju do špitálu na vyvolání, už mě to doktor sdělil, takže já to mám jasný nejpozději do dvou týdnů, kach a bams budu určitě dřív jak já
kach mě pro změnu včera trochu natekly nohy, byli jsme totiž na výletě trochu mě to zmohlo

jo a včera se narodila mýmu bráchovi dcerka :slight_smile:
26. dub 2010 ve 21:05  • Odpověz
Yes já mam 10.5. termín od svého gyndaře, tak uvidíme. Já myslím, že předbíhat nebudeme, ty máš přednost. :wink:
Tak to ti tetko gratulujeme :slight_smile:
26. dub 2010 ve 21:10  • Odpověz
já už sem teď 4násobná tetka, takže nic nového :grinning:

já prostě kvůli tomu cukru a tlaku musím nastoupit na vyvolání, nesmím přenášet prý ani o den, tak sem zvědavá, samozřejmě říkal, že by bylo nejlepší porodit přirozeně a klidně ihned , ale tomu se poručit nedá :grinning:
26. dub 2010 ve 21:14  • Odpověz
Já jsem zrovna v pátek mluvila s jednou známou, co taky měla tu těhu cukrovku, taky jí říkali, že nesmí přenášet ani o den, tak v termínu nastoupila do porodky a prý tam ležela ještě dva dni, než porodila.
Kdyby to tak šlo tomu poručit, to by bylo... :slight_smile:
26. dub 2010 ve 21:17  • Odpověz
no právě, on sám říkal, že to neznamená, že když mě to budou vyvolávat, že porodim, jedna známá tak trpěla tři dny při vyvolání, a pořád nic
26. dub 2010 ve 21:32  • Odpověz
kach já se loučím, umýt nádobí, abych zítra nebudila manžu, bude spát po noční a půjdu spinkat, tak přeji dobrou noc :slight_smile:
26. dub 2010 ve 21:32  • Odpověz
Holky moje tenhle rok je vážně pekelný!!! Já nemít toho našeho Kubíka,tak už asi nejsem.Občas si snad ani nepřeju být na tomhle hnusným světě...
26. dub 2010 ve 21:38  • Odpověz
Jen vám jdu nahlásit,že se tu nejspíš pár dnů neukážu,tak abyste se nebály...s námi nic není
26. dub 2010 ve 21:39  • Odpověz
půllitru kakaa v sobě, to si Mates pošmákne...a už jsem zase tu......
Holky, však já už taky pomaloučku polehoučku čekám zprávičky na mobil.... :slight_smile:

Marhu, copak se stalo??? :confused:
26. dub 2010 ve 22:11  • Odpověz
tyjo ja si ho snad opravdu koupim ten balon.jaru kakao???ble
26. dub 2010 ve 22:20  • Odpověz
Baru, ňam!!!! :slight_smile: Se divim, že ty nic. Tenkrát jsme nastejně ulítávaly na nanucích a já teď mám pro změnu období mlíka a kakaa. Zrovna jsem v tom chytrým těhu kalendáři četla, že teď ke konci je třeba zvýšit dávky vápníku, páč potomci si zpevňujou kostřičku. Já nevim jestli jsem si to vsugerovala, ale fakt teď piju mlíko po litrech. Mám na něj hroooooznou chuť :slight_smile:
26. dub 2010 ve 22:25  • Odpověz
ja jaru kakao nikdy nepila ,me uz je zle pri samem pomysleni na nej,fuj to mamm trauma ze skolky ja tam na tom vidim porad tyskraloupy,boze i ted se me zvednul kufr. :unamused: :unamused: :unamused: jojo nanuky,ale uz me to pustilo ani nevim kdy.ted zas kazdej den musim mit melouna,ale fkat ho mam kazdej den :wink:
26. dub 2010 ve 22:29  • Odpověz
jinak balon mam taky. Tehdy jsem kupovala krásnej, velkej, zlatej a hlavně s veeeelkou nosností...a teď mi odpočívá ve sklepě :sweat_smile: Nějak jsem u toho nevydržela (typický pro blížence. Vždycky se pro něco nadchnou a pak od toho utečou)....Jo a taky se mi z toho poskakování motala škeble :grinning:
26. dub 2010 ve 22:29  • Odpověz
melouna??? už jsou??? :confused: k nám na ves ještě nedorazili..... :unamused: My tu zatim máme jenom jahůdky, vyhnaný chemií. Takže nic moc sladký. Neni nad ty voňavý, ze zahrádky :dizzy_face:
26. dub 2010 ve 22:30  • Odpověz
hele, škraloupy si taky pamatuju. Fuuuuj. Dodnes k nim mam odpor a proto piju jen zlehka teplý mlíko. A představ si, že to moje čuňátko (přítel) je jí!!!!!!! A vždycky si pomlaskává, že je to smetánka :confounded: duvenblejt!
26. dub 2010 ve 22:32  • Odpověz
jezis no to me ani nepis ze je jiiiiii!!!to snad ani nejde no me je fakt na bliti. :unamused: :unamused: :unamused: no jasan u nas uz jsou melouny tak mesic urcite!!!a ve velkych obchodakach ho sezenes na tuty.koukam ze marhu ma nakej problem,asi neco s tou tetou :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. dub 2010 ve 22:36  • Odpověz
ježiš, to snad ne. Doufám, že teta je pořád s nima! to už by jako bylo trochu moc, ne? dvě úmrtí v jednom tejdnu :frowning2:
26. dub 2010 ve 22:43  • Odpověz
nebo ma problemi stou druhou murou,jak tu o ni psala,nic jinyho me nenapadlo.no me to ceka v patek ten pohreb. :frowning2: :frowning2:
26. dub 2010 ve 22:46  • Odpověz
Baruuu, mě z toho mrazí.... :frowning2: drž se! Pohřeb a těhotenství je hrozná kombinace :frowning2:
26. dub 2010 ve 22:53  • Odpověz
no jaru je to hnus ,a to sem vam ani nepsala ze kdyz to rekli ty dceri od ty my sestrenky co umrela,ze ji zemrela mama tak ta holka dostala uplne nejaky krece a tak ji rychle volali sanitu a ta ji napumpovala nakejma injekcema a dodnes ta holka je jak sjeta.ji to asi jeste nedoslo chudince .
26. dub 2010 ve 22:58  • Odpověz
no nic jaru musim jit ,ja uz tu nemuzu tak dlouho sedet.tak dobrou
26. dub 2010 ve 23:02  • Odpověz
brrr :frowning2: chudinka....to musí bejt neskutečnej šok, když to řeknou, že mám umřela. Tohle až řeknou mě, tak mě tam rovnou jebne a bude klid :frowning2:
Kolik že jí je, dcerce?
26. dub 2010 ve 23:04  • Odpověz
jasný, utíkej si natáhnout záda. Dobrou noc Baru
26. dub 2010 ve 23:04  • Odpověz
jaru je ji 13 roku.tak dobrou
26. dub 2010 ve 23:05  • Odpověz
zrovna ve věku, kdy bude mamku moc potřebovat :frowning2:
26. dub 2010 ve 23:07  • Odpověz
dobré ráno holky, tak jak se mi zdá tenhle den bude samý stres :stuck_out_tongue_closed_eyes:
venku zataženo a náš blbý šofer má být na čas na letišti, a ten debil si vybral trasu kde sou každe ráno "zácpy" aut, a ne trasu kterou jsme mu určili, prý on je zvyklý na tu svoji, kreten, tak od rána obvolávam a vymýšlím že byla bouračka a musel čekat v rade, kreten opravdu, ale at se vrátí mu to spočítam debil! :angry: delá mi stresy od rána :angry:
27. dub 2010 v 08:19  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
tak u nás to zatím vypadá na sluníčko, je jasno, ale abych to nezakřikla. Já dnes čekam návštěvu, přijede se na mě ještě podívat teta, prý mě chce ještě vidět 2v1, příště už chce chovat. :slight_smile:

Marhu má dnes tu nepříjemnou kontrolu po šestinedělí, jak se toho tolik bála, tak jí moooc držím palce. A i to ostatní, ať všechno zlé se jí vyhýbá. To teda i vám ostatním přeju. :slight_smile:

Jaru tak ty jsi blíženec? Jako můj manža, ten se taky vždycky pro něco nadchne a pak nic. S váma to není jednoduché, ale zase je to s váma i úžasné, žádná nuda. :wink:
27. dub 2010 v 08:59  • Odpověz
no, to ríka i mm že se mnou se nenudí, že prý jsem rozdvojená osobnost :grinning:
27. dub 2010 v 09:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.