• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
autor
@marhulinka hm to spíš v jelence nebo nebo v ty druhy goře ted nevím jek se jmenuje :confused:
7. srp 2010 ve 21:54  • Odpověz
díííky juknu na to :wink:
7. srp 2010 ve 21:55  • Odpověz
7. srp 2010 ve 21:56  • Odpověz
@dadous ty jsou supeeeeeeeer :slight_smile:
@dadous ty wago originální
autor
@marhulinka tak jestli pak vybereš tak ukaž :dizzy_face:
7. srp 2010 ve 22:02  • Odpověz
ahoj holky tak my konečne doma, sem vás rychle dočetla a palím do sprchy.sraz byl super, krásné hory, zážitky, plno lidí, a hlavne super počasí:slight_smile:
Jaru dávám si pozor, ale jak ksem psala bylo super počasíčko, jenom se unavil trošku a Happy obzvlášť ten už chrní :grinning:
vveru to je krásná správa že jte v porádku, teším se a držím palce, a preci hodne zdraví, štestí a hlavne ať to vydrží :wink:

@marhulinka teeeeeeeeeeda nová kočka :sweat_smile:

@dadous vecička je v Bruntále :grinning: príští týden očekávej balík, nevím kdy presne ale dorazí :grinning:
7. srp 2010 ve 22:04  • Odpověz
@dadous jak má velkou nožku Nikča?
7. srp 2010 ve 22:05  • Odpověz
@monika71 já chci taky balík :sweat_smile:
7. srp 2010 ve 22:06  • Odpověz
@marhulinka jj, holka nechtelas když byla možnost :grinning: ale až zas bude, já dám vedet, neboj :grinning:
7. srp 2010 ve 22:07  • Odpověz
@monika71 tak jooooooooo :slight_smile:
7. srp 2010 ve 22:08  • Odpověz
@dadous já jukám po něčem na zimu na nožky,ikdyž nevím,jak velkou haksničku bude mít :grinning: Pro Nikču jsem našla tyto-http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=35664597&tab=0
7. srp 2010 ve 22:09  • Odpověz
Néééééééé ještě lepčííííííííííí - http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25185638&tab=0
7. srp 2010 ve 22:10  • Odpověz
letím do sprchy, smrdím jak tchor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teda mm ríkal když jsem si po celodennim chození zula botasky v aute, musela jsem si honem navléct :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2010 ve 22:10  • Odpověz
autor
@marhulinka asi 10cm botky jsem ji objednavala c3 to je 12 cm
7. srp 2010 ve 22:13  • Odpověz
autor
@marhulinka ja jsem si vybrala http://www.modrykonik.cz/bazar/202-detska-obuv/th48/krasne-teple-backurky-vel-premerim/ ale asi budou maly , paní mi je musí přeměřit
7. srp 2010 ve 22:15  • Odpověz
autor
@monika71 ja se tááááák těším :sweat_smile:
7. srp 2010 ve 22:15  • Odpověz
autor
@marhulinka na zimu objednej až tak v říjnu :dizzy_face:
7. srp 2010 ve 22:16  • Odpověz
autor
a nikča ma zatím tyhle,jsou tak na podzim :grinning:
7. srp 2010 ve 22:21  • Odpověz
@dadous to jsem ráda :sweat_smile:
tak holky moje já to déle nevydržím jdu do hajan, a vy se mi tu opatrujte a vybírejte s rozvahou botičky nqa zimu mojim zlatíčkám :wink: :sweat_smile:
dobrou noc a pekné sníčky, papa zítra
7. srp 2010 ve 22:26  • Odpověz
autor
:grinning: @monika71 jo hezky se vyspěte :dizzy_face: a žadny prasarny :grinning:
7. srp 2010 ve 22:30  • Odpověz
autor
a ještě jeden jelimanek :grinning:
7. srp 2010 ve 22:32  • Odpověz
@dadous ta je kouzelná :slight_smile:
Těhu týdny dopíšu po 23. to jdu na NT, tak jestli to bude v pořádku, nechci nic zakřiknout . . .
8. srp 2010 v 09:38  • Odpověz
autor
@vveru tak to jo :dizzy_face:
8. srp 2010 ve 13:00  • Odpověz
Ahojky,
tak jsem doufala, že se malej dokáže aspoň na chvilku zabavit sám, že bude třeba sledovat hračky kolem, ale to co předvádí poslední dny, to je řáholec. Jen se od něj na chvilku vzdálíme, tak začne brečet :confounded: No tak to jsem zvědavá na naší domácnost....to nestihnu ani uvařit.
Jak jste to řešily vy? a nebo vaši prckové se ve dvou měsících zabavili sami? :sweat_smile:
8. srp 2010 ve 13:02  • Odpověz
autor
@jaru30 jaru bohužel u nas to bylo stejny,jediny kdy nikča vydrží chvíli ležet a nepotřebuje nas je, že ji dam na zem na deku před televizi :fearful:
8. srp 2010 ve 14:01  • Odpověz
ahoj holky,
@jaru30 jaru tak tohle mame presne ted uz skoro tyden taky,rve rve a rve a jen jsme u nej tak ok ale sam ani hovno. :unamused:
@marhulinka arhu zezka fotka ale si na ni takova uvedomela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. srp 2010 ve 14:31  • Odpověz
a jinak doktorka rikal at koupim tu bebu,tak ji jednou vypil a ted nechce ani tu flasku ani ode me takze na posrani to je,a to byl tak hrozne hodnej :frowning2: :frowning2: :frowning2: svatba docela ok ale me to tam moc nebavilo,mezi vsema ozralejma jedina strizliva tak posudte sami :unamused: :unamused: :unamused:
8. srp 2010 ve 14:33  • Odpověz
@vveru veru ahoooj to bude uz ted vse ok a za chvili budes tlacit :wink: :wink: :wink:
8. srp 2010 ve 14:33  • Odpověz
holky, tak to bude síla :slight_smile: A kdo u vás vaří? :grinning: nebo prcky necháváte taky vybrečet?

@dadous Tak přesně tohle jsem uděla včera ráno taky. Ležel na hrací dece a sledoval pohádky. Pak jsem si v duchu říkala "no, ty jsi teda matka, když dvouměsíční mimino šoupneš před tv!" :sweat_smile: Ale ono to asi jinak nepůjde...já už fakt nevim, čim ho zabavit :pensive:
8. srp 2010 v 16:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.