• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
asi vznesu otázku do koníkovského fóra :grinning:
8. srp 2010 v 16:48  • Odpověz
autor
@jaru30 když chci vařit tak si nikču vždycky položím na linku, maME TAM TAKOVEJ ŠIKOVNEJ ROH, TAKŽE NEMUŽE SPADNOUT, a chvili to tam vydrží ale musím ji furt něco povídat :grinning:
8. srp 2010 v 18:41  • Odpověz
Hezký večer :slight_smile:

@dadous Nikča je frajerka ne jelimánek :grinning:

@jaru30 já vařila párkrát s Kubou,byl u mě v lehátku a pozoroval mě,pak si najel na rituál,že si ráno po baště hraje v postýlce a já vím,že hodinu mám na to,abych obstarala co potřebuju....nebo když jedeme dopolko pryč,nebo se mi prostě vařit nechce,tak vařím odpolko,až je doma manža...
8. srp 2010 ve 20:41  • Odpověz
No a já se loučím...jen jsem jukla...pa
8. srp 2010 ve 20:41  • Odpověz
díííky :slight_smile:
Ale ještě mi povězte. To se jim opravdu věnujete každou minutu, jen aby nebuleli?
My už jsme dneska večer rezignovali a nechali ho normálně vybrečet, až z toho usnul. To byl zvláštní úkaz.
On ležel na hrací dece, usínal, měl fakt zavřený oči a přitom křičel...pak ztichnul, 5 minut spal...pak zase spustil aniž by otevřel oči...a pak z toho zase usnul....zase řev se zavřenýma očima a zase spánek :grinning:
Kurňa, tak buď spim nebo brečim, ne? :grinning: takhle všechno v jednom...kdo se v tom má vyznat.

Ale jinak j fakt blíženec jak vyšitej, dva lidi v jednom. Jak jsme byli na kyčlích, tak vedle ležela holčička, oni ty holky maj při křičení ušitrhající ultrazvuk...fakt nepříjemný....Mates spal, ona zařvala, on se leknul, taky spustil a asi po půl minutě jak mávnutím kouzelnýho proutku se začal chechtat. Za chvilku to přešlo do breku a pak zase bleskurychle přepnul zpátky do úsměvu :grinning:
8. srp 2010 ve 22:24  • Odpověz
autor
@jaru30 tak ja chtěla jednou necht nikču vybrečet a nikdy víc :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja plno věcí dělam s ní a když potřebuju tak tu chvilku ji necham pobrečet, příští měsíc chcem pořídit chodítko tk už to taky bude lepší :dizzy_face:
8. srp 2010 ve 22:31  • Odpověz
autor
@jaru30 koukam že mates je taky pěknej herec :grinning:
8. srp 2010 ve 22:33  • Odpověz
autor
my zas mame doma typickyho berana, někdy se umí pěkně vztekat :angry: :angry: i když trochu to ma po tatovi, je to taky pěknej nervak :grinning:
8. srp 2010 ve 22:35  • Odpověz
Ahojky, zdravím všechny :slight_smile:

@jaru30 Jaru u nás to bylo taky tak, nesměla jsem se od Leušky hnout, jinak řvala až se dusila. Ale pak si jednou všimla, že má nad lehátkem hračky a začla si s nima povídat a já měla chvíli volno, tak jsem rychle něco dělala. Teď už je má ale okoukaný, už jí nebaví, tak jsem jí tam pověsila jiné hračky, tak zase klábosí. A včera jsme jí dali na hrací deku a vydržela na ní bez nás skoro hodinku, jen občas trochu natahovala, tak jsme k ní nachvilku sedli, pokecali a zase se uklidnila a klábosila dál s beruškou. Tak mu zkus udělat nějakou změnu, vyměň hračky nebo zkus změnit místnost, to u nás taky docela funguje, má zase co prohlížet. Jinak třeba k žehlení si jí beru do lehátka, dam jí třeba před skříňku s plyšákama a tak, aby viděla i na mě a žehlím a pořád povídam nebo si zpívam a ona je v klídku.
8. srp 2010 ve 22:57  • Odpověz
dobre rano,ta koukam ze je to u vsech stejny :grinning: :grinning: :grinning: u nas taky stejny jak me nevidi rve,ale vybrecet sem ho nechala jen jednou a taky naposled,to me zea to netoji,se uplne dusil a ja myslela ze se strachy poseru. :frowning2: takze tohle nee,jinak kdyz varim tak je semnou v kuchyni v lehatku a a jak me vidi tak je v poho ale nesmim si sednout :grinning: kdyz nevidi pohyb tak opet rve :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takze litam okolo jak hadr ale aspon zhubnu neeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2010 v 08:34  • Odpověz
a jinak rani ritual ,o pul 7 stava kazdy den,prebalim ho jen,on rano jist nechce ,tak si snim v posteli povidam to se smeje o stosest ,pak kolem 8hod se naji a usne a spi tak skoro 2hod.takze mam pohodu a stihnu hoooodne veci.
9. srp 2010 v 08:35  • Odpověz
Ahoooj,
jo tak to my právě nebrečíme úplně do rudnutí a lapání po dechu. On si brečí jen tak zlehka a nezesiluje, proto jsme ho nechali. Je jasný, že pokud by chytal hysterák, tak ho taky nenecháme :grinning: To bych se bála že si vyřve kýlu......

Sice přes den vyžaduje pozornost, ale má to něco do sebe. My dneska poprvé parádně spali. Usnul včera v půl osmý večer a vstával ráno v osm. Vzbudil se jen 2x na jídlo a hned zase spal :slight_smile:
Teď spí zase, na hrací dece, jen tak dál...:grinning:
9. srp 2010 v 09:10  • Odpověz
Ahooooooooj,kdepak se flákáte???

Já byla ráno nakupovat...manža má od zítřka dovču...huráááááááá už se těšííííííííííííím!!!

Jo a včera jsem měla svého prvního panáka po nějakých snad dvou letech :fearful: :fearful: Taky mi to dalo :grinning: :sweat_smile: Ale už ho do mě kopli,protože mám smrtelně nízký tlak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2010 v 10:58  • Odpověz
@jaru30 jo tak tenhle brekot s přestávkama-to jsou naši malý heeeeeeeeerci a heeeeeeeeerečky :grinning: :grinning: Zkouší nás,jestli pojedeme podle nich...naštěstí to brzo přejde,neboj :dizzy_face:
9. srp 2010 v 10:59  • Odpověz
ahoj holky,
zdravím po víkendu a koukám,že se tady opět moc nekecalo..
dnes jsem se chytla hesla, že raději holčička v modrém jak kluk v růžovém a koupila jsem fleecovou kombinézku světle modrou a dupačky bílo-modré (opět v sekáči,ale jako nové ).
jinak v sobotu jsme jeli nakonec až do Jičína za tou paní co dělá návrhy interiérů, a cestou tam jsme se museli narychlo stavit v tom Hradci kouknout na ty kočárky, mají tam totiž v sobotu otevřeno jen od 9.30-12 a my měli být už v 11 u ní... No byla to docela komedie.. Můj chlap na to moc není,ani na netu zatím nic nevybíral.. Vešli jsme tam,tam asi 10-12 lidí, a 2 prodavačky.. Můj prošel všechny kočárky letem světem a že jich tam mají a pak se ¨zastavil u jednoho a říká - jo to je on, ten se mi líbí...zkusil si s ním zajezdit, a já šla k němu a říkám, : to není možné , ten jsem měla vybraný na netu taky.. takže aniž bychom to plánovali tak jsme se kupodivu shodli.. takže zatím vítězí peg perego gt3 trojkombinace... barva java - tj. hnědá se stříbrnou.. za 10 min. jsme byli venku a to ještě stihl okouknout postýlku a vybrat..i s peřinkama.. prodavaček sjme se ani neptali a byli fuč...
tak co myslíte, je to dobrý výběr,?????? a dá se to sehnat na netu??? sice nám ho budou kupovat naši, takže nemusím hledět na co nejlevnější,ale přece jenom..
včera jsem byla od 2-8 v práci a můj na fotbale, večer doma..
dnes opět práce, odpolko jsem vzala psa a šly jsme do lesa kouknout na houby,našla jsem jich asi 15,ale hříbků, bylo to dost vybrané po víkendu,tak to zkusím třeba ještě ve středu..
jdu vás dočíst co tady nového...
d.
9. srp 2010 v 18:30  • Odpověz
takže mi ho doporučuješ
no do auta jsme si ho opravdu v té rychlosti nestihli vyzkoušet složit,ale kdyby se tam náhodou nevešel asi jako že ne na šířku pokud má metr.. nevím.. tak ho můžu dát trochu na stojáka ne??
já mám hondu jazz, ta nemá kufr moc veliký, musím to změřit,ale přítel má služebního forda focuse kombi takže když pojedeme někam dál,tak jeho autem,...
já spíš budu jezdit jen přes týden když bude potřeba nebo k babičkám..když přítel je celý týden pryč..

Dnes v 19:34 • čeká miminko, termín má v prosinci 2010 (24. tt) • Odpověz

danda78 pas uživatele
Registrovala se 29. července 2009 na modrykonik.cz. Přidala 481 příspěvků. 4. prosince 2010 čekáme chlapečka - Kryštof, Sebastian... (24. týden těhotenství)
danda78 – ještě jsme uvažovali nad jané slalom pro,ale spíš tu loňskou kolekci, u letošní se mi nelíbí ani ta hluboká korba ani spor´ták a barvy taky nic moc...
ale u přítele vyhrát ten peg perégo,tak asi ten no..
akorát jediná nevýhoda dle mého je ta,že sportovní kočár se nedá otočit rukojeť nebo korbička tak,aby dítě vidělo na maminku,ale tak snad to tak nevadí..
napište svoje zkušenosti..
díky
d.
9. srp 2010 v 19:40  • Odpověz
@danda78 skontroluj si, ci si si z lesa nepriniesla kliesta - ja som v nedelu dalsich 2 ulovila :unamused:
10. srp 2010 v 09:16  • Odpověz
dneska je tu dako mrtvo - davam tip :slight_smile: http://www.modrykonik.sk/forum/tema/zahadny-muz/
10. srp 2010 v 15:40  • Odpověz
Ahoooj :slight_smile:
záhada dvojích slipů je dobrá :grinning: :grinning:
10. srp 2010 v 18:18  • Odpověz
autor
zdarec, tak co se to tady děje? :confused: nikde nikdo, nemam co číst :grinning:
10. srp 2010 ve 20:46  • Odpověz
ahoj holky, tady je fakt nejak ticho, kdepak jste? ja mela dnes docela perný den, dopolko jsem vybavovala, pak uklízela, a musím se priznat i nakoupila Filípkovi pár veciček, neodolala jsem, ale schovám je aby nebyli na očích :grinning: (povera), zítra to hodím do alba :wink:
@dadous ešte nic neprišlo? pak dej vedet :wink:
10. srp 2010 ve 21:06  • Odpověz
autor
@monika71 no konečně nakupuješ :grinning: ještě nic, to víš česka pošta :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska podaš a za tyden dostaneš :grinning:
10. srp 2010 ve 21:07  • Odpověz
@dadous jej sorry, nevšimla jsem si, že si odepsala já našla články o naší porodnici tak ted studuju co a jak tady chodí, kolik se za co platí,.....mne to tak pohltilo že sem si nevšimla ani to, že je už tolik hodin :grinning: , pošty jsou snad všude stejné :wink: :grinning:
10. srp 2010 ve 22:27  • Odpověz
ja jdu do hajan, preji dobrou noc a krásne sny, snad zítra se nás tady sejde víc :slight_smile:
10. srp 2010 ve 22:32  • Odpověz
Ahoooooj :slight_smile:
jsem tuuuuu, ale vy už asi spíte :slight_smile:

Víte, ženský co je nejhorší? lidská závist. Jedna anonymka odtud na mě napsala dost pomlouvačnej a nesmyslnej mail a rozeslala ho ostatním v diskuzi čb-těhulky. A to jen proto, že jsem měla jinej názor na věc. Uvažuju o žalobě pro pomluvu. Najdeme si jí pod IP adresy počítače, ze kterýho se zaregistrovala.
Takový kraviny, co tam psala..a i o mým příteli, kterýho nikdy neviděla. To mě teda fakt pobavilo. Je to hnus, co některý duševně nemocní a nepřející závistivci dokážou vyplodit, jen aby druhého pomluvili......
10. srp 2010 ve 22:38  • Odpověz
@jaru30 ahoj jaru,hele vis co takovejch kravek existuje!!!zavidi ti miminko ,pritele a zbytek!!!!je to chudinka atakovou bych se vubec ale vubec nezatezovala,je to stupidni nana a co sni ????nic jen si kazit den :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2010 v 06:48  • Odpověz
jInak vsem DOBREEEEEEEEEE RANOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
11. srp 2010 v 06:49  • Odpověz
Ahooooooj, jsem tu :slight_smile:

@baradisk to já si s ní klidně kazit den budu. Nikdo si mě a mého přítelele nebude brát do huby. To že má dotyčná mizernej život a závidí ostatním, neunese štěstí jiných, to jí neopavňuje k tomu, aby psala rozesílala všem takové nesmysly.

A jakpak se daří Baru? co Tomášek? :slight_smile:
11. srp 2010 v 08:19  • Odpověz
@jaru30 zavistlivych ludi nezmenis, akurat ty prides o kopec casu a energie :unamused:
inak dobre rano :slight_smile: hadam to tu dnes bude zivsie ako vcera :grinning:
11. srp 2010 v 09:22  • Odpověz
Čau holky, a dobre ráno,vlastne dopoledne :slight_smile:
@jaru30 kašli na ní, nestojí ani za to, aby si na ní plivla, škoda tvých slin :grinning: i ty mají vetší hodnotu :grinning: jako ona
závist je večná lidská blbost, normálním lidem nezáleží na tom kdo co má, ale na hodnote lidské duše :wink:
11. srp 2010 v 09:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.