• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
@monika71 pekne si to napisala :dizzy_face:
11. srp 2010 v 10:32  • Odpověz
Je fakt, že ta její závist, která jí určitě nenechá spát, je trest sám o sobě :grinning: Díky holky :slight_smile:

A copak na dnešek chystáte k obídku? Já tu zírám do lednice a nevím nevím....
11. srp 2010 v 10:36  • Odpověz
@jaru30 ja budem mat nejake morcacie prsia a zeleninovu oblohu - teda, ak je jedalny listok na webe aktualny :grinning:
11. srp 2010 v 10:41  • Odpověz
@jaru30 spagetti bolognese :wink:
11. srp 2010 v 10:45  • Odpověz
@pifina hm, mnami mnam, pošli aj sem :wink: :grinning:
11. srp 2010 v 10:56  • Odpověz
@pifina jo tak ty už budeš mít uvařeno, no paráááda :slight_smile: to by se mi taky líbilo :slight_smile:

@monika71 špagety!!! No to je nápad!!! :slight_smile:
11. srp 2010 v 10:58  • Odpověz
@jaru30 lehké a rychlé, to je zásada :grinning:
11. srp 2010 v 11:03  • Odpověz
@monika71 to se mi teď s mrňousem hodí ani nevíš jak :grinning: jdu zapátrat na netu po nějaké zajímavé omáčce :slight_smile: na bolognese tu nemám masíko a vlastně ani mlýnek :sweat_smile: :grinning:
11. srp 2010 v 11:07  • Odpověz
@jaru30 ja koupila včera i masíko i omáčku :grinning: a hned i do zásoby abych mela když na mne príde chut nevarení :grinning: to je vždy u mm tutovka, jo a ešte i lasagne (plátky a suchou omáčku- polotovar) :grinning: radím když deláš nákup mysli i na to, italská kuchyne má vždy uspech :grinning: trvá to max 15 min. a super obed na stole :grinning:
11. srp 2010 v 11:14  • Odpověz
@jaru30 tak jaru ti reknu ze to je masakr,ja te teda osobne neznam ale pisem si uz pomerne dost dlouho a por me jsi naprosto normalni zdrava zenska jak ma bejt se vsim vsudy.a ty krave rekni ze ja osobne ji vzkazuju at si nebere do huby ivf,nebo uvidi!!!!!to je tak zamindrakovana PÍČA az to hezky neni.
11. srp 2010 v 11:46  • Odpověz
@monika71
@jaru30 dnes to bolo konecne jedle - vcera a predvcerom som isla z obedu hladna :rolling_eyes: niet nad domacu stravu :dizzy_face:
11. srp 2010 v 11:56  • Odpověz
no tak mne mm opoždene pozval na obed, a jelikož já sem par min.pred tím jedla tak sem se jen na nej dívala jak láduje do sebe kurátko :angry: neva na večeri budou slíbené spagetky :slight_smile:
11. srp 2010 ve 13:16  • Odpověz
@monika71 to mam rada, ked sa mam na mm pozerat, ako je :angry: vacsinou do seba nadlavim nieco aj ja, lebo sa neovladnem a potom mi je blbo :grinning:
11. srp 2010 ve 13:29  • Odpověz
@monika71 :grinning:
@pifina bodejť, to já taky. I kdybych si měla povolit pásek u kalhot, tak bych to do sebe natlačila :slight_smile:
Mě třeba i vadí, když jdu s někým do restauračky, dám si něco, zatímco ten druhý ne...nejí a jen na mě kouká. A přímo do pusy :grinning:
11. srp 2010 ve 13:51  • Odpověz
Ahoj holky.... tak už se nám blíží kontrolní UZ,tak prosím holčičku, at hezky roste... včera byl nejkrásnější den, dala sem si ruku na bříško a cítíla kopance, bylo to užasné..... :slight_smile:
11. srp 2010 ve 14:26  • Odpověz
@jaru30
@pifina to já s tím nemám problém, já se ráda dívám ale jen na mm jak jí, to vím že je spokojený(jako každý chlap), mé oči by taky jedli ale v poslední dobe se Filípek čím dále tím více roztahuje a muj žaludek má menší prostor na roztahovaní, takže radši se budu dívat na nej jak jé, než abych pak nekde za rohem to..vždyť víte co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2010 ve 14:27  • Odpověz
@sarik1 já ti ríkala, že to prijde, jupíííííííííí, tak i ty už poznáš ten pocit, neboj vše bude oki :wink:
11. srp 2010 ve 14:27  • Odpověz
@sarik1 super, tak si sa konecne dockala riadnych kopancov :dizzy_face: kedy mas UZ? mala istotne krasne rastie :dizzy_face:
11. srp 2010 ve 14:28  • Odpověz
@monika71 Taky že jim to trvalo, kopnout si do mamky.... ale je fakt, že sem si musela lehnout a soustředit se a to byli takové dloubance :slight_smile:
11. srp 2010 ve 14:29  • Odpověz
@pifina v ponděli 16.8. :slight_smile:
11. srp 2010 ve 14:29  • Odpověz
@jaru30 to mi mm robi zo srandy :grinning: ide si oci vyocit, olizuje sa, dobre ze mu slina nekvapne :grinning: no hned ma prejde chut :grinning:
11. srp 2010 ve 14:30  • Odpověz
@sarik1 budem na Teba mysliet, uvidis, ze same dobre spravy donesies :dizzy_face:
11. srp 2010 ve 14:30  • Odpověz
já taky mam v pondelí 16.8. poradnu a jdu dohodnout 3D uzv :wink: mm chce být pri tom a chceme to mít nahrany, tak se už tešíme
11. srp 2010 ve 14:35  • Odpověz
@monika71 to bude v pondelok noviniek :slight_smile: aj kamoska z dalsej temy ide na UZ v pondelok, mala by byt v 8-mom tyzdni, tak uz caka na srdiecko, lebo na prvom UZ este nebolo nic vidiet :dizzy_face:
11. srp 2010 ve 14:38  • Odpověz
no to bude zajímavé, pondělek 16. :slight_smile:

jaru: Lidská závist je hrozná věc a nějaká kravka za to nestojí...... a jak si na to přišla, že napsala o Vás nějakej hnus?
11. srp 2010 ve 14:44  • Odpověz
@pifina to bude, aspon to tu rozprudime :grinning: ale ja už čakám na teba moja, tak ako? trenujete poctivo?ale s treningom by ste už mali skoncovať a pretekat naostro treba :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2010 ve 14:45  • Odpověz
@monika71 pracujeme na tom :grinning: ale ovulku si nenakreslim, tento mesiac este len pride :sweat_smile: skoda, ze nie je castejsie, takto clovek najprv caka na ovulku a potom caka, ci sa nieco podarilo :sweat_smile: a furt na nieco cakame :grinning:
11. srp 2010 ve 14:55  • Odpověz
@pifina treba robiť stále a nie čakať na niečo, užívať si to treba, moja, to ťa mám učiť? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2010 v 15:09  • Odpověz
@sarik1 tak paráda!!! to je nezapomenutelnej pocit :dizzy_face: Užívej si to. Teď jste to jen vy tři a nikdo jinej. Až to přijde a mimísky od tebe "odpojí", už to bude jiné :slight_smile:

Dozvěděla jsem se to tak, že mi ten mail některé přeposlaly....

tak v pondělí tady čekáme spoustu zpráviček! :slight_smile:

@monika71 jenom 3D nebo i 4D (i video)? Každopádně to bude paráda. Já byla tenkrát tak natěšená, že ho poprvé uvidím :slight_smile: A bylo to super! Akorát se ze začátku nechtěl natočit a já si musela dát pár koleček po ordinaci a taky dřepů :grinning:
11. srp 2010 v 15:10  • Odpověz
@jaru30 já se v tom popravde nevyznám, jenom rekla dr. že to dají na usb klíč, tak nevím, video je 4D? :confused:
11. srp 2010 v 15:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.