• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
@monika71 no jo. Pokud se nepletu, tak 3D jsou jenom fotky a 4D je video. Z něj mi pak barevně vytiskli tu nejpovedenější fotku :slight_smile: Dostala jsem to na CD a byl to záznam na cca 20 minut. Ale v každém centru je to jiné.....
11. srp 2010 v 15:16  • Odpověz
super, takže asik budeme mít 4D video když to bude nahrávat na USB, se tešíííííííííííííím , dikes za info
@jaru30
11. srp 2010 v 15:19  • Odpověz
No holky také jsem zvažovala. že si nechám 3d, ale s dvojčátkama, no uvidím.... manžovi se to moc nelibí, ale mě jo... takže budu mít poslední slovo :slight_smile:
11. srp 2010 v 15:31  • Odpověz
@sarik1 já to celou dobu brala jako zbytečnost a vyhozený peníze, ale pak jsme byli na tom gentickým utz, a když jsem mrskajícího se prcka viděla poprvý na velký plazmě a na kvalitním utz (néé jako u gyne), tak mě to tak uchvátilo, že bylo rozhodnuto. Musím ho mít i 4D!
Nelituju peněz, protože to je parádní vzpomínka :slight_smile:
11. srp 2010 v 15:47  • Odpověz
@jaru30 no právě já si taky říkám, že tenhle okamžik se nikdy nevráti
11. srp 2010 v 15:57  • Odpověz
@monika71 :grinning: :grinning: :grinning: odkazem mm
11. srp 2010 v 15:57  • Odpověz
já od té doby co jsem videla tváričku na 3D když mi delali velký uzv, tak jsem rekla mm a ukázala foto, a jak videl to me nadšení a jak sem unesena z toho tak hned sám rekl že ano chci to mít a je taaaaaaaaaak nedočkavý, prý i on to chce tak prožívat jak já, neví se dočkat syna, tak prý aspon takhle bude k nemu blíž :dizzy_face: podle mne je to traky krásná vzpomínka :dizzy_face:
11. srp 2010 v 16:08  • Odpověz
Holky jinak sem viděla krásnej kočár od firmy Hesba, jediná prodejna z celé ČR je v Pardubich, tenhle kočár sem viděla na vlastní oči a nemá chybu, hlavně ve hnedé kombinace, jde z toho udělat i sportovní verze, stojí 30.000,- a je to kočár minimálně na 2 generace... fakt mazec..

http://www.hesba-kinderwagenfabrik.com/
11. srp 2010 v 17:19  • Odpověz
ahoj holky, po dlouhý době se hlásim. Nějak nestíham. Buď jsem celý dny v práci nebo jsou nějaké akce.
Minulej tejden jsme byli celá parta na chalupě a jako na potvoru byli u nás menší povodně a v sobotu jsem jela do práce a já šikovná blondýna utopila mýho pažouta. Teď je u kamaráda doktora-mechanika a nevypadá to s nim vůbec dobře. Vypadá to na novej motor, tak jsem si pěkně vydělala.
Jinak v pátek jedem na víkend do Třeboně na kola no, a zase mají bejt povodně, tak snad se teď neutopim já :sweat_smile:
Za 14 dní ještě voda a tim naše prázdniny končí :frowning2: Pak zase začne kolotoč doktorů, výsledky imuna atd....Jo a z prsou mi pořád ještě teče :angry:
Jinak jsem vás tak zběžně dočetla
sari, holčičky jsou větší bojovnice, uvidíš, že chlapečka brzo předežene :wink:
jaru, sice nevim, co ta pipina psala, ale něco bys s tim udělat mělay, aspoň trochu pohrozit
vveru, velká gratulka k těhu :slight_smile: a ťuk ťuk na dřevo
jinak všem děťátka krásně rostou a jsou nádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. srp 2010 ve 20:13  • Odpověz
Ahojky holky, sorry, že vám sem lezu. čtu vás, a chtěla bych se jen zeptat jaru kde byla na 3D a 4D. Byla jsi v centru lékařské genetiky v ČB? Tam se musím objednat sama? a kolik to stojí? děkuji za odpověď.
11. srp 2010 ve 20:31  • Odpověz
Hádě uspaný, prádlo vyžehlený, čůrky potu mi tečou po zádech, ale ještě než hupsnu do sprchy, nakouknu :slight_smile:

@sarik1 Sice jsem o něm zatím nic neslyšela, ani nečetla, ale vypadá báječně!!! :slight_smile: Teda, až na tu cenu....Jaký barvičky dělaj? :slight_smile:

@ginak Ahooooj :slight_smile: to jsme rády, že se taky ukážeš, dovolenkářko :slight_smile: Jen si pěkně užívej, s prckem už to tak lehce nepůjde :grinning: Takže ty budeš o víkendu v Třeboni? 30 km od nás! :grinning:
Jooo, ale tam se cyklistí báječně!!!!. Příroda, rybníky a hlavně samá rovinka :grinning: Kdysi jsme s mým bývalým jezdili na kole kolem Lipna. Ty králíku, já měla pocit, že jsem tam pod kopcem nechala plíce :grinning: Už nikdy víc!
Tak si to tu báječně užijte! A hele, třeba to s tim počasím nebude tak horký. A hlavně, když nebude hic, jedině dobře. Na kolo je to vždycky lepší.

@janefa Ahooooj krajanko :grinning:
Jasně, byli jsme u Čutky v CLG. Objednej se sama, klidně už zítra. Oni tě stejně nevezmou hned, jestli si to dobře pamatuju, tak říkali, že nejlepší je to mezi 26. a 30. tejdnem? jo, asi jo :slight_smile: Stálo to rovnou tisícovku. CD si neber, dostaneš ho tam. K tomu ti vytisknou barevnou fotku (fotopapír) a několik černobílých, jako z klasickýho utz. Vezmi partnera určo s sebou :slight_smile: Jo a přej si, ať malá nedělá drahunu a je pěkně natočená, ať nemusíš pobíhat a dělat dřepy :grinning:
11. srp 2010 ve 21:11  • Odpověz
@janefa jinak gratulace k holčičce!!! Hlavně ať ke zdravá a dotáhnete to spolu do šťastného konce. Přáli jste si holčičku? :slight_smile:

Jinak tady je odkaz na CLG. Tak kecám, tady stojí mezi 27 a 28.týdnem. Ale jak píšu, objednej se včas, protože maj dost plno, tak abys chytla nějakej dobrej termín.
http://www.clg.cz/4d.htm

11. srp 2010 ve 21:19  • Odpověz
@baradisk Baruuu halooo, jsi tuuu? Jakpak jsi pokoupila v Tescu? něco na mrňouska? :wink:
11. srp 2010 ve 21:20  • Odpověz
autor
@ginak nazdarek, ty jsi tu teda pěkně dlouho nebyla :confused: hele i chlapi uměj utopit autak :grinning:
11. srp 2010 ve 21:26  • Odpověz
jaru30 já jsem si myslela na kluka ale holka dobrý. hlavně, že je zdravá. díky moc za info :grinning:
11. srp 2010 ve 22:47  • Odpověz
@jaru30 hnědou, modrou a černou..... ale fakt luxus, mě říkal pán, že tenhle kočár je fakt na generace, ten materiál, to je fakt kvalita
12. srp 2010 v 08:53  • Odpověz
Ahoj holky,

mám na vás dotaz. Dáváte dětičkám feniklový čajík? Pomáhá nebo ne?
12. srp 2010 v 08:59  • Odpověz
@jaru30 ja som bola pred par rokmi bicyklovat tam dole u vas okolo rybnikov, krasne je tam :sweat_smile:
12. srp 2010 v 09:04  • Odpověz
@l.u.c.i.e ahojda,jo davam malemu fenikl od prvniho tydne.tak se neboj aspon mu pomuze pri prdikach :grinning: :grinning:
12. srp 2010 v 09:38  • Odpověz
@jaru30 ahojda jaru,jo byla anakoupila sem takovejch nesmyslu az me to ted sere :grinning: :grinning: :grinning: ale maj hezky vecicky na mimi a za dobry ceny,ja koupila i sesrence ted v utery se ji narodila holka tak tam maj biži vyber na ty holky.a jinak sem uz kupovala do skoly :angry: :angry: hruza co to zas stoji.a to ma lukas posledni tyden soustredeni takze dalsich 1500kc zaplatit a 1.9 ve stredu jedou s basketakama na zapas az do Italie a to stoji 2600kc plus naky love sebou,je to strasny fakt ze jo.
12. srp 2010 v 09:41  • Odpověz
@janefa ahoj,moc gratuluju k holcicce at vse dopadne uz jen dobre a ty se chystej na porod :wink: :wink: :wink:
12. srp 2010 v 09:42  • Odpověz
Ahoooj,

@janefa no tak kluk bude jako druhej, no :slight_smile: my zase chceme drihou holčičku :grinning:

@sarik1 no já jsem pchyl na modrou, ale ta hnědá by taky nemusela bejt marná. Máš někde fotečku v hnědé?

@l.u.c.i.e já taky dávám od prvního tejdne fenyklovej. A báječně mu pomáhá. Krásně po něm prdí. Akorát pak jsem koupila ještě jinej "pro dobrou pohodu" nebo tak nějak, a ten mu šmakuje víc a fenyklovej už teď nechce :grinning: Takže jsme koupili probio kapky a občas mu je prdnu do mlíka a je to. Malej je v pohodě :slight_smile:

@pifina ty taky tady u nás? no vida. Koukám, spousta mířila nebo míří na jih. Uděláme tu srazík? :grinning:

@baradisk já tam taky ráda nakupuju, na miminka maj věci fakt suprový. A když chytneš slevy, tak to nemá chybu!!! Takže malýho vyfotit a šoupnout sem :slight_smile:
Hele ani mi nemluv, kolik co stojí. Přece někde psali, že dítě do 18 let stojí rodiče 2 miliony. Nebo dokonce 3?
To je hukot :grinning:
12. srp 2010 v 10:23  • Odpověz
@jaru30 hej, tam u vas :slight_smile: uz je to par rokov, ale rada by som si to zopakla :sunglasses: byvali sme v ceskych veleniciach :dizzy_face:
12. srp 2010 v 10:26  • Odpověz
@jaru30 fuha, ta cena je brutal :sweat_smile:
12. srp 2010 v 10:26  • Odpověz
@jaru30 ale zase by mohol by zaujimavy aj vypocet, kolko za ten cas stoja rodicia :grinning: nakoniec zistime, ze sme vsetci milionari, len vela utracame :grinning:
12. srp 2010 v 11:12  • Odpověz
@pifina jooooo, jsme milionááářiiiiiiii :grinning:

Český Velenice nejsou špatný....se vám nechtělo daleko od hranic, co? :grinning:
12. srp 2010 v 11:23  • Odpověz
@jaru30 bola som tam s kamartom a jeho zenou - ona je ucitelka, a mali nejaku druzbu (tak sa to tusim volakedy volalo) s C. Velenicami , ze na vymenu mohli byvat na internatoch za lacno :grinning: tak preto Velenice ... ale za ten tyzden, co sme tam boli sme pochodili na bicykli a na peso dost po okoli :slight_smile: sa mi u vas velmi pacil system poziciavania bicyklov na zeleznicnej stanici :sunglasses: to by aj na slovensku mohli zaviest :slight_smile:
12. srp 2010 v 11:29  • Odpověz
Holky, díky za odpovědi... Fenyklový čajík dávám Matýskovi od pondělí a nějak mi nepřišlo, že by mu to pomáhalo... Ale je to asi tím, že mi ho vypije malinko, cca 30-50ml za den. Kolik vypíjí vaše dítka?

@jaru30, nám doktorka napsala sab simplex, ale přijde mi, že mu pomůžou jen na chvilku... Probio kapky se dají koupit volně v lékárně?
12. srp 2010 v 11:31  • Odpověz
@l.u.c.i.e nám čajík pomohl, denně jsme vypili 100 ml. Probio kapky se dají běžně sehnat v lékárně. Stojí ale kolem 600,- I když je fakt, že mi nabízela nějaké levnější probio. Ale o těch jsem neslyšela, tak jsem je nebrala....ale třeba pomáhaj stejně, jen nemaj takovou reklamu :slight_smile:

Musím letět, jdeme do poradny. Tak papapappapa
12. srp 2010 ve 12:40  • Odpověz
@jaru30, tak to asi bude tím, že pijeme malinko. Strašně se u toho šklebí a vyplivá vá to... Zkusím zajít do lékárny a uvidím co nám nabídnou. Díky moc. Pak dej info o poradně. My jsme byli teď v úterý na kontrole v šestinedělí a máme už 58cm a 5060g :slight_smile:
12. srp 2010 ve 12:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.