• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
@jaru30 Hele nikde sem ji neviděla jen u nás v krámě na živo a slintala sem.... já mít jedno tak do toho jdu!!!! :slight_smile: jinak jsem zkoušela na google.de -a do vyhledávače Hesba Kinderwagen
12. srp 2010 ve 13:46  • Odpověz
ahoj holky,
díky moc za vaše názory a zkušenosti..
Mám jen takový 1 menší problém.. Má ho tady u nás ve městě 1 paní, dokonce i stejnou barvu, která se líbí nám,to by nevadilo,ale jelikož se spolu bavíme, i když kamarádky ani známé moc nejsme,tak včera když jsem byla s pesanem venku jsem je zrovna potkala, a tak šla s náma i s kočárem.. Tak jsem si to odzkoušela, je s ním prý moc spokojené..jenže...
nevejde se do výtahu,takže jediná možnost je nechávat podvozek někde dole ve společných prostorech a brát jen korbičku nahoru a doufat,že půlka kočárku bude případným zlodějům nanic.. u nás se totiž docela dost krade, hlavně v poslední době...
a druhá věc je taková,že tím jak je ten kočárek opravdu pro mimi prostorný a velký,tak by se mi asi ani nevešel do kufru u auta, protože oni mají o dost větší auto než já a prý ho tam dají jen taktak..
domluvila jsem se s ní,že si to můžu vyzkoušet, bydlí hned ve vedlejším paneláku,tak to nebude problém..
tak teď nevím,zda vybírat nějaký jiný.. a nebo to risknout i s tím,že tedy není moc skladný a vzít ho..
jo jinak dnes jsem se objednala na OGTT - test na těhotenskou cukrovku ,jdu 23.8. v 6 ráno...
nalačno,sebou nic nebrat, oni to prý ředí s vodou, musí to udělat už den předem a pak tam budu 2 hodiny čekat..
dělá se to prý mezi 24.-28.tt a tak mě objednala na toho 23.8. to budu v 26.tt, na kontrolu jdu až 7.9. a gyndař říkal,ať si tam zajdu tak týden před kontrolou,no ale snad to nevadí, když to bude ještě o týden dřív...
jdu vás dočíst.. a pak uklízet a převlíkat povlečení a prát..
mějte se..
d.
12. srp 2010 ve 14:21  • Odpověz
@danda78 kamoska tak kupila kocik presne podla rozmerov vytahu, ale nedomyslela to s vnutornymi dvierkami, ktore ked sa nezavru, tak sa vytah nepohne :unamused: takze nakoniec chodili vonku len ked sa manzel vratil z prace, on niesol dole kocik a ona malu :sweat_smile: asi by som na tvojom mieste skusila pohladat nieco ine - resp. na ktorom poschodi byvate? lebo oni ten kocik vlacili na stvrte alebo piate :unamused:
12. srp 2010 ve 14:46  • Odpověz
my bydlíme v předposledním patře.. tj. v 5. poschodí..
leda že bych ho nechávala dole ten podvozek jako ta sousedka a nahoru výtahem jezdila jen s korbičkou..
a skrz to auto, mé auto budu používat když pojedu k babičce na zah¨radu, ke tchýni, k našim... nebo jen někde kousek..
jinak přítel má služební ford focus combi,tak tam se vejde určtiě..ale ten je s námi většinou jen o víkendech..
ještě uvidím,ale právě chci nějaký prostornější kočárek, ne ty malé korbičky co se teď dělají..a i mimi v něm přece musí být líp než se někde mačkat...
12. srp 2010 v 15:09  • Odpověz
@danda78 a nemate v panelaku kocikaren alebo pivnicu, kde by si mohla ten podvozok skladovat?
12. srp 2010 v 15:13  • Odpověz
ahoj,tak sem byla v poradne a on uz ma Tomik 5370kg a meri 59cm!!!!on nejak rychle roste bo co :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a jinak mu dnes delali booooo :frowning2: :frowning2: jak je deti ockujou v porodce tak jemu to zacalo trosku hnisat na rameni,tak mu to propichli a mackali stoho ten hniz,pak mu to prelepili ,dneska ho nemam koupat a az zitra mu to mam strhnout,to byl řev jako blazen kdyz mu to mackali :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: sem musela normalne odejit fakt ja sem posera,a to nevim jak rozdejcham ockovani :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. srp 2010 v 17:17  • Odpověz
jo to máme, tam ho právě nechává ta paní,ale mám strach,aby ho někdo neukradl ....
protože za posledních 9 měsíců už nám ze sklepa ukradli 3 lyže + hůlky, přeskáče a teď před 3 týdnama kolo...
ale na co by komu byl jen ten podvozek ne???
12. srp 2010 v 17:18  • Odpověz
@danda78 ahoj dando!!!!tak dockame se tech fotecek???ja sem tak zvedava :wink: :wink: :wink: :wink:
12. srp 2010 v 17:21  • Odpověz
ahoj, jsem zpět :slight_smile:

@danda78 a co to udělat jak píšeš? podvozek dole ve spol. prostorech a zbytek nahoru? A do dvěří společných prostor dát kvalitní zámky....Ovšem pokud krade někdo z baráku.... :unamused:
Jo a ukaž fotky :grinning:

@baradisk já to taky nesnesu. A očkování ve třech měsících se děsim :confounded:

Nevíte, co je s Marhu??? Už sem nechodí. Fotoblog je pryč.... :confused:
12. srp 2010 v 18:07  • Odpověz
@baradisk o porodu se mi už i zdálo ale radši sem to utnula. nechám si to na prosinec. :wink:
12. srp 2010 v 18:32  • Odpověz
@jaru30 uvidíme u nás v rodině jsou samý baby. jak říká táta spíš slepičky. tak snad se podaří napodruhé :dizzy_face:
12. srp 2010 v 18:34  • Odpověz
autor
zdarec :dizzy_face: no jo kdepak je marhulína? :confused:
12. srp 2010 v 19:39  • Odpověz
ahoj holky, tak to tu zas nejak vázne :confused:
a opravdu kde je marhu? a i ten její fotoblog je prázdný :frowning2: :confused:
@dadous dnes to prý až posílali, takže čekej :wink: :slight_smile:
12. srp 2010 ve 21:15  • Odpověz
Ahojda
omlouvám se že sem lezu,ale s Marhulinkou se znám osobně a co vím,tak ted má její manžel dovču tak si užívají pohodičky.Ale zarazily jste mě tím,že tam nemá žádné fotečky.Myslíte že by to smazala ona??Zkusím jí písnout sms co se děje doufám že nic vážného
Zatím ahoj Květa
12. srp 2010 ve 21:25  • Odpověz
@kvetkanova diky, mám o ni strach, a jiste nejsem sama :fearful:
12. srp 2010 ve 21:27  • Odpověz
autor
@monika71 tak to dojde až po neděli :fearful: a ja jsem tak natěšena :confused:
@kvetkanova a jo dyt to psala že ma manža dovču :dizzy_face: no ale ten album :confused:
12. srp 2010 ve 21:34  • Odpověz
No právě to album je divný :confused: A Marhu nikdy nebyla z těch, co by si tam dávaly něco nevhodnýho, takže adminy to smazat nemohly....
tak díky Kvetko, čekáme na zprávu :slight_smile:
12. srp 2010 ve 21:42  • Odpověz
@dadous to tak dlouho trvá? :confused: I mne fakt zarazilo když psala Jaru že zmizel fotoblog, tak jsem na to koukla a fakt, je to divný, ne? :fearful:
12. srp 2010 ve 21:45  • Odpověz
autor
@monika71 no trva to tak tři dny, takže počítam že v pondělí to dojde :dizzy_face: zima je ještě daleko :grinning:
12. srp 2010 ve 21:47  • Odpověz
@dadous to jo, času dost, ale zvedavost je ženská cnost, ne? a nedočkavost totéž :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2010 ve 21:48  • Odpověz
autor
@monika71 :grinning: no pravě :grinning: :grinning:
12. srp 2010 ve 21:48  • Odpověz
@dadous a jinak jak se máte holky? Nikča už spinká?

@jaru30 a ty? co ta osoba? už dava pokoj?
12. srp 2010 ve 21:51  • Odpověz
autor
@monika71 u nas to je furt stejny, jen bych řekla že ji ted začínaj vadit ty řemínky :fearful: si je dneska v noci pěkně zesrala :grinning:
12. srp 2010 ve 21:53  • Odpověz
@dadous ak to vám dala jasne najevo že ji serou a sere na ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2010 ve 21:54  • Odpověz
autor
@monika71 :grinning: přesně tak :grinning: příští čtvrtek jdem na kontrolu, tak si tak furt říkam že by jí je mohl už sundat :sweat_smile: jo a včera jsem byla na socce, kvuli rodičaku a stravila jsem tam hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to není nic na mě :angry:
12. srp 2010 ve 21:56  • Odpověz
@dadous tak to budu na vás moc myslet, držet palce :wink: a co se týče uradu tak radši si vybavím nejakou známost, protože ourady já vubec nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2010 ve 21:57  • Odpověz
autor
@monika71 :grinning: no pravě že tam mame znamou, ale skoro hodinu tam byli nějaky cikani, co se odstěhovaly do anglie a rok tady pobíraly ještě davky :sweat_smile: dobry ne?
12. srp 2010 ve 21:59  • Odpověz
já se holky moooooooooooc omlouvám, ale jsem stráááááááááááášne unavená, tady byl parák jak hovado, a my sme celý den behali, takže zalejzám do hajan. &preji dobrou noc a pekné sny a miminkach pusinky taky :wink: :slight_smile:
12. srp 2010 ve 22:00  • Odpověz
autor
@monika71 taky jdu k telce pa pa :dizzy_face:
12. srp 2010 ve 22:00  • Odpověz
@dadous cikány mi ani nespomínej nebo mi žíly navrou :angry:
:grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2010 ve 22:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.