• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
12. srp 2010 ve 22:01  • Odpověz
cau holky jen v rychlosti,neplaste kde je marhu,vzdyt psala ze manzel ma dovcu ne!!!!a ten fotoblog??ja myslim ze ho smazla protoze tam mela milion fotek a ted uz je Kubikoj 5mes.tak zacne davat foto od 5mes!!!teda si to aspon myslim :wink: :wink: :wink: :wink: tak zas ahojda
13. srp 2010 v 09:18  • Odpověz
@baradisk bodejť máš pravdu :confused:
13. srp 2010 v 10:20  • Odpověz
@baradisk ono je obmedzeny pocet fotiek?
@monika71 ostava len cakat, kym sa marhu ukaze a vysvetli :dizzy_face:
13. srp 2010 v 10:22  • Odpověz
@pifina ved to, je jedna z nás, a bojím sa že sa to tu postupne rozpadne, toto tu je pre mna relax a jediná zábava, ktorá patrí len mne(myslím tým u nás doma :wink: )spolieham sa na to, že ked budem potrebovať pomoc tak tu ju vždy nájdem :slight_smile: Marhuuuuuuuuuuuuuu kde si?
13. srp 2010 v 10:24  • Odpověz
@monika71 neboj nic, ked budes potrebovat pomoc, tak je tu vela tem, kde Ti ju poskytnu :dizzy_face: ja tu tiez chodim oddychovat a nacerpavat nove info, ale nie kazdy ma na konika stale tolko casu ako na zaciatku ... vacsinou je na zaciatku clovek ohureny a visi tu nonstop :slight_smile: a potom postupne prejde do takeho udrziavacieho "modu" :slight_smile: sem-tam kukne, ked ma cas :sweat_smile:
13. srp 2010 v 10:28  • Odpověz
@pifina ja viem ale tu ste mi baby prirástli k srdcu všetky :dizzy_face:
no nič na hodinku sa odmlčím musím na poštu a do DM :stuck_out_tongue_closed_eyes: zároven s tým sa poriadne spotím je tu hnusne teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2010 v 10:36  • Odpověz
holky, neni problém si kdyžtak udělat uzamčenou skupinu, kam se dostaneme jen my :slight_smile:
zase letíííím, papa
13. srp 2010 v 10:52  • Odpověz
@jaru30 souhlasím já jsem za :slight_smile:
13. srp 2010 ve 12:04  • Odpověz
@jaru30 aj ja som za :sunglasses:
13. srp 2010 ve 12:40  • Odpověz
Ahoj holky, tak se zase hlásím, jelikož jak je celkem hezky, tak pořád někde lítáme. Ve středu jsme byli v poradně a Martinka je asi ďábelské dítko, jelikož měří 66 cm a váží 6,66 kg :grinning: ale jinak je strášně hodná, taky dostala dvě pigárka, do každýho stehýnka jedno, v noci měla trošku teplotku, ale dostala paralen siroupek a bylo to v pohodě, na září se taky budem domlouvat na náušničky

tak se jdu pokusit vás dočíst, ať vím, co se tu děje, o co jsem přišla a tak :slight_smile:
13. srp 2010 ve 12:45  • Odpověz
@yes79 to su dobre cisla :grinning: este dobre, ze ste neboli v poradni dnes, ked je ten piatok 13-teho, to by bolo uz moc :grinning:
13. srp 2010 ve 12:49  • Odpověz
@pifina no ono stačí, že ji dnes jsou přesně 3 měsíce, narodila se totiž 13.5. :grinning:
13. srp 2010 ve 12:54  • Odpověz
@yes79 dabelske dite :grinning: cestina mi sice velmi nejde, ale tento zvrat po slovensky neposobi tak pekne :grinning:
13. srp 2010 ve 12:57  • Odpověz
@pifina však to říkám, hned jak nám ve středu říkali ty míry, tak jsme se začali smát, tak jdu krmit, ďáblík se ozývá :sunglasses:
13. srp 2010 ve 13:00  • Odpověz
@yes79 ze prajem dobru chut :grinning:
13. srp 2010 ve 13:04  • Odpověz
autor
holky zamkla jsem to, jestli jsem na někoho zapoměla tak mi písněte a povolím vam přístup :dizzy_face:
13. srp 2010 ve 13:32  • Odpověz
Ahojky všem...holčiny neměla jsem teď čas....albůmek jsem si smázla opravdu já sama a to z osobních důvodů...
13. srp 2010 ve 13:34  • Odpověz
Jen jsem vás prolítla...koukám,že měly dětičky kontroly...tak krásně rostete,to je dobře :dizzy_face:
13. srp 2010 ve 13:44  • Odpověz
autor
@marhulinka sem už nepiš :dizzy_face:
13. srp 2010 ve 13:48  • Odpověz
ahoj holky,
tak zase na chvíli nakukuju a půjdu dočítat,než budu muset opět do práce..
Zítra mají kluci brigádu u nás na stavbě, tak jim budu dělat kuřecí vývar a guláš... do toho pak odpoledne má přítel fotbal, v neděli jsem opět celý den v práci,takže nudit se zatím opravdu nenudím...
pěkný víkend všem..
13. srp 2010 v 15:38  • Odpověz
ohledně kočárku, nechci hezký , právě je spousta jiných které se mi na pohled líbí o moc víc,ale chci praktický a velký hlavně pro mimi a s velkýma kolama a dobře ovladatelný...až potáhnu mimi v kočáře, vedle sebe psa na vodítku,tak ať mě v zimě pěkně utáhne a vydrží..
13. srp 2010 v 15:38  • Odpověz
a co říkáte tomu kočárku cam cortina x3??? možná už jsem se na něj ptala, nevím.. kdybych si místo těch plastových koleček pořídila nafukovací..
já vím,už s tím otravuju,ale když vidím, kolik toho už všechny máte nakoupené a já pořád jen těch svých 5ks oblečků a to ještě vše ze sekáče...
a nebo casualplay s6???
já pořád nevím...
poraďte prosím...
jané slalom pro
peg perégo gt3
cam cortina x3
casualplay s6
nebo ještě jiný???
nevím proč, ale víc mě láká a líbí se mi asi ta tříkolka, než ty malé kolečka vepředu u většiny kočárků...
ještě mají u nás v obchodě značku calimero,ale to neznám vůbec, a x-travel taky vypadají pěkně ale...
tak šup sem s vašima názorama..
13. srp 2010 v 15:41  • Odpověz
Ahoj holky.... tak super.. mám horečku 39 pálí mě krk.. super takže Septisan a homeopatika.... nic víc nemůžu... ach jo.. chudáci miminka
14. srp 2010 v 16:48  • Odpověz
sem se ešte píše? skouška :slight_smile:
17. srp 2010 v 18:44  • Odpověz
@monika71 nééééééééé sem už nééééééé :dizzy_face:
17. srp 2010 ve 20:09  • Odpověz
Ahoj holky, jdu poprosit o radu, máte někdo zkušenosti s bezpečnostním pásem pro těhotné Be Safe??? Nevíte kde ho eventuálně sehnat za nějakou slušnější cenu???
To, to utíká, koukám, že holky už těhulkují 26.tt . . .
Mějte se moc fajn :slight_smile:
18. srp 2010 ve 12:04  • Odpověz
@vveru sme v sukromnej teme :slight_smile:
18. srp 2010 ve 12:16  • Odpověz
Jééé to jsou změny :slight_smile: to jsem tu dlouho nebyla a jak se na Vás dostanu???
18. srp 2010 ve 12:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.