• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
tady je klid, tak já se pustím do uklidu, at neco delám a jsem aspon nejak užitečná :wink:
27. dub 2010 v 09:19  • Odpověz
Ahojk holky moje zlaté...jdu nakouknout,jsem už k dokymu připravená,ještě musím do sebe dostat nějaké jídlo,včera jsem nic nepozřela,tak ať nejsem slabá a neztratí se mi mlíčko. Vůbec se nemůžu na nic soustředit,dělám strašné blbosti...
Už aby přijel manžílek a raději jsme vyrazili
27. dub 2010 v 09:24  • Odpověz
Jste tu některá?
27. dub 2010 v 09:24  • Odpověz
Halooooooo
27. dub 2010 v 09:28  • Odpověz
ahoooooj ženy
27. dub 2010 v 09:51  • Odpověz
cau holky, tak já nakouknu jestli je tady nekdo.
marhu, co se deje, ty jdeš k tomu dr na kontrolu, že? tak at ti to dopadne dobre, budu na tebe myslet :wink:
27. dub 2010 v 10:15  • Odpověz
mezi uklidem koukám na zázraky života, ale reknu vám, že v nekterých momentech jsou tam takové blbosti, teda dle mne :confused:
27. dub 2010 v 10:17  • Odpověz
no já mám takový blbý tušení, že tady nejde jen o tu kontrolu :unamused: Marhu je silná ženská a když včera nic nesnědla, nemůže se soustředit, dělá blbosti atd. tak čtu mezi řádky, že má silnej stres. To se asi něco zlýho stalo :frowning2: Snad nám poví víc.....kdybych se pletla, jedině dobře!
27. dub 2010 v 10:19  • Odpověz
doufam že nemáš pravdu jaru, ale já mam taky blbé tušení jen sem to nechtela napsat, nebo spíš nevedela jsem jak to napsat, nebo mi bylo blbý se rovnou zeptat, ale snad jak píšeš napíše nám to.
a u tebe jak?vše ok?
27. dub 2010 v 10:21  • Odpověz
Už mě zatim dobrý. Já se dneska konečně vyspala, bez křečí v nohách. Protahovala jsem se tak, jak mi tu poradily a fakt že jo! :slight_smile:
Teď se musim zkulturnit, poklidit a uvařit, abysme ve dvě mohli vyrazit pro to štěně. Na tohle se těšim.
Netěšim se ale na špatný zprávy. Už si nedělám iluze :frowning2: Mamka je dneska s bráchou poprvé na onkologii v Brně. Tak čekám, s čím se vrátí. Ale jak říkám, už si nedělám naděje, že jí řeknou něco jiného. Dřív jsem pokaždé doufala, že to nebude tak zlý a bylo. Člověk věřil a pak zas a zas padl na hubu. Teď už radši čekám zlé zprávy....a jestli budou dobrý, tak můžu bejt leda mile překvapená.....
A co chystáš ty na dnešek? máte tam taky tak krásně? bude kávička a pohodička na terásce? Tady to zase pálí....:slight_smile:
27. dub 2010 v 10:29  • Odpověz
Ahoj holky! Marhu a Sophie, držím všechno co mám ať Vám to u těch doktorů dobře dopadne.
27. dub 2010 v 10:31  • Odpověz
Teď tu zase čtu, že ve sklepě v nemocnici v Hořovicích nějaká matka odložila novorozeně :angry: Nechápu, nechápu, nechápu! Některý lidi si fakt neváží života...... :angry:
27. dub 2010 v 10:32  • Odpověz
To je fakt hnus :angry:
27. dub 2010 v 10:35  • Odpověz
anií ne, je zataženo, tak pomalinku uklízím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale po pravde se mi moc do toho ani nechce, i mm prijede z práce pozde jeli do Budapesti na služebku a ešte ve 16.hod tam mají jednání a zítra zas, takže budu sama, a v tomhle počasí se mi nikam nechce :frowning2: nuda je to.
s mamkou teda s jejim zdravotním stavem máš pravdu, už nic neočekávej, a jestli budou dobré správy bude to prijemný pocit, hlavne se zamerujte na pekné veci, a promin co ted napíšu, ale jestli je maminka na tom tak zle tak poslední dny ji udelej nezapomenutelné a príjemné, a hlavne se spolu tešte a pripravujte na príchod mimíska :wink:
27. dub 2010 v 10:36  • Odpověz
jsou to krávy, ale že mají tolik rozumu že je nechali na živu, zaráží mne na živote to, že ti co miminko chtejí moc a dokázali by ho vychovat s láskou a v bezpečí ho mít nemužou, nebo jen za velkých problému, a ti co ne, tak jenom kolem nich projdou slipy a jsou v tom. je to nespravedlivý.
27. dub 2010 v 10:38  • Odpověz
a ešte k tomu i ty adopce ....no hotová procedura než se pár dostane k detátku :frowning2: my jsme se o tom už informovali, no reknu vám, že nás i chut od toho prešla, kdyby se nám nezdarilo :frowning2:
27. dub 2010 v 10:40  • Odpověz
Moje slova Moni
27. dub 2010 v 10:40  • Odpověz
človek koukne na tu naší menšinu tmavšího odstínu a je mu špatne, rodí na každym kroku a pritom hulí, chlastaj, fetujou,souloží kde mužou a vynosí dite jenom pro peníze a když není z neho takový finanční užitek tak ho dají do decáku, je mi z toho na blití(čest výnimkám dodávam)
27. dub 2010 v 10:43  • Odpověz
musela jsem to napsat, protože mne to sere, a vždy i sralo když to vidím :angry:
27. dub 2010 v 10:43  • Odpověz
moni, mluvíš mi z duše.....nenapsala bych to líp!
27. dub 2010 v 10:45  • Odpověz
holky tak já jdu pokračovat, koupelna volááááááááá, prý je tam hodne vodního kamene :grinning:
27. dub 2010 v 10:45  • Odpověz
jo jaru, život je nespravedlivý to víme už dávno a proto s nim bojujeme, že? trošku filozofování pred uklidem :grinning:
27. dub 2010 v 10:46  • Odpověz
Tak tak, zrovna nedávno jsem potkala takovou holku, chodila snad o tři třídy níž a už čeká třetí, přitom na ty dítka, který už má musela sehnat kočárek na dvojčata, jak to sekají rychle za sebou.
To je děs!!!!!! Pořád doufám, že se taky někdy dočkám, je mi tak nějak pořád smutno a příjde mi, že se všechno akorád sere.
27. dub 2010 v 10:48  • Odpověz
autor
ahooj, tak jdu jen rychle kounout jestli se nam nahodu nenarodilo novy miminko? co? yes a kach?
27. dub 2010 v 11:28  • Odpověz
autor
:sweat_smile: no kach ma ještě chvilku čas, ale yes by už mohla :dizzy_face:
27. dub 2010 v 11:29  • Odpověz
Dad, holky ještě nic. Mobil mlčíííí....
tak já zase mažu, papapa
27. dub 2010 v 11:31  • Odpověz
autor
dík jaru :dizzy_face:
27. dub 2010 v 11:32  • Odpověz
moc se totady nehýbalo :frowning2:
tak já už jenom vytrít a poklidit kuchynskou linku co jsem tam ten bordel nandala :stuck_out_tongue_closed_eyes: a hotovo
aho dadus, nejak se neukazuješ, to ti ta malá princezna dává tak zabrat? :wink:
vveru víš čeho mi je u takových lidí nejvíce líto? tech detiček, co z nich bude a v jakym prostredí vyrostou a jak asi cítí když si začínají uvedomovat co za rodiče mají :cry:
27. dub 2010 ve 13:05  • Odpověz
To já si zase myslím, nebo chci myslet, že se dostanou do lepších rodin, než ve kterých se narodili. Čekají na ně lidé, kteří po dítěti touží a nemohou mít vlastní, tak mu dají veškerou lásku. :pensive:
27. dub 2010 ve 13:08  • Odpověz
snad... a ti co zustanou u nich....snad z nich budou jiní lidé.... :confused:
jeeeeeeeeee já se tak unavila že se mi to ani nechce dodelat, ale musím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak jdu do toho a pak se ukážu :wink:
27. dub 2010 ve 13:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.