• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Hlavně se opatruj.
27. dub 2010 ve 13:23  • Odpověz
a konec, i prádlo vyvešeno, ale co je horší nahlásila se tchýne, a nemohla jsem ji odmítnout, protože ma takovou záminku u které nemužu rict nejsem doma :angry:
27. dub 2010 ve 14:23  • Odpověz
nikde nikdo tak já se du natáhnout :pensive:
27. dub 2010 ve 14:45  • Odpověz
ahoj holčiny,
Jaru jsem ráda, že rada pomohla :dizzy_face: . Marhu co pak je. snad to nebude nic vážného. Dneska jsem byla cvičit a dobré. Jaru vám v tom cvičení říkají taky někdy hlouposti. Moni jen odpočívej. Uklidu si ještě užiješ dostatek. :dizzy_face: Dad a jak se cítíš ty s malou? dneska nám došlo lehátko, je super. dovedu si představit, že bych v něm ležela.
27. dub 2010 v 15:29  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

dad, ještě se nic nenarodilo, ještě máme přeci jenom pár dní čas :slight_smile:
27. dub 2010 v 16:43  • Odpověz
ahoj holky, tak na kontrole v CARu vše ok, i když pořád špiním...vzali nás i na lepší UTZ...akorát odběr krve byl horor, třikrát mě bodaly nakonec 2 sestry :slight_smile: vypadám jako feták...jak jsem byla nalačno měla jsem úplně ztažené malinké žíly :slight_smile:
27. dub 2010 v 17:18  • Odpověz
a pak jsme se byli podívat na kočárky, ale to je teda věda...
27. dub 2010 v 17:18  • Odpověz
ahoj sophi, a proč si byla nalačno? kvůli hcg to není potřeba :slight_smile:
27. dub 2010 v 17:19  • Odpověz
to nebylo jen hcg, to byly snad 4 zkumavky, děěěěs...i na žloutenku a nevim co ještě...musela jsem být nalačno
27. dub 2010 v 17:30  • Odpověz
aha, tak to jo, ale mě já snad kvůli tomu nalačno nemusela být, asi mají nějaký jiný postup :slight_smile:
27. dub 2010 v 17:32  • Odpověz
ale hlavně, že je mímo v pořádku a tam kde má být :grinning:
27. dub 2010 v 17:32  • Odpověz
cau holky, tak jsem se probudila a mám obrovský hlad. Už sem volala segre at se staví a skočíme do pizzerie, mam chut na špagety,mnam :slight_smile:
sophie, hlavne že je vše v porádku, ale to nalačno mi nejde do hlavy, protože za 3 týdny mám ja odber krvy na všechno možný a dr. mi rekla že jako tehu v žádnem pripade nemusím být nalačno, ale asi je to všude jinak. Hlavne že jsi oki a miminko taky :wink: fotečku, nemáme? :slight_smile:
27. dub 2010 v 17:56  • Odpověz
jo jo máme, snad jí sem dám :slight_smile:
27. dub 2010 v 18:17  • Odpověz
holky co to bylo s marhu?
27. dub 2010 v 18:37  • Odpověz
nevím sophie, neozvala se a ani o tom asi nechtela napsat, snad napíše pozdeji
27. dub 2010 v 19:14  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem to tady jen přelítla, před chvílí jsem dorazila z práce,takže dnes perný den, zítra více odpočívací...
jdu si udělat něco k večeři a konečně zasednu k tv...
sophie a moni, jsem ráda,že vám kontroly dopadly ok, a vše je tak jak má být...moni, s tím břichem to je pravda, takové bříško počítám že budu mít nejdřív tak za 1-2 měsíce,ale každý to má jinak, a pokud by byly 2 mimi,tak už by to přece viděli ne?? ty ultrazvuky jsou dnes přece lepší ne??
sarika to myslím čeká ve čtvrtek a mě v pondělí..
jinak dnes se přítelové sestřenici, co žije v Brně narodila holčička, o týden dřív, v 0.55 ráno, vážila 3,39kg a měřila 53cm, takže doceela obr...asi po tatínkovi, maminku má malou a byla drobná, ale těhotenstvím přibrala snad 25kg....
jeli tam v 7 večer, doktorka je chtěla poslat ještě domů,že to je ok, ale pak tam na ni koukl ještě 1 doktor, a říká,už tady zůstaňte, tak do 5 hodin bude dítě na světě, a opravdu, Karolínka se narodila před 1 ráno... porodnice prý byla pěkně nacpaná tak se jim stejně už domů ani nechtělo..
přeji hezký večer, zítra budu mít volněji,snad,tak kouknu....
d.
27. dub 2010 v 19:50  • Odpověz
Jdu jen nakouknout,pak zalezu do pelechu...jsem kapůto a zítra mám před sebou další perný den-naše dobrá kamarádka měla totiž mrtvičku :frowning2: a má malá trojčátka,ona je bez chlapa,bydlí sice u rodičů,ale přeci jen její mamča už má nějaké roky a tak to není jen tak. Život je ku.va,protože ona si děti moc neužívá,bohužel ani ne rok po porodu se u ní ukázala zlá nemoc,měla těžkou operaci a hodně dlouhý pobyt v nemocnici...my jí s manžou děti dost hlídali. Teď jí chceme samozřejmě taky pomoci,ikdyž to bude těžší. Tak jsme dneska byli alespoň na dvě hodinky je pohlídat u nich,aby rodiče za ní mohli do nemocnice,zítra se tam za ní budu na chvilenku stavovat já a manža hlídat.
27. dub 2010 ve 20:27  • Odpověz
Moje kontrola asi tak jak jsem trochu čekala a bála se,prohlídka ale proběhla docela v pořádku-doky je prostě citlivý a já mu to hnedka hlásila,že se strašně bojím. Takže teď se ukáže,jestli to bude o.k. a kdyžtak by musel být malý chirurgický zákrok...
No a za měsíc si mám volat na výsledky cytologie.
27. dub 2010 ve 20:29  • Odpověz
Holky dobrou noc...Kuba spí,tak jdu taky....bylo to dneska náročný.
27. dub 2010 ve 20:29  • Odpověz
marhu to mi jelíto, teda toho co zažíváš, patrí ti muj obdiv že i pri svých starostech a práci zvládáš pomoc ješte jiným.
preji ti dobrou noc a vyspi se z tohoto dne a na zítrek ti preji lepší den :wink:
27. dub 2010 ve 20:35  • Odpověz
marhu to je strašný, já si to pamatuju, jak jsi o ní mluvila, že je semtam hlídáte... :frowning2:
27. dub 2010 ve 23:51  • Odpověz
Hezké ránko, tak já už snídám - udělala jsem si krupicovou kaši s piškotama a švestkama, k tomu mám meltičku. Večer jsem lehla a asi jsem měla ještě nohu z postele a už chrněla...manža se naštěstí o Kubíčka postaral,pochoval a zase uspinkal,tak jsem se trochu vyspala a snad nabrala trochu sil na dnešek...
Teď máme chvíli pro sebe,pak razím s Kubíčkem na krvičku na krevní obraz,jak měl tu novorozeneckou žloutenku a pak bude taťka hlídat a já půjdu do nemocnice.
28. dub 2010 v 06:53  • Odpověz
Jaru krásná nová fotečka-jsi prostě kočka :wink: :dizzy_face:
28. dub 2010 v 06:55  • Odpověz
Sophie jsem ráda,že jste v pořádku,hodně odpočívej,vážně nic nedělej a žádné dlouhé túry!!!
28. dub 2010 v 06:57  • Odpověz
ahoj a dobre rano,ja jen k tomu marhu co si psala,vecer sem si to precetla a zas na to porad myslela.opet se me potvrdilo ze ta svine nahore neni a nemuze bejt,jak je mozna ze tohle by dokazal,takhle ji potrestat po tom vsem co uz ma za sebou???????????a ten jeji parchant bejvalej je v kliidu,nepreju nikomu nic protoze me muze klepnout zejtra pepka a je po me ale vidis to sama,zensky ktera potrebuje silu do zivota a zdravi tak to ji buh neda ale takovy kurvy jako je ten jeji chlap ten co snim ma deti tak takova spina tu bude dveste let......moc se omlouvam ale ja to musela napsat.
28. dub 2010 v 07:46  • Odpověz
ahoj ahoj dobré ránko...
28. dub 2010 v 07:59  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Marhu to je něco hroznýho, co chudáka tvou kamarádku potkalo, taková mladá holka a tolik už toho má za sebou. Mě z toho fakt běhá mráz po zádech. Ještě že má rodiče a vás, že jí pomáháte. Moc přeju, aby jste to všechno zvládli, hlavně ta kamarádka a přeju hodně síly.
28. dub 2010 v 08:01  • Odpověz
autor
ahojda kočky :dizzy_face:
marhu to je fakt hrozny :cry: přesně jak píše bara, ten nahoře je prostě šmejd :angry:
at vam dopadne dobře krvička,nam přišel papír z ultra kyčliček a ledvin a snad je vše v pořadku, za tři tydny jdem ještě na ortopedii :dizzy_face:
jinak všem ostatním přeju krasny den, dneska ma bejt už trochu větší teplíčko :dizzy_face: a yes a bams holky vy už to mate fakt za par, se těším na ty vaše prdečky :dizzy_face:
bams nikča je zlatíčko, na navštěvach je ukazkova, ale to večerní usínaní je problemek :grinning:
28. dub 2010 v 08:01  • Odpověz
tenhle svet neni spravedlivej,vcera sem byla zas u tety ,holky kdybyste videli tu malou NIKOLKU,to by vam trhalo srdce s tela ,ja sem z ni uplne hotova,jen sedi a sedi a kouka do blba,nic neji,jen trochu vody do ni dostali a vic nic.musej s ni k psychologovi je fakt mimo.sem rikala ze pro ni nebude dobry aby sla na pohreb ale ona chce ze musi dat mamince kyticku a dat ji obrazek co ji nakreslila .no des
28. dub 2010 v 08:14  • Odpověz
jo holky vy to mate uz opravdu za par,3 miminka v jednom mesici tu budem mit. :wink:
28. dub 2010 v 08:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.