• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
dad ja premejslim o podvazani ale to u me asi nehrozi,ja taky najedu hned na antiko.telisko nechci sem mela a fujtajbl :unamused: :unamused: :unamused:
28. dub 2010 v 08:37  • Odpověz
autor
sophi ještě bys měla hodit foto pupíčku :dizzy_face:
jsem vám říkala, že jsem jak velryba :slight_smile:
a to to má 2,5cm...to je stejně zázrak....já říkám doktorovi - to je těžký, zvenku nic vidět není - a on - no to ještě meěíc nebude a ten můj si udělal a co bys chtěla dyt je to jak když jednou kousneš do párku :grinning: to je fakt :slight_smile: to tam mám zvětšené folikuly mnohem větší, přes 3cm...
autor
no ja až pujdu k dr tak se ji hned zeptam :dizzy_face:
28. dub 2010 v 08:38  • Odpověz
holky tělísko néé to měla kámoška a musela ho nechat vyndat, pořád špinila, krvácela v půlce cyklu...
28. dub 2010 v 08:38  • Odpověz
to ja taky,protoze presne vim ze jak bych nic nemela tak sem okamzite v tom.protoze nam oboum vlastne nic neni.nic nezjistli takze vim ze by to vyslo.no ja si pujdu umejt vlasy.
28. dub 2010 v 08:39  • Odpověz
ja ho sophi mela a bylo to hnusny,ja to mela treba 14 dni v kuse
28. dub 2010 v 08:40  • Odpověz
přesně bara taky říkám že druhý nám určitě půjde raz dva když ani nebudeme chtít, to tak přesně je :grinning:
28. dub 2010 v 08:41  • Odpověz
Bara u vás je možný všechno, i to, že otěhotníš i přes antiko :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2010 v 08:41  • Odpověz
holky pridávam foto našeho chameleona, on ješte dospáva, nevstáva drív jak v 10.hod. :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2010 v 08:43  • Odpověz
tyjo jak je přikrytej....to náš kocour puntíkatej už stojí v okně a čumí dolů, před chvílí vylezl na květináč, asi chce spáchat sebevraždu, blbec
28. dub 2010 v 08:44  • Odpověz
no holky to je teda tema hnedka po ránu, ale telísko bych si nedala taky, co kdyby tam mojemu prekážel, nebo ho šimral? :grinning:
28. dub 2010 v 08:45  • Odpověz
to je jeho deka a on se tam takhle zababuší a dospáva, hovadko malý :grinning:
28. dub 2010 v 08:45  • Odpověz
autor
tak holky ja mizím, navečer se nahlasím :dizzy_face:
28. dub 2010 v 08:50  • Odpověz
Moni pěknej chlupáč. Ten náš taky ještě chrápe. Já tu ležím na gauči na boku a on si chtěl lehnout ke mně, jenže se vedle mě už nevejde, tak tu na mě chvíli smutně škrabal a pak si opřel hlavu aspoň o nohy.
tak at se darí dad, a pekný den a porízení :wink:
no kach vidis!!!tohle me nenapadlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak ja pujdu na to podvazani to uz pak fakt nic nehrozi :grinning: :grinning:
to ten náš se taky porád tulí :grinning:
28. dub 2010 v 08:51  • Odpověz
no ja taky mizim tak ahoj a hezky den
28. dub 2010 v 08:51  • Odpověz
a já jdu taky, musím vyprat a vyžehlit dokud není venku tak teplo, protože pak sednu ven a budu si užívat sluneční energii :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
28. dub 2010 v 08:52  • Odpověz
moni radši to s těmi pracemi nepřeháněj, jo...at nedopadneš jako já
28. dub 2010 v 09:10  • Odpověz
Ahojky, tak jsem vás prošvihla :sweat_smile:

Marhu, je mi to hrozně líto, co se stalo. S každou takovou zprávou jsem nasraná čím dál víc :angry: A baru má naprostou pravdu, svině tady zůszanou do stovky a hodný lidi, co by se pro druhé rokrájeli a už teď maj většinou těžkej život, stíhá jedna pohroma za druhou :frowning2: Hodně síly přeju!!!!!

Kach, týýýjo, to je domeček :dizzy_face: mrňouskovi se z takovýho komfortního bydlení ani nebude chtít ven :wink:

Sophie, to už je krásný miminečko!!! Už vypadá jak človíček. A vidíš jsme ti to říkaly, že je ještě brzo na nějaký velký břicho :slight_smile:

Moni, psík je koukám dobrej pohodář. Ten má život :grinning: My včera taky měli na chvilku pejska, tu štěňuli vlčáka. Ani jsem jí nechtěla dát z ruky, jak jsme jí v Táboře naložili, tak si na mě lehla a celou cestu byla hodňoučká, ani nekňučela, jen se mazlila. Akorát v Budějcích mě trochu...no trochu víc....poblinkala :slight_smile: Tady je:
28. dub 2010 v 10:08  • Odpověz
tak a já si pomalu odebrat poslední krev, nadlábnout se a pak alou jí odevzdat do laborky. Tak zatíííím pa a hezký den
28. dub 2010 v 10:10  • Odpověz
holky kdybch vám vyfotila zažený břicho, tak řeknete že nejsem v tom, ale jak říká můj chlap - 2,5cm - to je jako kousek párku :slight_smile:
28. dub 2010 v 10:13  • Odpověz
píšu jak tatar!!! kdybych....zatažený břicho...

a kde je sarik??? nejak dlouho tu nebyla....
28. dub 2010 v 10:14  • Odpověz
jaru to s tou krví chodíš denně??
28. dub 2010 v 10:14  • Odpověz
Sophie, jukla jsem do alba, mimísek už vypadá krásně-už to bude dobré uvidíš :wink:
28. dub 2010 v 10:18  • Odpověz
Sophie, kdepak, jednou za 14 dní. Vždycky před tím než jdu do dia poradny. Odebírám 4x denně.
Každej den tohle dělat...to by mě mrsklo. Odebrat požadovaný množství do tý špičky je totiž opruz, to není jedna kapička jako do glukometru :sweat_smile:
2, 5 cm to už je kousek miminka :slight_smile:
28. dub 2010 v 10:22  • Odpověz
28. dub 2010 v 10:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.