• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
tak, konečne dožehleno, a jdu se dát do pucu, mm mi doveze auto a jdu na nákupy, nechce se mi čekat do odpoledne to bude fura lidí všude a fronty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jaru, krááááááááááááásný štenátko :wink:
sophie kašli na bricho, hlavne že mimi roste a je ok :slight_smile:
opravdu kde je sari?
28. dub 2010 v 11:18  • Odpověz
Ahojky všem...tak dneska jsme to zvládli,jak krvičku,tak návštěvu v nemocnici. Simče to postihlo levou stranu-naštěstí,protože je pravačka-a byla to jen lehká mrtvička,takže nejsou velké následky-dííííííííky!!! Pořád brečela,že nás nemůže otravovat,že teď máme doma mimíska...no stejně jsem se domluvila s její mamčou a o víkendu jim chceme trochu pomoct :wink: Příští týden půjde S.už domů.
28. dub 2010 ve 12:33  • Odpověz
Máte krásné fotečky...všechny :dizzy_face:

Já se loučím...opatrujte se!!! A všem přeji hlavně zdravíčko...je to to nejdůležitější!!! :dizzy_face:
Mám vás všechny moc ráda
28. dub 2010 ve 12:34  • Odpověz
Marhu tak aspoň že tak, to je moc dobře, že to nebude mít tak velké následky.
28. dub 2010 ve 12:41  • Odpověz
marhu aspon neco, tak to bude brzy dobrá...
28. dub 2010 ve 12:44  • Odpověz
Marhu, to jsem ráda, že to takhle dopadlo-bude to dobré, musí! Odpočiň si. :sweat_smile:
28. dub 2010 ve 12:45  • Odpověz
marhu, holky napsali to co bych i já, i tak S. preji skoré uzdravení :slight_smile:
a tobe marhu hodne síly a hlavne odpočívej když mužeš, potrebuješ to jiste :wink:
28. dub 2010 v 15:00  • Odpověz
Tak jsem dožehlila poslední "malé" prádlo a jsem totálně kapůto. Ještě udělam bramborovou kašičku, ale opéct masíčko už asi necham na manžílkovi. V posledních dnech jsem už fakt pořád unavená.

Koukam, že asi všechny trávíte den venku na sluníčku. :slight_smile:
28. dub 2010 v 15:41  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem myslela,že dnes budu mít trošku volněji,ale nějak to nedopadlo..
ráno jsem musela do práce, udělat nějaké věci, zaplatit beton,nechat přepsat fakturu, protože nám ji opět zmrvili...
pak jsem jela k babičce na oběd, se psem ven, mezitím voalla známá, že by potřebovala půjčit auto,takže zpátky do města, dala jsem jí ho, šla pěšky domů se psem...
pak volala máma,že by zítra na otočku přijela,je už na důchodě a nudí se, tak dorazí jen na zítřek, tak kolem 12 a kolem 7 večer zpět, i když to má k nám 150km tak jí to nevadí, pojede vlakem a udělá výlet..
takže jsem uklidila, vzala jsem to i s koupelkou a wc, kuchyní, převlíkla při té příležitosti postel, dala prát povlečení a teď jsem dodělala buchtu,ať mám pro ni alespoň něco ke kafi, až dorazí...
zkoušela jsem nový recept,snad bude dobrá, už se mi chladí v ledničce.
navečer si půjdu opět přes celé město pro auto, udělám tak i procházku s pesanem a pak asi padnu k tv...
stihla jsem vás ale dočíst, takže:
marhu, je dobře, že kamarádce už je snad líp a brzy ji pustí domů..
sophie,fotečka nádherná, taky na takovou budu čekat v pondělí.. ale opatruj se, když pořád špiníš tak neblázni jako já :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
mono a ty taky odpočívej, .... zasloužíš si to..
mně se to říká co?? a sama to nedodržuju,ale zatím je mi dobře, tak mi ani nepřijde že jsem těhotná,snad je vše ok,akorát tak 1x za 2-3 dny jsem opravdu odpoledne unavená a to vytuhnu klidně na 2 hodiny... jako třeba v pondělí..
tak pěkné odpoledne a navečer,no spíš večer kouknu..
d.
28. dub 2010 v 17:05  • Odpověz
já byla dandi taky pořád v pohodě, a pak najednou krev, dej si fakt bacha...
28. dub 2010 v 17:36  • Odpověz
holky mam info,cien ma dve holcicky jedna se jmenuje MIA a vykoukla na svet 8,50hod,meri 49cm a vazi 2,87kg a druha TEA 8,51 hod a meri 47cm a 2,50kg moc moc velka gratulace cien at jste vsichni zdravi a krasny jmena jste vybrali blahopreju moc
28. dub 2010 v 17:39  • Odpověz
já vím,snažím se to nepřehánět,ale dokud to jde a nic mi není,tak mě nic neomezuje...
snad to bude dobré.. nerada bych samozřejmě miminku ublížila, ale když my jsme takoví akční oba a tak asi bude po nás.. :wink: :wink: :wink: :wink:
snad mu to nevadí a nebude protestovat..
d.
28. dub 2010 v 17:41  • Odpověz
cien neznám,ale míry na dvojčátka má přímo ukázkové, jen tak dále..
kde je sarik?? nebyla tady včera ani dnes,snad je v pořádku...
28. dub 2010 v 17:42  • Odpověz
cIEN, no tak to GRATULUJU!!!! holky jsou parádní váhy, to je supeeerrrr...
28. dub 2010 v 17:53  • Odpověz
a jména moooc hezké
28. dub 2010 v 17:53  • Odpověz
Baru díky za info, cien moc gratuluju, vybrali moc krásná jména, moc se mi líbí.
28. dub 2010 ve 20:03  • Odpověz
ahoj holky, tak moc času na psaní nemám(rešíme problémy ve firme)ale prebehla sem to tu :wink: Cien nepoznám ale musí být fajn když sem patrí :grinning: takže i ode mne gratulace a moc pekný výber jmén pro malé :wink:
zatím čau a zítra nashledanou. :wink:
28. dub 2010 ve 20:16  • Odpověz
Ahojky, jdu vás jen pozdravit :slight_smile:
Právě jsme se vrátili z kina. Konečně jsme po několika tejdnech čekání sehnali slušný lístky do kina (abysme nemuseli sedět v první řadě a vykrucovat si krky). Byli jsme na Ženy v pokušení. Určitě už jste to všechny viděli :slight_smile: Super komedie, fakt se povedla, jen kdyby tam Balzerová neumřela, asi na rakovinu. No to se filmaři trefili :frowning2: A pak když byl pohřeb.....Ježiš holky, já v tom kině řvala jak želva. To se nedalo zastavit. Museli mě slyšet všichni. No trapas obrovskej :confounded: A pak když rozsvítili, řasenku jsem měla až na bradě......o s t u d a.
Takhle jsem naposledy ořvala film Marley a já. To bylo taky něco...Tam Jenifer Anniston nejdřív umřelo nenarozený miminko a pak ta hlavní postava - Marley - krásnej labrador. Mám to doma na dvd, ale od tý doby jsem ještě neměla tu odvahu si to znova pustit ...... :unamused:
Tak dobrou noc a zítra nasepsanou
28. dub 2010 ve 22:32  • Odpověz
Dobré ránko a všem pohodový čtvrtek :dizzy_face:

Já čekám,až Kubík usne...no zatím to tak nevypadá,pořád něco povídá a směje se :grinning: Ale spinuškal krásně,zase se na papu vzbudil po šesti hodinách-to je prostě parádička a včera byl taky zlatíčko a krásně spal :slight_smile:
No a já se taky prospala,šla jsem spát hnedka s ním a půjdu snad pokračovat.

J.Cien gratuluji k holčičkám.

Sari kde jsi?

Jaru já to neviděla...já se do kina ještě nějakou dobu nepodivám :grinning: A ostuda nejsi!! Já když byla v kině na nějakém drasťáku,tak jsem na celé kino zařvala,jak jsem se lekla...a pak jak se rozsvítilo a všichni se koukali a smáli!! Jsem myslela že se propadnu....a podruhé,to už jsem byla s mým manžou,jsem se taky bála a chytla za ruku chlapa vedle :grinning:
A jinak tam bulím taky....proto raději moc do kina nechodím a koukám raději doma-tady se můžu projevovat :grinning:
29. dub 2010 ve 03:37  • Odpověz
Copak plánujete na dnešní den? Já když se mi bude chtít,tak se pojedeme zase podívat do práce na tety. Jinak budeme jen relaxovat a odpočívat. O víkendu budeme hlídat,tak musím vymyslet nějakou zábavu....chtěla bych,aby bylo hezky,abychom mohli být venku :slight_smile:
29. dub 2010 ve 03:39  • Odpověz
Tak Kubíček spinká,tak jdu taky...dobrou noc a sladké sny vám všem teď posílám :dizzy_face:
29. dub 2010 ve 03:39  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Jaru to je výhoda větších měst, že tě v kině nikdo nezná. Já když si pořvu v kině, tak to tu ví celý město. :grinning:
Marhu Kubík je zlatíčko, že tě nechá takhle pěkně vyspat. Doufam, že budu mít taky takové štěstíčko.

My máme odpoledne poradnu, čeká nás monitor, další stěry kvůli tomu streptokokovi a taky utz kvůli té poloze. Včera teda byl v břiše velký pohyb, možná došlo i na otočení, ale bojím se, jestli se prcek neotočil ještě hůř než byl. :unamused: no uvidíme.
29. dub 2010 v 07:33  • Odpověz
autor
krasny den :dizzy_face:
kach at dobře pořídíte :dizzy_face:
marhu ten kubík je pěknej cestovatel :grinning: to naši mladou jak položíš tak ji najdeš :grinning:
29. dub 2010 v 08:08  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem ted zase i s ascorutinem dost ruzove zaspinila :confounded: zase jsem se docela lekla...to je na pytel...
29. dub 2010 v 08:14  • Odpověz
autor
teda sophi ty toho malyho děsíš, takhle se furt lekat :grinning:
29. dub 2010 v 08:49  • Odpověz
Sophie, hlavně odpočívej, nic těžkýho netahej atd.
29. dub 2010 v 09:10  • Odpověz
ja nic netaham, nic nedělam, se už bojím i ohnout :unamused:
29. dub 2010 v 09:16  • Odpověz
autor
sophi neboj, mimísek se udrží :dizzy_face: dejte si nějakou dobrutku a nožky hore :dizzy_face:
29. dub 2010 v 09:19  • Odpověz
Znám to, bude to dobřé, uvidíš-je to bojovník/ce :sweat_smile:
29. dub 2010 v 09:21  • Odpověz
ahoj holky, tak mne se gulášek už varí, pračka pere, trošku zas požehlím(včerejší praní) a pak udelám porádek mezi papírama.dnes bude krásne tak sednu i ven trošku :sunglasses:
zítra mne čeká záskok na aute, ale jenom jedna jízda, ale to zvládnu konečne si zas trošku chytím volant do ruky, už mi to chybí :wink:
sophie ty odpočívej a nestresuj :wink:
kach tobe dobre porízeníčko u dr :slight_smile:
no dadus jak si dopadla včera u kaderníka?
jaru, kašli na lidi co si kdo myslí, hlavne že tobe se film líbil :slight_smile:
29. dub 2010 v 09:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.