• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Hezké dopoledne přeju,
tak už jsem konečně rozlepila oko a koukám, jak je venku krásně :slight_smile: Ale bohužel během pátku se to prej zkazí :unamused: slibujou velkou oblačnost a deštěm :frowning2: Chystali jsme se na čarodějnice a v sobotu za tátou na chatu, grilovat. Škoda, no.

Marhu, tak tos měla taky dobrej trapas :grinning: Teda, kvůli mě tam rozsvítit, tak bych zrudla a utekla z kina :grinning:

Kach, to jooo, výhoda to je, ale oni ty Budějce nejsou tak velký. I v tom kině byli známí. A když chceme potkat hodně známých, tak jdeme nakupovat do Globusu. Tam se snad sjíždí celý město, vždycky si tam báječně pokecáme :grinning:
Držím pěsti, ať je mimísek otočnej. Určitě už jsi mu domluvila. Mám takovýho tucha, že jooo, že už je to v pohodě :slight_smile:

Moni, čoveče, ty jsi pilná jako včelička. To by mě nebavilo tak často prát, žehlit :pensive: Radši vyraz na nákupy pro prcoška :slight_smile:

Včera jsem taky ještě nakupovala. Ohřívač na lahve, spirálku na rukojeť u autosedačky a termoobal na lahev (v létě udrží studený, v zimě teplý a dá se připevnit i na řídítka u kola). A pak jsem z toho vůbec neměla radost :sweat_smile: ohřívač jsem šla po hodině vyměnit za lepší (aby ohříval za 2 minuty a néé za 10 jako ten původní, a navíc tenhle jde použít i v autě), spirálka na držadle sedačky neni vidět, protože jí tam překáží sluneční stříška (musim jí sundat) a na termo láhev mi přítel řekl, jestli to není zbytečné :unamused: A pak z toho mějte radost :sweat_smile:
29. dub 2010 v 10:18  • Odpověz
Jaru kéž bys měla pravdu s tím naším mimíkem. A tu pokaženou radost znam, já si ten termoobal taky koupila a když jsem ho chtěla vyzkoušet, tak jsem zjistila, že se mi do něj nevejdou lahvičky od Aventu, které mam. Takže jsem ho brala zbytečně. :angry:
29. dub 2010 v 10:25  • Odpověz
Jaru, z toho si nic nedělej, uvidíš jak se to pak bude hodit.
29. dub 2010 v 10:26  • Odpověz
Mě dneska tak strašně zase brní prsty, už mi to fakt s...! Už jsem se díky tomu polila mlíkem, vysypala mouku, jen čekam, kdy se pořežu. :frowning2:
29. dub 2010 v 10:27  • Odpověz
Kach určo se otočil, uvidíš jen Vás trošku mimísek chtěl napnout.

Tak já zítra zase skusím volat, už teď jsem z toho nervní :confounded:
29. dub 2010 v 10:28  • Odpověz
kach, nevejdou se do něj lahvičky od Aventu?? :confused: no to mi neříkej...jdu to zjistit
29. dub 2010 v 10:41  • Odpověz
Tak co, vejdou?
29. dub 2010 v 10:43  • Odpověz
vejdoouuuuu :slight_smile: Už jsem se viděla, jak tam zase mažu na výměnu :grinning:

Vveru, že jo? všešchno se určitě hrozně hodí. Já tomu vždykcy věřim, jinak bych to nekupovala.
Ale je taky fakt, že pár věcí zbytečných jsem koupila :pensive: Třeba klokanku. Až si do ní bude moct prcek sednout (kvůli zádíčkům a tak), tak už bude tak těžkej, že se s ním tahat nebudu :grinning: Měla jsem radši koupit babyvak a nosit v tom miminečko už pěkně od mala....
29. dub 2010 v 10:46  • Odpověz
Kach, je to tenhle......
29. dub 2010 v 10:48  • Odpověz
jaru, to se neda, pak by se mi to nakopilo, ale peru a žehlím dle barev, každý den jedna, a mm každý den jiná košile a kalhoty, tak si um íš predstavit do týdne 5 košil a cca 3 kalhoty :stuck_out_tongue_closed_eyes: a o ostatním ani nemluvím, sama nevím jak se to nakopí ale vždy je co prát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
na nakupy se mi nechce venku je tak pekne tak radši posedím na slunku :sunglasses:
a doma nuda když sem sama, hafan porád chrápe a opaluje se :grinning: tak se musím nejak vynajít :sweat_smile:
ešte si musím prečíst pár vecí s odberem plodové vody, na tu budu muset jít, už ted se toho bojím, holky nemáte s tím skušenosti?proplácí to pojišťovna?..atd....?????
29. dub 2010 v 10:48  • Odpověz
Moni, jedna z nás na pldovce byla. Ale teď si fakt nejsem jistá. Myslím, že Yes? ale fakt nevim :sweat_smile:
29. dub 2010 v 10:52  • Odpověz
Jaru tak to dobře. Já si koupila jen obyčejnej termoobal, prý universální na všechny typy lahví no a ne. Jsem měla radši zainvestovat a koupit nějakej lepší.
29. dub 2010 v 10:54  • Odpověz
Já myslim taky, že Yes byla na plodovce, určitě ona.
29. dub 2010 v 10:54  • Odpověz
Hezké skoropoledne...užívejte si sluníčkový den....my bohužel zabarikádovaný doma :angry:
29. dub 2010 v 11:06  • Odpověz
já už mám taky depku, že budu jen dřepět doma, když zase špiním...to je pro mě děs jen polehávat, to já neumím :sweat_smile:
29. dub 2010 v 11:12  • Odpověz
dik holky, snad až se yes tady objeví tak mi dá nejaké info :confused:
29. dub 2010 v 11:13  • Odpověz
Sophie, na mě ta potvora taky dneska nějak leze.
29. dub 2010 v 11:15  • Odpověz
Kach určitě budeš mít zlatíčko hodňoučké,uvidíš :wink: :dizzy_face: My hodný holky přeci máme hodný děti-to je prostě tak :grinning: :grinning:

Dad cestovatel to je,už se bojím,kdy se mi odvalí z postele :grinning: :grinning:

Sophie odpočívej,odpočívej určitě se to upraví a bude to o.k.,ale někdo může špinit,či krvácet první tři měsíce!! Tak kliiiid!!!

Vy kreslené panenky-mám ve vás zmatek :fearful: musím koukat na jména....
29. dub 2010 v 11:15  • Odpověz
Marhu, už jsem si fotku i chtěla do profilu dát, ale jelikož tady visím i v práci, tak se bojim, že by se dovtípila šéfová a byl by malér :confounded:
29. dub 2010 v 11:18  • Odpověz
Jaru v klokance můžeš nosit prcka už klíďo od dvou měsíců-když začne držet už hlavičku :wink:
29. dub 2010 v 11:19  • Odpověz
Veru to chápu :wink: Tak Dad by si mohla dát :dizzy_face:
29. dub 2010 v 11:19  • Odpověz
Já chci veeeeen,je tam taaak krásně...já jsem tak naseránkovaná...budu moct asi až odpolko a to ještě ke všemu musíme na nákup...vrrrrr
29. dub 2010 v 11:20  • Odpověz
Marhu fakt? já se právě bojim, protože poslední dobou čtu o tom, že by se měl dávat do klokanky až když sám sedí, že pak už už má zpevněné zádové svaly. Jinak mu prej záda zničim.... :unamused: tak nevim. Asi jí prodám....
29. dub 2010 v 11:24  • Odpověz
Máš jí tam, doma někdy vyměním za lepší, tahle je asi 5 let stará. Ona o ničem neví, kdyby se dozvěděla, že chceme miminko letěla bych :frowning2:
29. dub 2010 v 11:26  • Odpověz
Jaru pěkné bříško :slight_smile:
29. dub 2010 v 11:39  • Odpověz
no a kde máme tu sarik? už tu fakt dlouho nebyla...
29. dub 2010 ve 12:28  • Odpověz
Měli jsme tu přepadovku :dizzy_face: a bylo zase krmeníčko..už zase spinušká - to je fotečka z 12,30h. Nám totiž pořád píše babička a musíme jí aktuální foto zasílat meilikem do práce :grinning: :grinning:
29. dub 2010 ve 12:37  • Odpověz
Jaru já tu klokanku teď totiž zjišťovala,jako jestli si ji mám koupit,tak jsem se ptala,od kdy se tam můžou dětičky dávat a tak...
Samozřejmě v tom nejsou takhle malinký děti přeci celý den...to je spíš na chvíli :wink: když jse potřeba a nemůže se s kočárem :slight_smile:
29. dub 2010 ve 12:38  • Odpověz
Jůůůůů vidím další kočku :wink: a ta kyti nádhera :dizzy_face:
29. dub 2010 ve 12:39  • Odpověz
Taky myslím na Sari proč se neozývá
29. dub 2010 ve 12:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.