• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Tak to vidíš Marhu :sweat_smile:
Mě zase říkaj, že s klokankou je to to samý jako korbičkou x sporťákem. Že do sporťáku taky nedáš mimino dřív, než se naučí samo sedět. Právě proto, že ta vertikální poloha jim ničí záda a prostě děcka cca do půl roku maj ležet.
Achjo, taky jsem z toho celá vedle sebe....:pensive:
29. dub 2010 ve 12:46  • Odpověz
kach, děkuju...:slight_smile:
29. dub 2010 ve 12:51  • Odpověz
tak já mažu do víru maloměsta.....užijte si sluníčkový odpoledne. Dokud to jde..... :slight_smile:
29. dub 2010 ve 12:52  • Odpověz
jasně jaru, taky vídám rodiče s malinkýma miminkama v klokance, nebooj, když to bude na chvíli jak říká marhu...
29. dub 2010 ve 12:52  • Odpověz
Jaru já se bavila přímo s paní,která má dětský obchůdek a ta jedno mimčo odnosila většinu času doma v klokance a právě už od dvou měsíců,kdy držela holčička sama hlavinku. Já jsem si ji chtěla pořídit,když potřebuji ven vyběhnout s pejsanem,abych netahala celý kočár :wink:
29. dub 2010 ve 12:53  • Odpověz
dyt je v tom to dítě i dost zpevněné,ne?? nijak se tam nemůže klinklat :slight_smile:
29. dub 2010 ve 13:05  • Odpověz
marhu počkej a pak už budeš chodit pořád bez kočáru :wink:
29. dub 2010 ve 13:06  • Odpověz
Jojo má to vystužená zádíčka :wink:
Sophie to ne spíš jsem si říkala,že si ji pořídím a pak ji nepoužiju :grinning: :grinning: to já ráda drandím s kočárem :dizzy_face:
29. dub 2010 ve 13:07  • Odpověz
Sophie a ty už na kočík máš tip? Jaký bys chtěla,jaký se ti líbí?
29. dub 2010 ve 13:07  • Odpověz
no trochu jsme koukali, ale je to děsná věda...mě se líbily mutsy, ale prodavačka nás dost ukecávala do teutonie (dá se dobře koupit z německého internetu)...že prý ho sama měla a super...tak nevím,no, je jich tolik...to bude ještě složitý vybírání :slight_smile: oboje jsou teda dost drahé, ale dědeček prý kočár zaplatí :wink: (můj táta) no a z barviček třeba zelený a taky mě zaujal fialový :slight_smile:
29. dub 2010 ve 13:14  • Odpověz
já si ted peču kuře, od někoho zespoda vonělo tak jsem nevydržela a taky ho vytáhla z mrazáku :sweat_smile:
29. dub 2010 ve 13:20  • Odpověz
jo a holky, prezident vetoval navýšení mateřské...
29. dub 2010 ve 13:21  • Odpověz
ahoj ted sem cetla ze ten debil na hrade vetoval materskou???to je kurva co???
29. dub 2010 ve 13:23  • Odpověz
ahoj kočeny tak já cele odpoledne ležím žaludek jak na vode a porád mne zmáhá plač, a nevím proč nemám duvod plakat.asi ty blbý hormony ešte že ten utroš už redukuju, každý týden o jeden mene. :frowning2:
29. dub 2010 v 15:54  • Odpověz
fakt moni? už ti ho snižují? to u mě nehrozí...já beru 2-0-2....já si dnes navýšila ten ascorutin, vezmu si tak o dva víc, snad to pomůže...bere se až 3x2 a já brala 3x1
29. dub 2010 v 15:58  • Odpověz
a kdybych neměla to pitomý špinění, tak je mi naprosto báječně, ani tak šoufl už se mi nedělá
29. dub 2010 v 15:59  • Odpověz
Moni, tak si pusť nějakej hezkej filmeček, komedii samozřejmě :wink:

Sophie, to špinění také může být od toho jak roste děloha, praskají malé žilečky, doktor mi to takhle říkal.
29. dub 2010 v 16:04  • Odpověz
já vím to jo, jen kdyby už jsem to neviděla krvavě růžové, jako zase dnes ráno, špinění mě už ani nenervuje...ale zdá se to zase ted lepsí, asi s tím budu chvíli holt bojovat :angry:
29. dub 2010 v 16:05  • Odpověz
Vydrž, je to těžké, já vím, ale vydrž a nenervuj se, mysli na mimíska :sweat_smile:
29. dub 2010 v 16:09  • Odpověz
já vydržím :wink: hlavně at se prcek udrží....
29. dub 2010 v 16:29  • Odpověz
Ahojky,
hele, on to Klaus sice vetoval, ale ona ho 18.května sněmovna přehlasuje, protože ti, co mateřskou prosadit chtějí, tam mají většinu. Nedávno už přeci přehlasovali i senát. A teď před volbama je to jisté, že to projde :wink:
29. dub 2010 v 16:31  • Odpověz
tak film nehrozí ale mm slíbil že až prijde domu tak mne poláská a budeme jen tak spolu čumet na tv, snad to pomuže, :slight_smile:
a sophie já brala 3x2 vaginálne a ted snižuji od 8.týdne vždy o 1 tabletu protože prý se to bere jen do 12.týdne, tak proto to pomalé snižovaní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2010 v 16:36  • Odpověz
a pak budou volby a zase se to celé překope :slight_smile:
29. dub 2010 v 16:36  • Odpověz
mě zatím dr nic neříkal, kdyžtaqk jim pak zavolám až budu dobírat, mám ještě 2 krabičky, ale možná mi ho nechají dýl kvůli tomu špinění, někdy se to dělá
29. dub 2010 v 16:37  • Odpověz
vy někde lítáte, jak je pěkně,co?? :wink:
29. dub 2010 v 17:51  • Odpověz
byla jsem na terase, pokosili sme travu a musela jsem ešte trávu dosadit, protože mi ji mach vyničil :stuck_out_tongue_closed_eyes: , potrela sem nábytek diavou, a nechám to do zítrka nasat, aspon jsem se trošku rozptýlila, a ted koukám správy a pak se osprchnu a šup začnou seriály, to je moje rozptýlení ted :frowning2:
jo a malem jsem zapomnela vybavila jsem si odber plodové vody u nejakého experta docenta(pres známosti), zaplatím sice 100 euráču za výber doktora ale budu vedet že sem v dobrých rukou, protože se toho moc bojím, a hned k tomu jsme vybavili i malý a velký 3d uzv(nejaký balíček uzv), takže jsem se dnes snažila :slight_smile:
29. dub 2010 v 19:13  • Odpověz
Tak kočár mám pojízdný a zítra vyrazíme za tetama do práce :dizzy_face:
29. dub 2010 v 19:16  • Odpověz
Všem krásný večer přeju,jdu uspat drobečka,pak se vykoupat a snad budeme mít chvilku i pro sebe s manžílkem :dizzy_face:
29. dub 2010 v 19:17  • Odpověz
autor
ja už bych si taky chtěla udělat s tatkou hezkou chvilku :confused: :sweat_smile:
29. dub 2010 v 19:25  • Odpověz
tak udělej dad :wink:
29. dub 2010 ve 20:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.