• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
holky zase krvavá kapka, já snad budu muset do te nemocnice....
29. dub 2010 ve 21:15  • Odpověz
byla to jen zase jedna kapka, ale už mi z toho teda fakt hrabe...tak kde mame toho sarika spolubojovnici????
29. dub 2010 ve 22:40  • Odpověz
tak dobrou noc...
29. dub 2010 ve 22:40  • Odpověz
Hezké páteční ránko....tak dneska Kubík papkal po sedmi hodinách a to se ani nevzbudil a nepobrekával,se normálně smál :grinning: No a prsa už mi přetékala :sweat_smile: Tak se napucnul a už spokojeně hajá v postýlce :dizzy_face:

Dad ale ty určitě myslíš trochu bližší tu chvilku s taťkou :grinning: Ta naše hezká chvilka je,že jsme v jedné místnosti a povídáme si :grinning: :grinning: :grinning: Ale vy byste si už mohli udělat chvilenku,no ne? Bylas už na prohlídce po šestinedělí?
30. dub 2010 ve 04:04  • Odpověz
Sophie hold budeš patřit mezi ty,které to mají třeba takhle tři měsíce,občas krvavá kapička,špinění....hlavně,že se prcíčkovi daří :dizzy_face: :dizzy_face:
30. dub 2010 ve 04:05  • Odpověz
Sari kde jsi???????????
30. dub 2010 ve 04:08  • Odpověz
Dneska chci jet za tetama do práce,doufám,že už mi to nic nepřekazí a vyrazíme :slight_smile:
30. dub 2010 ve 04:08  • Odpověz
Tak jdu ještě spinkat...všem posílám nějaký sladký sen :dizzy_face:
30. dub 2010 ve 04:09  • Odpověz
Tak už jsem zase vzhůru,už teda zůstanu :grinning: Jsme napapkaný a uložený a mamča se jde trochu zkrášlit,ať nedělá ostudu :slight_smile:
30. dub 2010 v 06:41  • Odpověz
Jedna včerejší fotečka-takhle to vypadá po kóju :dizzy_face:
30. dub 2010 v 06:48  • Odpověz
Jo a ta Vassilisa za náma-ta je Beníčkova :grinning: se chtěla taky fotit,no :grinning:
30. dub 2010 v 06:49  • Odpověz
dobre ranko, jsem ranní ptáče :slight_smile: jdu u vás snídat :slight_smile:
30. dub 2010 v 07:43  • Odpověz
marhu tuhle ikeackou krysu maji nasich kocouri :slight_smile: prehryzali jí ocas :grinning: krásná siestička :wink:
30. dub 2010 v 07:45  • Odpověz
dobre rano,tak ja se chystam na ten pohreb a musim vam teda rict ze se me tak strasne nechce. :frowning2: ale musim
30. dub 2010 v 07:49  • Odpověz
bara to bude smutný :cry:
30. dub 2010 v 07:57  • Odpověz
chudák ta její dcerka té je mi fakt líto
30. dub 2010 v 07:58  • Odpověz
to jo to bude ale co uz nadelas .ta holka si myslim dnes bude trpet a hooodne,ja bych ji tam nebrala ani oni nechteli aby sla ale chce jit.ze musi
30. dub 2010 v 08:01  • Odpověz
koukam ze me dnes naskocil 35tyden,tyjo to faaakt tak leti teda do tyhle doby ale ted me prijde jako kdyby jeden tyden byl mesic. :unamused: ja uz bych opravdu sla rodit ,ja uz se tak dlouho nevyspala.a asi jeste nevyspim
30. dub 2010 v 08:03  • Odpověz
a mě už 11tt to fakt letí jako blááázen
30. dub 2010 v 08:05  • Odpověz
no utika to utika,Kubikovi je uz vic jak dva mesice a Nikolce uz ted nekdy myslim 21ho budou dva.a holky zacnete uz rodit at se to hejbe,bams,yes a kach honem honem
30. dub 2010 v 08:26  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Tak jsem měla včera tu poradnu, monitor ok, jen ten utz pak. Přesně jak jsem čekala, malý se opravdu otočil, jenže ještě blběji než byl. Předtím byl šikmo, jako uhlopříčka, hlavou dole a teď si tam leží úplně napříč, hlavička vpravo, nožičky vlevo a každou chvíli se protahuje. Na zázraky už nevěřím, takže císař mě nemine. Dnes si mam zavolat do porodky, domluvit se, kdy si tam půjdu lehnout, ale dr. chce co nejdřív.
Takže Baru, brzy to začne.
30. dub 2010 v 08:35  • Odpověz
A Baru, tobě na ten dnešní pohřeb přeju hodně sil, ať to zvládneš.
30. dub 2010 v 08:35  • Odpověz
ahoj kach,vzdyt cisar vubec nevadi ani nevis jak rada bych ho brala ja.ja vim asi si chtela rodit prirozene ale neda se nic delat.to vydrzis.ja bych cisare chtela fakt jo.ale Tomik ma uz hlavu dole a myslim ze takhle uz zustane.
30. dub 2010 v 08:37  • Odpověz
dik kach dik,copak ja ale ty ostatni :frowning2: :frowning2:
30. dub 2010 v 08:38  • Odpověz
jasně kach, ber to jako plus, bude to raz dva bez bolestí!!!
30. dub 2010 v 08:40  • Odpověz
Já bych si to právě radši odrodila sama než se nechat řezat. Už jednou řezaný břicho mam :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak z toho mam docela strach. A tak nějak jsme se manžou těšili, že u toho budeme oba.
30. dub 2010 v 08:41  • Odpověz
to ale můžete, kámoška rodila císařem u apolináře a manžel u toho byl, jen jim nekoukal "pod ruce", neměla narkozu, jen epidural...takže prcka viděl dřív než ona a byl rád...
30. dub 2010 v 08:42  • Odpověz
a jestli mi po narkoze bude tak blbě, jako tenkrát, tak mimčo vezmu na vědomí až tak za 3-4dni.
30. dub 2010 v 08:43  • Odpověz
no jo kach ja te chapu,chtela sis to prozit ale neboj ono ti to mimi vynahradi,vzdyt to trava chvilinku a nemusis se nechat uspat jen umrtvit.ale to ti poradej co je pro tebe nejvhodnejsi.za sebe teda rikam ze pokud bych si mohla vybrat jdu okamzite do cisare.porod za sebou mam tak asi proto vis ,ja se bojim jak cert krize fuj fuj fuj
30. dub 2010 v 08:43  • Odpověz
jansě kach třeba ti dají jen epidurál a ty jizvy dnes to je nic....
30. dub 2010 v 08:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.