• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
a pak mi to nemohli nabrat takže mě dvě sestry bodaly 3x :grinning:
30. dub 2010 v 10:48  • Odpověz
tak to nechápu, protože oni ví že tehu mjusí mít výživu od rána, ajedine co vím tak na cukr se chodí nalačno, hmmmmm tak to mi je záhadou :fearful:
30. dub 2010 v 10:49  • Odpověz
tak se nám tady zatáhlo...tím líp dnes, když se chci radši ještě doma válet...
mě prostě řekli nalačno a hotovo :grinning:
no tady nás čeká slunečno až 26° :sunglasses:
30. dub 2010 v 10:50  • Odpověz
hm, nám už se tu taky zatahuje. Hele Moni, neni ti to blbý psát takovýhle věci jako slunečno a 26??? :slight_smile:
30. dub 2010 v 10:52  • Odpověz
to tady říkají taky, ale odpo bouřky ated se to zatáhlo
30. dub 2010 v 10:53  • Odpověz
holky já už se bojím i předklonit, ležím, sedím, ale stejně špiním :confounded:
30. dub 2010 v 10:57  • Odpověz
neboj Sophie, špiní spousta těhulek :slight_smile:
30. dub 2010 ve 12:11  • Odpověz
já vím, ale mi to točí...že nemůžu ani ven, chce to pár dní klid, některé prý musely i jen ležet :angry: jinak bych ani nevěděla, že jsem těhule, už mi ani šoufl nebývá...
30. dub 2010 ve 12:16  • Odpověz
jaru není, prijed sem a užívej si také 26° :grinning:
ne vážne tady je takové horko že odpoledne musím jít zaplatit šeky, do banky, fakturu vyzvednout a zanést do firmy,a rozmýšlím jestli nepojedu ten kousek autem, protože se sparím z toho horka :sunglasses:
30. dub 2010 ve 12:40  • Odpověz
moni bude to chtít těhotenské kratasy :grinning:
30. dub 2010 ve 12:45  • Odpověz
no to jo, ale až nekdy príští týden skočím do Bratislavy, ted budu utrácet za kytičky na terasku :grinning:
30. dub 2010 ve 12:51  • Odpověz
Tak jsme doma :dizzy_face:
30. dub 2010 ve 12:54  • Odpověz
Dneska to bylo i s prvním venkovním kojeníčkem :dizzy_face:
30. dub 2010 ve 12:54  • Odpověz
Bari nám ještě dva měsíce nebyly :grinning: Až osmého :wink:

Kach jůůů tak brzičko tady bude další mimísek a konečně odtajněný :wink:
30. dub 2010 ve 12:57  • Odpověz
Holky moc vám přeju,abyste měly pohodový porod,bez jakýchkoli následků a tak.
Já jsem přešťastná,že ten manža k porodu nešel,že jsem ho přesvědčila,protože teď nám můj doky řekl,že je moc dobře,že tam nebyl,protože u takovéhleho porodu,co jsem měla já mají pak většinou chlapi velké problémy s potencí!!! No a já mám další případný porod jistý na císaře,jizvičky už jsou z něj teď malé a můžu říct,že všichni jsou po císaři už zhojený a já stále ne...
30. dub 2010 ve 13:07  • Odpověz
Jaru to si určitě prosaď,že chceš hnedka mimíska k sobě!! Já ho měla hnedka na sobě a bylo to to nejúžasnější co jsem kdy v životě zažila!!! A jsem ráda,že to tak bylo,protože pak se spustil rachot,jak jsem začala krvácet a pak už o sobě moc chvilkama nevěděla...takže pak když ho přinesla sestřička ještě jednou,umytého,ustrojeného,tak už jsem neměla ani sílu,jen jsem se usmívala a bulela :dizzy_face:
30. dub 2010 ve 13:10  • Odpověz
Dad má fotečku...jupíííí holky moc vám to sluší :dizzy_face:
No já jsem ráda,že to mám za sebou,ikdyž ještě mě to čeká,musí se to víc kontrolovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale už jsem vyfásla antikoncepci,tak za měsíc začnu zobat :grinning:
30. dub 2010 ve 13:12  • Odpověz
Ahoj holkyyy, tak jsem volala, jsou tam ty první výsledky z DNA-jsou v normě, mám brát kyselinu listovou. Na genetice jsem sestřičce vylíčila co a jak, tak řekla, že se mám zkusit domluvit se sestřičkou na IVF a ta mi řekla, že až začne mrcha, že se můžu objednat, že tam výsledky než začne léčebný cyklus budou. Tak snad to dobře dopadne :wink:
30. dub 2010 ve 13:23  • Odpověz
Veru tak to jsou dobré zprávičky :wink:
30. dub 2010 ve 13:31  • Odpověz
Přemýšlím nad zítřkem,nějaký výletík potřebuji vymyslet,abych ty moje tři zlatíčka mohla někde pod stromem pěkně olíbat :dizzy_face:
V neděli budeme hlídat dětičky,snad bude solidní počasí,abychom mohli být na zahradě /budeme hlídat u nich/
30. dub 2010 ve 13:33  • Odpověz
Marhu, snad ju, budu doufat, že v tom mezi cyklu dojde zbytek, ale sestřička byla skvělá, tak snad měla pravdu.

Držim palečky ať to se třemi zvládneš :wink:
30. dub 2010 ve 13:35  • Odpověz
Veru myslíš tu líbačku nebo to hlídání :grinning: :grinning:
30. dub 2010 ve 13:43  • Odpověz
Tak to je jasné, že obojí :wink: :grinning: :wink:
30. dub 2010 ve 13:57  • Odpověz
ahoj holky,
marhu,nádherná fottečka,..... taková pohodička po kojeníčku co??
sophie, ty se raději ještě pár dní opatruj, ať je vše v pořádku a tak jak má být...
sarik tady opravdu nebyla už nejmíň 5 dnů, nemáte na ni některá tel.že by jste jí poslaly sms,zda je v pořádku???
veru tak vidíš, za chvíli se do toho zase pustíš a určitě úspěšně...
baradisku zvládni ten dnešní den co nejlépe a moc si to nepřipouštěj, vím,že je to těžké,ale mysli halvně na miminko...
kach tak už to budeš mít za chvíli za sebou jo??
moni a co ty?? bříško roste???
jaru, moc ti to sluší na té nové fotce a tak celkově..
byla jsem taky na kosmetice včera, příští týden jdu na nehtíky, potřebovala bych zajít i k holiči, můžu??? na melír a trošku sestřižení...
včera za mnou byla na otočku na návštěvu mamka, dovezla mi pár věcí od ségry, co nosila když byla těhu,ale je to spíš na doma a koupila mi asi 3 trička a sukni bílou těhotenskou s tím pérováním na bříško... tak jsem ráda..
za chvilku se budu muset kouknout po nějakých riflích, ještě chvíli vydržím,ale tak za měsíc už to bude horší..
v pondělí mě čeká kontrola,tak jsem hrozně zvědavá,snad bude vše ok.. pojedu nakonec asi sama, přítel je objednaný k zubařce na vytrhnutí zubu,tak pocestuju vlakem..
jo,a taky jsem šikulka, předevčírem na procházce se psem jsem si pěkně zvrtla nohu, v kotníku,a dost to bolí,včera jsem si v lékárně koupila gel - emoxel,ale až navečer když už jsem si ho asi 2x natřela jsem si přečetla návod a těhulky ve 3.trimestru ho nesmí vůbec a v 1.a 2. trimestru jen v závažných případech a krátkou dobu... takže když chodím, mám to zavázané a když jsem doma, tak to chladím... snad to bude ok, asi ani na rentgen bych teď nemohla...
jinak přeji krásný víkend všem, budu nakukovat,i když to budeme mít asi zase nabité,ale uričtě ještě napíšu do toho pondělka..
mějte se a ať vás dnes nikdo neodnese.....
d.
30. dub 2010 v 15:52  • Odpověz
no to je zase román :grinning: já si v půl druhý lehla a ted jsem se vzbudila.... :slight_smile:
30. dub 2010 v 16:20  • Odpověz
dandi dej si místo panenky taky už fotkuuuuu :wink:
30. dub 2010 v 16:21  • Odpověz
Dando, tak to jsi opravdu šikula, kotník bolí jako čert, tak snad se Ti to brzy dá dohromady.

Jinak také přeji hezký víkend.
NEZAPOMEŇTE ZÍTRA POLIBEK POD NĚČÍM ROZKVETLÝM
30. dub 2010 v 16:24  • Odpověz
taky řeším, co budu nosit v létě, asi si koupím krátký hezký tepláky s pružným pasem a bude :grinning: maximálně nějaký těhotenský džínový šortky i dlouhý kalhoty, to já nosím celý léto, "těhotenských" tuniček mám mraky, protože to ráda v létě nosím i netěhotná, takové ty nabírané...na kalhoty už jsem koukala i na aukru, ale u tohohle mám pocit, že je to lepší vyzkoušet...
30. dub 2010 v 16:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.