• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
ráda bych přidala fotku a založila album,ale nevím jak,musíte mi poradit...
jinak je mi stále úplně normálně občas píchne v podbřišku,ale jinak vůbec jic,ale když tady byla včera mamka,tak říakla,že už mám trošku bířško, takové jiné než normálně,začíná se mi trošku kulatiti už pod prsama a samozřejmě kolem pupíku je největší...
zatím bych ráda taky nosila volnější trička a tuničky, ať to není tak vidět, přece jenom to vypadá zatím jako špek,ale až bude větší, nebude mi vadit ho ukazovat....
ty kalhoty taky přemýšlím že si koupím nějaké lepší, mám jedny tříčtvrťáky které mi byly volné v pase už loni,tak teď budou ok, zase bílé a včera mamka dovezla černé s pasem pro bříško ze sekáče, moc pěkné, tak to by bylo ok + tu sukni,ale pokud bude chladno,tak nemám nic...takže nějaké rifličky a svetřík,...
naposledy jsem spala v pondělí,takay bych si šla dnes lehnout,ale bohužel za půl hodiny razím do práce a nevím kdy přijdu,takže to dnes nehrozí,možná zítra po obědě...
pěkný večer...
30. dub 2010 v 16:31  • Odpověz
je to hrozně lehký, otevři si "muj profil" a u fotky tam máš vložit fotku nebo tak něco...načteš nějakou z počítače, ono si ji to upraví, dole dáš uložit změny a je to :grinning:
30. dub 2010 v 16:33  • Odpověz
dandi u mě kdyby nebylo to krvaceni a spinení, vůbec nevím, že jsem těhu, už mi ani šoufl neni
30. dub 2010 v 16:33  • Odpověz
mě teda spíš než břicho rostou trochu prsa :slight_smile:
30. dub 2010 v 16:34  • Odpověz
to mě taky nebude vadit ho ukazovat, přesně, jak říkáš, ted mi to spíš připadá jako špek :slight_smile:
30. dub 2010 v 16:35  • Odpověz
tak prsa už mám taky větší...
i přítel už si toho všiml,když jsem se šla včera sprchovart..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
tak se valím chystat a pomalu vyrazím,ale fakt se mi dnes nechce.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. dub 2010 v 16:40  • Odpověz
tak se zatím měj :wink:
30. dub 2010 v 16:46  • Odpověz
Všem krásný víkend a na sepsanou v pondělí :dizzy_face:
30. dub 2010 ve 20:53  • Odpověz
Tak mě zase neupálili......tudíž vám všem můžu popřát úžasnej, byť upršenej víkend :slight_smile: tak dobrou noc....nebo spíš dobré ráno :slight_smile:
1. kvě 2010 v 00:32  • Odpověz
Tak dnešní program je teda u nás jasný :frowning2: budeme se pohybovat mezi zdma...tady od brzkého rána leje a leje :angry:
1. kvě 2010 v 07:23  • Odpověz
Kubíček už druhou noc spal 7hodin :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a je straaaaaaaašlivě hodný-to je nějaký podezřelý :sweat_smile: :grinning: To asi nebude náš :grinning: :grinning:
1. kvě 2010 v 07:23  • Odpověz
Už jsem připravila vše na obídek a něco upeču,když už budeme doma,ať si to něčím zpříjemníme :slight_smile: Všichni tři chlapáci spinkají,já vyprala,poklidila a relaxuju :dizzy_face:
1. kvě 2010 v 09:03  • Odpověz
ahoj holky, hlásím se zase po pár dnech, manža měl volno, tak jsme si užívali společně, ve čtvrtek jsem byla v diaporadně na poslední kontrole a vše v normě, takže nic zvláštního, pak se mám objednat po šestinedělí, pak jsme místo obídku doma, jeli grilovat a bylo to super, v pátek sem byla v poradně+monitor, zatím se nic k porodu nechystá, malé se monitor vůbec nelíbil, kopala jak blázen, tak mě museli položit aby se trochu zklidnila a pak to už to bylo lepší, příští pátek, pokud tedy do tý doby neporodím dobrovolně, tak jdu naposledy do poradny a to mě doktro vypíše papíry do špitálu a v pondělí 10.5. nastupuju a budou to vyvolávat, na to se tedy moc netěším
1. kvě 2010 v 09:47  • Odpověz
moni ty jsi tu asi řešila odběr plodové vody, že? já na něm byla, i když sem předtím měla screening ve 12. týdnu, ale museli jsme to podstoupit kvůli manžově špatné genetice,ale všechny výsledky vyšetření na kterých jsme za celý těhu byli, jsou v pořádku, tak by jsme měli mít zdravou holčičku, ten odběr samotný moc nebolí, je to spíš takový nepříjemný, takový tlak, pak musíš dodržet fakt klidový režim, mě bylo asi tři dny dobře, ale pak sem začala mít strašný bolesti, že sem volala i na pohotovost do nemocnice a diskutovala o tom, nakonec sem to přebila magnézkem, ale takovej strach sem nikdy nezažila, bála sem se, jestli je mimčo v pořádku a tak, fakt to byli hrozný nervy a pak to čekání na výsledky
1. kvě 2010 v 09:47  • Odpověz
jo a taky velká gratulace cien k dvěma holčičkám, ať ti dělají jen samou radost a rostou jako z vody :slight_smile:
1. kvě 2010 v 10:34  • Odpověz
čauko kočeny, tak já si už velebím na terasce, včera jsem si nakoupila pár kytiček, a nechala za ne majlant :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale stojí to za to,
od rána jsem uklízela a dávala do porádku terasku a manžovi jsem narídila at nechá vyrobit truhlici na kosačku a podobné drobnosti co tady mám, aby to bylo uno nuno :grinning:
ted si vás tady čtu, svítí na mne slunko, je tady cca 25°, louskám tekvicový semínka, bože to je lahoda :sunglasses: a kochám se :sunglasses:
yes dík za radu a popis, mám i já z toho strach ale pujdu tam, mam už taky pár termínu, malý 3D a MT, tak uvidím co a jak, ale už bych nejradši byla za tím, :frowning2:
holky preju vám pekný pohodový víkend :sunglasses:
1. kvě 2010 v 11:33  • Odpověz
tady je nejaký klid, asi jste všechny venku když je tak pekne, to já taky, ted až ocenuju nápad meho muže koupit mi notbook, človek se pomalu bez počítače ani nehne :grinning:
tak si du kouknout co kde nového a pak zas nakouknu, jestli nekerá z vás s e neobjevila.zatím čau :sunglasses:
1. kvě 2010 ve 12:58  • Odpověz
Ahoj Moni, já jsem také jen tak nakukuju. Na jiné diskuzi řeším co je to MTHFR a co mi zatím napsali tak nic moc, ch jo :confounded:
Jinak přeju hezký den.
1. kvě 2010 ve 13:24  • Odpověz
vveru já tuhle mutaci taky mám a všechno v pohodě, jednou za měsíc sem jezdila na ko na hematologii, vzali krev, celou dobu beru kyselinu listovou a mám v tom pokračovat i po porodu, pak ještě na kontrolu
1. kvě 2010 ve 13:27  • Odpověz
přesně tedy mám napsáno MTHFR dvojitý heterozygot :slight_smile:
1. kvě 2010 ve 13:35  • Odpověz
Yes, mě právě ta sestřička řekla, že mám začít brát co nejrychleji tu originál listovku co je na předpis, tak si ji dneska vezmu, našla jsem jí doma zbytek z minulého těhotenství. A že to má 30% žen, že se nemám bát, že je jinak vše v pořádku. Se sestřičkou na IVF jsem domluvená, že se můžu objednat na ultrazvuk co je ve 20-25 dnu cyklu a poslat na pojiš'tovnu žádost o IVF, že mezitím dorazí zbytek výsledků-v tom mezi cyklu, to mají být ty trombofilní mutace. Mám strach :frowning2:
1. kvě 2010 ve 13:37  • Odpověz
neboj to bude všechno v pořádku, já sem to o sobě ani nevěděla, taky pak říkali, že to dnes už celkem běžný, že to není ni vážného, kyselinu mi vždycky předepsal buď na té hematologii,ale teď že už tam nechodím, tak normálně gyndař, takže já tu kyselinu listovou brala už před oplodněním a pak v tom jen pokračovala a beru i těhu vitamíny, tam je taky
1. kvě 2010 ve 13:46  • Odpověz
a jinak máte genetiku v pořádku ne? :slight_smile:
1. kvě 2010 ve 13:48  • Odpověz
No já právě ten zbytek ještě nemám, tohle jsou výsledky z DNA :frowning2: Já tu listovku jím už asi tři roky, ale jenom ty doplňky, ne tu originál, tu už si vzmu dneska.
1. kvě 2010 ve 13:54  • Odpověz
aha, ale neboj to bude v pohodě, my měli tu smůlu, že u manžela zjistili, že má genetickou vadu, že má jeden chromozom navíc, to nás zrazovali od použití sperma manžela a chtěli nás natlačit do dárce, tak jsme měli domluvenou schůzku s genetičkou a ta nám řekla, že to nemusí být tak hrozný, jak nám popisovali, tak jsme to zkusili a vyšlo to napoprvé, a je fakt, že je štěstí, že budem mít holčičku, protože ta je zdravá, kdyby to byl chlapeček, asi by se to s největší pravděpodobností u něj projevilo, buď by se to nepovedlo, nebo bych potratila, nebo byl postiženej, ale byli jsme i na odběru plodový vody a z toho nám řekli, že čekáme normální zdravou holčičku, tak doufám, že to tak je
1. kvě 2010 ve 13:58  • Odpověz
jdu se na chvíli natáhnout, ještě se tu objevím, když mě nebude bavit se válet :wink:
1. kvě 2010 ve 13:58  • Odpověz
Yes, držím palce a děkuju
1. kvě 2010 ve 14:02  • Odpověz
vveru, nemáš za co, já taky děkuju

sem si trochu schrupla a sem jak praštěná, jdu vyndat prádlo z pračky a pověsit
1. kvě 2010 v 15:52  • Odpověz
Jsem z toho špatná, nějak nevím co mám dělat :pensive:
1. kvě 2010 v 15:55  • Odpověz
z čeho si špatná? bojíš se těch výsledků?
1. kvě 2010 v 16:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.