• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Nevím jestli bych radši neměla počkat i na ty zbylé výsledky, ale kdyby dopadli špatně tak se to léčit nedá, ne? To by museli vyndat nějak to DNA přímo z toho emryjka. Prý s tím MTHFR se hodně potrácí, už bych to znovu nezvládla. Zase si myslím, že by mi snad ta sestra, kdyby to bylo v nějaké horší formě řekla, že se to musí hlídat. :frowning2: :confounded: :pensive: :cry:
1. kvě 2010 v 16:05  • Odpověz
vveru, to určitě, kdyby to bylo fakt špatný, tak to hned řeknou, mě na to přišli náhodou a podívej, jde to i stím, horší to bylo s tím mým manželem, to je neléčitelný, držím palce, ale neboj, určitě to bude dobrý :slight_smile:
1. kvě 2010 v 16:09  • Odpověz
U nás je také problém u manžela, já mám endometriózu, pravděpodobně k ní horší imunologii a teď tohle, ale zase si říkám, že i ta sestra ví, když v tom dělá a řakla by to, tak snad to bude dobré, na to by mohl pomoct i ten utrogestan, který udržuje.
1. kvě 2010 v 16:13  • Odpověz
to určitě, nedělali by zbytečně něco, když by věděli, že to nemá cenu, já zaváděla crinnone gel, brala prednison a anopyrin
1. kvě 2010 v 16:16  • Odpověz
Já si o tom zkusim promluvit s obvoďačkou, začnu brát tu listovku a budu jim věřit, že ví co dělají. Omlovám se, že tady s tím takhle otravuju.
1. kvě 2010 v 16:18  • Odpověz
ježiš, ale to vůbec neotravuješ :slight_smile: , to se neboj ptát, my si tu radíme všichni navzájem, fakt, tak se neboj ptát :slight_smile:
1. kvě 2010 v 16:20  • Odpověz
tak holky ja ted prišla z venka, mm je v Bratislave na služebce se šefem :frowning2: a ja se chystám do vany, vlasy potrebujou udržbu, moc se mastí :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak u tv trošku požehlim aby se mi to nenakopilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak vám preji krásný sobotní večer a zítra nashledanou :sweat_smile:
1. kvě 2010 v 19:25  • Odpověz
autor
ahoj holčičky, jen v rychlosti nakukuju, nějak nestíham, mala mi futr visí na koze, asi roste :sweat_smile: takže nemam čas vysedavat, takže všechny zdravím a až se to uklidní tak vas snad i dočtu :dizzy_face:
1. kvě 2010 ve 20:59  • Odpověz
Krásné nedělní ránko :grinning:

Dad prosím tě a ty kozy střídej,ať není Nelča jen na jedné :grinning: :grinning: :grinning: Jak často kojíš?? Ten náš pucánek taky přes den se hlásí po dvou hodinách,jen když jsme venku tak po třech čtyřech...Ale zase spí v noci těch 5-7h,tak to jde.

My odpolko vyrazili na krásně dlouhatánskou prochajdu,udělalo se krásně...završili jsme to posezeníčkem na zahrádce,to byla Kubíčkova přemiéra v restauračce :slight_smile: :dizzy_face: Když teda nepočítám,že jsem ho tam každý týden tahala ke konci těhu :grinning: na lattéčko :dizzy_face: Jen byla sranda s výběrem-já jsem z toho nemohla teda vůbec nic jen dortíka :grinning: :grinning:
2. kvě 2010 v 00:26  • Odpověz
Jsem zvědavá,jak bude dneska....taky bych chtěla na prochajdu....jinak pojedeme asi k babičce a dědečkovi :dizzy_face:
2. kvě 2010 v 00:27  • Odpověz
autor
ahoj marhu, ted je to teda zahul, ja už to ani nesleduju po kolika hodinach, ale je to často :grinning: ale měli jsme ted šesty tyden tak to přisuzuju tomu rustu :sweat_smile: jinak je s ní čím dal větší sranda, když je dobře napucnuta a vykanděna tak se furt chechta :grinning: ted jsem s ní byla od pul osmy venku, tak si trochu dachla na čerstvym vzduchu, ale chudak karel byl pěkně vymachanej :grinning: vypada to že bude hezky, jedem na oběd k tchanovcum, tak jsem rada že nemusím vařit :dizzy_face:
hele aby jste z kubíčka neudělali hospodskej typ :grinning: :grinning:
2. kvě 2010 v 09:23  • Odpověz
jeeeeeeeeeeeeej tady je ale klid :unamused:
ahoj kočeny tak jak dnes u vás? tady pod mrakem ale straaaaaaaaaašne teplo :confused:
dadus ta malá ti tedy roste, ale se ani nedivím když je prisátá porád jak píšeš :wink:
marhu, tak dopadlo hlídaní?
jdu asi trošku natáhnout sve nožičky na gaučík pred tv, tak se zatím mnejte a já nakouknu jestli je zde nejaký pohyb :slight_smile:
2. kvě 2010 v 16:03  • Odpověz
ahoj holky,
jen nakukuju,ale koukám,že tady od pátku nikdo moc nebyl...
já jdu zítra na další utz, ještě do Iscare, to už budu pomalu začínat 10tt, tak doufám,že vše bude ok, miminko se vyvíjí tak jak má a pěkně mi roste... srdíčko jsme měli už minule tak snad se nezastavilo..
nic mi není, cítím se ok, jen bříško už mám větší, začíná se mi pěkně kulatit už pod prsama a pomalu se to zvětšuje směrem dolů a v oblasti pupíku už je docela velké....
jsem akorát unavenější, tak když můžu, jdu si odpočinout, jinak se mi naštěstí nevolnosti vyhly a špinění už taky...
jen jsem o víkendu zjistila,že jsem byla skoro v přímém kontaktu s 2 dětma, které mají neštovice, už sice asi 10.den,ale stále je mají po těle, byli jsme od sebe tak na 2-3metry a jen chvíli,ale stejně... doufám,že to nebude mít na nic vliv, nechápu ty mámy,že je pustí takhle ven,když na ně berou hlídačenky a mají b ýt doma...
tak mi držte pěsti, zítra navečer se nahlásím...
a co sarik?? opravdu tady už dlouho nebyla... jsi v pořádku????
a sophie si užívá asi víkend, u nás počasí včera ok, dnes pod mrakem,ale neprší...
včera byl přítel na stavbě skoro celý den, dělala jsem taky papíry do práce, protože bylo 1.v měsíci, pak jsme byli u známých, a večer opět do práce...
dnes spíš leháro, oběd u tchyňky, pak odpočinek asi 2,5hod. spánku, přítel na fotbale a teď půjdu s pesanem ven...
dadoušku, moc pěkná fotka, opravdu, malá je kouzelná...
verruu neboj to bude určitě dobré, zjistí jak to obejít tak,aby to bylo ok...
yes,tak už se pomalu chystáš???
moňa odpočívá,to je dobře...
marhu si užívá v hospůdkách jo??
přeji pěkný večer a br¨zo ahoj
d.
2. kvě 2010 v 17:55  • Odpověz
ahoj holky...no já si moc neužívám, pořád ležím, včera jsem jen vyrazila autem na nákupa večer opět krev, i ráno, sice je to vždy kapka, ale dostává mě to...zítra zavolám do CARu, možná mě zase zavolají na kontrolu :unamused: se bojím, jak tady čtu o těch vašich genetic. testech, nám to nedělali, ani mě ty krevní mutace, ty se nějak v těhu snad i testují, ale asi později, že?? bojím se, abych něco takového neměla a ještě zbytečně nepotratila....to by mě asi šlehlo....
2. kvě 2010 v 18:13  • Odpověz
a sarik pořád nikde, bůhví jestli není v nemocnici, to už by se snad ozvala...myslím na ní...
2. kvě 2010 v 18:14  • Odpověz
Ahojky při nedělním večeru...já jsem utahaná...takže dopeču žemlovku a jdu chrnět :dizzy_face:
2. kvě 2010 v 19:28  • Odpověz
Dad no jo rostou,rostou a musejí z něčeho,že :grinning: :grinning:
Héle náhodou jsme byli v nejlepší restauraci-teda podle těch cen :grinning: :grinning:

Moni my vyrazili ráno z domu,dvě hodinky jsme hlídali,aby si mohli babička s dědou vše zařídit...Kubíček dostal hrazdičku,takže si celou dobu koukal na hračky,povídal si a řehnil se :dizzy_face: Pak jsme jeli k rodičům na návštěvičku a obídek...no a doma jsem chystala jídlo na zítra...a jsem kapůto.
2. kvě 2010 v 19:31  • Odpověz
Dando ať zítra máš krásné pokoukáníčko a fotečku mimíska :dizzy_face: :dizzy_face:

Sophie jen lež,odpočívej,nech se obskakovat-zasloužíte si to s mimískem :wink: Určitě to je všechno v pořádku!!!

Taky na Sarika myslím!!!
2. kvě 2010 v 19:34  • Odpověz
A co Bara,kdepak se toulá?
2. kvě 2010 v 19:35  • Odpověz
Marti jsi tady??jsem na icq
Květa
2. kvě 2010 ve 20:24  • Odpověz
ahoj holky,jen nakouknu a zas maze odsud.holky moje ja sem porad vyrizena s toho pohrbu,ja tohle nikdy nezazila nikdy fakt a tom sem uz na par pohrbech byla.ale tohle bylo neco desnyho.nikdy na to nezapomenu.oni si nechali otevrit rakev a ja krava blba sem se sla podivat a od ty doby nemuzu spat.porad ji vidim chudak jak tam lezela.a ta jeji dcera ???tak to bylo neuveritelny holky,ona ji cetla dopis v kostele na rozloucenou.a kdyz zacala brecet a do toho cist jak moc ji miluje a nikdy v zivote na ni nezapomene tak vam rikam ze vsechny chlapy breceli ne jen zensky i farař mel slzy v ocich opravdu.no a ja zitra jedu k dokymu rano tak pak podam info ahoj a dobrou
2. kvě 2010 ve 21:38  • Odpověz
teda bara, z toho mě mrazí...a ještě v kostele... :frowning2:
2. kvě 2010 ve 21:55  • Odpověz
Všem pohodový den,ikdyž u nás uplakané počasí :frowning2:
3. kvě 2010 v 06:15  • Odpověz
Bara je to strašný :frowning2: Bohužel takový je život,ač nám dává někdy pěkný rány,musíme jít všichni dál.
3. kvě 2010 v 06:47  • Odpověz
Copak máte všechny dnes v plánu?
Já zatím uklízím,láduju pračku,venku je šeredná mlha a zima jak v Rusku :angry:
3. kvě 2010 v 06:49  • Odpověz
Tak já už mám Kubíčka tady u sebe...hraje si pod hrazdičkou...má vážně úspěch :wink: Musím vyfotit Kubíka v akci...jinak hrazdičku máme v albůmku :slight_smile:
3. kvě 2010 v 07:28  • Odpověz
Dobré ránko!
3. kvě 2010 v 07:42  • Odpověz
Kubík v akci
3. kvě 2010 v 07:50  • Odpověz
dobrýýý...a máš chvilku klidu, vid :wink:
3. kvě 2010 v 07:51  • Odpověz
Sophie včera tam vydržel dvě hodiny na návštěvě a doma hodinku večer :wink: No a tohle je z dnešního ránka a už je tam taky dost dlouho...povídá si,směje se...jsem ráda,že to má úspěch,snad to i tak vydrží :wink:
3. kvě 2010 v 07:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.