• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Bams tak pokud vám to nebude vadit,když případně otěhotníš hnedka,tak není co řešit :wink:
Mě by to vadilo,takhle brzo děti po sobě,to je lepší mít dvojčátka :grinning: A u nás je jediná možnost braní pilulek.. :wink:
Životnost mají hoooooooooodně dlouhou,ti by nás přežili....ale záleží,na jak dlouho je máte uložené!!!!!
3. kvě 2010 v 09:03  • Odpověz
Kuba spinká,Beník taky a já jsem dala péct masíčko :wink: Potřebovala bych ven,ale pořád trochu poprchává...vrrrrrrrr
3. kvě 2010 v 09:11  • Odpověz
Ahoj holky, moc nepřispívám, ale sem tam si přečtu, jak jste na tom- sama jsem v 11tt.
Pracovala jsem s DNA v laboratoři.....
MTHFR je enzym, methylentetrahydrofolát reduktáza, která v těle za normálních podmínek odbourává určité látky. Pokud dochází k poruše (mutaci) v tomto genu, nedochází k dostatečnému odbourávání této látky a ta se pak hromadí v těle.
Obecně MTHFR mutaci v heterozygotní formě má více než polovina naší republiky, v homozygotní formě tak 30 procent a zbytek je zdravých. Spekuluje se, že tato mutace může mít vliv na donošení plodu, otěhotnění. Proto se dává kyselina listová jako vitamín, který "jakoby částečně napravuje" tuto genetickou poruchu.
Sama jsem heterozygotem a moje hematoložka mi pro jistotu nasadila látky na ředění krve před IVF a podařilo se. Sama to moc neumí vysvětlit, ale má dobré zkušenosti, že holky, kterým se xkrát nepodařilo IVF, když si začaly píchat Clexane, Fraxiparin atd, tak otěhotněly. Já sama 4x IVF bez úspěchu, 5té s Clexanem - dvojčata, 6té s Clexanem -jedno mimi.
Tak ať se zadaří. :slight_smile:
3. kvě 2010 v 09:12  • Odpověz
to je zajímavé eveline...
3. kvě 2010 v 09:31  • Odpověz
Pořád tu poprchává a já chci ven....to počasí mě štve!! Vždyť už není apríl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2010 v 09:46  • Odpověz
Dad kdepak jsi?? Hele koukej si tu Nelču od kozenky taky někdy odtrhnout :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 v 09:47  • Odpověz
ahoj kočeny, tak jak dnes?
Kubíček je krásnej a jak spokojenej,... :sweat_smile:
já mám naloženou už druhou pračku, auto jsem vzala na výmnenu rozvodu, tak zatím zaskakuju na taxi s naší alfinkou, ale jen dopoledne pak už by mela být oktávka hotová :wink:
jo a manža mne pozval na obed, takže až na počasí (zamračeno a poprcháva ale jinak je teplo) je dnes oki den :slight_smile:
sophie já jdu na NT 13.5. tak mám také obavy ale snad bude vše oki :wink:
sari mi delá starosti, co s ní jen je, žese neozve a ani tady neukáže, holky nemáte na ní nekerá kontakt?
3. kvě 2010 v 09:47  • Odpověz
marhu myslíš nikču :slight_smile:
3. kvě 2010 v 09:48  • Odpověz
daduš má ruce( nebo kozenky) plné práce :grinning: jo holky jsou náročné v každem smeru, že Dad?ale jen ať papá, pokud jí chutná tak je ok :sweat_smile:
asi nemáme moni...
hmmmmmm, tak nic ja jen že kdyby náhodou neco tak aby vedela že na ni myslíme :frowning2: a máme o ni starost
3. kvě 2010 v 09:52  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Sophie jasně že myslím Nikču :grinning: :grinning: :grinning: Ježiši jsem mimo,jsem totiž si meilovala s kamarádkou a ta má Nelču :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 v 09:55  • Odpověz
Moni Kuba je spokojený,protože už ho netrápí prdíky :grinning: :grinning: On si totiž už umí krásně kopat nožkama,normálně si je přitahuje k bříšku a to je pak salva :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 v 09:56  • Odpověz
Na Sarika čísilko nemám,taky na ni pořád myslím...
3. kvě 2010 v 09:57  • Odpověz
no tak pozor, na otevrený ohen v jeho blízkosti, žádne opekačky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 v 09:57  • Odpověz
autor
ahojda
3. kvě 2010 v 09:58  • Odpověz
autor
holky ja vas asi nikdy nedočtu :confused:
3. kvě 2010 v 09:58  • Odpověz
dad jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 v 09:59  • Odpověz
autor
je něco duležityho co bych měla vědět? :confused:
Tojo musíme si dávat bacha :grinning: :grinning: My se za ty prdy vždycky tak radujeme...že ho bříško netrápí...Občas samozřejmně se nějaký šprajcne a trochu ho potrápí,ale vyháníme ho ven cvičením s nožkama,nebo poplacáváním po prdelince :grinning:
A to byste holky musely vidět,že když s ním cvičím při přebalování,tak jakmile si prdne,tak se tomu normálně směje!! Že si na mamču prďánknul :grinning: :grinning:
Ha já o vlku a vlčice tady :grinning:
Tyyyyy wago to je frajerka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. kvě 2010 v 10:00  • Odpověz
autor
:grinning: to je foceny před chvilkou, a taky se nikča pěkně vykakla, takže radost velika :grinning:
3. kvě 2010 v 10:01  • Odpověz
Tojo jak jsou vykáknutý,to je radosti :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 v 10:01  • Odpověz
autor
:grinning: vypada jak kluk, přišla nam kšiltovka tak jsem ji hned musela blejsknout :grinning:
3. kvě 2010 v 10:02  • Odpověz
Jenže my víme,že je holka :wink: :slight_smile:

Já budu muset pak koupit něco prďáckýho na vítání občánků...ale ještě počkám,protože nevím,jak budeme veliký :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 v 10:03  • Odpověz
autor
a ještě jedna pulnoční
3. kvě 2010 v 10:03  • Odpověz
holky ale je to užasný že človek se u miminek teší z takových vecí(prdíky, kakušky) co v pokročilém veku považuje za brrrrrrrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
u miminek je to takový pekný, že človek ví že se jim uleví a pak jsou spookejené :dizzy_face:
3. kvě 2010 v 10:04  • Odpověz
autor
:grinning: ja už musím brzdit s tím nakupovaním :grinning:
3. kvě 2010 v 10:05  • Odpověz
Jééé to se jí určitě něco krásného zdálo-asi že je u kozenky :grinning: :grinning: :grinning:
Kubíkovi se v neděli v noci zdálo asi něco šeredného-asi že u kozenky není :grinning: :grinning: :grinning: ,protože ze spaní pobrekával,tak jsem ho musela utěšinkovat :dizzy_face:
3. kvě 2010 v 10:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.