• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
autor
no jo moni když se za odměnu usmějou, tak je to parada :dizzy_face:
3. kvě 2010 v 10:05  • Odpověz
Moni no pěkný to je,to je fakt :grinning: později ho za to bude nějaká třískat :grinning: :grinning: Ale zase kdo prdí,zdraví si tvrdí :dizzy_face:
3. kvě 2010 v 10:06  • Odpověz
to je teda kočka, Dad, ona i o pulnoci vypadá perfiš, ne jak my, dospelé máme radost když je tma po probuzení a nikdo nás neuvidí, protože od leku by pustili do kalhot, že?
3. kvě 2010 v 10:06  • Odpověz
Dad já teď Kubíkovi na sebe nic nekoupila na mě až moc dlouho :sweat_smile: Ale kupovali jsme teď hračky :wink:
3. kvě 2010 v 10:07  • Odpověz
autor
chudinka :frowning2: to nikča když ma u koja šeredny sny tak mi vytahne bradavku , že ji mam tak 5 centaku dlouhou :grinning: a ještě se zahryzne :angry:
3. kvě 2010 v 10:07  • Odpověz
Moni nejlepší na probrání je noční kojení :grinning: Já vždycky vylezu z pelechu,jdu Kubíka přebalit a jdeme kojit a jak projdu okolo zrcadla v ložnici,tak se vždycky v tu ránu pěkně probudím :grinning: :grinning: :grinning: Takhle jsem měla jít na čarodky...protože takový rozcuch nemá nikdo :grinning:
3. kvě 2010 v 10:08  • Odpověz
Joooo tak to Kubíno dělá taky,že mi ji tahá...manža se chechtá,že ji budu mít půlmetrovou :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 v 10:09  • Odpověz
Já Kubu straším,že když bude takhle hryzat,tak jakmile se objeví první zoubek má útrum :grinning:
3. kvě 2010 v 10:09  • Odpověz
autor
a nejlepší je když se u toho ještě chechtaj :grinning:
3. kvě 2010 v 10:10  • Odpověz
to ti verím, protože já permanentne procházím ted min. 5x za noc čurat, tak vidím, a dekuji všemu a všem že manža ešte spí :grinning: :grinning: :grinning: a Happy taky, protože by asi štekal od leku že se k nám nekdo vlámal :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 v 10:10  • Odpověz
taj já jdu vyvešet prádlo, zatím za mne polibte mrnousky a že teta Monika je má rada a jednou je prijede navštívit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. kvě 2010 v 10:12  • Odpověz
Jo přesně tak,jsou to malý rošťáci...no však jim to pak budeme vypravovat,až budou v té pubertě....a puboši tohle neradi slyší :grinning: :grinning:
si udelám okružní cestu po Cechách :grinning: :grinning: :grinning:
autor
:dizzy_face: moni vyřídím :dizzy_face:
autor
holky taky je u vas tak hnusně?
3. kvě 2010 v 10:13  • Odpověz
Moni však my jednou plánujeme srazík,že holky?? V Ikee!!!

Jooooooooooo a Ikea bude i blízko mě...se straaaaaaašlivě těším...ale ještě si na ni musím počkat,teprve rozhodují,kde bude u nás stát...doufám,že ji pak rychle vysmahnou,ať tam můžu jezdit utrácet korunky :grinning: :grinning: Manžílek už se toho straaašlivě bojí,prý jim dá echo,že jsem nebezpečný masový vrah a nesmí mě tam pouštět :grinning:
3. kvě 2010 v 10:14  • Odpověz
Dad je tu hnusně,potřebovala bych alespoň u nás do obchodu,honí mě strašlivě mlsná a nic tu nemám...
3. kvě 2010 v 10:15  • Odpověz
autor
jo marhu taky jsem slyšela že ma bejt v HK, to by bylo super :dizzy_face:
3. kvě 2010 v 10:15  • Odpověz
autor
no přesně, lednice prazdna a ja bych něco pojedla :angry: no ted nikča vytuhla tak pak až se vzbudí, což muže bejt klidně za 5 minut,tak sjedem do místní prodejny :grinning:
3. kvě 2010 v 10:17  • Odpověz
Dad no a bude tu,už se nemůžu dočkat,manža si dělá srandu,že jim tam určitě budu chodit tajně v noci pomáhat stavět,aby to bylo rychleji :grinning:
3. kvě 2010 v 10:17  • Odpověz
Taky čekám až se Kubík vzbudí,dostane baštu a pak vyrazím...něco bych si dala,ale nevím co :grinning: Já mám teď pořád chuť na sladké,to budu jak bečka :grinning:
3. kvě 2010 v 10:18  • Odpověz
autor
marhu ja taky ted ujíždím na sladkym, nikdy jsem nejedla sušenky a ted aspon dvě za den :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je hrozny a pak se divím že ty kila nejdou dolu :angry:
3. kvě 2010 v 10:22  • Odpověz
Slyšela jsem ránu :grinning: a už jsme asi vzhůru...
ahoj holky,tak jsem dorazila z kontroly.bral me dnes nakej ster prej na streptokoka nebo co a rikal ze se me zacina zkracovat cipek.nevite co to znamena??? a jinak pristi stredu uz jdu na monitor.
Mě teď kilča taky dolů nejdou...mno ani nepůjdou,když takhle budu žrát :grinning: Snad to půjde,až začneme za prckama běhat :sweat_smile:
3. kvě 2010 v 10:23  • Odpověz
Bari čípek se zkracuje pak před porodem...někomu se začne zkracovat brzo /mě to začalo na 32tt,pak se to zastavilo/...takže to chce odpočívat s nožkama hore :wink:
3. kvě 2010 v 10:24  • Odpověz
aha,no on me k tomu nic nerekl sem se pak uz nechtela ptat.a jinak me jeste rekl ze se docela vse uklidnilo a ze si mysli ze by to mohlo bejt tak ten tejden od 30.5 do 5.6 nejak v tom tydnu,on me blb pokazdy rekne neco jinyho.sem znej uz vedle.
3. kvě 2010 v 10:26  • Odpověz
tyjo holky bezte uz rodit,bams honem a pak hned dalsi at uz muzu jit ja ,uz me to nebavi :unamused:
3. kvě 2010 v 10:27  • Odpověz
autor
:grinning: hoj bara seš nedočkava vid? no ja taky :grinning:
3. kvě 2010 v 10:29  • Odpověz
ahoj,no to teda,se to nejak seklo tady ted!!!ale ona ta vlna zas bude za chvili ,zacne tento tyden to jasne vidim :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 v 10:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.