• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
tady na ty profilovi foto uz te zacinam poznavat ,uz jsi to zase ty :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. kvě 2010 v 10:34  • Odpověz
a ta holcina taky roste to snad ani neni mozny jak to leti vid!!!!!!
3. kvě 2010 v 10:34  • Odpověz
autor
no jo strašně to utíka :frowning2: tady pak bude každej tejden novy mimčo :sweat_smile: se už nemužu dočkat :dizzy_face:
3. kvě 2010 v 10:39  • Odpověz
no nejak do poloviny cervna se to tu rozporodi a pak na chvili bude klid myslim teda.
3. kvě 2010 v 10:51  • Odpověz
no ja zas odsud musim,ja uz tu nemuzu dlouho sedet,protoze to jsou sileny rany do bricha.tak ahoj zatim
3. kvě 2010 v 10:58  • Odpověz
:slight_smile: ho mačkáš, tak se nediv
3. kvě 2010 v 11:10  • Odpověz
tak a já z obeda doma, nažraná jak čunatko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ted se tady valím a čumím bud do booku aneb do blba, nic se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2010 ve 12:53  • Odpověz
tak něco podobného dělám i já :slight_smile: ale taky ani dnes nešpiním, takže flákání a ležení funguje .-)
3. kvě 2010 ve 13:07  • Odpověz
tak sem tu zas naskok,holky nevite jak kach???mela volat do ty porodky ale me se nechce docitat tak nic nevim.
3. kvě 2010 ve 13:53  • Odpověz
Tak jsme přijeli z venku,jsem opětovně nas.aná!!! Už toho začínám mít vážně dost!!! Někdo má vážně v hlavě místo mozku nakakáno!! Jsem přijela a neměla kam dát kočár!! Všichni vědí,že tam mám místo,kam ho dávám a najednou obsazeno...no matláci opravdu...nacpali si tam další kolo,mají místo vedle ale aby se náhodou manželce asi neodřelo,tak ho musí mít samostatně!!! Mě nikdy nenapadlo,když bylo jinde místo,abych tam kočárkem zajela,protože vím,kdo kde parkuje s kolem!!! Jenže tohle jsou maňasové odnaproti!! Však ten chlap bože neumí ani v baráku nahodit pojistky-on volal normálně VČE!!! Musela jsem to jít nahodit já!! No comment!
3. kvě 2010 ve 14:05  • Odpověz
Moni copak jsi měla dobrého?? Já se těším,až se budu moci normálně najíst!!! Teď toho dost nemůžu,protože to Kubíkovi vadí.
3. kvě 2010 ve 14:06  • Odpověz
marhu, polívku s játrovými knedlíčky a rýži, kur. prsa s houbami a sýrem, salát mix. jenom menu, manže občas chodí s kolegama jíst ven tak mne vzali sebou :slight_smile: neboj i to príjde a uvidíš že ti ani všechno chutnat nebude, protože telo si od toho odnaučila :wink:
takoví lidi máme i tady neboj, ale u nás je to s parkovištem, a nepomuže nic, já už stratila nervy abych se rozčilovala,
tak u nás ted zasvítilo sluníčko tak skočím ven trošku na terasku, zatím pa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2010 ve 14:23  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem zpátky z kontroly...
vše ok, miminko pěkně porostlo za těch 14 dnů, už odpovídá tak jak by mělo takže dnes jsme už 9tt+2dny, termín porodu mám změněný dle PM na 2.12. dle utz zatím na 4.12.
ultrazvuk byl nádhera, měříme 2,36cm kopalo nožičkama i ručičkama a mrskalo sebou..
musím tam jet ještě tento týden znovu nalačno a vezmou mi krev na vše možné + příští týden tj. v dokončeném 10.týdnu další krev v Gennetu a ve 13.týdnu 1.screening a pak za měsíc kontrola opět u Mrázka...
taky jsem již dostala řidičák- těhotenskou průkazku, tak se můžu pomalu začít chlubit..
díky za držení palečků, půjdu si lehnout, vstávala jsem ve 4,tak jsem ko,ale navečer se ukážu...
pěkné odpoledne.
d.
3. kvě 2010 ve 14:31  • Odpověz
super dandi....tak my chceme fotkuuuuu....já ne hápu jak to podle těch UTZ berou protože prcek měl minule 2,5cm a napsali mi že to odpovídá 9tt+0, tak v tom aby se kůn vyznal...takže možná ani moc pozadu není....a pěkný,vid...mě se taky líbilo, jak už to vypadalo jako člověk a mávalo :slight_smile:
3. kvě 2010 v 15:12  • Odpověz
to se divím že ti krev nevzali už minule, mě ji hned nabrali, a na screening jdu 19.5.takže ve 13tt jako ty :slight_smile:
3. kvě 2010 v 15:13  • Odpověz
promin nechtěla jsem napsat minule, ale dnes :slight_smile: já ted spala tak jsem zblblá :slight_smile: a asi ještě spát půjdu :grinning:
3. kvě 2010 v 15:14  • Odpověz
Ahoj ženy,
jdu vás jen v krátkosti pozdravit. Vidím, že nikdo neusychá, takže všechny jste byly zlíbané pod stromem.
Na dočítání teď bohužel nemám časík...snad večer :slight_smile: tak jen poslední stránku.

Marhu, někteří lidi jsou fakt idioti. Dej si tam normálně cedulku reservé nebo něco takového :wink: neb jim to kolo odsouvej tak dlouho, dokud nepochopí....Hele ale furt je dobrý, že aspoň nějakou kočárkárnu máte. My né (ti co staví nový domy prostě nepřemejšlí). Já budu parkovat na chodbě, hned u dveří k bytu. Snad ten kočár někdo nešlukne......

O Kach taky nic nevim. Mobil stále mlčí.....

Moni, dalas mi dobrej tip na jídlo. Děkuji :slight_smile:

Dando, to je super, že je mimísek zdravej a roste jak z vody!!! Udělej už si taky albuuum, ať se pokocháme potomkem :slight_smile:

Tak já zase mažu. Dneska už si chci pro jistotu sbalit tašku do porodky. V noci mi bylo tak nějak divně :sweat_smile:
No, možná je to jen ze stresu. Už je toho hodně. Včera jsme pro změnu zachraňovali papoucha, málem vykrvácel, trouba náš :frowning2: Tak ho tu teď opečovávám a hlídám, prdelku naší. Tyhle dny jsou fakt nějaký smolný :unamused: Pořád se Matýskovi omlouvám, že má mamku tak vystresovanou. Dávám mu do vínku pěkný věci.......
tak zatím ahooooj
3. kvě 2010 v 15:33  • Odpověz
Dandi, koukám, že jezdíš do Gennetu, povedlo se na poprvé? Kolik jste nechali zavést embryjek?
3. kvě 2010 v 15:43  • Odpověz
ahoj jaru!! no kach přece psala že si ji tam možná rovnou nechají...ale ta sarik me hlodá teda...
3. kvě 2010 v 16:16  • Odpověz
ahoj vveru nejezdím do gennetu,ale do iscare, to je taky v praze, ale na nějaké vyšetření z krve v tom 11.týdnu posílají do gennetu a ve 13.týdnu taky tam, tak protoo tam pojedu,ale pak zase normálně do iscare ke svému primáři...
na 1.NT screening jsem objednaná 24.5. tak snad to bude ok,a příští týden si tam zajedu na tu krev,můžu kdykoliv tak asi nemusím být nalačno tak jako do iscare...
povedlo se na 3.ivf + isci , mezitím asi 3x ještě ket, nativ.... ale vše v jiném centru... v iscare jen ivi a nativ a te´d hned ivf úspěšné...
celkově jsme se snažili 5,5 roku, když mi to sestřička dnes psala do těhotenské kartičky tak sama říkala,že už jsme si to zasloužili...tak snad už bude prosperovat tak jak má, přece jenom jsem po dnešku trošku klidnější...
tak jdu konečně na chvíli zalehnout...
d.
3. kvě 2010 v 16:32  • Odpověz
no to teda jo dandi to už si to fakt zasloužíte!! tak bud opatrná!
3. kvě 2010 v 16:35  • Odpověz
ahoj holky tak já se jen ted probudila, začalo pršet a musela sem rychle prádlo nasáčkovat do bytu :stuck_out_tongue_closed_eyes: aspon nemusím polevat :grinning:
dandy gratuluji, nepracuj už tolik, odpočívej radši i když je to težké mysli na mimčo :wink:
jaru, není zač :slight_smile: a co si papouch udelal?
sarik i mne dela starosti :frowning2:
3. kvě 2010 v 17:30  • Odpověz
vid moni to je divný že by se takhle neozvala...
3. kvě 2010 v 17:36  • Odpověz
měli bysme si fakt předat kontakty abysme se mohly informovat :slight_smile: třeba nějaké centrále třeba marhu :grinning:
3. kvě 2010 v 17:37  • Odpověz
marhu a dad jsou tady takové stálice :grinning: :grinning: :grinning:
u nich by jsme mneli mít v uschove naše kontaktní udaje, no neeeeeeeeee? :grinning:
3. kvě 2010 v 18:09  • Odpověz
Klidně mi do IP pošlete kontakty :dizzy_face: :dizzy_face: Já pak budu číhat kdy co přijde za zprávičku :grinning:
3. kvě 2010 v 19:39  • Odpověz
A já když nebudu moct v noci spát vám budu volat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 v 19:40  • Odpověz
Hezký večer všem :wink:
3. kvě 2010 v 19:41  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
tak se hlásím zase z domova. Dnes to u nás bylo asi takhle: ráno jsem jela pro papíry ke svému gyndaři, ten mi připomněl jak je důležité, abych už byla v porodce, pod dohledem atd. Dojeli jsme tedy do porodky, tam vyčekali frontu. Pak mě napojili na monitor a že jestli je mrně vzhůru. No jako na potvoru nebylo a to jsem ho ještě před nemocnicí uklidňovala a domlouvala, ať mě tolik nekope. Tak jsem na monitoru byla hodinu a celou dobu mi tam sestra mačkala břicho, zvonila budíkem, různě mě otáčela a malé vždy zase usnulo. :slight_smile: Pak mě prohlídnul doktor a že jsem ještě úplně zavřená a je tam klid. Jo a v papírech si přečetl, že máme polohu příčnou, tak kouknul na ultrazvuk a povídá: hlavičku máme dole... A já na něj: cože máme??? Až se chudák lekl. :grinning: On se prcek normálně zase otočil, teď je zase jako uhlopříčka a hlavičkou vlevo. Co ten tam dělá, nechápu, ale třeba fakt jen dělá drahoty a nakonec se otočí správně. Tak dr. nakonec řekl, že ještě máme čas, prcek je čipera, tak že mu dáme šanci a počkáme. Navíc se mu u mě vůbec nechce do císaře, prý kvůli té operaci střev, co jsem měla, by to prý viděl jen moc nerad. Radši bych měla rodit přirozeně. Tak uvidíme, příští pondělí mam přiject znovu a že to už by si mě tam fakt nechali a podle polohy se uvidí, buď mi to vyvolají a nebo se domluvíme na císaři. Takže čekáme dál. :slight_smile:
3. kvě 2010 v 19:48  • Odpověz
Kach, tak to jsem ráda, že je vše v pořádku, tak už se blížíte do zdárného konce, brzy už budeš maminka :wink:

Dandi, děkuju za odpověď, my právě do Gennetu jezdíme, tak proto jsem se ptala. Po takové době, to už teda bylo na čase, tak to držím pěstičky ať vše dobře dopadne :slight_smile:
3. kvě 2010 v 19:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.