• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Ahojte holky
Kach to je super. Prostě máš v bříšku malého nezbedu. On se určitě ještě otočí. :dizzy_face:
Bari ani nevíš, jak ráda bych už rodila, ale zatím nic.
Dneska jsme byla u doktora a řekl, že jsem připravená,ale že zatím neví. A já taky ne. Takže musíme čekat. Akorát nevím co je s Yes. Snad už nerodí. Máme ten termín hned po sobě.
3. kvě 2010 ve 20:05  • Odpověz
Bams tak ty u máš tašku u dveří,co? U tebe už to může být kdykoliv a určitě to bude už brzy a ty si konečně oddychneš. Já ti to věřím, že už bys ráda rodila, já jsem na tom úplně stejně. Já už dneska říkala, že jestli musím na toho císaře, takže bych ho brala hned zítra. Ať už to je. :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 20:14  • Odpověz
čau kočeny tak já ted jen na skok zreferuji náš perný večer :frowning2:
našeho Happyho jsme museli vzít k veterinári protože už 3 dni mu je zle a z hyperaktivního hafana se stal apaticky pejsek co vyvrátí i vodu co vypije :frowning2: , predevčírem mu vypadlo klíšte už nasáte(nevšimli jsme si že ho má) a tak jsem skonštatovala, že jedeme a nečekáme(sem si i pobrečela), tak sem zavolala kamarádovi dr. a on že okamžite prijedte. Tak nás vylekal, a malému hned nasekal 4 injekce(chudák se z nich doslova posral) a zítra opet na 2 injekce a pak dostane preventivní proti klíšťatum, teda proti tomu co prenášejí. chudáček, ted spinká ve svem bunkru a ani se odsud nehne.
pak sme si s mužem koupili pivko a jak jsem ho nemnela ráda tak jsem vyžunkla celé tmavé a vylouskala sáček tekvicových jaderek, to od nervu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
takže tak probíhal náš večer, ted se chystám do spršky, pritulit k mm a konečne si vydechnout.doufám. :confused:
tak zatím dobrou noc a pekné sny všem.
budoucím rodičkám držím palce každým dnem a teším se na mimča(nové). :wink:
3. kvě 2010 ve 21:55  • Odpověz
moni,tak to nezávidím,...
já jdu na veterinu s pesanem zítra, ještě na poslední kontrolu po té její operaci, v sobotu jsem jí taky našla klíště, jakoby pod paží, tak jsem jí ho vytáhla těma kleštičkama plastovýma co na to prodávají, má tam od té doby bouli,ale to je normální pak se to vstřebá..
sophie oni by mi možná tu krev dnes i nabrali,ale nikdo mi minule neřekl že mám přijet nalačno a taky jsem byla objednaná až na 9 a než jsem se dostala k doktorovi a sestřičkám tak bylo skoro 10,takže už by jim to laborka nevzala...
takže tam musím jet tento týden ještě jednou a rovnou i s močí..
přeji pěkný večer, odpoledne jsem nakonec samozřejmě nespala, přišla tchyně na návštěvu, starala jsem se o přítele, kterému dnes trhali moudrák,tak to má napuchlé a dělala jsem mu tekutou stravu... a pak šla s pesanem na dlouhou procházku....
tak třeba zítra, alespoň na chvíli...
dobrou noc všem..
d.
3. kvě 2010 ve 22:01  • Odpověz
Ahoj,
tak já už nejsem informátorka? :confused: :grinning: dobráááá. Marhu, máš novou funkci :slight_smile:

Kach, tak vidíš :dizzy_face: však jsem říkala, že se ještě otočí.....věřim tomu, že se nakonec usadí do té nejsprávnější polohy a budeš rodit normálně a užiješ si tu první společnou chvilku :dizzy_face:

Bams, Baruška si teda dává na čas. Říká se, že se holky ještě krášlí, proto jim to tak trvá :grinning:

Moni, chudáček malej :frowning2: Ale on je šikula a brzy se z toho dostane, uvidíš :slight_smile: Ale znám to. Člověk se o ty zvířata bojí jak o člověka, viď?
My taky pořád vartujeme u papouška. On si skřípnul nohu u stropu, do žaluzií. Začal panikařit a jak se snažil dostat pryč, tak si celej dráp vyrval. Pak se v tom šoku zamotal do záclony a já jenom viděla, jak mu z toho crčí krev. On naříkal, já spustila hystrerickej pláč, tak jsem ho čapla a jako první pomoc mu strčila nohu do mouky. Mělo to zastavit krvácení, ale nezastavilo. A to je pak malér, protože oni rychle vykrvácí. Teď co...já doma sama, bez auta, se zakrváceným křičíčím papouškem. No mazec.... Tak jsem vyděšená a ubulená volala příteli, ať okamžitě přijede domů. Pak jsme volali veterinářovi, kterej řekl, že jediná pomoc je vzít pájku a tu nohu mu seškvařit!!!! :cry: no mě se udělalo tak zle.....to bych nemohla, ještě ho pálit do živýho :frowning2: Naštěstí mi pak usnul v rukách a konečně mu krev začínala zasychat. Teď ho furt kontrolujeme, jestli si to nekouše , nebo si to nestrhnul. Bolí ho to hodně, protože má nohu pořád schovanou, ani si nesleze pro jídlo, pití, tak ho krmíme sami....
jsou to někdy starosti, ale člověk by ho stejně za nic nevyměnil........

to je zase slohovka.....
tak dobrou noc a zítra nasepsnou.....:slight_smile:
3. kvě 2010 ve 22:19  • Odpověz
autor
jaru au chudak papouch :cry:
moni ja myslela že psum klíštata nevaděj, ani ty infikovany :confused:
3. kvě 2010 ve 22:28  • Odpověz
Kach tak moc přeju ať se prcek otočí správným směrem :wink: Zkuste mu trochu pomáhat světýlkem :wink:
3. kvě 2010 ve 23:14  • Odpověz
Moni ať je Happymu brzičko dobře!! Dáváte mu kapičku proti klíšťatům?? Nám to pomáhá a ťuk ťuk ťuk ani se nepřisajou :wink:

Jaru jsi informátorka,to je jasný,ale přeci jen budeš taky za chvíli čerstvá mamina...tak ať nás je klidně víc :dizzy_face:
Ježiši chudinečka papouch...hezky ho mazlinkuj a dej mu za mě pusinečku!!!
3. kvě 2010 ve 23:20  • Odpověz
Všem dobrou noc a zítra na sepsanou.
3. kvě 2010 ve 23:21  • Odpověz
Dobré ránko,tak já už peru a jdu snídat...co vy? Ještě spinkáte?
4. kvě 2010 v 06:50  • Odpověz
dobré ránko
4. kvě 2010 v 07:40  • Odpověz
Sophie ty jsi ranní ptáčátko :dizzy_face:
4. kvě 2010 v 08:01  • Odpověz
Hurá nám už vezou kolotoč...volal pán,že mezi devátou a desátou je tu jako na koni :slight_smile:
4. kvě 2010 v 08:02  • Odpověz
ten je mooc hezkej...no já se ted nějak naučila vstávat v 7hod...odpoledne si pak schrupnu a vyhovuje mi to víc než vstávat v 10hod :slight_smile: to jsem pak jak praštěná
4. kvě 2010 v 08:05  • Odpověz
Tojo já nikdy nevydržela ráno dlouho ležet,ani v těhu ne...ale v těhu jsem chodila taky po obídku si lehnout a vyhovovalo mi to tak. Teď teda nemám šanci :grinning: Ale já vždycky spala hodně málo...tak těch 5,6hodin,takže mi to ani moc nepřijde.
4. kvě 2010 v 08:10  • Odpověz
dobre rano taj ja sem od sedmi uz u brachy ,hlidam toho maliho grazlika.bara nasla praci ale skolku maj az od zari tak se musime stridat.no ale je to exot porad neco vymejsli,ted mu davaj pohadku tak je chvili klid. :wink:
4. kvě 2010 v 08:11  • Odpověz
ahoj holky, tak ja už ranní kafíčko za sebou :slight_smile:
Happymu je už lepe, ráno už vyskočil na postel, ale porád to není on, celou noc jsem na nej dávala pozor, nechal se i zakrýt(co nikdy nemel rád) :stuck_out_tongue_closed_eyes: dopoledne ho ešte vemu na injekce, zas se bude na mne zlobit ale co už, je to pro jeho dobro.
dad, vadí jim klíšťata, prý ted jsou nebezpečnejší, protože každý 4 je infikovaný, tak radši dávejte pozor :confused:
marhu má olejíček ale asi už byl málo aktivní, ale už ho má obnovený(čerstvý) :slight_smile:
jaru my jen mysleli že budeš mít dost práce s mimčem tak jsme te chteli odbremenit :grinning: chudák papoušek :frowning2:
akorát jsem včera mm ríkala že jaký je to težký když hafan nemuže ríct co mu je a jak je mu zle, a jestli budeme vedet co je našemu miminu když bude plakat(mam takové obavy jestli budu dobrá mama)
holky k včerejšímu mojemu pivku, ne že si budete myslet že jsem nejaký alkoholik, ale já mela takovou chut na pivo(nikdy mi nechutnalo ale ted),mne se od neho tak dobre zagrgalo až se mm smál že jaký jsem borec :stuck_out_tongue_closed_eyes: že to nevadí ?
jdu ted trošku poklidit po včerejšku a pak šup k veterinári, ale mezi tím ešte nakouknu :wink:
4. kvě 2010 v 08:24  • Odpověz
Ahojky, zdravím a zase hned letím, musím na gyndu a pak do dia poradny. Jsem si přispala a teď nějak nestíhám :pensive: Objevím se odpolko :slight_smile:
Hezkej den přejeme, papapa
4. kvě 2010 v 08:26  • Odpověz
Jaru, tak dobře pořiď :wink:
4. kvě 2010 v 09:04  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Já si dneska nějak pospala, vstávala jsem teď.
Marhu díky, baterku už jsem zkoušela, ale nezabrala, ale ještě to budu zkoušet. Dr. včera říkal, že mam ten týden odpočívat, hladit a domlouvat a svítit baterkou. No jako bych to nedělala už 14dní. Ale prcek se přece točí, jen ještě ne do správné polohy. On bude asi po manželovi, tak taky nedělá to, co se po něm chce, ale vždy to co chce on. :grinning: Jo a ten kolotoč je moc pěknej, ten se mi taky moc líbí.

Moni chudáček hafík. My jsme tuhle taky vyndavali klíšťata, jsem se pořád nemohla dokopat k tomu, abych mu dala tu vodičku na záda, až jsme našli dvě nacucaná. Tak jsme to vyndali, nakapali a je klid. Klíšťata jsou hnus. Tak ať je hafíkovi už jen dobře.

Jaru no chudáček papoušek. To muselo bolet a ještě ta záclona ho zachytila, chudinka, musel být vyplašený a moc ho to bolelo. Nohu mu uškvařit pájkou bych teda taky nemohla, no fuj. Tak taky ať se mu to zahojí a je zase v pořádku.
4. kvě 2010 v 09:30  • Odpověz
Huš mám kolotoč!!! Je nádherný,tak snad se bude i Kubínkovi líbit :dizzy_face:

Baru jen trénuj :grinning:

Moni hlavně,že je Happymu už lépe...to už bude jen lepší a lepší...My právě dáváme pejsanovi kapičku-Frontline a ťuk ťuk ťuk nemáme vůbec klíšťata!! Je to i proti různým breberkám,proti komárům a blechám a tak. Jo a je to super,když je doma mimčo,protože nic vlastně nedotáhne domů :wink:
Já měla pivko nějak v osmém měsíci tuším...měla jsem děěěěěsnou chuť :wink:
Však jen ať si prcíčkové zvykají :grinning:

Jaru dobře pořiď a těšíme se na info :wink:

Kach třeba se ještě otočí,já tomu věřím :wink: Kdybys chtěla,tak ti mohu dát kontakt na ten kolotoč,protože všude stojí v obchodech 1500 a já ho mám za 1200 i s dovážkou :wink:
4. kvě 2010 v 09:54  • Odpověz
autor
ahojda :dizzy_face: dneska neprší :sweat_smile:
marhu mala už taky kouka jak se točí kolotoč :sweat_smile:
4. kvě 2010 v 10:03  • Odpověz
Dad u nás bude pršet asi každou chvíli,je tu černo a teď jsem se vrátila z venku s pejsanem a zvedá se vítr...takový ten před deštěm...vrrrrrrrrrrrrr
4. kvě 2010 v 10:13  • Odpověz
Jaký máte Dad kolotoč?
4. kvě 2010 v 10:14  • Odpověz
holky ted prisel bracha od doktora a rikal me ze mu doktorka rekla at zejtra hned prijde mama k ni ze ma nakej nalez v brise.my chodime vseci k jedny doktorce.holky ja se uplne klepu ,ja uz nechci spatny zpravy ze to nic nebude???me je uplne zle zas
4. kvě 2010 v 10:16  • Odpověz
Ahojte holky, přeji krásné ráno. dneska se tak hezky spalo. Stávala jsem až o půl desáte a to jsem šla spát o půl 9 :sweat_smile: . včera jsem byla nějaká unavená. Dad a Marhu moc vám to s mimi sluší. Ta naša bude tak krásná, že nevím, nevím jestli od ní ty chlapy vůbec odeženu. I když má pořád čas. holky nevíte některá co je s Yes?
holky co to s těma zvířátkama děláte? :frowning2:
Kach vidím, že taky dlouho spinuškáte. :wink:
4. kvě 2010 v 10:17  • Odpověz
Bara to bude dobrý, hlavně buď v klidu. Uvidíš, že to dobře dopadne.
4. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz
tyvole ja uz fakt nemuzu ,ja vim ze to nic treba neni ale ja uz sem zas vyklepana kurva
4. kvě 2010 v 10:20  • Odpověz
ted sem mame volala a ona me nic nechtela rict,ze ji delali nakej test nebo co na rakovinu tlustyho streva.tak neco prislo s toho.no mam zas dost,jedu pro ni do prace a vemu ji k ty doktorce ahoj holky.ja uz zas brecim ahoj
4. kvě 2010 v 10:25  • Odpověz
Bams to teda krásně spinkáte :grinning: No pořiď si už nějakou brokovničku!! Já už se po něčem taky dívám-asi po tarasnici :grinning: Zatím mám doma plynovku,tak to na začátek stačí :grinning:
4. kvě 2010 v 10:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.