• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Bara ježiši už žádné další špatné zprávičky!!! Držím pěsti!
4. kvě 2010 v 10:28  • Odpověz
Marhu kolotoč máš krásný, ale mě se přeci jen tolik peněz za něj dávat nechce :wink: , leda by nám ho chtěl někdo koupit. My budeme mít ten dřevěný, tak jsem zvědavá, jaký bude mít úspěch.

Bams to si asi tělo žádá teď víc spánku, protože za chvíli už budeme mít málo. :slight_smile:

Baru držím moc palečky, ať to není nic zlého.
4. kvě 2010 v 10:32  • Odpověz
autor
marhu mame jen obyč, ale mala se zaměří vždycky na jednoho medu a chvilku je klid :sweat_smile:
4. kvě 2010 v 11:23  • Odpověz
no ten marhu je snad nej co může být,ne? ta cena tedy taky :sweat_smile:
4. kvě 2010 v 11:31  • Odpověz
Kach určitě vyspinkáváme, aby jsme pak byli čilí. Ale pořád se cítím unavená. Příjde mi, že čím víc spím, tím je to horší a jsem víc ochrápaná. Kach jinak se cítíš dobře? Jo jinak s tou polohou, známé se točilo mimi ještě pár hodin před porodem. doktoři nechápavě koukali a posílali si fotky. Takže v klidu.
Holky kolotoč zatím nemáme. Je to snad to poslední. Taky musím nechat nějakou věc na příbuzných, ale koupila jsem malé lehátko a tam má hrazdičku i různé zvuky. Tak uvidíme.
4. kvě 2010 v 11:33  • Odpověz
marhu je nádherný a kolik stojí. Já mám od stejné firmy to lehátko a je super.
4. kvě 2010 v 11:35  • Odpověz
Už jsem tu cenu našla. Tak to je dobré.
4. kvě 2010 v 11:36  • Odpověz
autor
bams na kolotoč mate ještě čas, mimča stejně začnou koukat až po prvním měsíci :dizzy_face:
ja se chci dneska mrknout na hrazdičku tady u nas v bazarku, minule jsem tam nějakou viděla :dizzy_face:
4. kvě 2010 v 11:36  • Odpověz
Dad jůůů méďové...já ráda méďové :dizzy_face: Taky bych vydržela ležet a koukat :grinning: :grinning:
4. kvě 2010 v 11:41  • Odpověz
Dad hrazdičku pořiď...náš Kubík vydrží pod ní dost dlouho,většinou se tím i unavý a pak spinušká :slight_smile:
4. kvě 2010 v 11:42  • Odpověz
Sohpie je super a to zdaleka není ten nejdražší...viděli jsme i nějaký za 1700Kč...to už je teda paleta!! Tenhle jsme věděli,jak hraje,takže bylo hnedka rozhodnuto...navíc Kubík dostal korunky,takže ty jsme neřešili :wink:

Tak kdybyste někdo chtěly,tak můžu dát kontakt,odkud kolotoč máme :wink: Objednala jsem ho v neděli v noci a dneska ráno už byl tu :wink: A to je až od Jarušky :grinning: z Již.Čech :wink:

Jinak u nás lehátko teda už oblíbené není ani za mák,protože se v tom nemůže hýbat...takže lehátko je tak maximálně do dvou měsíců,pak podle mě k prdlačce...oni se chtějí hýbat...takže u nás vede deka a hrazdička a je klídek - teda kromě salvy,kterou při tom vypouští,protože jak kope nožkama,tak si to krásně uvolňuje :grinning:
4. kvě 2010 v 11:46  • Odpověz
Dad my tu hrazdičku sehnali za 400Kč a má spoustu hraček,některé hrazdičky toho mají málo...a hlavně se ty hračky dají používat i samostatně...ale to je určitě u všech hrazdiček :slight_smile:
4. kvě 2010 v 11:47  • Odpověz
čau holky tak my už doma, Happy dostal ešte 2 injekce a prý jestli mu nebude do zítra lépe tak zas, ale já to vidím tak, že už bude, protože se tech jehel moc bojí :slight_smile: chudák když mu to píchali tak mne kousl a pak tak omluvne na mne koukal, jakoby ríkal, promin já nevedel....chudáček :confused: a zas spí :slight_smile: ale už i papal a pil tak se lepší :sweat_smile:
baru držím palce tech zlých správ už stačilo :wink:
holky kolotoče jsou krááááááááásny, to bych i já vydržela se na ne dívat a jen tak ležet :grinning: :grinning: :grinning:
bams a ty odpočívej protože pak si dlooooooooooooouho neodpočineš porádne :grinning:
4. kvě 2010 v 11:53  • Odpověz
jsem se nejak unavila tak si pujdu trošku natáhnout klouby :grinning: zatím ciao a pozdeji nakuk :grinning:
4. kvě 2010 v 11:56  • Odpověz
Bams cítím se tak nějak i dobře, až na tu únavu, otoky a tak. Já už tomu taky věřim, že se mimčo může do poslední chvíle otočit. Kdybych to včera neviděla, že má hlavičku úplně na druhé straně než měl den před tím, tak bych nevěřila, ale takhle... Možný je prostě všechno. A pak že už má málo místo, loupežník jeden. :grinning:
4. kvě 2010 ve 12:06  • Odpověz
kach a proč na tobě nezkusí nějaký ten otáčecí hmatík....?
4. kvě 2010 ve 12:28  • Odpověz
jo a kach, mám takovou chytrou knihu a tam se píše o výzkumu nějaké doktorky, že pomáhá i si to představovat. jen si lehnout soustředit se na břicho a představovat si jak se mimi otáčí hlavičkou dolů. má prý to ohromnou úspěšnost, stačí chvíli denně a snad u 80procent se takhle zadařilo!!
4. kvě 2010 ve 12:30  • Odpověz
Sophie asi proto, že se mimčo točí samo, tak mu dávají čas. Nevím.
4. kvě 2010 ve 12:30  • Odpověz
a jinak když je mimi napříč musí se dělat spíš ten dlouhý řez :unamused: ale já už taky vidím, že se ti ještě otočí dobře, uvidíš!!!
4. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz
jo to jsem četla, že si to mam představovat, taky jsem to zkoušela, a domlouvam mu skoro pořád. On se malý točí, jen aby se otočit do té správné polohy a pak ho rychle dostat ven :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2010 ve 12:33  • Odpověz
taky je tady cvičení jak tomu pomoct....hele opíšu ti to detailně:s prázdným žaludkem se soustredte na uvolnění břišní ch svalů a současně si představujte, jak se mimi otáčí.opakujte po dobu 10minut, každý den 2x. dr. co vyvinula tuto techniku zjistila, že její úspěšnost v obrácení plodu uloženého i koncem pánevním je 89procent...obvykle proběhne během dvou až tří týdnů.
4. kvě 2010 ve 12:34  • Odpověz
No právě doktor se včera na ten řez moc netvářil, přímo řekl, že on by to dělat nechtěl.
4. kvě 2010 ve 12:34  • Odpověz
chceš opsat i to cvičení?
4. kvě 2010 ve 12:35  • Odpověz
lehněte si na záda s ohnutými koleny a pod zadek podložte 4 podušky tak aby pánev byla výš než žaludek. jinou možností je pokleknout na podlahu s hýzdemi zdviženými tak vysoko, jak je to jen možné, zatímco hlavu položíte na zkřížené paže. tuto pozici zaujměte minimálně na 10min 2x denně. protože budete mít pánev výše než žaludek, umožní to hlavičce dítěte uvolnit se. to ho podpoří v provedení obratu tak, aby mělo hlavu směrem k pánvi.

uuuf...ale bacha, at z toho neporodíš :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 12:38  • Odpověz
Sophie myslím, že stejný článek už našla i Jaru, tak jsem to už četla. Zkoušim to, cvičím si, mrně se točí. Jak říkam, uvidíme, jestli se nakonec otočí i :slight_smile: do té správné polohy.
4. kvě 2010 ve 12:38  • Odpověz
určitě jo!!! :wink:
4. kvě 2010 ve 12:39  • Odpověz
Díky moc za ty cviky, jsi hodná. Já dělam hlavně něco jako kočičí hřbety, svítím mu baterkou, hladím, domlouvam. Tak uvidíme.
4. kvě 2010 ve 12:42  • Odpověz
Určitě se prcek umoudří a udělá mamince velké překvápko :grinning:
4. kvě 2010 ve 12:44  • Odpověz
Tak já už našla super paní,která by nám nafotila rodinku-i s pejskem,ale bohužel teď bude v zahraničí,tak až v červnu... :frowning2:
4. kvě 2010 ve 12:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.